Overwatch 2: Doba uvolnění sezóny 4 a aktualizace | Den Geek, Overwatch 2 Sezóna 4: Datum vydání, záplaty, Battle Pass, Mythic Skin a všechno nové | Windows Central

Overwatch 2 Sezóna 4: Datum vydání, poznámky o patch, bitevní průsmyk, mýtická kůže a všechno nové

Vzhledem k tomu, že Lifeweaver je novým hrdinou sezóny 4, je obrazně a doslova tvář aktualizace. Je to podpůrný hrdina (samozřejmě) a jeho hlavní zbraň může přepnout mezi květinou, která může při obvinění uzdravit spojence. Lifeweaver může také hodit květinu, která pramení každého, kdo na něj vstoupí do vzduchu, vytáhne spojence pryč od nebezpečí a přitom jim dává stínící bublinu, a v libovolném směru pomlčete samoléčkem. Pokud jde o konečnou schopnost LifeWeaveru, zasadí časově omezený strom, který nejen zlomí okolní linie dohledu, ale také působí jako horký (uzdravení v průběhu času).

Overwatch 2: Doba vydání sezóny 4 a aktualizace

Aktualizace sezóny Overwatch 2’s Season 4 představuje podporu Hero Lifeweaver, spoustu kůží a další. Tady je, když to můžete hrát.

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Overwatch 2

Pamatujte, kdy internet unikl Overwatch 2? To by mělo být první náznak, že příští sezóna je téměř tady.

4. dubna, jeden den poté, co PCGamesn zveřejnil článek o nedávno úhlu Lifeweaver, Blizzard oficiálně oznámil Overwatch 2 Sezóna 4. Podle přívěsu bude nová sezóna přistát zítra 11. dubna, ale video neposkytuje konkrétní okno. K tomu potřebujete Overwatch 2 webová stránka.

OverwatchBlogový příspěvek sezóny 4 stavy Overwatch 2: Sezóna 4 bude propuštěno v 11:00 PDT/14 PM EST 11. dubna. Aktualizace však bude vyžadovat hovězí 38 dalších GB prostoru, který je pro kontext více než vanilka Overwatch 2 Požadováno při spuštění. Bez ohledu na rychlost internetu, možná budete chtít začít před stahováním aktualizace a začít hrát na tečce. Bohužel tato funkce je k dispozici pouze pro PC verzi hry. Stačí otevřít svou bitvu.Čistý klient, vyberte Overwatch 2, a klikněte na tlačítko „Stáhnout před vydáním obsahu“, které by mělo být na levém dolním rohu aplikace.

Vzhledem k tomu, že Lifeweaver je novým hrdinou sezóny 4, je obrazně a doslova tvář aktualizace. Je to podpůrný hrdina (samozřejmě) a jeho hlavní zbraň může přepnout mezi květinou, která může při obvinění uzdravit spojence. Lifeweaver může také hodit květinu, která pramení každého, kdo na něj vstoupí do vzduchu, vytáhne spojence pryč od nebezpečí a přitom jim dává stínící bublinu, a v libovolném směru pomlčete samoléčkem. Pokud jde o konečnou schopnost LifeWeaveru, zasadí časově omezený strom, který nejen zlomí okolní linie dohledu, ale také působí jako horký (uzdravení v průběhu času).

Overwatch 2 Sezóna 4: Datum vydání, poznámky o patch, bitevní průsmyk, mýtická kůže a všechno nové

Zde je pohled na vše, co můžete očekávat od čtvrté sezóny Overwatch 2.

Overwatch 2

(Image Credit: Activision Blizzard)

 • Datum vydání
 • Plán a události
 • Battle Pass
 • Nový hrdina: Lifeweaver

Sezónní model Overwatch 2 revitalizoval střelce Hrdiny Blizzard se stálým proudem nového obsahu, který si můžete vydělat a odměny, a sezóna 4 pokračuje v tomto trendu. Nová sezóna je nyní naživo a přináší originální herní obsah, nový podpůrný hrdina, čerstvý bitevní průsmyk a další doplňky hráčům na Xbox, Windows PC a každé jiné platformě Overwatch 2 je k dispozici na.

Pokud máte zájem o vyzkoušení všeho, sezóna 4 může nabídnout, jsme tu, abychom pomohli se všemi detaily. Zde je komplexní přehled o všem, co přichází během sezóny, včetně událostí, odměn v bitvě, změnách rovnováhy a dalších.

Overwatch 2 Sezóna 4: Datum vydání a čas spuštění

Overwatch 2 Sezóna 4 se začala žít 11. dubna 2023. .

