Openra – Klasické strategické hry přestavěné pro moderní éru, 10 nejlepších moderních vojenských her RTS (zařazená zábava pro většinu zábavy) | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

I když vyvíjejí akt války 2. (aka agrese) a to může být zajímavé C&C jako RTS, protože jsem hrál první hru a bylo to úžasné v multiplayeru.

Red Alert, Command & Conquer, Dune 2000, přestavěn pro moderní éru.

Další týden, další playtest! Mezi pozoruhodné změny patří:

 • Přidána nová mise Red Alert „Soviet13B“
 • Opravené vyhrazené servery neumožňují přehrávání map s skripty LUA
 • Opraveno vzácné vizuální jitter letounu při řízení
 • Opraveno, který dovozce mapy narušuje, když se snaží převést mapy s chybami dlaždic
 • Opraveno oznámení s nízkým výkonem nikdy nehraje

Další informace naleznete v celém ChangeLogu.

A samozřejmě si zde můžete stáhnout Tiberian Dawn HD Playtest. Další informace naleznete v původním oznámení PlayTest-20230801.

Ve snaze vytlačit rychlé vydání velmi povzbuzujeme všechny, aby hráli některé hry a nahlásili jakékoli problémy, které najdete v komentářích níže, na našem fóru, komunitě Discord nebo GitHub. Hodně štěstí na bojišti, velitelé!

Protože léto je v plném proudu, jsme nadšeni, že můžeme zahájit sérii Playtest pro nadcházející vydání Openra! Tentokrát se jedná o jarní čištění: rozdrcení chyb, implementace drobných požadovaných funkcí a příprava na větší přepracování. Ale nebojte se! Stále máme spoustu skvělých věcí seřazených právě pro vás! Bez dalšího ADO, zde jsou některé pozoruhodné změny, které můžete očekávat v PlayTest 20230801:

 • Přidáno nové skryté operace pro Tiberian Dawn: „Oznámení o vystěhování“ a „Twist of Fate“
 • Přidány nové mise Red Alert Missions „Allies10B“ a „Sovětet13a“ a mise Counter-Strike „Mousetrap“
 • Opraveno několik problémů s přemapem palety a obnovilo schopnost vybrat barvy tmavších hráčů
 • Implementoval nový vlastní obal LUA, který zlepšuje hlášení chyb pro skriptovače mapy
 • Představil instalační program modulárního aktiv, který umožňuje instalaci klasických aktiv prostřednictvím Steam nebo EA App
 • Přepracované sekvence sprite, což výrazně zlepšilo podporu modifikace třetích stran

Další informace naleznete v celém ChangeLogu.

A než se zabalíme, rádi bychom zmínili, že toto vydání obsahuje významný pokrok směrem k podpoře C&C Remastered Collection, včetně kompatibility s novou aplikací EA. Playtest „Tiberian Dawn HD“ je samostatné vydání a lze jej stáhnout zde. Tento náhled je kompatibilní s multiplayerem s hlavním playtestem 20230801. Mějte však na paměti, že dosud výkonu, využití paměti a načítání dosud nebyly optimalizovány. Kolekce C&C Remastered musí být nainstalována přes aplikaci Steam nebo EA a v případě, že používáte MACOS nebo Linux, které projekt ReadMe poskytuje podrobné pokyny k instalaci.

Zůstaňte naladěni na další aktualizace a nezapomeňte se zúčastnit nejvyššího playtestu. Nezapomeňte s námi sdílet svou zpětnou vazbu na našem fóru, komunitním serveru nebo GitHubu. Užijte si letní herní sezónu s Openrou!

[Top 10] Nejlepší moderní vojenské hry RTS (zařazené k většině zábavy)

Autor: Oleksiy B.

Intenzita, vzrušení z bitvy, spolu s rychlým, chladem a vypočítaným vedením a nakonec sladká chuť vítězství proti ohromujícím šancím. Je to pro vás fascinující? Pokud ano, možná vás zajímá tato divoká skupina strategických titulů, které vám mohou pomoci zabít několik víkendů, nebo možná dokonce měsíce!

Abychom udrželi tento seznam čistý, zaměříme se přísně na tituly, které obsahují vojenskou techniku ​​po WWI a příliš se naklánějí do sci-fi.

10. Ocelová divize 2

Stránka Steel Division 2 na páře

Steel Division 2 může být nejlepší název strategie WWII-s tématem Eugen Systems, stanovený během největší ofenzívy východní fronty, operace Bagration z roku 1944 z roku 1944. S více než 600 jednotkami obnovenými s pečlivou přesností, masivně škálovanými kampaněmi a četnými režimy pro více hráčů se tato hra snaží být bonafidovým válečným tobolkou, – a dokonale se dostává práci.

