Okno uvolnění Scaramouche Genshin Impact Scaramouche, úniky, vidění, prvek a příběh, Genshin Impact Scaramouche – Datum vydání, sestavení a zbraň

Genshin Impact Scaramouche – Datum vydání Wanderer, stavba a zbraň

Pokud hledáte více průvodců, kteří vám pomohou v Inazumě, máme také úplný seznam míst Sakura Bloom a umístění elektroculu, stejně jako průvodce Ayaka Build.

Vše, co potřebujete vědět o Scaramouche Dopad Genshin

Scaramouche The Wanderer se drží magického artefaktu

Scaramouche konečně přichází na Dopad Genshin. Po letech spekulací Hoyoverse potvrdil ve svém Dopad Genshin 3.3 LiveStream Bývalý Harbinger Fatui bude v další aktualizaci hratelnou postavou. Nicméně, on debutuje jako Scaramouche nebo dokonce Balladeer. Říkají mu „toulač.“

Hoyoverse poprvé představil Scaramouche Dopad Genshin 1.1 jako jeden z jedenácti fatui Harbingers. Dopad Genshin 3.3 bude spuštěn 7. prosince před koncem roku, takže fanoušci čekají téměř dva roky, než si zahrají nepochopeného Anemo Man. Zde je to, co víme o Scaramouche, včetně jeho příběhu, schopností a dalších.

Kdy přichází Scaramouche Dopad Genshin?

Scaramouche bude oficiálně hratelnou postavou Dopad Genshin 3.3, který vyjde dál 7. prosince 2022 asi 10 p.m. Východní. Podle Dopad Genshin 3.3 Livestream, hraje hlavní roli v nadcházející kapitole Archon Quest Interlude.

Scaramouche je opakující se NPC od neschválené události hvězd zpět Dopad Genshin 1.1. Jeho poslední hlavní role byla jako darebák v ději Sumeru Archon Quest.

Co je role Scaramouche v zápletce?

Scaramouche se často objevuje jako darebák v náhodných dějích a úkolech událostí. Nejprve zachytil oči fanoušků jako povýšený potíže a nyní je apeloval na ještě více jako problémový, ale nekonečný anti-darebák. Podle nejnovějšího přívěsu žije svůj nový život jako Wanderer po incidentu, kdy se ho předzvěstí Il Dottore pokusil proměnit v boha.

Co je Scaramoucheův příběh o původu?

Na konci oblouku Inazuma má cestovatel možnost se zeptat na chybějící kousky tradice jako o „loutku“ Raiden Shogun a pokud slyšela něco o tvém sourozenci. Pokud se zeptáte na loutku Shogun, Miko vypráví příběh neúspěšné „prototypové loutky“, který se nakonec stal Scaramouche. Loutka nebyla vůbec založena na EI, jen důkaz konceptu.

“Původní plán byl, aby to EI jednoduše zahodil,” řekl Miko Travellerovi. “Ale možná si EI myslela, že je to příliš kruté, protože se nakonec rozhodla zapečetit sílu v ní.“

Ei si myslel, že by se nehodil jako její loutka, protože na jeho vlastní stvoření vrhl slzy. Takže ho nechala putovat jako jeho vlastní osobnost a žít jako obyčejný inazumanský občan. Než se připojil k Fatui, údajně žil v pavilonu Shakkai. Scaramouche také vysvětluje, že během této doby zažil „tři zrady“, což zlomilo jeho víru v lidstvo.

Fatui se o něj nakonec zajímal a jeden z jejich „excentrických géniových“ uvedlo svou moc a provedl úpravy, které překročily jeho původní specifikace.

Proč nazývají Scaramouche „The Wanderer“?

Wanderer byl vždy Scaramoucheho alternativní jméno. Zjevně vydělal toto jméno od inazumanských místních obyvatel, kteří ho poznali jako bezdomovce putující po jejich oblasti.

Co je Scaramoucheův prvek?

Scaramouche je oficiálně Anemo charakter! Hoyoverse upustil náhled postavy, který tyto informace potvrdil s jeho redesignem Wanderer.

The Dopad Genshin Komunita původně věřila, že Scaramouche bude elektrostarám. Zdálo se, že všechno o něm z jeho purpurového barevného schématu a Electro Archon související s původem. Únik však v červenci 2022 však navrhl, že by to byl ve skutečnosti anemo postava. Únik také tvrdil, že obdrží přepracování postavy, aby lépe odpovídal prvku a lépe se podobal jiným znakům Anemo. Fanoušci nebyli šťastní, vzhledem k tomu, že se od začátku příběhu zamilovali do darebáka s nanesením misky.