Konkrétně, sezóna 4 byla spuštěna na 11:00 a.m. Pt / 2:00 P.m. ET. Zúčtování za denního času, to je obvykle, když je vydána většina overwatch 2 záplaty – včetně začátku nových ročních období -.

Všimněte si, že vzhledem k tomu, že aktualizace Overwatch 2 jsou globální, sezóna 4 začala dříve nebo později v den ve vašem regionu v závislosti na tom, v jakém časovém pásmu žijete. V níže uvedené tabulce jsme uvedli, když se sezóna objevila v hlavním časovém pásmu.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Časové pásmo Čas vydání
Pacific Time (PT) 11. dubna 11:00 a.m.
Mountain Time (MT) 11. dubna, 12:00 str.m.
Central Time (CT) 11. dubna 1:00 p.m.
Východní čas (ET) 11. dubna, 2:00 str.m.
Brasilia Time (BRT) 11. dubna, 3:00.m.
Univerzální čas koordinovaný (UTC) 11. dubna, 6:00 p.m.
British Summer Time (BST) 11. dubna, 7:00 p.m.
Středoevropský letní čas (CEST) 11. dubna, 8:00 str.m.
Moskva Time (MSK) 11. dubna, 9:00 str.m.
Standardní čas z Gulf (GST) 11. dubna, 10:00 str.m.
Indický standardní čas (IST) 11. dubna, 11:30 P.m.
Singapur Standard Time (SNST) 12. dubna 2:00 a.m.
Čínský standardní čas (CST) 12. dubna 2:00 a.m.
12. dubna, 3:00 a.m.
Australský východní standardní čas (AEST) 12. dubna, 4:00 a.m.
Standardní čas na Novém Zélandu (NZST) 12. dubna 7:00 a.m.

Overwatch 2 Sezóna 4: Roadmap a události

Předchozí sezóna Overwatch 2 zahrnovala širokou škálu nových i vracejících se událostí, včetně Junkensteinovy ​​pomsty sezóny 1: Wrath of the Bride, Winter Wonderland Season 2 a Sezóna 3 veselý Valentýn-s tématem Loverwatch Sim. Sezóna 4 se neliší; Ve skutečnosti bude obsahovat více událostí než kterákoli předchozí sezóna.

Níže jsme uvedli každou z těchto akcí, a také když Blizzard říká, že si budou k dispozici během sezóny 4. Zahrnovali jsme také všechny podrobnosti, které o každém z nich víme, včetně herních nabídek, odměn a dalších.

 • Thajský nový rok: 11. dubna až 25. dubna
 • Twitch dělá Overwatch – Talantis: 25. dubna až 1. května
 • Záchrana Starwatch Galactic: 9. května do 22. května
 • Bitva o Olympus: 23. května do 29. května
 • 30. května až 6. června

Thajský nový rok a ‘b..B. a tkaní ‘

První událostí sezóny 4 je thajský nový rok, aféra, která slaví jak dovolenou, tak příchod LifeWeaver do Overwatch 2. I když je to aktivní mezi 11.-25. dubnem, mohou všichni hráči zažít speciální arkádový režim s názvem „B.Ó.B. .„V tomto režimu Deathmatch týmu 3v3 hraje každý jako LifeWeaver a každý tým dostane b.Ó.B. že mohou tahat kolem mapy se schopností přilnavosti života.

Když hrají, fanoušci budou moci dokončit výzvy událostí, aby získali odměny za LifeWeaver a další thajské novoroční předměty.

„Twitch dělá overwatch“ mapa Talantis

Aaron Keller poskytuje přehled nové mapy vytvořené s pomocí komunity! „O tom, o čem rozhodl chat Twitch: �� Underwater Map�� Headquarters�� Set In the Ruins of Atlantiswe může tuto mapu vidět jako možnost v vlastních hrách v budoucí aktualizaci �� Pic.cvrlikání.com/2OL8GWhkkadeCecer 22.2022

. Diváci se rozhodli pro podvodní základnu Talon zasazenou v ruinách Atlantis „doplněné o úmrtí, skokové polštářky a spoustu obřích ryb.”

Vývojáři společnosti Overwatch 2 dokončili budování této nekanonské mapy a na oslavu je to hratelné v arkádě od 25. dubna do 1. května.

Starwatch: Galactic Rescue

Od 9. května do 22. května bude na přepracované verzi horizontské mapy Colony Map hostována „událost Space Opera PVP“. V tom budete moci hrát jako řada různých hrdinů a spojence s pozorovateli (Space Prince Lucio, mimozemšťan Winston) nebo Infinite Empire (Infinite Ace D.VA, Seer Mercy), když jdou hlavou k hlavě.

