Okno datum vydání CS2: Kdy vychází Counter-Strike 2? Dot eSports, okno data vydání CS2, kůže, přívěsy a zprávy | PCGamesn

Okno data vydání CS2, kůže, přívěsy a zprávy

Valve potvrdil Counter-Strike 2 obsahuje vestavěnou verzi velmi oblíbeného nástroje CSGO třetích stran, který umožňuje hráčům svázat akce s skokem a házením do jednoho klíče. Při skákání je malé okno, které hodí kouřový granát, který poskytuje hráčům pokaždé konzistentní skokové házení.

Counter-Strike 2 možná uvolňuje na konci září 2023: Vše, co zatím víme

Protiterorista a terorista v promo art Counter-Strike 2

Protože ventil spustil CS2 Beta 22. března, Protiúder Hráči z celého světa přemýšleli, kdy se dostanou do rukou na úplné vydání a šanci jít dál CS: Jdi.

Valve byl od začátku omezeného testu relativně tichý Counter-Strike 2 Major se bude konat v roce 2024 v Kodani v Dánsku. Většina nových informací o funkcích přicházejících na titul zjistila komunitní úniky spolu s hrstkou záplat.

Counter-Strike 2 vychází „brzy“

Valve odhalil v září. 13 TO CS2 spustí „brzy.“ Toto oznámení bylo učiněno prostřednictvím 20. narozeninové stránky Steam.

Toto je první CS2 Uvolněte škádlení ventilu. Předtím řekl Valve to, že to bylo CS2 vychází v létě 2023, ale nespecifikoval, která země.

Ve středu září. 20, úředník Protiúder Twitter účet se zeptal, co lidé dělají ve středu, září. 27. To nevyhnutelně vedlo fanoušky k tomu, aby si to mysleli CS2 vychází v září. 27.

Counter-Strike 2 Testujte beta beta přijímání pravidelných aktualizací

Valve přepravoval aktualizace na CS2 Beta pravidelně. První verze beta obsahovala pouze Dust 2, ale postupem času Valve odhalil spoustu dalších map, jako je Mirage 6. června, nadjezd 17. července, Ancient a Anubis v srpnu. 6, a Inferno v srpnu. 31. Téměř každá mapa vydaná s chybami, ale vývojáři je rychle napravili. Ze všech klasických map, jediní fanoušci stále chybí.

Všechny rozdíly mezi CS2 a CS: GO

Na vrcholu všech map, které byly odhaleny, Valve také posunul některé znatelné funkce, jako jsou zaměnitelné načítání zbraní a schopnost zpětného odkupu na začátku kol 6. června a snížení počtu kol z 30 do 24 na na začátku Aug. 17.

Ventil aktualizoval CS2 Beta ještě jednou v srpnu. 31, Implementace hlubokých změn, nový systém dohazování a pozvání spousty nových hráčů.

Spisovatel štábu a CS: GO LEAD. Leonardo je pro hry vášnivý od doby, kdy byl dítě a v roce 2018 promoval v žurnalistice. Než se Leonardo připojil k Dot Esports v roce 2019, pracoval pro brazilský outlet Globo esportte. Leonardo také pracoval pro HLTV.org mezi lety 2020 a 2021 jako senior spisovatel, dokud se nevrátil do Dot Esports a stal se součástí týmu štábu.

Okno data vydání CS2, kůže, přívěsy a zprávy

Datum vydání CS2 je téměř tady, takže tady je vše, co potřebujete vědět o ventilu vyvinuté FPS, včetně kůží, nejnovějších zpráv a úniků.

Datum vydání Counter-Strike 2: Dva stylizované vojáci před žlutým a bílým pozadím

Publikováno: 21. září 2023

Kdy je datum vydání CS2? Po týdnech nespočetných pověstí, Valve konečně potvrdil, že Counter-Strike 2 je skutečný a přichází mnohem dříve, než byste mohli očekávat.

Shromáždili jsme každý šrot informací o Counter-Strike 2 na internetu, od nejnovějších na Counter-Strike 2 Datum vydání, Oficiální přívěsy a oznámení Valve k patentovým podání a dokonce i datamines samotného omezeného testu. V této příručce to pro vás všechno rozložíme jasně kategorizovaným způsobem, takže i vy budete vědět vše, co je třeba vědět právě teď o pokračování jedné z nejlepších PC her všech dob. Zde je vše, co víme o datu vydání CS2, úniku, kůže, novinách a dalších.

