Otázky týkající se MOD DLSS: Resident Evil 4 общие обсуждения, Resident Evil 4 Remake Mod poskytuje šikovný nvidia dlss fps Boost | PCGamesn

Resident Evil 4 Remake Mod poskytuje nifty nvidia dlss fps Boost

Pokud se chcete pohrávat s děsivým trekem Capcomu, budete chtít zkontrolovat nejlepší mody Resident Evil 4 Remake. .

Je kvalita mnohem lepší než FSR?

Zlepšuje to výkon hry (důvodem, že hra pro mě bude fungovat dobře, než jen klesne na 30. let, pokud přepnu FPS na 23 až 60, než to opraví další 2 minuty)
Můžete stále získat úspěchy Steam s povoleným mod?

Сообщения 1 – 13 из 13

9 мая в 19:26

Pro mě to vypadalo lépe než FSR. .5.1 DLL, protože verze 3.1.. .

Výkon je podobný FSR, ale lépe vypadající.

A ano, můžete také získat úspěchy.

Отредактировано balux; 9 мая в 19:27

22 мая в 2:10

Vypadá to lépe na některých místech, jako jsou prkna, a má více podrobností, ale je také rozmazané AF. Odpadky DLSS 🙁 Také stále rozmazané GUI a Crosshair na kvalitě, které jsou nastaveny v okně vyskakovací okna a inspektor Nvidia 🙁 FSR je vypnutý! 539.71 řidičů, RTX 3070. Vlastně ne, nevypadá to ani podrobněji jako na obrázcích snímků, bez DLSS, pokud nedělám něco špatného, ​​bylo to jen pár pokynů: je to rozmazané AF! Bez kvality DLSS oba 3.1.11 a 2.5.1 Vypadá 5krát lépe

Отредактировано Lorne Malvo; 22 мая в 2:21

22 мая в 2:27

FSR 2 pro mě vypadá lépe

DLSS je mnohem lépe vypadající než FSR2 ve všech směrech. Je méně třpytící se, méně strašidelné a ne rozdrcené. a to také téměř dvojnásobné zvýšení výkonu.

25 мая в 8:26

Автор соообщения: Dante

DLSS je mnohem lépe vypadající než FSR2 ve všech směrech. Je méně třpytící se, méně strašidelné a ne rozdrcené. a to také téměř dvojnásobné zvýšení výkonu.

Nedělá to DLSS, aby vaše hra byla naprosto rozmazaná? Také to vůbec nezlepšilo moje FPS, vyzkoušel jsem verze 2.5.1 a 3.1.11! Což je divné, nastavil jsem správné hodnoty v inspektoru NV profilu a přesto jsem ve hře nastavil na kvalitu a ujistil se, že byl vybrán DLSS, ale vypadá to jako nižší rozlišení, něco nefunguje správně! Ale proces instalace je jednoduchý, ujistil jsem se, že je vše nastaveno správně: https: // www.TechPowerUp.com/review/rezident-evil-4-remake-dlss-and-xess-community-tisk/

Chci si hrát s Rayem Tracing On – je to něco jiného, ​​ale moje mizerná 3070 to nedokáže zvládnout:/ Tato hra vypadá tak ♥♥♥♥♥♥♥ Krásná omg!

Resident Evil 4 Remake Mod poskytuje nifty nvidia dlss fps Boost

Srovnávací záběry z Resident Evil 4 Remake DLSS Mod in Action naznačuje, že může posílit FPS vyšší než AMD FSR 2.1 a obsahuje méně věrnostních námitek.

Publikováno: 27. března 2023

Resident Evil 4 Remake Mod, který přidává podporu NVIDIA DLSS pro hrůzu Capcom Re-Do, přistál a zdánlivě dává AMD FSR 2.1 Hanba. Zatímco obě grafiky upscalers propůjčují Valve’s Handheld tolik potřebnou pomocnou ruku, zdá se, že funkce GeForce chrlí vyšší počet FPS při vytváření lepších vizuálů.

Náš nejlepší příručka pro nastavení remake Resident Evil 4 dokazuje, že můžete posílit FPS v revizi, ale může to být výzva, pokud nebude vaše souprava vyzbrojena nejlepší grafickou kartou. To je místo, kde upscaler jako AMD FSR 2.1 Pojďte dál, protože vám mohou účinně pomoci provést některé triky zvyšující snímky, které vás převedou přes linku 60 snímků za sekundu. Komunita Resident Evil 4 Remake Mod samozřejmě tvrdě pracuje na přidání dalšího koření jedné z nejlepších hororových her na PC, a to zahrnuje přidání neoficiálního Nvidia DLSS 3.1 možnost.

Demonstrace kanálu YouTube MXBenchMarkPC ukazuje v akci Resident Evil 4 Remake DLSS, včetně praktického srovnání vedle sebe. FPS sledovače pro FSR 2.1 a DLSS 3 naznačují, že první z nich poskytuje přibližně 12% více snímků při běhu na 1440p s většinou vysokou nastavení. Rovněž stojí za zmínku, že pro test se používá RTX 3060 – karta, která není oficiálně kompatibilní s DLSS 3.

Samozřejmě bychom doporučili vyzkoušet remake DLSS Mod RE4, abyste zjistili, zda poskytuje více oomph než FSR 2.. Kromě toho stojí za to zopakovat, že MXBenchMarkPC říká, že používají DLSS 3.1.11, a povýšení jako generace rámců znamená, že to není úplně spravedlivý boj. Nakonec se budeme moci rozhodnout o jasném vítězi, jakmile dorazí FSR 3, protože Tech Tech Fluid Motion AMD by mohla změnit ten rozdíl.

Pokud se chcete pohrávat s děsivým trekem Capcomu, budete chtít zkontrolovat nejlepší mody Resident Evil 4 Remake. Samozřejmě, pokud doufáte, že budete bojovat s kultem Los Iluminados bez zásahu, musíte místo toho vyzbrojit Leona nejlepšími zbraněmi.

Hledáte spolehlivý monitor výkonu? Stáhněte si bezplatný monitor PC Game Benchmark FPS a sledujte své sazby snímků při hraní a napodobujte kapky FPS.

Phil Hayton Phil je PC herní odborník na hardware. Kdo touží po pípnutích a bloopech jejich starého retro herního počítače, ale je rád, že se potkává retro-t-brýle, aby pokryly nejnovější grafickou kartu Nvidia a AMD shenanigans. Mají také měkké místo pro parní balíček.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.