Režim události se nazývá Starwatch: Galactic Rescue a budete „bojovat s novými cíli (a překvapení!)” při hraní. Během akce budou také k dispozici výzvy Starwatch a jejich dokončení vám bude činit několik bezplatných odměn za akce. Zajímavé je, že když událost bude také žije, bude zveřejněn nový komiks.

Bitva Overwatch 2 pro režim Olympus od sezóny 2 se v sezóně 4 vracejí, přičemž řecká mytologická verze Deathmatch je k dispozici od 23. května do 29. května. V bitvě o Olympus můžete hrát jako Ramattra, Roadhog, Reinhardt, Junker Queen, Pharah, Widowmaker a Lucio, z nichž všechny byly zmocněny božskými schopnostmi řeckých bohů. Režim bude hrát přesně jako v sezóně 2, ačkoli Blizzard přidává novou verzi týmu Deathmatch pro lidi, kteří chtějí alternativu k volnému pro všechny pravidla.

Symmetra Challenge

Blizzard říká, že některé další události přicházejí později v sezóně 4, přičemž jedna z nich se nazývá „Symmetra Challenge.„Není jasné, co přesně tato událost bude znamenat, i když víme, že dokončením svých výzev budete moci vydělat zahradnickou Symmetru Legendární kůži a“ další jarní odměny.„Akce je naplánována na 30. května do 6. června.

Nová sezóna znamená nový bitevní průkaz o 80 stupňů pro hráče, kteří mohou postupovat, a Sezóna 4 má téma Galactic Space. . Všimněte si, že zatímco standardní bitva je zdarma, Premium Battle Pass stojí 1 000 Overwatch Coins, nebo 10 $ v hodnotě.

Kromě kosmetických odměn má Battle Pass Season 4 také k dispozici kredity na obou svých odměňovacích skladbách. Tuto měnu lze použít k odemknutí dědičných položek z původního overwatch a v sezóně 4 je na volné trati k dispozici 1 500, zatímco 500 lze získat z prémie.

Nyní, když je sezóna tady, nyní víme vše, co je v sezóně 4 Battle Pass, včetně každé odměny, jak daleko musíte postupovat v Battle Pass, abyste je dostali, a zda jsou k dispozici z bezplatných nebo prémiových odměnných stop. Všechny tyto údaje jsme uvedli v níže uvedených tabulkách.

Battle Pass sezóna 4: Tier 1 – úroveň 20

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
1 Hrdina Lifeweaver, vesmírný princ Lucio Legendární kůže Pojistné
2 100 Overwatch Credits, Icon Infinite Seer Player Volný, uvolnit
3 Reinhardt „Žádný čas na diplomacii“ Pojistné
4 Reaper Ambush Zvýraznění úvod Pojistné
5 100 Overwatch Credits, D.VA streamování vítězství pozice Volný, uvolnit
6 Doomfist Breaker Punch Spray Pojistné
Karta jmenovky mlhoviny Pojistné
8 Lucio Moonwalk Emote Volný, uvolnit
Vdovská hlasová hlasová linka „The Void“ Pojistné
10 Epická kůže nekonečné annihilator bašta Volný, uvolnit
11 Ikona přehrávače Bonebreaker Pojistné
Pojistné
13 100 kreditů overwatch, řečový sprej Lucio Prince Volný, uvolnit
14 Mercy Blaster Victory představuje Pojistné
15 100 Overwatch Credits, kvetoucí karta na názvu lotosu Volný, uvolnit
16 Sigma Galactic Emperor Spray Pojistné
Pojistné
18 Hlasová linka Junker Queen “Opera in Space” Volný, uvolnit
19 100 Overwatch Credits, Phi Ta Khon Player Ikona Pojistné
20 Mimozemšťanská legendární kůže Winston Pojistné

Battle Pass sezóna 4: Tier 21 – úroveň 40

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
21 Kiriko hackes up Victory Pose Pojistné
22 100 Overwatch Credits, Winston Alien Friends Spray
23 Ashe Tag Team Zdůraznit intro Pojistné
24 Ikona velkého orbitálu Butler Player Pojistné
25 100 Overwatch Credits, Ana Shush Victory Pose
26 Holo Prince suvenýr Pojistné
27 Karta jmenovky Watchwing Pojistné
28 Ramattra “Galaxy Will Trefble” Voice Line Volný, uvolnit
29 Phi ta khon zbraň kouzlo Pojistné
30 Phi ta khon lifeweaver legendární kůže
31 Ashe Space Grenade Spray Volný, uvolnit
32 100 kreditů Overwatch, název Cassia Pojistné
33 Hlasová hlasová linie „Nebula pro sebe“ roadhog Volný, uvolnit
34 Mimozemský suvenýr Pojistné
35 100 Overwatch Credits, Sigma Levitovated Rocks Victory Pose Volný, uvolnit
36 Lucio Nebulum Spray Pojistné
37 100 kreditů Overwatch, ikona Prince Player Space Volný, uvolnit
38 Symmetra „Mnoho hvězd“ hlasové linie Pojistné
39 Cassidy Mosey Emote Volný, uvolnit
40 Hanzo Festival Epic Skin Pojistné