Steel Division 2 přesouvá své zaměření z bitvy Normandie na operaci a označuje první titul v dlouhé řadě válečných her společnosti Eugen System.

Hlavním losováním kteréhokoli z Eugenových titulů je schopnost stavět paluby jednotek a vědět, jak sestavit strategicky životaschopnou divizi, je menší výhodou a více nutností. Paluba zahrnuje několik skupin, z nichž každá je založena na určitém typu jednotky, ať už jde o recon jednotky nebo tanky nebo dělostřelectvo. Je tu spousta proměnných, které je třeba žonglovat: statistiky a vlastnosti jednotek, jejich hodnocení, jak brzy se objeví na bojišti a kolik z nich bude – a dostanete konečné množství aktivačních bodů, abyste vše vyvážili vše. Pokud si nejste jisti, počítač může pro vás provést budování deck – ale i tak byste mohli chtít optimalizovat distribuci vojáků.

Na rozdíl od „prequel, Steel Division 2 poskytuje nejen jednu kampaň na frakci; Místo toho přichází s několika dynamickými strategickými kampaněmi, z nichž každá má určitý dlouhodobý cíl. Hra se odrazí kolem tahové mapy strategie (pro obecné příkazy k útoku dané divizi) a taktické bitvy v reálném čase (s přesnější kontrolou nad společnostmi); a očekává se, že vaše jednotky povede k vítězství na každém kroku operace, až do konce.

Sestavení strategicky životaschopného praporu je jen polovina bitvy vyhrána, ne -li čtvrtina: budete muset aktivně znovu znovu přepracovat, vyhlížet na nepřátelské pohyby a odpovídajícím způsobem na ně reagovat, nemluvě o rychle se zmínit. Existuje spousta zkratky a pravidel, které je třeba mít na paměti, jako je to, jak může pěchota procházet hustými lesy, zatímco vozidla nemohou a kolik výhodných rádií dává při plánování nápravného požáru – a to je jen špička ledovce. Takže zatímco Steel Division 2 poskytuje intenzivní a krevní zážitek z východní přední fronty, hráči by pro něj museli pracovat, zejména proto, že hra přichází bez výukového programu. Pokud jste v seriálu nováčkem, prohledejte internet pro průvodce a hraje hodně potyčky.

9. Sklizeň železa

Stránka Iron Harvest na páře

Sklizeň železa je snadno naučitelná směs oldschool rts’es a jejich realističtějších bratranců, zasazených do války s dieselpunk dvacátými léty mezi Rusviet a Aliancí Polanie a Saska, řekl ve třech příběhových kampaních, které lze přehrávat samostatně nebo nebo nebo V družstvu. Výběr jednotek pro každou situaci a také využívání obálky umožňuje přijít s různými taktiky, od tajnosti po plné útoky.

Set in Jakub Rozalskiho alternativní verze dvacátých let a dále, kde jsou mechové jediným životaschopným způsobem dopravy a imperiální Rusko se vydalo na světovou nadvládu, železná sklizeň je jednou z mála moderních RTS, které se objeví na aktuálním gen konzoly, stejně jako na PC.

Pokud jde o jednotky, sklizeň Iron se zaměřuje více na kvalitu než množství: každá hrdinná jednotka, dělostřelectvo, mecha nebo skupina vojáků dostane svou vlastní kartu na dně obrazovky, a přestože je možné mít více karet, které mohou mít více karet, které dokážou zapadnout na HUD, jejich ovládání najednou se může ukázat jako výzva. Stejně jako v konvenčních RTS’es může být pěchota vyškolena v kasárnách, zatímco mechy jsou postaveny v dílnách a zdroje pro oba mohou být získány zachycením železných dolů a ropných plošin – a to je místo, kde podobnosti mezi sklizně železa a, řekněme, velení, velení, velení A dobytí z větší části.

Je tu trochu větší kontrola nad pěchotou než obvyklý bod-‘n-click, protože je lze nařídit, aby se schovávali za krytem, ​​posádky a dokonce se vyzbrojily zbraněmi upuštěnými mrtvými vojáky, což efektivně umožňuje vašim vojákům několik jednotek typy najednou. Pokud jde o krytí, i když poskytuje ochranu skupině, kterou ovládáte, může být velmi snadno odstraněno výbušninami nebo vysoce kalibrovými děly – něco, co byste také mohli použít ve svůj prospěch. Velké zbraně jsou také použitelné proti silně zbarveným jednotkám, zejména mechům, které nelze snadno svrhnout puškami nebo brokovnicemi.

