Odstranění Zaklínače 3: Genitální textury Wild Hunt S nejsou prohlášením proti nahoty, vagíny z čarodějnice 3 s dalšími generacemi | PC hráč

Zaklínač 3 s příští generátní vagíny odcházejí

Směrní obrázky nás dělají nadšenými z toho, co by mohlo být.

Odstranění Zaklínače 3: Genitální textury Wild Hunt nejsou „prohlášení proti nahoty“

Je to vlastně jen pokus o udržení vizuální koherence napříč deskou.

The Witcher 3: Wild Hunt byl za posledních několik týdnů v titulcích docela hodně, všichni následovali fanoušky, kteří zjistili, že ženské modely postav byly dány genitálií v vydání hry Next-Gen hry. To vedlo k řadě výroků od vývojáře CD Projekt Red, který vysvětlil, že textury neměly být přidány.

Tato situace se znovu vyvinula, protože CD Projekt Red nyní vydal prohlášení IGN, kde odhalila více o tomto neobvyklém skandálu.

„Jak bylo chápáno CD Projekt Red až donedávna, dotyčné textury vulva byly součástí modu„ HD Monsters “(HDMR), nikoli„ vagíny pro všechny “.

„V roce 2021, v době podepsání dohody o převodu autorských práv, autor MDMR mod potvrdil CDPR, že byli jediným autorem dotyčného mod. Autor HDMR MOD udělil práva CD Projekt Red na používání mod a byl připsán a kompenzován za jejich práci.”

CD Projekt Red také pokračoval tím, že dodal, že odstranění textur genitálií není žádný druh „Prohlášení proti nahoty nebo zralém tématům“, a že se to děje pouze „Udržujte vizuální koherenci napříč všemi modely znaků“, jako zahrnutí textur „Nebylo to něco, co jsme od začátku plánovali.”

The Witcher 3: Wild Hunt

Související texty

The Witcher 3: Wild Hunt on Nintendo Switch

POSOUZENÍ. Napsal Ben Lyons 14. října 2019 v 16

„Vzhledem k naprosté velikosti, měřítku a kráse čarodějů 3 je port do technologicky omezeného přepínače působivý.”

The Witcher 3: Krev a víno

POSOUZENÍ. Napsal Mike Holmes 25. května 2016 ve 14 letech

„Pokud má tento malý pobyt do Toussaint být naším konečným dobrodružstvím se zabijákem monster Silver-Haired, pak je to vhodný závěr.”

Zaklínač dostal monopolní léčbu

ZPRÁVY. Napsal Jonas Mäki 12. září 2023 v 00:15

Buďte připraveni na tmavší verzi klasické deskové hry, než jsme zvyklí.

LEGO Witcher nemusí být oficiální, ale opravdu chceme, aby to bylo

ZPRÁVY. Napsal Ben Lyons 26. srpna 2023 v 08:07

Směrní obrázky nás dělají nadšenými z toho, co by mohlo být.

The Witcher 3: Obsah příštího generace Wild Hunt je nyní k dispozici na Nintendo Switch

ZPRÁVY. Napsal Ben Lyons 23. července 2023 v 10:13

Spolu s novou opravou vydanou na všech platformách.

The Witcher 3: Wild Hunt prodal více než 50 milionů kopií

ZPRÁVY. Napsal Eirik Hyldbakk Furu 30. května 2023 v 02:43

Show Netflix a verze řady PS5 a Xbox daly hru neuvěřitelným posílením.

Andrzej Sapkowski navštěvuje CD Projekt Red’s Headquarters

ZPRÁVY. Napsal Alex Hopley 21. března 2023 v 09:57

Autor věděl, že je velmi kritický vůči videohrám.

The Witcher 3: Nejnovější záplata Wild Hunt slibuje další opravy výkonu

ZPRÁVY. Napsal Ben Lyons 15. března 2023 ve 12:36

Hra by měla běžet ještě plynulejší na konzolech PC, PS5 a Xbox.

Nová funkce: Vložte příspěvky Instagramu, Twitter a YouTube jako URL v komentářích

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

  • Systém: PC, PS4, Xbox One, PS5, Nintendo Switch, Xbox Series X
  • Žánr: RPG
  • Developer: CD Projekt Red
  • Vydavatel: CD Projekt, Bandai Namco
  • Hráči offline: 1
  • Hráči online: 1
  • Věková hranice: Od 18 let
  • Datum vydání: 19. května 2015
  • Přečtěte si celou recenzi

Vaginas příštího generace z čarodějnice 3 odchází

CD Projekt potvrdil, že podrobnější vaginy přidané v aktualizaci příštího generace Witcher 3 jsou „nezamýšlené“ a budou odstraněny.

The Witcher 3: Wild Hunt - Crones of Crookback Bog (pixellated)

(Obrázek kredit: CD Projekt)

CD Projekt potvrdil, že přidání podrobných vagin k ženským monstrům bylo ve skutečnosti chybou a bude odstraněno.

V The Witcher 3 již byla spousta nahoty: Wild Hunt, ale aktualizace příští generace, která dorazila v prosinci, poněkud zvýšila ante. Jak jsme viděli minulý týden, jak Crones of Crookback Bog (v jejich lidských formách), tak umpirické bruxae, které se objevují v rozšíření krve a vína, byly v aktualizaci významně změněny ochlupení, přičemž je vzala z „situace panenky Barbie“ na Celá Monty, kompletní s viditelnými stydlivými styk.