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
41 SpaceBeak zbraň kouzlo Pojistné
42 100 Overwatch Credits, Phi Ta Khon Lifeweaver Spray Volný, uvolnit
43 Ikona přehrávače Hanzo Matsuri Pojistné
44 Lifeweaver “Dream of Paradise. „Hlasová linka
45 Hero Hero Lifeweaver, 100 Overwatch Credits, Gor’ibobble suvenýr Volný, uvolnit
46 Doomfist Crystal Treasure Victory Pose Pojistné
47 Pašeráky Ashe Space Spray Pojistné
48 Nekonečný sprej Annihilator Volný, uvolnit
49 Pojistné
50 Ashe Intergalactic Smuggler Legendární kůže Pojistné
51 Ikona přehrávače intergalaktického pašeráku Pojistné
52 Volný, uvolnit
53 Pobyt zahřívání vítězství Pose
54
55 100 Overwatch Credits, Alienmari zbraně kouzlo Volný, uvolnit
56 Karta na názvu nekonečného Annihilator Pojistné
57 Hanzo Noodle Brothers Spray Volný, uvolnit
58 100 Overwatch Credits, Torbjorn March of the Gretrets emote Pojistné
59 Doomfist “Hodte planety” hlasové linii Volný, uvolnit
Bonebreaker Doomfist legendární kůže Pojistné

Battle Pass sezóna 4: Tier 61 – úroveň 80

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
61 Ikona přehrávače povstání Pojistné
62 Voják: 76 „Připravte se na naložení“ hlasové linie Volný, uvolnit
63 Alien Eyeball Weapon Charm Pojistné
64 Doomfist Wanted: Bonebreaker Spray Pojistné
65 100 Overwatch Credits, zlomená karta názvu planety Volný, uvolnit
66 Pharah “Hard Vacuum, Baby” Voice Line Pojistné
67 Bastion dělostřelectvo zvýrazní úvod Pojistné
68 Mercy Infinite Vision Spray Volný, uvolnit
69 100 Overwatch Credits, Hanzo Nocked Victory Pose
70 Nekonečná věšácká milost epická kůže Volný, uvolnit
71 Ikona nekonečné říše Pojistné
72 Zarya Lunges Emote Pojistné
73 100 Overwatch Credits, Bastion Annihilator Army Spray Volný, uvolnit
74 Karta názvu letu pozorovatele Pojistné
100 Overwatch Credits, grib’lib zbraň kouzlo Volný, uvolnit
76 Sigma “Infinitus. „Hlasová linka Pojistné
77 Watcher Ship Suvenýr Volný, uvolnit
78 100 Overwatch Credits, Sigma Infinite Peace Spray Pojistné
79 Vlnitelná míč tvrdý přenos zvýraznit intro Volný, uvolnit
Pojistné

MYTICKÁ SKOLA 4: Galaktický císař Sigma

Novou mýtickou kůží Overwatch 2 Season 4 je Galactic Emperor Sigma, ostrovanou sci-fi outfit, díky kterému vypadá postava jako vůdce silné mezigalaktické organizace (pravděpodobně nekonečná říše z Starwatch události na základě jména). Můžete si jej zobrazit na obrázku výše.

Stejně jako předchozí mýtické kůže si můžete trochu přizpůsobit o galaktickém císaři Sigma. K dispozici je několik možností pro návrh jeho hypersférických zbraní, helmy a brnění a můžete přepnout mezi třemi barevnými schématy: šedá/zlatá/fialová, bílá/světle šedá/tyrkysová a tan/černá/červená.

Ostatní Overwatch 2 Season 4 Skins

Mezi obsahem bitevního průsmyku, obchodu a různými svazky, které budou k dispozici ke koupi po celou sezónu, jsou tón nových kůží, které mohou hráči získat v sezóně 4. .

Zatímco značná hrstka těchto kůží je k dispozici z Battle Pass Season 4, velké množství z nich je exkluzivní do obchodu s hrami a je třeba jej buď zakoupit přímo nebo získat v rámci aktualizované verze The Ultimate Battle Pass Svazek, který je nyní k dispozici.