Tři kampaně (to je, pokud nepočítáme klimatickou závěrečnou bitvu a Usonia DLC), lze hrát buď samostatně, nebo s přítelem, a jsou velmi těžké na pozemku, s cutscenes, misemi s jedním člověkem a spiknutí, které se týká spiknutí zahájil celou tuto válku. Každá mise přichází s vlastním souborem medailí – terciární cíle, které nejsou pro dokončení hry nezbytné, ale jsou užitečné při zvyšování hodnosti hráče. A stejně jako v každém sebeúcty RTS jsou také přítomny potyčky a multiplayerové režimy.

8. Wargame: Red Dragon

Wargame: Stránka Red Dragon na Mobygames

Wargame: Red Dragon je pokračování kriticky uznávané série (předcházející evropské eskalaci a bitvu Airland), která zkoumá mnoho různých způsobů, jak by se studená válka zahřála. S ohledem na dva nepřátelské bloky, NATO a Varšavskou smlouvu, stejně jako mnoho dalších zemí, které s nimi nesouvisí, je Red Dragon snadno nejrozsáhlejší a nejkomplikovanější simulátor druhé světové války.

Celá série Wargame slouží jako prototyp pro budoucí tituly Eugena, jako je Steel Division a Warno, s dopisem také v alternativní studené válce. Ačkoli na rozdíl od Warno, žádná hra není stanovena v jedné konkrétní kontinuitě: místo toho jsou to všechny sady nesouvisejících příběhů založených na událostech v reálném životě, které se blížily k provokaci NATO a Varšavské smlouvy k boji. To znamená, že kromě přesunu bojového divadla do východní Asie Red Dragon přináší do mixu námořní jednotky, od ponorek po letadlové lodě – dokonce je inzerován na obálce umění.

Jedním z nich jsou Eugenovy tituly paluby- výběr jednotek, samy rozděleny do několika účelových nebo jednotkových typových kategorií. Každá frakce ve Wargame má svůj vlastní výběr jednotek, na míru na míru, aby odpovídala strategickému přístupu frakce, s celkem neuvěřitelných 1450 jednotek, a to nepočítá obsah ke stažení.

Když už mluvíme o DLC, tato splátka Wargame může být nejdelší Eugen Systems dosud podporovala hru, přičemž její nejnovější národ byl vydán v září 2021 – a to je pro titul 2014!

7. Společnost hrdinů 3

Stránka společnosti Heroes 3 na Steam

Společnost Heroes 3 je pokračováním oceněné série, nyní zasazeno do sotva pokrytého středomořského divadla druhé světové války-s nelineární kampaní, která je rozdělena do segmentů založených. Kromě existující mechaniky hry COH3 přidává ještě více způsobů, jak obohatit velící zážitek, zejména taktická pauza a výrazně vylepšený systém poškození pro budovy.

Nejznámější titul na našem seznamu, Company of Heroes 3 pokračuje v prozkoumávání bitvy a bojů druhé světové války, tentokrát ve Středomoří, přičemž mise probíhají v Itálii a severní Africe.

Společnost Heroes 3 z velké části zůstává stejná jako její předchůdci, přičemž jeden z pozoruhodných doplňků série je plná taktická pauza, která vám umožňuje přidat objednávky, zatímco hra je pozastavena – něco, co již bylo V několika populárních Rts’es. Také pro sérii a možná i celý žánr je řada způsobů, jak lze budovy a okolí využít ve váš prospěch a nevýhoda nepřítele: oficiální stránka dává příklad toho, jak by opevněná budova mohla vzít celou nepřátelskou skupinu s tím , zatímco jeho ruiny budou použity jako improvizovaný obal. To také primárně účtuje tuto funkci jako filmovou, ale staří hráči COH se určitě budou více zajímat o taktickou stránku.

Podobně jako několik moderních titulů nebude kampaň sérií předem nastavených misí, ale spíše něco otevřenějšího, – Relic to sám nazývá mapa dynamické kampaně, – umožňující vám ovládat všechny aspekty vaší armády a Dokonce se uskuteční svůj vlastní „globální“ bojový plán. Existují také vylepšení v multiplayeru, se čtyřmi různými frakcemi pro hru: dva na straně osy (Wehrmacht a Afrikakorps), dva na spojenecké straně (U.S. a britské síly), každý s novými doktríny, které se točí kolem určitých typů jednotek nebo partyzánských sil. Na rozdíl od společnosti Heroes 2 jsou mapy PVP také překročení, což umožňuje nepředvídatelnější a rychlejší hraní hry.