Čínský únik HXG_DILUC tvrdil, že Scaramouche bude před oficiálním přepracováním anemo znakem. Jeho klam, umělá vize, která zmocňuje postavy s nebezpečnými důsledky, byla pravděpodobně elektronicky podobná tomu, jak je Childe hydro postavou s elektromam v elektrolu.

Co potřebuji farmovat pro Scaramouche?

Zemědělské materiály Scaramouche jsou již k dispozici díky Dopad Genshin databáze. Zde je rychlý přehled od Devillakoyaki o tom, co fanoušci potřebují pro své materiály vzestupu a talentů.

Genshin Impact Scaramouche – Datum vydání Wanderer, stavba a zbraň

Udělá fandango? Tady je to, co víme o Scaramouche Genshin Impact.

Scaramouche in Genshin dopad

29. listopadu 2022: Wandererův banner začne 7. prosince.

O čem to zatím víme Genshin Impact Scaramouche? Scaramouche je nadcházející hratelná postava v Mihoyově masivní hře na otevřeném světě, i když je také zahalen v tajemství.

Samozvané Poutník Od Inazuma se poprvé objevil během akce v rané hře v roce 2020 a etabloval se jako protivník. Od tohoto okamžiku jsme však neviděli a slyšeli prakticky nic o 6. předzvěstném fattui, až do příběhu Sumeru. Verze 3.2 slibuje boje šéfa

Pokud hledáte více průvodců, kteří vám pomohou v Inazumě, máme také úplný seznam míst Sakura Bloom a umístění elektroculu, stejně jako průvodce Ayaka Build.

Jaké je datum vydání Wanderer?
Co víme o Scaramouche jako o hratelné postavě?
Co víme o Scaramouche jako boji proti šéfovi Balladeer?
Kdo je scaramouche in Genshin Impact?
Kdy je datum vydání Scaramouche Genshin Impact?

Jaké je datum vydání Wanderer?

Wanderer, také známý jako Scaramouche, se uvolní 7. prosince S vlastním 5hvězdičkovým praporem. Připojí se k němu Arataki Itto Rerun a nový čtyřhvězdičkový Faruzan, který pro něj působí jako podpůrná jednotka.

Co víme o Scaramouche jako o hratelné postavě?

Wanderer je uživatel Anemo, který má katalyzátor. Jeho hratelná sada začíná vypadat velmi zajímavě. Jeho elementární dovedností je vytvořit anemo prsten, když levituje a útočí shora. Prsten se během jeho výbuchu rozptyluje do mlhy. Zdá se, že jeho elementární výbuch může poskytnout buffy v závislosti na jakýchkoli jiných prvcích; Pyro zvyšuje útočné dovednosti, hydro prodlouží doba trvání a kryo může zvýšit kritickou rychlost útoků.

Zdá se, že jeho souhvězdí s názvem Peregrinus pracují na zlepšení rychlosti a útoku a snižování cooldown. Jeho útoky byly dosud přirovnávány k Venti a Raidenovi.

Scaramouche zbraň v dopadu Genshin

Scaramouche použije katalyzátor a bude nejlepší pro melee, jako je nedávno vydaná Shikanoin Heizou. Jako 5 hvězdička se Scaramouche uvolní vedle nové pětihvězdičkové zbraně, která bude hrát podle jeho silných stránek. Nedávný únik předvedl 5hvězdičkový katalyzátor jménem Alaya, který má nějaké vážné elementární bojové nadšence. To bude pravděpodobně Wandererova zbraň.

Prozatím můžeme doporučit následující katalyzátory:

Které artefakty by měly scaramouche používat?

Je stále brzy spekulovat, jaké artefakty budeme nejlepší používat pro Scaramouche, a jako klíčové 5hvězdičkové vydání existuje každá šance, že nová sada bude pro něj vydána právě pro něj.

Sada Gladiátoru se zdá být dobrou volbou, stejně jako Viridescent Venerer, přidat útok a obranu nebo Anemo poškození.

Co je Scaramoucheho elementární vize?

Vize Scaramouche je nyní potvrzena jako Anemo. 3.2 příběh pravděpodobně vysvětlí, jak přijde, aby opustil svou elektronickou vizi, a proč Anemo je nyní jeho novým prvkem volby.

Jaké materiály budou potřebovat scaramouche?