Overwatch 2 Season 4 New Hero: Lifeweaver

Pravděpodobně nejzajímavější částí sezóny 4 je příchod nejnovějšího hrdiny podpory Overwatch 2, LifeWeaver. Všimněte si, že protože jsme vytvořili průvodce Hero LifeWeaver, který prochází všemi schopnostmi postavy, tradice a více dokladů, budeme zde krátké věci krátké.

Podobně jako Ana může LifeWeaver posílit spojence a narušit nepřátele svými schopnostmi. Platforma okvětního lístku mu umožňuje svrhnout platformu, která zvedne, kdykoli na ni vystoupí spojenec nebo nepřátelský, který lze použít jak ke zvednutí spoluhráčů na vysokou půdu a zrušit nepřátele pomocí pozemních schopností, jako je Orisa’s Terra Surge. Life Grip, mezitím umožňuje Lifeweaver chránit spoluhráče a rychle je k němu přitáhnout. Zatímco jeho primární užitečnost je zachránit spojence uvíznuté v nebezpečných pozicích, lze jej také použít k jejich tažení do Skupiny nepřátelů, které mu dávají nějakou synergii s hrdiny Overwatch 2 jako Reaper a Pharah, kteří mají silné poškození ultimáty. K dispozici je také omlazující Dash, tah ve stylu Dodge, který také lehce uzdravuje Lifeweaver.

LifeWeaver může použít svůj útok na tzrovky, aby se bránil potoky ostrých projektilů, zatímco nabíjecí projektily pro uzdravení květu slouží jako primární zdroj uzdravení postavy. LifeWeaver může také uzdravit spoluhráče, když zemře díky dárkovému dárku, který zanechává za sebou vyzvednutí zdraví, i když je důležité si uvědomit, že nepřátelé to mohou také zachytit pro sebe. Konečně, konečný strom života LifeWeaver, mu umožňuje vytvářet velký strom kdekoli na mapě, který pravidelně praskne spojenc. Strom života lze také použít k blokování škody, schopností a hráčů, což z něj činí slušně efektivní nástroj pro odmítnutí štítu nebo oblasti.

Chcete -li trvale odemknout LifeWeaver, budete si muset zakoupit prémiový bitevní průkaz sezóny 4 nebo dosáhnout úrovně 45 na trati bezplatného odměn v Battle Pass. Je však také hratelný pro všechny po omezenou dobu. Pokud jste na plotě o koupi prémiového bitevního průsmyku, abyste okamžitě získali přístup k LifeWeaveru, vyzkoušejte ho a zjistěte, jestli ho máte rádi nebo ne, nebo ne.

Overwatch 2 Sezóna 4: Poznámky k náplastům a změny rovnováhy

Kromě všech výše uvedených obsahu, aktualizace sezóny 4 také představila změny Overwatch 2 Hrdiny a několik dalších vylepšení a vylepšení. Patří mezi ně některé malé Nerfy pro Sigma, Reinhardt a Cassidy, reverze kontroverzních milosti z sezóny 3, značné přepracování na Brigitte’s Rally Ultimate a další.

Níže najdete celou sezónu 4 opravné poznámky, převzaté přímo z oficiálního webu Overwatch 2.

Bojujte o lepší budoucnost ve čtvrté sezóně! Naše nejnovější podpora Hero Lifeweaver, která pochází z Thajska a Wields Biolight, vstoupí do roztrhaného. .

Představujeme Lifeweaver

Vědec, umělec a aktivista: Nejnovější hrdina Overwatch 2 propíchne krásu přírody s praktičností vědy. .

Lifeweaver

Do sestavy byl přidán LifeWeaver.

 • Léčení Blossom
  • Držte se nabití léčivého výbuchu. Uvolnění uzdravení cíleného spojence.
  • Rychle vystřelit šíření projektilů.
  • Házejte platformu, která při šňůře pramení nahoru.
  • Přejděte směrem k cestování a lehce se uzdravte.
  • Přitáhněte spojence na vaši polohu a chráníte je při cestování.
  • Umístěte strom, který okamžitě uzdravuje spojence po klíčení a pravidelně se uzdravuje, jak žije.
  • Po smrti uhoďte dar, který uzdraví prvního nepřítele nebo spojence, aby ho vyzvedl.

  Obecné aktualizace

  Tato oprava je rebase a bude vyžadovat velké stahování pro všechny platformy.

  PŘÍSTUPNOST

  Přidáno nastavení pro výběr vlastních barev pro zdraví, brnění, štíty a přehnanost ve zdravotnických barech. Vylepšená funkce náhledu pro nastavení vlastních barev s různým pozadím náhledu.