6. Warno

Warnoova stránka na Steam

Warno je nejnovějším titulem v Gameografii Eugen Systems a také duchovní nástupce Wargame, ale mnohem intenzivnější. Je to na začátku devadesátých let a ozbrojený konflikt se rozpadl mezi NATO a Varšavou smlouvou na obou polovinách Německa – můžete být tím, kdo to usadí, s více než 600 různými jednotkami éry a nesmírně velkými bitevními polími, které máte k dispozici.

Warno (zkratka pro „varovný pořadí“) lze popsat jako ocelovou divizi, ale modernizovaný více způsoby než jeden, protože má vylepšené rozhraní a odehrává se ve alternativním roce 1989, kde studená válka vymkla z ruky a dal volnost třetí Světová válka – s technologií vhodnou pro éru. Do konfliktu je zapojeno šest zemí, z nichž každá se svými vozidly a zbraněmi, ale všechny patří do jedné ze dvou hlavních frakcí: NATO a Varšavská smlouva. Svým způsobem by to mohla být také modernizovaná verze Eugen’s Own Wargame Series, také zasazená do válečné verze studené války.

Téměř všechna pravidla a mechanika z předchozích titulů Eugenu se zde také vztahují: paluby s několika jednotkami založenými na jednotce z jedné nebo několika zemí, každá bitva je na časovači, recon je absolutní nutností, jednotkové schopnosti záleží stejně jako na okolí dělat, a každá útočná akce by měla být vyvíjena co nejrychleji. Vojenská technologie se však od 40. let 20. století výrazně zlepšila, což do hry přidává nová pravidla. Konkrétně máte možnost používat AA na radaru, což vás staví pod riziko, že se nepřítel vydá,-nebo můžete použít IR a přímé střílení AA, které nelze spatřit nepřítelem letadlo, ale pokryje méně území. Helikoptéry jsou velmi efektivní při střelbu pěchoty, ale mohou být zastřeleny stejně snadno, a proto jim přikazuje, že potřebuje zvláštní péči. Je také přidáno několik funkcí QOL, například schopnost poskytovat objednávky jednotek během fáze předsazení.

Od tohoto psaní musí Warno ještě představovat žádnou kampaň příběhu. To znamená, že nejbližší věc k tomu byla oznámena ještě dávno: armádní generální mapy jsou rozsáhlé kampaně v žíle Steel Division 2, které jsou všeobecně hratelné s jakoukoli kombinací skutečných hráčů a odpůrců AI, s nebo proti. Kromě zachování masivního měřítka bojového divadla (až 150 čtverečních kilometrů) vám Warno také umožní kontrolu nad menšími formacemi jednotek, než co bylo povoleno v SD2.

5. ANTOLOGIE BLITZKRIEG

Stránka Blitzkrieg Anthology na Gog.com

Blitzkrieg je významný milník mezi hrami z druhé světové války. BLITZKRIEG, který se založil na to, čeho dosáhla série náhlého stávky, přináší do žánru ještě hlubší úroveň realismu, doplněné bitvami, které se spoléhají spíše na myšlení než na hrubé síly, těžkou techniku, obnova, budování mostů a kopání příkopu a zákop. Hra tak populární, že odstartovala spoustu misijních balíčků a samostatných her na stejném motoru.

Blitzkrieg je méně duchovním nástupcem náhlého stávky a více přímého zlepšení na jeho zavedeném vzorci – stejně jako základ pro mnoho dalších, mnoha dalších samostatných titulů, nemluvě o rozšíření na Blitzkrieg, jak je vlastní, tak neoficiální.

Stejně jako náhlý úder i série Blitzkrieg si klade za cíl poskytnout dobře zaoblenou směs strategie v reálném čase a vojenský realismus, ale s ještě větší pozorností k detailům než jeho předchůdce. Stále není zapojena žádná budování základny, které se přesune na bitvy a pečlivou správu jednotek. Při velení čety, okolí jako stromy, kopce, útesy a budovy stále záleží, ale teď byste také museli zvážit počasí na bojišti, plus regionální klima a možná dokonce využívat všechny výše uvedené ve výši.

Stejně jako dříve je věnována hodně péče o to, jak jsou ve hře zobrazena vojenská vozidla a střelivo – a všechny tyto vazby na propracovaný systém poškození Blitzkrieg. To vše je důležité vědět nebo alespoň o tom si uvědomit, protože čím lépe vystupujete jako velitel, tím dříve, čím dříve budete povýšeni – a lepší hodnocení znamená více jednotek pod vaší kontrolou.

Blitzkrieg přišel s editorem na úrovni, který umožnil lidem dělat vlastní mise a dokonce i modifikovat hru podle jejich představ. To je samozřejmě pro Hardcore fanoušky, kteří se nedostali dost ze základních kampaní – a už jsou dostatečně masivní. Některé mise jsou historické, některé z nich se točí kolem obecných úkolů, jako je zachycení mostů nebo skladů – ale praskání jedné takové mise je zaručeno, že trvá alespoň dvě hodiny času. Jeden, pokud si dobře uvědomíte, co děláte.