Změny můžete vidět díky obrazovkám zveřejněným na Redditu, na které bych ze zřejmých důvodů nedoporučoval kliknout, pokud jste v práci a nejsou v pohodě s plnou frontální nahotou.

(Nebo předpokládám, kdekoli je obsah s hodnocením M považován za nevhodný. Každopádně použijte svůj úsudek, jak uznáte za vhodné.)

Spekulovali jsme, že nový vzhled přišel s laskavým svolením jednoho z mnoha uživatelů vytvořených modů začleněných do aktualizace dalšího generace Witcher 3, zejména proto, že si toho CD Projekt nezdál být vědom: studio krátce po novém-a a-a-a-a-a— -Byla zjištěna zlepšená grafika, že „se na to dívá a v nadcházejících dnech bude mít více informací.„Jistě, později to potvrdilo, že došlo k chybám a bude změněno.

„Dotyčné textury jsou nezamýšleným výsledkem přítomným ve verzi vydání,“ uvedl CD Projekt ve svém prohlášení. „To je něco, na co se snažíme řešit.”

Zdá se mi to všechno trochu vařené. CD Projekt se nikdy nestyděl o nahotě (alespoň pokud jde o ženy – nevzpomínám si, jak se kolem něj nevzpomínáme na žádné mužské postavy au naturel, Ačkoli to zřejmě bylo diskutováno v jednom bodě) a zdá se to jako poměrně malé vylepšení, pokud to jde:. Oříznutí přistávacího proužku je možná trochu anachronistické, ale to je to, pro co jsou mody, správně? Geralt dostal konec konců nové účesy, tak proč ne dámy ze dřeva?

CD Projekt bohužel odmítl komentovat své zdůvodnění reverze vaginy, nebo řekl, kdy očekává, že změna bude provedena. Potvrdilo to samostatně, že pracuje na nových výkonech pro hru, zaměřené na zlepšení využití jádra CPU, stabilitu DirectX 12, sledování paprsků, obzorového okolního okluze a problémů.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Čaroděj 3Vaginas příští generace byla „nezamýšlená“, říká Devs [Update]

Vypadá to, že realistické genitálie neměly být ve fantasy RPG

Publikováno 10. února 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Yennefer ve verzi Witcher 3 Next-Gen

Zlato, pospěšte si, jdou do Nerf Čaroděj 3 vagíny. (Varování NSFW.)

Kotaku zveřejnil příběh včera a poukázal na to Čaroděj 3 Aktualizace příští generace přidala realistické vaginy a naznačovala, že tyto koťata byly jedním z mnoha fanouškovských modů CDPR přidaných do aktualizované hry. V originálu Čaroděj 3, Ženy, které byly vystaveny v plně frontální nahotě, neměly žádné viditelné genitálie, jen jakýsi druh vyhlazeného, ​​Barbie Doll Area. V aktualizaci příští generace, která se vydala zdarma letos v prosinci, se zdá, že Crones z Crookback Bog a Bruxas (jediné ženy NPC, které pravidelně dělají plně frontální bez zakrývajících výstřelů nebo kalhotek). Vlasy a viditelné stydnutí.

The Witcher 3 se setká s napjatým roguelike PVE-bojováním v Rogue Mage
Např-Čaroděj 3 Devs dělají „letní duše“, tvrdou, ale veselou hru
Prvních deset nejvíce hraných her na palubě Steam: prosinec 2022 vydání

Když se natáhl k vyjádření, CDPR původně řekl Kotaku že společnost „se na to dívala a v nadcházejících dnech bude mít více informací“, ale nyní se zdá, že vaginy byly přidány omylem. Alespoň to je to, co nám říkají v prohlášení obdrženém e -mailem:

„Verze příští generace The Witcher 3: Wild Hunt obsahuje několik modů s komunitou, které nevytvořily CD Projekt Red, na vrcholu četných vylepšení vytvořených a implementovaných studiem interně. Sloučení všeho dohromady bylo složitý proces a dotyčný textury jsou nezamýšleným výsledkem přítomným ve verzi vydání. To je něco, na co se snažíme řešit.“

Zeptal jsem se, jestli to znamená, že vaginy budou ze hry úplně odstraněny, ale v době zveřejnění jsem neobdržel odpověď. Pokud tomu tak je, (a to se to určitě zdá), to znamená, že Cronussies se mohou v budoucnu nerfikovat Čaroděj 3 Aktualizace.

Pokud je pro vás také těžké uvěřit, že hra jako Čaroděj 3 (která má tunu ženské nahoty a absolutně žádné ptáky). Dotyčný mod byl divoce populární a CDPR se rozhodně nevyhýbal tomu, aby v minulosti ukazoval kousky lidí (ahoj, Cyberpunk 2077). Ale možná připuštění, že šli a složili v stylově styleném modu, je příliš mnoho, chápu.

Zatímco hospody s přistávacími pásy a dokonale elegantní stydké pysnice nejsou nejlepší reprezentací vagin, které bychom mohli získat, je to lepší než vyhlazená, zapečetěná oblast zavřených dole-a byl bych tím ještě méně obtěžován, pokud by hra zahrnovala nějakého šťavnatého vole Nahota taky. Čaroděj 3 je milován pro svou rokness, takže říkám.

Aktualizace 2/10/2023 12:22 str.m. ET: CDPR potvrdil Kotaku e -mailem, že viditelné labia/ochlupení budou odstraněny „protože tyto textury neměly být přítomny ve verzi vydání hry.“