Operace Velvet Shell | Rainbow Six Wiki | Fandom, operace Velvet Shell | Roční období | Tom Clancy S Rainbow Six Siege | Ubisoft (USA)

Operace Velvet Shell | Roční období | Tom Clancy S Rainbow Six Siege | Ubisoft (USA)

Obléhání Rainbow Six je silnější než kdy předtím vstupující do roku 2. Získejte více obléhání s časným přístupem k 8 novým operátorům, VIP výhodám a exkluzivním DLC s Rainbow Six Siege Year Rokem 2.

Operace Velvet Shell

„V operaci Velvet Shell se dva operátoři geo spojí s týmem Rainbow, aby znovu získali kontrolu nad„ pobřežím “. Po roce obsahu po spuštění se tato hlavní aktualizace zaměřuje na zlepšení pohodlí hráče s upgradovaným navigačním rozhraním, výběrem přizpůsobení a mnohem více.”
– Oficiální web Popis

Operace Velvet Shell byla pátá bezplatná expanze, která měla být propuštěna pro Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow, a první rozšíření druhého roku. Přidal dva nové operátory ze španělského geo CTU a pobřeží mapy. [1]

Byl oficiálně vyhlášen 19. ledna 2017 a byl propuštěn 7. února 2017 pro dva roční držitele sezonního průsmyku. Stejně jako u jiných expanzí by mohl být veškerý obsah přistupován o jeden týden dříve s vlastnictvím příslušného období sezóny.

Obsah

Funkce [ ]

  • Upgradované navigační rozhraní
  • Nové karty: „Domů“ (výzvy, zprávy, posilovače) a „Play“
  • Nové ikony hodnosti
  • Rook Elite Set

Recenze expertů GameSpot

Operace Velvet Shell | Roční období | Rainbow Six Siege | Ubisoft (USA)

V operaci Velvet Shell, Dva g.E.Ó. Provozovatelé se připojí k týmu Rainbow, aby znovu získali kontrolu nad „pobřežím“. Po roce obsahu po spuštění se tato hlavní aktualizace zaměřuje na zlepšení pohodlí hráče s upgradovaným navigačním rozhraním, výběrem přizpůsobení a mnohem více.

Sledujte přívěs

2 noví operátoři

S operací Velvet Shell, Team Rainbow Recruits dva z g.E.Ó.Nejlepší: Mira a Jacal.
Noví operátoři jsou okamžitě odemčeni pro majitele sezóny, s exkluzivním přístupem uděleným na sedm dní. Po skončení exkluzivního období mohou všichni hráči odemknout operátory s renomovaným nebo R6 kredity.

Šakal

Primární zbraň

Sekundární zbraň

Přístroj

Unikátní schopnosti a styl hry

Eyenox Model III

Eyenox Model III byl inspirován platformou rychlého zachycení FBI, vytvořen, aby nabídl mobilní sledovací zařízení schopné identifikovat a stopy osoby v reálném čase. Tento forenzní nástroj byl poprvé použit ke sledování teroristických buněk zpět do skrytého jeskynního komplexu v horách Afghánistánu. Eyenox je vybaven pokročilým počítačovým viděním a detekuje neviditelné detaily týkající se distribuce nohou a hmotnosti, abyste mohli identifikovat a pronásledovat svůj cíl.

Mira

Primární zbraň

Sekundární zbraň

Přístroj

Unikátní schopnosti a styl hry

Černé zrcadlo

Álvarez přišla s myšlenkou na Black Mirror během operace Blue Orion, když byla nucena improvizovat panickou místnost na velvyslanectví Španělska v Tel Avivu. Tuto zkušenost použila k navrhování specializovaného laminovaného skla, které při nasazení s oxyacetylenem může na jakékoli zdi vyřezat jednosměrné zrcadlo. Pokud je však tlak vzduchu narušen, sklo je vypuštěno a vytvoří odvážný otevření pro obránce i útočníky.

POBŘEŽNÍ ČÁRA

Tým Rainbow byla povolána, aby chránila pobřeží Ibiza ve Španělsku. Dva z g.E.Ó.Nejvíce vynalézaví operátoři byli vybráni, aby jednotku poskytli jedinečnou taktickou odbornost. Umístěno na skalnatém pobřeží Ibizy, průběžně baleární ruiny a navigace na vzkvétající tyče, aby neutralizovaly hrozbu. Připravte se na prostorový tok boje přichyceného chaotickým spěchem, když prozkoumáte ráj.

Nová mapa pobřeží je k dispozici zdarma pro všechny hráče.

Prozkoumejte mapu

Kůži zbraně sametové skořápky

Oslavte rok dva sezóny jedna z Rainbow Six Siege se čtyřmi novými sametovými skiny se zbraněmi. Chupinazo, El Dorado, León Furioso a Crossfader jsou elegantní, živé vzory inspirované barvami španělských pobřeží.

ELITA

Mobilizujte po druhém roce Rainbow Six Siege s další splátkou elitních sad. Rookova sada Gendarmerie ztělesňuje pocit bezpečnosti s jejich robustními Kevlar Tunic a ikonickou balistickou helmou.

Každá sada obsahuje odpovídající uniformu a hlavu, kartu operátora, název operátora, kouzlo a animaci vítězství podpisu. Prozkoumejte jedinečné aspekty historie s těmito speciálními balíčky přizpůsobenými výhradně pro tohoto operátora.

Druhý rok

Obléhání Rainbow Six je silnější než kdy předtím vstupující do roku 2. Získejte více obléhání s časným přístupem k 8 novým operátorům, VIP výhodám a exkluzivním DLC s Rainbow Six Siege Year Rokem 2.

Navštivte jiné sociální kanály

Angličtina

Studia

Platformy

Partneři

© 2015 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Tom Clancy’s, Rainbow Six, Ikona vojáka, Ubisoft a Logo Ubisoft jsou registrovány nebo neregistrované ochranné známky Ubisoft Entertainment v U u.S. a/nebo jiné země. Microsoft, značka Xbox Sphere, Logo Series X, Logo Series S, Logo Series X | S, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox Series X | S jsou ochranné známky společnosti Microsoft Group of Companies. „Logo PlayStation“, „PlayStation“, „Logo PS5“ a „Logo PS4“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.