Counter-Strike 2 Datum vydání: Voják stál nad bazénem

Okno data vydání CS2

Valve potvrdil, že datum vydání CS 2 je léto 2023 pro PC na Steam. Hra bude spuštěna jako bezplatná upgrade pro CSGO. Oficiální konec léta je v sobotu 23. září. To znamená, že Valve hraje podle svých vlastních pravidel, pokud jde o čas, takže kdo ví, zda má toto datum nějaký význam.

Oficiální účet CSGO Twitter nedávno zveřejnil: „Co děláte příští středu?“Vedení komunity CS k přesvědčení, že CS2 bude spuštěna ve středu 27. září 2023.

CS2 Limited test

1. září vydal Valve blogový příspěvek, který představil CS řady a hodnocení a otevřel omezený test na více než 100 000 hráčů. Chcete -li získat přístup k omezenému testu, vše, co musíte udělat, je mít hodnost v konkurenčním režimu CSGO. Možná neobdržíte pozvání hned, ale Valve nadále vysílala vlny pozvánek každých pár dní.

Aktuální verze omezeného testu je tak blízko k konečnému vydání CS2, jak se chystáme dostat. S výjimkou velmi drobných omezení se test CS2 Limited používá především k opravě jakýchkoli chyb, které hráči spatřili. Nyní, když má více než půl milionu hráčů přístup k omezenému testu, je v okolí mnohem více dat, které opraví problematické chyby.

Skin CS2

Valve na oficiálních webových stránkách CS2 potvrdil, že hráči CSGO si s sebou budou moci přinést celé své zásoby na Counter-Strike 2. Devs také zmiňují, že každá kůže těží z upgradů na motor zdroje 2, včetně upgradovaného osvětlení a vizuálů pro samolepky, zbraně, modely a další. Nebojte se, váš inventář plný kůže v hodnotě tisíc dolarů je oficiálně bezpečný.

Možná jste si všimli, že cena Counter-Strike Skins se drasticky zvýšila od doby, kdy byla oznámena CS2. Vypadá to, jako by hráči měli náladu na otevírání bedny, v březnu rozbalili téměř 40 milionů beden, a rozbíjel se do předchozích záznamů CSGO, které byly kolem 27 milionů beden. Poptávka po vysoce kvalitních kůžích způsobila, že trh v poslední době prudce stoupal, což ještě více zvýšilo ceny drahých kůží.

Každý týden se provádějí změny na kůži CS2, aby se pokusily je uvést do souladu s jejich protějšky CSGO. Zejména nože s Dopplerovým povrchem obdržely řadu vylepšení, které změnily barvu hráčských kůží. Například nože s červeným povrchem místo toho místo toho vypadají růžové. Není jasné, zda Valve tyto změny upraví ještě, ale my si představujeme, že to bude mít myšlenku, aby každá kůže vypadala stejně jako v obou hrách.

Přívěsy CS2

Valve oznámila Counter-Strike 2 tím, že na svůj kanál YouTube upustila tři přívěsy: responzivní kouření, vyrovnávání světa a přesunutím za míru klíště.

Thumbnail YouTube

Kouřové granáty byly přepracovány tak, aby se staly dynamickými objekty, které interagují s prostředím. Nyní, když kouři CS2 mohou být změněni hráči, můžete použít zbraně a předměty jako granáty k přesunu celého kouřového granátu z cesty. Střelba kouřem nyní produkuje linii dohledu, což umožňuje oběma sadám hráčů nahlédnout do cloudu.

Thumbnail YouTube

Přesun do modulu Source 2 přiměl ventil k přepracování a přepracování řady map CS2. Přepracování přicházejí ve třech formách: dotykové mapy, upgrady a generální opravy. Mapy Touchstone (Dust 2, Mirage, Train) jsou klasické mapy, které získaly pouze změny osvětlení a čtení charakteru. To umožňuje hráčům analyzovat rozdíly mezi CSGO a CS2 pomocí známého rozložení mapy, které se nezměnilo z každé hry. Upgrady (Nuke a Aztécké) představují mapy, které využívají osvětlení zdroje 2 k výrobě realistických materiálů, osvětlení a odrazů. Opravy (Itálie a nadjezd) jsou mapy, které byly plně přestavěny pomocí nástrojů zdroje 2 a vykreslování funkcí.

Thumbnail YouTube

Jedna z největších stížností na konkurenční stránku Counter-Strike má co do činění s mírou klíšťat serverů. V CS2 jsou servery bez klíšťata a zajišťují, že akce hráče probíhají v přesném okamžiku, kdy stisknují tlačítko, spíše než během nastavené klíště.