  Překopak s vaším týmem po uvíznutí v místnosti Spawn nebylo nikdy snazší! Spawn Rooms, které se vypnou kvůli zachycení nebo ztrátě cíle, zůstanou nyní částečně aktivní po dobu 7 sekund. I když stále nemůžete změnit hrdiny v těchto místnostech Spawn, byly aktivovány další nové funkce. V těchto „uvízlých třeních“ zůstávají dveře uzamčeny v nepřátelském týmu, léčivé pole zůstává aktivní a nyní můžete použít klíč interakce k okamžitému teleportu do nové aktivní místnosti Spawn Room.

  Matchmaking

  Backfilingové hráčů v nereanked režimech nyní upřednostňují hledání hráčů blíže k úrovni dovedností ostatních hráčů v zápase. Drobné optimalizace pro velké skupiny zlepšují kvalitu dohazování.

  Konkurenční aktualizace

  Top 500 způsobilost žebříčku

  Hráči budou nyní povinni vyhrát 25 konkurenčních zápasů, než budou způsobilí vstoupit do nejlepší role, fronty nebo regionu na 500 žebříčku.

  Komentáře pro vývojáře: Dříve jsme požadovali dokončení 25 her bez ohledu na to, abychom vyhráli před tím, než se stali způsobilými pro 500 žebříčku; Tato změna by však měla pomoci zajistit, aby se hráči neustále tlačili směrem k vítězným zápasům, což by mělo pomoci zajistit, aby žebříčky měli nejlepší hráče v každém regionu.

  Zápasy zbývající v různých konkurenčních frontách jsou stále považovány za samostatné pro účely určování délek pozastavení nebo obdržení sezónního zákazu konkurenční hry.

  Začátek nové konkurenční sezóny také již plně resetuje závažnost těchto pozastavení a zákazů. To by snad mělo zabránit hráčům v odchodu z konkurenčních her na konci sezóny, aniž by na začátku dalšího čelili smysluplných důsledků.

  Zápasy, které zůstaly v konkurenční hře.

  Konkurenční změny odměny

  Počet konkurenčních bodů (CP) odměněných za vítězství v konkurenční hře se změnil z 15 na 25.

  Aktualizoval se také počet konkurenčních bodů získaných ze sezónních výzev na základě vaší konečné sezónní pozice. Hry hrané po vaší poslední konkurenční aktualizaci během sezóny se budou stále počítat do vaší konečné sezónní pozice. Stále musíte soutěžit v konkurenční kvalifikační výzvě sezóny, abyste získali bonusové konkurenční body.

  • Končící bronzem nyní získá 300 konkurenčních bodů (dříve 65)
  • Končící stříbrem nyní získá 450 konkurenčních bodů (dříve 125)
  • Končící v Platinum nyní získá 800 konkurenčních bodů (dříve 500)
  • Končící Diamond nyní získá 1000 konkurenčních bodů (dříve 750)
  • Končící v Masters nyní získá 1200 konkurenčních bodů (dříve 1250)
  • Končící v Grand Masters nyní získá 1500 konkurenčních bodů (dříve 1750)

  Konkurenční tituly výzvy

  . Například:

  • Končící v diamantovém místě v otevřené frontě získá titul „Diamond Open Challenger“
  • Končící v diamantovém místě ve frontě rolí získá titul „Diamond Role Challenger“

  Komentáře pro vývojáře: Cílem těchto změn je zabránit zmatku o hodnosti hráče z předchozí sezóny, pokud se účastní několika konkurenčních front.

  Konkurenční hodnost

  Počáteční obrazovka načítání, která ukazuje všechny účastníky konkurenčních zápasů, nyní zobrazí ikonu v horní části obrazovky představující průměrnou úroveň dovedností a rozdělení všech hráčů v tomto zápase. To by mělo hráčům poskytnout lepší srovnání jejich vlastní hodnosti s ostatními hráči v zápase.

  . Kromě toho budou také odstraněny účinky tohoto snížení hodnosti z předchozích ročních období. V závislosti na tom, kolik her hráli v předchozí sezóně, většina hráčů uvidí zvýšení úrovně dovedností a divize. Úroveň a divize dovedností hráče na začátku sezóny 4 nyní úzce odpovídá odhadu vaší současné dovednosti dohazovače.

  Komentáře pro vývojáře: Předchozí sezónní úpad na hodnocení způsoboval značný zmatek pro hráče, kteří by viděli hráče ve svých konkurenčních hrách, kteří se nezdáli být podobné hodnosti. Tito hráči často byli ve skutečnosti podobné dovednosti, ale během sezóny nehráli dost her, aby kompenzovali počáteční rozpad.

