Odkaz na Constellation Tower of Fantasy Draco – Informace – Odkazy na souhvězdí | Tower of Fantasy | Gamer Guides®, Tower of Fantasy Draco Constellation: Jak vyřešit

Constellation Tower of Fantasy Draco: Jak vyřešit

(1 ze 2) Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope.

Odkaz na souhvězdí Tower of Fantasy Draco

Podle

Další v našem úplném seznamu odkazů na Constellation Tower of Fantasy je Draco Telescope. V této příručce vás učíme vše, co potřebujete vědět o odkazu na věž Fantasy Draco Constellation, včetně jeho umístění a řešení hádanky.

Průvodce odkazem Tower of Fantasy Draco Constellation

Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope

Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope

Připojte hvězdy v tomto pořadí a dokončete hádanku

(1 ze 2) Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope.

Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope

Připojte hvězdy v tomto pořadí a dokončete hádanku

Zde je umístění věže fantasy Draco Constellation Link Telescope. (vlevo), připojte hvězdy v tomto pořadí a dokončete hádanku. (že jo)

Hráči najdou Draco Telescope posazený na ostrově Raincaller. Snadno se nachází na útesu s výhledem na Banges z ostrova Raincaller. Přesné umístění dalekohledu je -734.3, -557.1. Na toto místo můžete snadno zamířit z jednoho z teleportů v nedaleké oblasti, buď na ostrově Cetus, nebo v blízkosti zříceniny.

Budete se muset dostat kolem některých banditů v této oblasti a dostat se do věže útesu. Všimněte si, že toto umístění je také vedle přístupového kódu v kamenné věži, což je něco, co můžete také udělat, když jste tady, pokud máte zájem.

Jakmile interagujete s dalekohledem Draco Constellation Link, otevřete jeho hádanku. Řešení hádanky je následující:

  • Modrá hvězda uprostřed se spojuje se dvěma oranžovými hvězdami nejblíže k jeho levé a pravé straně.
  • Nejvyšší modrá hvězda se spojuje s nejvyšší oranžovou hvězdou.
  • Druhá na horní modrou hvězdu se spojuje s druhou s horní oranžovou hvězdou.
  • Dvě modré hvězdy nahoře se spojují.

Nezapomeňte kliknout na hvězdu, pokud potřebujete vybrat novou, protože by to mohlo znamenat náhodně připojení dvou nesprávných hvězd. Pokud tak učiníte, neváhejte a stiskněte tlačítko Resetování na pravé straně obrazovky. To vám umožní vyčistit všechny nesprávné hvězdné odkazy pro dokončení hádanky bez nesprávných připojení.

Dokončení této hádanky udělí hráči jednomu černému jádru, což vám umožní jít do zvláštního dodání a udělat jedno z levnějších předvolání v Gacha Gacha.

Constellation Tower of Fantasy Draco: Jak vyřešit

Constellation Tower of Fantasy Draco: Jak vyřešit

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 19. srpna 2022 16:31

Souhvězdí Draco je jedním z 11 hádanek dalekohledu Věž fantazie. Tyto Věž fantazie Taleskonové hádanky mohou přinést odměny a XP, když je vyřešeno. Chcete -li se naučit umístění souhvězdí Draco a jak ji vyřešit, přečtěte si zde.

  • Pokud také chcete vyřešit souhvězdí Lepus, přečtěte si zde náš průvodce po souhvězdí Fantasy Lepus.

Constellation Tower of Fantasy Draco: Umístění

Constellation Tower of Fantasy Draco: Umístění dalekohledu

Draco dalekohled je v námořnictvo, na východní straně ostrova Raincaller. Oblast je snadný přístup, jakmile jste našli a aktivovali Omni Tower v Navia a rychlý cestovní bod na ostrově Cetus.

Chcete -li to provést, musíte postupovat hlavním příběhem kolem kapitoly druhé kapitoly, dokončit hlavní úkol v Banges a získat snahu najít doktora Claire na ostrově Cetus.

Můžete klouzat z ostrova Cetus na The Telescope Point na ostrově Raincaller, buďte opatrní, i když vedle něj je nepřátelský tábor.

Constellation Tower of Fantasy Draco: Jak vyřešit

Jak vyřešit souhvězdí Draco ve věži fantazie

Chcete -li vyřešit hádanku, propojte modré hvězdy s oranžovou tak, aby to vypadalo jako výše uvedená fotografie. Odkazy se budou tvořit z dříve kliknutí na hvězdy, aby se zabránilo umístění těchto řádků (spojení) na místech, která si nepřejete, můžete znovu nastavit pomocí tlačítka na pravé straně nebo ustoupit konstelací.