Všimněte si, že antologie Blitzkrieg zahrnuje všechny oficiální balíčky mise, ale žádné z pokračování – to je to, co je Blitzkrieg 2 antologie pro.

4. Men of War: Assault Squad 2

Men of War: Stránka Assault Squad 2 na Mobygames

Men of War: Assault Squad 2 je nejnovější, nejvíce vyleštěná iterace desetiletí staré série, nyní s kvalitou života, díky nimž velící jednu z existujících pěti frakcí (SSSR, USA, Velká Británie, Japonsko a Axis) to mnohem jednodušší, protože dokážete přímo ovládat jakoukoli danou jednotku. Na vrcholu různých scénářů singleplayer je Assault Squad 2 obsahuje kooperaci 8-hráč a několik bitevních režimů 8v8.

Men of War: Assault Squad 2 je vlastně třináctá splátka v sérii, která je, matoucí, dostatečně známá pod mnoha jmény v anglických lokalizacích i mimo něj. Ačkoli obecně, „válečný muž“ byl standardizovaným anglickým názvem série, zatímco „V Tilu Vraga“ je to pro rusky mluvící publikum, ne všechny hry z sestavy se konaly kongres. Ve skutečnosti byla původní útočná skupina třetím expandalonem pro válečné tváře, známé také jako „V Tilu Vraga 2“, a přijala titulky „Sturm“; Ruský název jeho pokračování, Assault Squad 2, je „V Tilu Vraga: Sturm 2“.

Vlastní hra je více než jedno místy pro obchodní číslo pokračování: zatímco Assault Squad 2 staví svou „hratelnost na vrcholu desetiletého vzorce, existuje několik pozoruhodných doplňků, jako je režim přímého řízení – což výrazně usnadňuje mikromanagement a usnadňuje mikromanagement a usnadňuje mikromanagement a Lobbing granátů o tom mnohem uspokojivější. Novinkou v řadě je také vylepšený kamuflážní systém, který mění barvu camo v závislosti na klimatu a povětrnostních podmínkách v okolí.

Pěchota je chléb a máslo válečných mužů: levné, užitečné ve správných rukou as většinou hloubkovou kontrolou všech typů jednotek, ale také vhodně, těžko zvládnutelné a velmi snadno ztratí, zejména pokud jsou přímo vystavena nepřátelské střelbě. Pokud je jeden hráč dobrý v ovládání pěchoty, typ jednoho jednotky, který dokáže udělat nebo rozbít bitvu, jsou tanky: směšně drahé ve srovnání se vším ostatním a efektivní v bitvě – za předpokladu, jak také víte, jak a kdy je použít. Ztráta odkrytého tanku, zejména pro pěší vojáky, je nejen trapné, ale také něco, co vás okrádá body pracovní síly, které jste mohli použít pro posílení.

Assault Squad 2 se potýká s obsahem s pěti frakcemi, s celkem více než 200 typy pěchoty a 250 vozidel. Část pro jednoho hráče zahrnuje 40 map, z nichž 25 jsou přepracované scénáře z prequel, přičemž zbývajících 15 představuje odstřelovací mise, výsadkářské operace a bitvy tanků – to vše lze hrát také kooperativně. Pvp je stále tam, kompletní s novým režimem týmu 8v8.

3. Velká válka: západní fronta

Velká válka: Stránka Western Front na Steam

Velká válka: Western Front je čerstvým pohledem na žánr vojenských RTS – snadno se učí, obtížně zvládnutelné a stanoví roky před efektivním nastavením druhé světové války. Upgrady celé frakce zdůrazňují, kolik vojenské techniky se vyvinulo od roku 1914 do roku 1919, čímž se při každém přehrávání přikládá nové roztočení, nemluvě o tom, že jsou životně důležité při dosahování vítězství.

Od Petroglyphu, bývalých Devs of Command & Conquer titulů, přichází hra z druhé světové války, která hraje nic jako Command & Conquer.

Podobně jako u mnoha válečných her s nelineárními kampaněmi, Velká válka představuje jak tahovou taktickou mapu, tak i bitvy v reálném čase v menším měřítku-ale na rozdíl od výše uvedených titulů je taktická mapa zde hexagonální, s každou reprezentací dlaždice. buď bezplatný pozemek nebo město. Vítězství v kampani se scvrkává na jednu ze dvou věcí: svléká se soupeřova národní vůle nebo zachytí jejich sídlo – jako, podle Chrisa Beckera, byla světová válka spíše „válkou o opotřebení a bitva o palce“. Vítězná podmínka lze dosáhnout včasnými útoky, stejně jako špionážní správou zdrojů (což vyžaduje sledování vašeho vojenského rozpočtu i jednotkových dodávek) a zkoumáním nových upgradů. A zatímco část hry v reálném čase, bitvy, může být automaticky rozlišena, je nejlepší, abyste ji sami převzali kontrolu.