Více požadavků Scaramouche a soupravy nedávno unikly a my jsme se podívali na to, co budeme muset před jeho propouštěním farmovat jako hratelná postava:

 • Turkyové drahokamy Vayuda
 • Houby Rukkhashava
 • Perpetual Caliber (poklesl Aeonblight Drake)
 • Staří, Kageuchi a slavní podáčky
 • Učení, průvodce, filozofie praxe

Co víme o Scaramouche jako boji proti šéfovi Balladeer?

Boj šéfů Scaramouche – nyní potvrdil, že je pojmenován Shouki no Kami se očekávalo po dlouhou dobu a konečně jsme dostali úniky toho, jaké to je. Bude přidán jako Genshin Impact 3.2 týdenní šéf a část 3.2 příběh.

Hlavním prvkem útoků balladeera vidíme jako elektro, ale stejně jako ostatní šéfové mají i další prvky pod kontrolou. Očekávejte, že vám přijde Pyro a Cryo, a připravte své štíty postavy.

Samotný šéf je obrovský a je největším nepřítelem, se kterým se dosud v Teyvatu setká cestující. Musí být velmi, velmi děsivý se svými blesky a blesky.

Kdo je scaramouche in Genshin Impact?

Scaramouche byl představen během akce akce v roce 2020; Neochlaněné hvězdy. Právě zde se setkal s cestovatelem a pokusil se je udeřit, jen aby byl zastaven astrologem Monou, která pomáhala cestujícímu uniknout. Poté chvíli zmizel z příběhu.

Nevidíme ho déle než rok, dokud není inazuma’s příběhový úkol, konkrétně v okamžiku, kdy cestovatel vyšetřuje továrnu na klam. On je ten, kdo provozuje operaci a na konci dungeonu se pokouší proměnit cestovatele v klamné materiály. Yae Miko naštěstí zachrání den a zprostředkovává s ním dohodu o Gnóze Raiden Shogun-aka, barevná věc ve tvaru šachu, kterou mají všech sedmi sedmi.

Když už mluvíme o Raiden Shogun, to nás přivádí k Scaramoucheho tvorbě: Ve skutečnosti to byl testovací běh pro vytvoření loutky, která se nyní používá jako Raiden Shogun. To znamená, že není skutečný člověk. To může vysvětlit jeho poněkud špinavou osobnost a proč nehraje dobře s ostatními.

Je to 6. z Fatui Harbingers – Balladeer – poté, co díky svým jedinečným talentům vstoupil přes řady. Nebyl vidět v přívěsu s všechny Harbingers, protože s nimi nařízl vazby a zmizel po fiasku továrny na klam.

Budete potěšeni, že v jeho několika existujících liniích a titulech existuje spousta odkazů na Bohemian Rhapsody Queen – možná jediná další rozpoznatelná média představující termín ‘Scaramouche’.

Kdy je datum vydání Scaramouche Genshin Impact?

Prozatím existují pouze zvěsti a úniky kolem možného vydání pro Scaramouche. V současné době se předpokládá, že má vydání ve verzi 3.3 nejdříve. Téměř určitě bude 5-hvězdičkou s vlastním praporem.

Verze 3.1 ho představil zpět do příběhu a verze 3.2 je místo, kde přijde jeho boj jeho šéfa. Stejně jako Tartaglia a Raiden Shogun to musíme dostat z cesty jako první, než budeme moci hrát jako „Vykoupená“ postava!

Pro více obsahu Genshin a úniku zaokrouhlení najdete na naší stránce na nadcházející 3.2 Aktualizace a rozvrh banneru, koho v budoucnu dostaneme.

Pro více podobných článků se podívejte na náš dopad Genshin, pouze na mobilních hrách a stránkách OMG Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Scaramouche potvrdil v Genshin Impact: Wanderer schopnosti a zvěsti

Scaramouche in Genshin dopad

Hoyoverse

Říká se, že Scaramouche uvolní ve 3.3 Aktualizace.

Úniky se konečně uskutečnily: Scaramouche bude hratelnou postavou v dopadu Genshin. Pojmenováno The Wanderer, stvoření Raiden EI a jeden z hlavních antagonistů hry se nyní mohou připojit k vaší straně. Zde je jeho únikové schopnosti a datum vydání se.

Scaramouche Hopeders, váš čas přišel. Po hojnosti úniků teoretizuje přírůstek antagonisty k hratelnému seznamu Genshin Impact, Hoyoverse potvrdil tolik před verzí 3.2 LIVE.