Thumbnail YouTube

Čtvrtý přívěs byl propuštěn 1. září s názvem Beyond Global. Toto video zdůrazňuje nový systém hodnocení CS, který přiřazuje hráčům numerickou hodnost na rozdíl od tradičního systému, který přes stříbro 1 až do globální elity. Toto hodnocení umístí všechny na globální žebříčku a dává hráčům na první pohled vědět, kde se hromadí proti největším hráčům na světě.

Zprávy CS2

Valve potvrdil Counter-Strike 2 obsahuje vestavěnou verzi velmi oblíbeného nástroje CSGO třetích stran, který umožňuje hráčům svázat akce s skokem a házením do jednoho klíče. Při skákání je malé okno, které hodí kouřový granát, který poskytuje hráčům pokaždé konzistentní skokové házení.

Existují také zprávy o Valve s využitím upgradované verze jejich anti-cheat systému, VAC. Tento nový systém, nazvaný VAC Live, se říká, že má moc detekovat, když hráči podvádějí, zatímco zápas je aktuálně aktivní. Zápasy okamžitě skončí, jakmile VAC Live detekuje podvodník a ušetří čas oba týmům, protože mohou okamžitě fronty na jinou hru. Zde je záběry systému v systému tvrdé práce a okamžitě odstraní podvádějícího hráče během několika sekund po nahlášení.

Test CS2 Limited má nastavení zvané ‘Follow Recoil‘, které při střelbě zbraně pohybuje hráčským křížem. To dává hráči příležitost přetáhnout myši správným směrem, aby kompenzoval zpětný ráz, což usnadňuje zohlednění zpětného rázu pomocí konkrétních zbraní. Toto nastavení je také v CSGO, ale musíte to umožnit, aby to podvádělo aktivovat. Komunita CSGO to považuje za pozitivní změnu ve hře, protože to trochu usnadňuje novým hráčům, kteří neměli čas se naučit vzory zpětného rázu.

Pokud doufáte, že budete hrát konkurenceschopně střelce Valve, máte štěstí. Podpora CS2 NVIDIA Reflex bude při spuštění věcí a pomůže to odstřelit hardwarové latence trápení latence.

Vypadá to, že Counter-Strike 2 povzbudil mnoho bývalých hráčů, aby skočili zpět do akce, s maximálním vrcholem 1.8 milionů hráčů na CS: Jděte na začátku května. To je z předchozího záznamu 1.6 milionů hráčů zpět v dubnu.

Nové logo CS2

Oficiální účet CSGO Twitter změnil svůj banner, aby odhalil nové logo hry, čerstvý ze zpráv o podání ventilu, který podává novou ochrannou známku pro CS2. Hráči orli s očima si všimli, že pokud logo zvrátíte, vypadá S podezřele jako číslo dvě. Je to poslední část hádanky, která potvrzuje, že CS2 je skutečný a že dorazí příští měsíc? Nikdo neví.

To je vše, co potřebujete vědět o datu vydání CS2. Do té doby se ujistěte, že se podíváte na našeho průvodce po řadách CSGO, pokud potřebujete vylepšit konkurenční silnou stránku. Alternativně máme také seznam nejlepších PC her zdarma, pokud máte rádi hraní něco jiného.

Fariha Bhatti poté, co jí ponořila prsty do korporátních a akademiků – titul kriminologie spočívá na její polici – Fariha našla domov v psaní a hraní eSports. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. Její práce také obsahuje na TalheSport a Win.GG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Datum vydání Counter-Strike 2 potenciálně škádlení ventilu!

Datum vydání Counter Strike 2

Datum vydání Counter Strike 2

Mnoho očekávané vydání Counter-Strike 2 je na obzoru. Hype je skutečný a datum zaslíbeného vydání Valve aka Summer 2023 se uzavírá. Nakonec máme nápovědu na datum, kdy by CS2 mohl být uvolněn, a nahradit původní hru CS: GO. Podívejme se tedy na nejnovější podrobnosti kolem spuštění Counter-Strike 2 právě zde.

Valve škádlí datum vydání Counter-Strike 2

V případě, že chcete dohnat to, co je ve hře nového, zde je 20 nových funkcí v CS2. Nyní pojďme diskutovat o očekávaném datu vydání. Oficiální účet Counter-Strike na X (dříve Twitter) nedávno sdílel příspěvek a zdůraznil důležitý den, který by mohl znamenat, že v tomto datu je konečně uvolněn CS2. Koukni na to:

Counter Strike 2

Příspěvek jednoduše zní: „Co děláte příští středu?”A i když je to určitě kryptické, co jiného by mohli naznačovat.”? Toto datum je několik dní po jejich slibovaném okně léta 2023 pro Counter-Strike 2. Příspěvek na samotném X pochází z oficiální popisování proti úderu.