Velká válka se zaměřuje hlavně na válčení o příkopu a na všechno, co znamená. Pokaždé, když dojde k fázi předběžného nasazení, budete požádáni, abyste naplánovali svou příkopovou síť, a po dokončení vložte svou pěchotu do čerstvě vykopaných jám a dělostřelectva někde poblíž. Většinu času trávíte snahou bojovat proti nepřátelům, kteří se skrývají ve svých vlastních zákopech, což se mimo jiné silně spoléhá na to, že má v číslech silnou výhodu – útočící komanda melee by musela přežít procházení otevřeným ohněm a zavedený nepřítel útočí na útok jim. To je především to, jak většina bitev půjde ve vašem běhu z roku 1914 – věci se s časem stanou složitějšími a počasí.

Existuje směšně obrovský strom výzkumu, který vám a vašemu soupeři dává přístup k novým technologiím, zbraním nebo způsobům, jak ztěžovat infiltrující zákopy: ostnatý drát, bunkry, tanky, blimpy, bombardovací roviny a jedovatý plyn a jedovatý plyn. Co pomáhá zmírnit opakování základních bitv z roku 1914, je to, jak postupný přechod na technologickou válku z roku 1919 je – a to rozhodně způsobuje, že se každá bitva cítí zábavnější a poutavá než ty předtím.

2. Pluky

Stránka pluků na Steam

Pluky jsou účinně Wargame nebo Warno pro lidi, kteří tyto dvě hry považují za příliš skličující. Během devíti misijní kampaně je vyprávěn příběh o tom, jak se studená válka zahřála, protože NATO a Varšava se snaží vzít Německo pro sebe. Pluky jsou přívětivější pro začátečníky než většina ostatních válečných her, s četnými funkcemi kvality života a zjednodušenou mechanikou sestavy týmu.

Pluky jsou dalším převzetím studené války alternativní reality, která se rozběhla, a přestože je to poněkud podobné válečné hře a Warno Eugen System Žánr, kteří jsou ochotni se učit a RTS veterány, kteří si přejí něco méně intenzivního, ale přesto náročné.

Mise se odehrávají v reálném čase a také ve třech časovaných fázích – strana s nejvíce vítězství, které se obvykle získávají zachycením kontrolních bodů, vyhrává fázi. Stejně jako v Eugenových titulech zůstane fotoaparát oddálen přes 90% času, abyste se mohli dobře podívat na bojiště a také lepší představu o tom, jak půjdou vaše dalekosáhlé útoky. Ve skutečnosti je v plucích přítomno mnoho tropů z Eugenových titulů, až na to, aby si pamatoval každou klíč, aby zůstal co nejúčinnější.

Fáze přípravy však není založena na palubě a je více svázána s jednotlivými misemi, doplněná omezeným počtem dostupných divizí, volitelným výběrem speciálních jednotek, jakož i náhodných událostí, které mohou nebo nemusí umístit vaše jednotky na výhoda. Nemluvě o tom, že stimulace není tak lámající krk, jako je ve Warno, což vám a vašim plukům dává více času na přizpůsobení se okolí.

Stejně jako jeho alternativy, pluky platí pro realistický přístup představováním více než sto jednotek, které jsou úzce navrženy po jejich protějšcích skutečného života, s příslušnými statistikami – ale pokud jste starým příkazem a dobyvatelem, možná budete chtít vědět, že tato hra Obsahuje také hlasatele bojiště a také dynamický soundtrack.

1. Volání do zbraně

Volejte na stránku Arms na Steam

Call to Arms staví na vrcholu digitálních hráčů válečných her DigitalMindsoft, s několika zvraty: je to moderní válka a je to směs několika žánrů. Ve výzvě k zbraně se taktická rozumová setkávají přesné zbraně, protože hra nabízí několik úrovní kontroly: od RT, přes TPS až po FPS; Ale pamatujte: Obal je důležitý bez ohledu na to, kdo ovládáte, nebo jak je ovládáte.