  • Podívejte se na našeho průvodce po celé věži fantasy nejlepších postav dárků a dávejte dárky vašim oblíbeným postavám odemkne nové schopnosti a odměny.

Constellation Tower of Fantasy Draco: Body zájmu

Tower of Fantasy body zájmu poblíž souhvězdí Draco

V okolí jsou tři rostliny fosfogranátu, stejně jako zásobník. K dispozici je také nepřítel Ravagar Camo, plný rozbitých vozidel přímo severně od dalekohledu plného, ​​hyenas, havagers a edregmirg nepřátele. Kolem tohoto velkého nepřátelského tábora je také roztroušená spousta hrudníků hesla, z nichž některé jsou na balkonových oblastech věží.

Tower of Fantasy: Aktivace věže

Mezi věžemi rozptýlenými kolem mapy je jeden, který vydává červenou záři a je offline. Chcete -li získat věž znovu online, musíte najít přístupový kód pro datový terminál. Přístupový kód je skrytý do čtyř robotů pro ukládání hesel, jejichž umístění jsou podrobně uvedena níže.

První robot pro ukládání hesel

První robot pro ukládání hesel, Tower of Fantasy

První robot pro ukládání hesel je umístěn v křídlech rozpadlé roviny. Západ v táboře.

Druhý robot úložiště hesla

Druhý robot pro ukládání hesel, Tower of Fantasy

Druhý robot se nachází na platformě východně od tábora a s výhledem na most z ostrova Cetus.

Třetí robot úložiště hesla

Třetí robot pro ukládání hesel, Tower of Fantasy

Třetí robot je ve výklenku přímo pod offline věží a je hlídán nepřítelem na vysoké úrovni.

Čtvrtý robot úložiště hesla

Robot pro ukládání hesel z Forthu, Tower of Fantasy

Poslední robot pro ukládání hesel je na balkóně věže, na věži s výhledem na moře přímo na západ. Jetpack můžete nasadit dvojitým klepnutím na 2 klíč (pokud na PC), který vás dostatečně vysoko zvedne, aby se dostal na balkon Tower. Pak projděte balkon, dokud neuvidíte robota.

  • Další tipy Tower of Fantasy naleznete na našem průvodci, jak změnit svůj avatar ve věži fantazie a jak odemknout nové.

Jak najít a dokončit hádanku Draco Smart Telescope ve věži fantazie

Existuje spousta aktivit a hádanek, kterých se můžete zúčastnit, když postupujete prostřednictvím Tower of Fantasy. Tato hra je plná věcí k nalezení. Až dorazíte do regionu námořnictva, můžete začít vidět dalekohledy. Tyto chytré dalekohledy vás provede souhvězdí, kterou musíte dokončit. Připojte tečky a obnovte souhvězdí, abyste mohli obdržet odměnu.

Umístění inteligentního dalekohledu Draco

Inteligentní dalekohledy jsou umístěny v oblastech po celé mapě, ale první, které najdete, jsou v regionu Navia. Navia je třetí region, do kterého půjdete a je severně od regionu Banges. Než budete moci vstoupit do regionu Navia, budete muset dosáhnout druhé kapitoly.

Raincaller Island tvoří severozápadní část regionu námořnictva. Tento obsazený kus země je domovem mnoha smrtících nepřátel, takže budete chtít sledovat záda. Blízko jižního okraje ostrova je velký útes s tím, co vypadá jako rozhlasové pole nahoře. Udělejte si cestu k tomuto útesu a najdete dalekohled na jeho okraji.

Draco Smart Telescope Puzzle Solution

Chcete -li vyřešit hádanky inteligentního dalekohledu, musíte připojit modré tečky s červenými tečkami v souhvězdí. Puzzle můžete kdykoli resetovat stisknutím tlačítka resetování na pravé straně obrazovky. Pro Draco puzzle existují dvě sady červených souhvězdí; jeden napravo a jeden vlevo.

Začněte připojením spodního bodu pravých teček s centrální modrou tečkou. Poté připojte nejvzdálenější severní červenou tečku k modré tečce vlevo od ní. Připojte dvě modré tečky, které jsou vedle sebe. Dokončete čáru připojením spodní části dvou blízkých modrých teček k červené tečce, která je na druhém místě nejsevernější. Nakonec připojte spodní modrou tečku k horní červené tečce levé červené konstelace.

Až budete hotovi, souhvězdí by měla vypadat jako obrázek výše. S tím bude hádanka dokončena a budete odměněni.

O autorovi

Aden Carter

Aden Carter je spisovatel na volné noze pro Gamepur, který miluje RPG, a nebojí se čelit nejobtížnějším šéfům. Když není hraje, tráví svůj čas psaním roleplaying herních úkolů, kajaku a užíváním přírody.