Overwatch 2 Brigitte Rework: Všechny změny v Brigitte a její rally Ultimate v Ow2 Season 4 – Dot Esports, Brigitte’s Overwatch 2 Ultimate Rework jí přináší zpět její omráčení a dává jí velký štít – Dexerto – Dexerto – Dexerto – Dexerto – Dexerto

Brigitte’s Overwatch 2 Ultimate Rework přivádí zpět její omráčení a dává jí velký štít

Jedním z nejzávažnějších brigitteů je odstranění omráčení jejího štítu Bash. Toto rozhodnutí lze vysledovat zpět k mnoha změnám Overwatch 2 implementovaných za účelem snížení efektů kontroly davu. Někteří hrdinové, jako je Cassidy, se přizpůsobili změnám provedeným v jejich soupravě, ale nechalo to náš chmurnou panošku bez dýchací místnosti. .

.

Obrázek přes Blizzard Entertainment

Overwatch 2. Spolu s přidáním nového Hero Lifeweaver do seznamu hry Brizzard provádí některé významné změny v Brigitte, konkrétně její konečnou schopnost rally, která je určena k tomu, aby byla „poutavou a silnější“, zatímco je schopnost aktivní.

Rally’s Rework zahrnuje kontroverzní návrat omráčení k Brigově Shield Bash. , . .

Brigitte Hero Balance se změní v Overwatch 2 Čtvrtá sezóna

. . Vzhledem k tomu, že to bylo dříve 30 metrů, si to hráči pravděpodobně sotva všimnou.

Schopnost Range of Range to Brig’s Repair Pack bude pravděpodobně pociťována, kdykoli má potápěčského spoluhráče, který by mohl být jen trochu přehnaný. .

Všechny změny přicházející na Brigitte’s Rally Ultimate schopnost v Overwatch 2

.

Rally bude stále trvat 10 sekund a ovlivnit spojence, kteří jsou v 8.5 metrů poloměr brigitte. .5 sekund, omezení na 100 přetvoření.

Téměř všechno ostatní se však změnilo, včetně toho, jak to ovlivňuje sama Briga. Spolu s získáním 100 brnění, okamžitě uvedení svého maximálního potenciálního zdraví, je Brigitteův normální štít nahrazen výrazně velkým, který má 750 zdraví, což je více než dvojnásobek z 300 normálního štítu 300.

. V podstatě, lisování Q dá Brigovi nový štít se zvýšenými hodnotami bez ohledu na stav jejího normálního štítu.

Mezitím bude Shield Rally Shield schopen omráčit nepřátele pomocí Shield Bash stejným způsobem, jakým schopnost dříve ohromená soupeře v originále . S výrazně zvětšenou velikostí štítu má však povrchovou plochu, která omráčí více cílů současně.

Vzhledem k tomu, kolik buffů Blizzard dalo shromáždění, museli udělat alespoň jedno vylepšení, které by zabránilo přílišnému tomu, aby byla příliš mocná. . Pro referenční rám poskytuje rychlost levování Lúcio Aura zvýšení rychlosti pohybu o 25 procent a jeho zesilovače zvyšuje, že aura na 60 procent po dobu tří sekund.

Overwatch 2

Brigova Rally Rework rychle vedla k mnoha skepticismu a obavám fanoušků. Omráčení z jejího štítu bash v originálu Overwatch byla schopnost, kterou mnoho hráčů vyjádřilo hodně frustrace.

.

Když tedy byl oznámen přepracování, vyšli hráči v houfech, aby vyjádřili svůj nesouhlas, jak nejlépe věděli, jak – s memy na sociálních médiích.

Brigitteovy změny byly vyhlášeny jako součást zabití změn rovnováhy hrdiny sezóny, které vstoupí v platnost na začátku sezóny v úterý 11. dubna. .

. Max promoval na University of North Carolina na Chapel Hill s titulem žurnalistiky a politologie v roce 2015. .

.

Zdá se, že Reinhardtův mentee vzal své učení k srdci, jako v další záplatě, která přichází se spuštěním nové sezóny Overwatch 2, Brigitte získává mnohem větší štít během jejího Ultimate.

V novém blogu Blizzarda vývojový tým řekl o přepracované schopnosti: „Hledáme se zabývat Brigitteovou konečnou schopností rally být poutavější a výkonnější, když používá Ultimate. Brigitte nyní získává pevné množství zotačitelné brnění a pohání její štít se zvýšenou velikostí a zdravím, spolu se schopností omráčit. Takže, když uslyšíte její bojový výkřik, připravte se na nějaké divoké rvačky.“

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tato nová změna je docela drastická přepracování Brigitteovy konečné schopnosti. .