Článek pokračuje po reklamě

Pojmenován The Wanderer, po jeho značce Fatui Harbinger budete moci v blízké budoucnosti najmout Scaramouche pro vaši párty v Genshin Impact.

Článek pokračuje po reklamě

Předtím však existuje spousta úniků a zvěsti o jeho schopnostech, datu vydání a dalších. Tady je vše, co potřebujete vědět o příchodu Scaramouche do Genshin Impact jako Wanderer.

Obsah

 • Existuje datum vydání Scaramouche v dopadu Genshin
 • Scaramouche schopnosti v dopadu Genshin
 • Scaramouche příběh v dopadu Genshin

Scaramouche stojící v lese

Scaramouche přichází na Genshin Impact jako hratelná postava – konečně.

Existuje datum vydání Scaramouche v dopadu Genshin?

Datum vydání Scaramouche v dopadu Genshin, protože Wanderer ještě není 100% potvrzen, ale načasování kapání marketingu, ale potvrzuje, že bude propuštěn jako součást Verze 3.3.

Článek pokračuje po reklamě

Genshin Impact verze 3.Očekává se, že 3 bude žít pozdě v roce 2022-kolem poloviny prosince-takže mějte oči oloupané před Vánocemi pro všechny zprávy Scaramouche Release.

Únik rovněž tvrdil, že bude ve stejném banneru jako Farazan, nadcházející čtyřhvězdičková postava byla potvrzena současně.

Článek pokračuje po reklamě

Úniky schopnosti scaramouche v dopadu Genshin

Scaramouche ještě neměl své elementární dovednosti a elementární výbuch oficiálně odhalen, ale to nezastavilo úniky v ponoření do schopností uživatele anemo katalyzátoru. Níže jsou uvedeny včasné podrobnosti o schopnostech Scaramouche, s laskavým svolením medového dopadu:

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Elementární dovednost

Hanega: Fushi Kakka

Scaramouche soustředí sílu větru, aby se osvobodila od okotů Země, jednal Aoe Anemo DMG, než skočí do vzduchu a vstoupí do větrného stavu. Když je vítr aktivní, Wanderer vstoupí do přetrvávajícího vznášejícího se stavu, se zvýšeným normálním a nabitým útokem AOE a DMG.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nabité útoky již nekonzumují výdrž. Zatímco tento stav je aktivní, pohyby poutníka získávají následující vlastnosti:

Článek pokračuje po reklamě

 • Trvale spotřebovává body s oblohou, aby udržela tento vznášející se stav.
 • Při sprintingu budou pro Wanderer spotřebovány další body Sky-Dweller. Držení sprintu způsobí přetrvávající spotřebu bodů s oblohou.
 • Skákání vynakládá další body oblohy, aby se zvýšila vznášející se výšku, držení skoku způsobí přetrvávající spotřebu bodového bodu oblohy.

Elemental Burst

Kyougen: Shikiraku Gobandate

Článek pokračuje po reklamě

Scaramouche komprimuje atmosféru do singulárního vakua, které rozdrtí všechny problémy pryč a zabývá více instanům Aoe Anemo Dmg. Pokud je postava ve větrném stavu kvůli dovednosti Hanega: Fushi Kakka, stát po odlitku skončí větrné stav.

◆ Wanderer
◆ Eons Adrift
◆ Součásti nespočítané, zkoušky nepoznatelné
◆ Anemo
◆ Peregrinus #genshinimpact #wanderer pic.cvrlikání.com/xrhmlh8u58

– Genshin Impact (@genshinimpact) 31. října 2022

Scaramouche příběh v dopadu Genshin

Scaramouche byl původně vytvořen Beelzebulem (Raiden EI), aby testoval, zda by mohla vyrobit loutková těla. Protože test byl úspěšný, EI později uzavřela Scaramoucheho sílu a poté ho propustila do Inazumy.

Článek pokračuje po reklamě

Bohužel tato vnímající loutka padla do rukou Fatuiho, který odemkl svou zapečetěnou sílu. Scaramouche, protože je přímým vytvářením elektrického archonu, drží neuvěřitelnou sílu a rychle se ocitl v tvrzení ne. 6 řadí se mezi jedenáct Harbingers Fatuiho.

Článek pokračuje po reklamě

Zda cestovatel bude schopen nakonec utěsnit Scaramoucheho sílu nebo ho odnést ze spánků Fatui.

Takže to máte, to je všechno, co v současné době víme o Scaramouche před jeho oficiálním propuštěním. Mezitím se nezapomeňte podívat na naši stránku Impact Genshin pro všechny nejnovější zprávy a aktualizace.