Operace Black Ice | Rainbow Six Wiki | Fandom, jaký černý led mohu zabalit do duhových šesti obléhacích balíčků Bravo? – Siegegg

Jaký černý led mohu zabalit do duhové šesti obléhací Bravo Pack

Toto je jediná zbraň v letošní sbírce Bravo. Je k dispozici pro nejoblíbenější operátor Rainbow Six Siege, Iana a kanadské operátory Buck and Frost.

Operace Black Ice

„Pokračujte v obléhání s naší první hlavní aktualizací obsahu, operace Black Ice, která vám umožňuje přístup k nové mapě jachty, dvěma novým operátorům JTF2, nových zbraňových kůží, divácké kameře na všech platformách a další.”
– Oficiální web Popis

Operace Black Ice je první expanze vydaná pro Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow. Přidává dva nové operátory z CTU Společné pracovní skupiny 2, včetně nových zbraní, schopností a upgradů hry. Oba operátoři byli okamžitě odemčeni pro majitele sezóny nebo 600 kreditů R6. Alternativně by oba operátoři mohli být odemčeni s 25 000 renomovanými.

Expanze byla původně navržena tak, aby byla vydána 5. ledna 2016 pro majitele sezóny a o týden později pro zbytek komunity. Expanze byla zpožděna a nakonec vydána 2. února 2016 pro majitele sezóny a byla propuštěna po celém světě 9. února 2016. [1] [2] [3] .

Obsah

Funkce [ ]

Recenze expertů GameSpot

Jaký černý led mohu zabalit do duhové šesti obléhací Bravo Pack?

Černý led je nejoblíbenější kůže v duhové šesti obléhání.

Fotografie pro Davida Via

David do 18. září 2023

S Y7S1 spustila Rainbow Six Siege nový typ balení: The Bravo Pack. Krátce nato lze Bravo balíčky získat pouze s prémiovým sezónním bitevním průsmykem a zahrnovat dlouhý rozsah kosmetiky, včetně černého ledu.

Zvláštní funkcí Bravo Packs je, že hráči nemohou získat duplikáty, takže šance na získání černého ledu po balení po balení. Bravo balíčky však do hry nezahrnují každý černý led. Otázka je tedy zcela jasná.

Jaký černý led mohu zabalit do balíčků Bravo?

Kolekce Bravo Packs pro tuto sezónu zahrnuje 22 různých černých ledových kůží – pamatujte, že černá led není univerzální kůže! Univerzální kůže lze použít pro jakoukoli zbraň ve hře, bohužel tomu tak není pro nejprestižnější kosmetiku Siege.

Určitě jsou dva černé zmrzliny, které nejvíce vynikají. Tito dva operátoři však nejsou běžní v online hrách, takže hráči pravděpodobně dávají přednost tomu, aby Thermite 556XI černý led, nebo dokonce Valkyrieho MPX černý led.

Toto jsou některé z nejlepších černých zmrzlinových kolekcí Bravo Pack:

Aug A2 Black Ice – IQ a WAMAI

Aug A2 je k dispozici následujícím operátorům:

Zatímco ne mnoho hráčů používá tuto zbraň v Rainbow Six Siege, nemůžeme říci, že je to nejhorší zbraň ve hře. IQ i WAMAI jsou však často vidět s komandem nebo M5K.

F2 Black Ice – Twitch

F2 je k dispozici následujícímu operátorovi:

Černý led F2 je možná nejlepší kůže svého druhu v letošní kolekci Bravo Packs. Pokud jste fanouškem Twitch a její zbraně, doporučujeme vám, abyste to získali!

LB5A2 Black Ice – Sledge a Thatcher

LB5A2 je k dispozici následujícím operátorům:

Sledge a Thatcher’s LB5A2 je jednou z nejpopulárnějších zbraní v Rainbow Six Siege. Jeho zpětný ráz je velmi snadno ovládatelný a oba operátoři jsou vidět v mnoha útočných sestavách ve hře. Toto je velmi bezpečný výběr!

G8A1 Black Ice – Amaru a IQ

G8A1 je k dispozici následujícím operátorům:

Jak jsme již zmínili, hlavní výběr IQ je komando. Amaru je však často vidět s G8A1. Pokud jste fanouškem peruánského operátora, je to pro vás!

Mk1 9mm černý led – Buck, Frost a Iana

MK1 9mm je k dispozici následujícím operátorům:

Toto je jediná zbraň v letošní sbírce Bravo. Je k dispozici pro nejoblíbenější operátor Rainbow Six Siege, Iana a kanadské operátory Buck and Frost.

M590A1 Černý led – ztlumený, kouř, sáně, Thatcher a Warden

M590A1 je k dispozici následujícím operátorům:

M590A1 je považován za jednu z nejlepších brokovnic v Rainbow Six Siege. Přináší velké škody, což z něj činí skvělou volbu pro boje proti krátké vzdálenosti. Současně jej také operátoři obránce na seznamu (ztlumení, kouře a strážce) také používají k otevření rotací a nových úhlů. Není to v pohodě?

M1014 Černý led – hrad, puls, termite a eso

M1014 je k dispozici následujícím operátorům:

M1014 FBI je daleko za dnešní meta, takže to není vidět moc v duhové šesti obléhání. Někteří hráči však mají rádi vybavení pulsem při hraní na mapách měkkými stropy a podlahami.

SASG -12 Black Ice – Kapkan, Fenrir a Finka

SASG-12 je k dispozici následujícím operátorům:

I když je SASG-12 ve hře velkou brokovnicí v Rainbow Six Siege. SASG-12 je však skvělá divoká zbraň, zejména pro Fenrir a Kapkan.

SGC -QB Black Ice – Grim, Doc, Lev, Rook a Twitch

SGC-QB je k dispozici následujícím operátorům:

Stejně jako SASG-12 a M1014, SGC-QB je zřídka vidět v Rainbow Six Siege. Dokonce i obránci doktore a Rook to nepoužívají, protože mají MP5, který má přístup k 1.5x rozsah.

Jak mohu získat více černých ledových kůží?

Nejedná se o všechny černé ledové kůže, které můžete získat. Jediným způsobem, jak můžete získat černé ledové kůže, je otevření balíčků. Obě verze – Alpha Packs a Bravo Packs – vám mohou poskytnout černé ledové kůže, pokud máte štěstí.

Alpha Packs můžete získat hraním hry, nebo strávit proslulé. Pokud otevíráte balení a světlice, která vyjde, je fialová, může to být váš šťastný den!

7 560 duhových kreditů na PC

Získejte více za méně, když si zakoupíte tento zlevněný svazek duhových kreditů, a buďte první v řadě, který chytí nové operátor Elite Skins, eSports Gear a Limited Time Event Pack.

Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.