Overwatch 2 ‘Competitive Mode Rewards vysvětlil, Overwatch 2 Season 2 Battle Pass Rewards: Všechny kůže, emoce a zvýraznit intros – GameSpot

Overwatch 2 Season 2 Battle Pass Rewards: Všechny kůže, emoce a zvýraznění intros

Kolik CP získáte pro každou hodnost?

„Overwatch 2“ Vysvětleno konkurenční režim odměn

Junker Queen bude okamžitě k dispozici v konkurenčním režimu Overwatch 2.

Minulý týden jsem napsal vysvětlení . .

. Budete se zařazeni pouze na Konkurenční žebřík poté, co vyhrajete sedm her nebo ztratíte 20 v každé frontě.

Existují tři odlišné fronty rolí (jeden z nich pro tank, poškození a podporu) a druhý pro otevřenou frontu, ve které můžete skončit hraním jakékoli ze tří rolí. Přehrávací fondy jsou také rozděleny mezi vstupy řadiče a myši a klávesnice. .

.

Overwatch 2 konkurenční odměny

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Kolik CP získáte pro každou hodnost?

Zde je to, co získáte na každé úrovni:

  • Zlato: 250 CP
  • Diamond: 750 CP
  • Master: 1 200 cp
  • Grandmaster: 1 750 cp

Ti, kteří skončí v řadách Diamond, Master nebo Grandmaster, obdrží také titul speciálního hráče. Můžete si vybrat, který z nich je třeba použít z části Přizpůsobení profilu přehrávače. Věřím, že se to zobrazí ve zbytku lobby, než začne konkurenční zápas, stejně jako ve vašem profilu. Hráči, kteří zakončí sezónu v nejlepším 500 žebříčku pro jakoukoli roli, obdrží také titul speciálního hráče.

Overwatch 2 . Kromě toho, vítězství v konkurenční hře vám vydělá 10 CP, zatímco remíza vám vydělá tři CP.

Jediná věc, na kterou můžete v minutě utratit konkurenční body, jsou zlaté zbraně pro každého Overwatch 2 charakter. Stojí to 3 000 CP za každou zlatou zbraň, takže budete muset vydělat tunu her, abyste si vydělali.

Overwatch 2 Season 2 se spustila a přinesla nový hrdina tanků Ramattra, novou mapu a nový bitevní průsmyk naplněný skiny a kosmetickými předměty. Battle Pass Season 2 obsahuje 80 úrovní, včetně devíti hrdinových kůží, emocí, zvýraznění intro, hlasových linií a dalších. . Sezóna je tematická kolem řecké mytologie, s kůží Zeus Junker Queen Skin, Poseidon Ramattra Skin a HADES Pharah Skin zahrnutých do prémiové verze Battle Pass. .

Placená verze automaticky odemkne nového hrdiny Ramattra, ale pro hráče, kteří si nekupují bitevní průsmyk, odemkne na úrovni 45, o něco dříve v Battle Pass, než Kiriko byl v předchozí sezóně. Ramattra je omnická tank, který ve své omnické podobě může provádět útoky na dlouhé vzdálenosti a generovat štíty pro přátelské spoluhráče. .

Aktualizace sezóny 2 také zahrnuje některé buffy a Nerfs jiným hrdinům v seznamu. . . Zde je každá odměna dostupná v Battle Pass Season 2 pro Overwatch 2.