Brigitte bojovala od vydání Overwatch 2, takže je skvělé vidět, jak se dostane trochu více síly. Nyní však bude otázkou, má toto přepracování příliš daleko?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Brigitte používá svůj nový štít v sezóně 4

.

. . To znamená, že můžete omráčit více nepřátel najednou (i když na velmi krátkou dobu). Stojí za zmínku, že je to pouze během konečného. Její normální bash štít není ovlivněn.

Článek pokračuje po reklamě

.

Podpory jsou vidět mnoho změn v sezóně 4. Samozřejmě je to titul 37. hrdina hry, LifeWeaver. .

.

Overwatch 2 Brigitte Ult Rework, které jste chtěli, je konečně tady

Nyní známe plný rozsah Brizzardovy brigitte ult rework in Overwatch 2, který zahrnuje vyztužený štít a uvítací návrat její dlouho ztracené omráčení.

Publikováno: 6. dubna 2023

Po měsících škádlení z týmu Overwatch 2 nyní známe všechny podrobnosti o přepracování Brigitte v rámci změn rovnováhy na Overwatch 2 Season 4 . Zatímco ona vždy měla své fanoušky, Brigitte byla často považována za jeden z nejhorších tipů pro podporu hrdinů v Blizzardově bezplatné PC hry a snažila se držet svůj vlastní v našem seznamu Overwatch 2 Tier, zejména s vzestupem vysoce výkonného mobilního telefonu Podporuje jako Kiriko.

Naštěstí si Blizzard dobře uvědomuje své nedostatky a v rámci svého pokračujícího zaměření na podporu od zahájení pokračování provedla řadu vylepšení své soupravy. Nedávno, overwatch 2 Season 3’s Balance Patch přidala do svého opravárenského balíčku nějakou samostatnost a 10% snížení její konečné náklady, aby ji odložila, ale toto přepracování ul je třešničkou na vrcholu velmi slibného a robustního dortu.

Overwatch 2 Brigitte Ult Rework: tréninková řada se dvěma roboty získávajícími nadměrnost během brigitte

Pojďme tedy rychle rekapitulovat. Před změnami jí Brigitte’s Rally Ultimate udělila buffy s rychlostí pohybu a v průběhu času aplikovala přehnanost jejím i blízkým spojencům a na vrcholu jejího stávajícího 150 zdraví a 50 brnění přinesla maximálně 100 přehnaných zdraví. Tyto účinky zůstávají z velké části na místě, s klíčovým rozdílem, že nadměrná hodnota aplikovaná na brigitte je nyní brnění. Toto brnění je také aplikováno v jednom pádu, spíše než v přírůstkové aplikaci nadměrného zboží, na které se předtím spoléhala, takže Brigitte je nesmírně robustnější v momentech spojky.

. Toto rozhodnutí lze vysledovat zpět k mnoha změnám Overwatch 2 implementovaných za účelem snížení efektů kontroly davu. . No, Brigitte Mains Radujte se: Omlačený účinek na Shield Bash se vrátil jako součást Brigitte’s Ult Rework.

Overwatch 2 Brigitte Ult Rework: Brigitte stojí v pozornosti s jejím bariérovým štítem zvýšeným na platformě v praktickém rozsahu

Nakonec se Brigitteho bariérový štít po celou dobu trvání jejího ult zvětšuje a přechází z vertikálního na vodorovný obdélník, který nese silnou podobnost s Reinhardtovým vlastním štítem. Rovněž obdržela podporu od 300 do neuvěřitelných 750, což umožnilo udržovat obrannou linii s brigitte na mapách Overwatch 2.

Není pochyb o tom, že toto přepracování ult zapálí oheň v srdcích fanoušků Brigitte, ale změny v její soupravě jsou dostatečně zmírněny, aby ji nechala dobře zaoblená než obrubně přemožená. Deset sekundových trvání Rally zůstává na místě, takže pokud nemáte bleskové prsty, pravděpodobně budete zaměstnávat omráčení z bash štít.

. Také jsme dostali nejnovější podrobnosti o všech změnách, které přicházejí do řady Overwatch 2 v rámci pokračujícího úsilí Blizzard o vyvážení dohazování, jakož i nejnovější zprávy o datu vydání Overwatch 2 PVE vydání.

. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.