  Konkurenční aktualizace a postup dovedností

  Konkurenční obrazovky pro konkurenční i konkurenční aktualizace budou nyní zahrnovat informace o ztrátách a vazbách hráče, jakož i jejich výhry.

  Konkurenční obrazovka aktualizace nyní také poskytne hráčům indikaci jejich současného procentního pokroku v rámci dovedností. To doufejme, že to bude jasnější, jak výsledky her hraných během aktualizace ovlivňují dovednosti a divize dovedností hráče.

  Je možné, aby hráči měli pozitivní záznam o vítězství/ztrátě, ale nešli se dovedností, protože k pokroku dochází zcela v rámci jedné divize. Tato nová zpráva umožní hráčům vidět, že ve skutečnosti dosáhli pozitivního pokroku, prostě nestačí k dosažení nové úrovně dovedností nebo divize.

  Existuje také podobná zpráva s konkurenčními aktualizacemi pro hráče, kteří jsou GrandMaster 1, ale ještě ne na 500 žebříčku. To by těmto hráčům mělo poskytnout zpětnou vazbu o jejich pokroku směrem k získání místa na 500 žebříčku.

  Aktualizace hrdiny

  NÁDRŽ

  Reinhardt

  • Zdraví brnění se snížilo z 300 na 250
  • Základní zdraví se zvýšilo ze 175 na 200

  Komentář pro vývojáře: Reinhardt se po nedávném nárůstu jeho útočných schopností nadměrně zvyšuje. Tyto změny se hrají dobře, takže pro upravení jeho celkové síly snižujeme jeho celkové zdraví prostřednictvím této redukce brnění.

  Sigma

  • Navýšení
   • Poškození dopadu se snížilo ze 60 na 40 (80 poškození celkem při výbuchu)
   • Doba trvání knockdown se zvýšila z 0.8 až 1.1 sekundy

   Komentář pro vývojáře: Stejně jako řetězový háček Roadhog, narůstání společnosti Sigma a primární požární kombo může být velmi smrtící a může se cítit jako zaručené zabití proti 200 zdravotním cílům. Mírně snižujeme poškození, abychom vyžadovali další salvu primárního ohně.

   POŠKOZENÍ

   Cassidy

   • Základní zdraví se snížilo z 225 na 200
   • Magnetický granát
    • Poškození se snížilo ze 131 na 120

    Komentář pro vývojáře: Magnetický granát vyžadující pouze jeden další primární požární výstřel poté, co se držel cíle, byl příliš spolehlivý, než aby se spustil, i když to funguje pouze v blízkém dosahu. Snižujeme celkové poškození magnetického granátu, rovnoměrně rozděleno mezi přímý cílový poškození a explozi. Snížený buff s únikem Falloff, jeho primární oheň, který byl nedávno obdržel.

    Sombra

    • EMP může nyní deaktivovat vánici

    Komentář pro vývojáře: Rozšiřujeme to, co se EMP SOMPRA vypne, aby byl v souladu s tím, jak ovlivňuje jiné ultimáty ovládané zařízením.

    PODPĚRA, PODPORA

    Ana

    • Spánek šipky
     • Maximální doba trvání na hrdinech nádrže snížila o 30%, z 5 na 3.5 sekund

     Komentáře pro vývojáře: Sledovali jsme, jak efektivní byl Sleep Dart ve hře 5v5. Nebylo to příliš rušivé jako celek, ale protože je to výrazně spolehlivější pro přistání proti tankovým hrdinům kvůli jejich velkým hitovým krabicím a ještě cennějším k tomu pouze s jedním tankem na hřišti, snižujeme jeho maximum trvání proti těmto cílům.

     Brigitte

     • Shromáždění
      • Brigitte nyní získává 100 restovatelných zdravotních fondů z brnění po celou dobu rally
      • Brigitte již postupně nevytváří dočasné zdraví jako její blízké spojenci
      • Rally nyní upgraduje svůj bariérový štít a zvyšuje jak velikost, tak zdraví
      • Během shromáždění nyní Shield Bash ovlivňuje více nepřátel a krátce je omráčí
      • Rychlost pohybu bonusu se snížila z 30 na 15%
      • Rozsah se snížil z 30 na 25 metrů

      Komentáře pro vývojáře: Rally ztratila část své moci se změnou z poskytování přidělení spojencům další brnění dočasného zdraví a celkově trvalo relativně dlouho, než si vybudovala své obranné výhody. Účelem tohoto přepracování je udržet jako defenzivní konečnou schopnost, ale s bezprostřednějším dopadem v důsledku získání zvýšeného bazénu pro zdraví brnění a vylepšenou bariérou, kterou lze použít k blokování pro spoluhráče, zatímco jejich dočasné zdraví staví nebo přerušuje nepřátele s omráčit.

