Одни из нас ™: часть I в Steam, poslední z nás Část 1 PC datum vydání vydání na The Game Awards | PC hráč

Datum vydání PC pro poslední z nás, které bylo oznámeno na herních cenách

Разработчики описывают контент та:

Datum vydání PC poslední z nás

Внимание: игра может содержать контент, не подходящий
для.

Разработчики описывают контент та:

„Игроки применяют различное оружие, том числе пистолеты, винтовкже у у, а, а, а у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у хваты, удары металлически трубами и другие приёмы рукопашного б о з з ю ю з з з ю «. Также игроки могут применять тактту скрытного боя с исползованием крупных. Воздействие оружия и ззрывчатки может приводить к обезглавливанию. Игре присутствуют сцены жёсткого насилия, то числе затрагивающие темы с ы ыыыо ыыыы ыыыы ыыыы ыыыо ыыыы ыыыо ыыыо ыыый ы ыыый ы ыыый ы ыыыйй ыыййй ы ыыыйй ы ыыййй ы ыыый ы ыыйй ы. И игре присутствуют сексульно окрашенные коментарии относительо а а т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. (. Диалогах часто встречаетсябая лексика.“

Пожалуйста, укажите да obale

Эта nebude формация предназначена и už rání д už.

© 2023 Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá.

Datum vydání PC pro poslední z nás, které bylo oznámeno na herních cenách

Naughty Dog’s To nejlepší konečně zasáhne PC začátkem příštího roku.

poslední z nás část 1

(Obrázek kredit: Naughty Dog)

Oznámení neustále přicházejí během herní ceny 2022. Naughty Dog konečně odhalil datum vydání pro poslední z nás část 1 na PC: 3. března 2023.

Poslední z nás část 1, pro ty, kteří jsou zmateni jeho názvem, je úplný remake originálu z roku 2013. V roce 2014 byla také vydána remaster hra, ale je to mnohem větší než tohle. Vydání části 1 bude také označena poprvé, kdy se na PC objevila poslední z nás série, ale doufejme, že ne poslední.

Když jsem poprvé vydal v prosinci, hrál jsem poslední z nás na PS5 a byl jsem ohromen. I když si vzpomínám, jak původní vzhled vypadal mnohem lépe v roce 2013, srovnání vedle sebe mluví samy za sebe.

Pokud jste nikdy předtím nehráli poslední z nás, jedná se o skutečné pochoutky, i když se můžete cítit zakysanou cenou: stejně jako všichni exkluzivní Sony, očekávejte, že zaplatí 70 $. Pro ty, kteří udržují počet počtu Sonyho rostoucího zájmu o uvolnění her PlayStation na PC, bude poslední z nás část 1 označit nejkratší mezeru mezi uvolněním PS5 a PC (pouhých šest měsíců mezi nimi).

Toto není ani jediná hra PlayStation PC, která získala nějakou hru Awards Love: Action Roguelite returnal také přichází do PC.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.