Po úspěchu válečného Men: Assault Squad 2 chtěla DigitalMindsoft vytvořit něco podobného, ​​ale nesmírně vylepšené a zasazené v moderním věku, spíše než dobře využívané nastavení druhé světové války. Být crowdfunded titul, Call to Arms trvalo docela dost času na vývoj, – asi tři roky, s již existujícím motorem a mechanikou hry, stejně jako včas, – ale pokud je zpětná vazba hráče co projít, stálo to za to.

V jedinečném zvratu většině ostatních položek na seznamu vám Call to Arms dává veškerý rozsah správy jednotek, počínaje obvyklou aférou bodu-kliknutí, poté se hlouběji do přímé kontroly shora dolů, třetí a první- režimy střelce osob. Pěchota je stále jediným typem jednotky, kterou budete ovládat 70% času, jako byste to měli u válečných mužů, takže tato funkce dále zefektivňuje tolik potřebné mikro správy. Totéž lze říci o obrněných vozidlech a vrtulnících, i když, stejně jako předtím, jednají spíše jako těžké záložní jednotky – jsou silné, ale jejich přítomnost sama nedefinuje, pokud vyhrajete nebo ne.

Jedním režimem, který je nový, konkrétně na volání zbraní, je přežití, kde se dostanete k tomu, abyste se dostali do nekonečné vlny nepřátel a nestali se zastřeleni dolů – i když se to stane dříve nebo později.

Moderní hry RTS

Planetární zničení

Planetární zničení

2014 年 9 月 27 日 下午 1:29

Jakékoli jiné dobré, moderní hry RTS?

Jaké další hry RTS hrajete, nebo jste nedávno hráli, že byste doporučili?

Líbí se mi tato hra, ale existují další dobré nedávné (Steam nebo non-Steam)?

Poslední, co se mi opravdu líbilo, byla Forged Alliance. Jakékoli, co mi mezi tehdy a PA chybělo?

目前 顯示 第 1 – 15 則 留言 共 80 則

2014 年 9 月 27 日 下午 3:35

Co myslíš podle moderního?

Jedinou hrou RTS s moderním nastavením by byla série Wargame Airland nebo Red Rising

2014 年 9 月 27 日 下午 3:47

Jedinou hrou RTS s moderním nastavením by byla série Wargame Airland nebo Red Rising

Wargame není RTS, je to taktika v reálném čase.

I když vyvíjejí akt války 2. (aka agrese) a to může být zajímavé C&C jako RTS, protože jsem hrál první hru a bylo to úžasné v multiplayeru.

2014 年 9 月 27 日 下午 5:04

Mám na mysli moderní, jako asi za posledních 5 let. Jako po alianci Supcom / Forged.

2014 年 9 月 27 日 下午 6:57

Ještě jsem to nehrál, takže nemohu říci z osobní zkušenosti, ale jeho recenze hráčů byly zatím velmi pozitivní. Meridian: Nový svět

Je to RTS pro jednoho hráče s asi 10 hodinami kampaně. Vypadá to, že boj je v mnohem menším měřítku než TA/PA/SUPCOM1/SUPCOM2. Je to currenly v prodeji za 12 $.

Mám v plánu získat to během podzimního nebo zimního prodeje.

2014 年 9 月 27 日 下午 9:33

jo, vypadá skvěle, ale nemá žádnou proměnlivou kameru. Bohužel žádný zoom ani hřiště. Zdá se, že je to docela solidní.
Možná, že Gray Goo bude dobrý, v současné době se vyvíjí, ale již existují herní videa z alfa, zdá se, že se stane dobrým. Jen se divím, jak chtějí vydělávat peníze s F2P RTS s kampaní a AI-Matchy

2014 年 9 月 28 日 上午 5:55

Pokud se vám líbí konkurenční RTS, pak je Starcraft 2 číslo jedna. Další hry RTS, které si opravdu užívám, jsou série Total War Series. Masivní masivní bitvy, které jsou v reálném čase na mapě kampaně, která je založena na otočení. Musím říci, že se mi líbilo, jak byla totální válka Old Rome, nový Řím2 byl trochu zklamaný, možná je teď lepší, i když jsem to za chvíli hrál.

最後 修改 : : Bones; 2014 年 9 月 28 日 上午 6:07

2014 年 9 月 28 日 上午 7:11

Total War hry nejsou RTSS. Jsou to tahové strategické hry s taktickým bojem (pokud se rozhodnete bojovat ručně).

2014 年 9 月 28 日 上午 9:08

Ještě jsem to nehrál, takže nemohu říci z osobní zkušenosti, ale jeho recenze hráčů byly zatím velmi pozitivní. Meridian: Nový svět

2014 年 9 月 28 日 下午 6:42

Squad Squad Men of War Two, velmi dobrý.

2014 年 9 月 28 日 下午 8:50

Můžete vyzkoušet jaro (je to zdarma a open source) s jedním z modulů odvozených z TA. Vynikající hra a úplně zdarma.

StarCraft 2 je také docela dobrá hra, ale je odlišná v soustředění.

Hříchy seriálu Solar Empire (nejnovější je vzpoura) je v měřítku, ale v jádru Warcraft 3 jako soustředit se na Heroes (Capital Ships).

Také můžete získat předělávky věku říší/věku mytologie/vzestupu národů. Originály jsou vynikající, ale nezkoušel jsem remake.

2014 年 9 月 28 日 下午 10:24

Nikdy bych nikomu nedokončil Řím II. Ta hra byla a zůstává úplným nepořádkem.

Ale vyhledejte cokoli Eugena. Akt války byl vadný, ale stále zábavný a stejný pro Ruse. Lidé milují nenávist ruse, ale hra je velmi dobrá. Kdyby to mělo více peněz na rozvoj, bylo by to skvělé (zastavte mě, když tento refrén začne znít povědomě).

Mám remake Age of Empires. Hraje to skoro jako stará hra. Je to nostalgičtější než hratelné, protože to dělá hodně RTS staromódní cestou.

2014 年 9 月 28 日 下午 11:03

Další dobrá hra inspirovaná Age of Empires 2 najdete zde:
http: // Play0ad.com/
Je to projekt s otevřeným zdrojovým kódem, ale mají estetiku, že mnoho dalších otevřených her chybí.

Bohužel to ještě není, pokud jde o výkon simulace a AI. 🙁

最後 修改 : SXX; 2014 年 9 月 28 日 下午 11:06

2014 年 9 月 29 日 上午 10:51

Měl bych také ovládat cokoli od Arcena: Ai Wars přichází na mysl. Ta hra byla pro mě tak brutální, nikdy jsem nemohl přežít tutoriál! Je to AI, která hraje jako AI, aby zabíjela všechny lidi. S bez RT, který by neměl být vynechán: kolaps Skyward a WOW vyvolávající poslední federaci. A pokud se vám líbí, pravděpodobně byste chtěli TBS Galactic Civlizations 2 a/nebo 3. Konečně je tu nesrovnatelný Crusader Kings II, což je jako RTS, ale je to ve své vlastní kategorii: paradox. Téměř cokoli podle paradoxu nebo Snitherine vám dá hodiny po hodinách velkého herního dobroty.

2014 年 10 月 1 日 上午 5:44

— Pokud začnete zahrnovat 4x hry, pak se Sword of the Stars 1 zaměřuje na kosmické boje v reálném čase mezi strategickými zatáčkami:
http: // obchod.poháněný párou.com/app/42890/
(Nemohu doporučit SOTS2, jedním z důvodů, proč je příliš komplikovaný, dokonce i pro někoho zvyklý na 4x)
(Oba v současné době publikovali Paradox Interactive, ale vyvinuli Kerberos Productions, nikoli Paradox Development Studio.)

— A pokud jde o čisté RTS, vidím, že jaro již bylo zmíněno, ale pokud vám to nevadí, jen zkopíruji svůj příspěvek z druhého vlákna:
http: // SteamCommunity.com/app/233250/diskuse/0/616188473157266863/?TSCN = 1412114127#C616189106414624547

Toto je jen poděkování, že jste mě přiměli objevit tento projekt „Zero-K“. Pokud je to pravda TA.

waw to je hra? Tvrdý jsem to byl mod pro ta! Super, děkuji, že jste to zveřejnili, museli se podívat.. Jen se divím. Hraje to někdo stále? No, jo, jeden z dalších konkurentů PA.
Hrál jsem to dnes:
http: // nula-k.Info/Battles/Detail/297388
Jsou organizovány pravidelné turnaje, další minulý víkend, komentoval Shadowfury333, stejný komentátor jako ve dvou předchozích videích, která jsem propojil:
https: // www.Youtube.com/hodinky?V = 4THNCV83Y & LIST = UUY4UWX_GO4ZYBSCO1WQCGMG
Obvykle se děje alespoň jedna otevřená hra MP, i když se zdá, že má méně hráčů než FAF (měl): započítáno 500 hráčů v chatu FAF tento týden, 70 v nulovém k chatu.

— Je tu také Evolution RTS, jediná jarní hra, která byla dosud vydána na Steam, letos v dubnu, ale v letech jsem to opravdu nezkoušel.

(Všimněte si, že nemohu ručit za kvalitu toho a dostat se do jarních her prostřednictvím evoluce RTS se mi zdá být docela špatný nápad, protože se zdá, že také má téměř neexistentní hráčskou základnu. A nejsem si jistý, kolik společného má s hrami podobnými TA.