      SOUCIT

      • Zaměstnanci Caduceus
       • Léčení za sekundu se zvýšilo ze 45 na 55
       • Léčení se již nezvyšuje pro spojence pod polovinou zdraví
       • Cooldown se snížil ze 2.5 až 1.5 sekund
       • Skok a krkrujte zrušení aktivní doba trvání stavu schopnosti se zvýšila z 1.0 až 1.5 sekund
       • Stav aktivní schopnosti skoku a krkvaru nemůže být již ručně přerušen, aby začal cooldown brzy
       • Pasivní léčení podpůrné role je nyní aktivní po celou dobu Valkyrie

       Komentář pro vývojáře: Nedávný nárůst mobility pro mobilitu společnosti Guardian Angel je třeba udržovat nějakým způsobem pod kontrolou, ale zatímco poslední iterace byla jednoduchá, měla také některé nezamýšlené účinky, jako například není připraveno znovu používat GA po létání v a používání vzkříšení. Tato revize poskytuje větší flexibilitu a umožňuje milost přihlásit se do dalšího 1.5 sekund cooldown při použití zvýšené mobility z možností zrušení skoku/crouch nebo jinak čekáte na základní čas Cooldown.

       Zvýšená podmínka multiplikátoru pro uzdravení na personálu Caduceus měla pomoci hráčům Mercy cítit více agentury při pokusu o záchranu spojenců kritického zdraví a přidat hloubku léčebnému mechaniku, aniž by se změnila celková doba k uzdravení na plné zdraví. Celková převážnost hodnot léčení však obdržela významnou negativní zpětnou vazbu, a to jak od těch, kteří hrají jako milosrdenství, tak i ti, kteří proti němu hrají. Nebyla uspokojivá střední půda, kde bychom mohli snížit účinnost tohoto účinku a přitom ho stále cítit působivý, takže ho vracíme.

       Moira

       • Slábnout
        • Nyní lze aktivovat během koalescence
        • Rychlost pohybu bonusu se snížila z 50 na 40%
        • Trvalá trvání léčení se zvýšila ze 2 na 3 sekundy

        Komentáře pro vývojáře: Být schopen používat Fade během jejího koalescence Ultimate dává Moiro. Vzhledem k více rozprostřenému stylu hraní 5v5 zvyšujeme přetrvávající trvání léčení z jejího primárního ohně, což znamená, že se to celkem více uzdraví.

        Aktualizace mapy

        Obecné aktualizace

        MAP fondy byly deaktivovány, všechny mapy jsou nyní v rotaci

        New Arcade Map: Talantis

        Navrhli jste to, postavili jsme to: podvodní základnu Talon s skokovými polštářky, pasti, obří ryby a vodopády.

        Talantis bude hratelné po omezenou dobu od 25. dubna do 1. května.

        • TAM
         • New Queen Street – Dawn (nový)
         • Colosseo – ráno
         • Esperança – ráno
         • Blizzard World – Ráno
         • Eichenwalde – ráno
         • Hollywood – noc (nová)
         • King’s Row – večer
         • Midtown – Ráno
         • Numbani – ráno
         • Paraíso – ráno
         • Dorado – noc
         • Havana – noc
         • Tradičkový bod: Gibraltar – večer
         • Okruh Royal – Ráno
         • Rialto – ráno
         • Route 66 – ráno
         • Klášter Shambali – noc
         • Antarktický poloostrov – noc
         • Busan – ráno
         • Ilios – ráno
         • Lijiang Tower – noc
         • Nepál – ráno
         • Oasis – večer

         Aktualizace workshopu

         Představení projektilů dílny

         Existují tři nové akce workshopu, které vám umožňují vytvořit buď plně fungující projektil, nebo kosmetický projektil:

         • Vytvořte projektil
         • Vytvořte projektil navádění
         • Vytvořte efekt projektil

         Kromě toho existuje odpovídající rozšíření dílny, které umožňuje 19 vizuální efekty projektilu.

         OPRAVA CHYB

         VŠEOBECNÉ

         • Opravena chyba v konkurenčních režimech, které vyústily v hraní animace pořadí, když hráč byl skutečně hodnocen dolů
         • Opravena chyba, kde citlivost relativního cíle nebyla schopna být nastavena na hodnotu 0%
         • Opravena chyba, kde by se možnosti hrdiny mohly nereagovat, pokud by se během respawn upravily
         • Opraven problém, kde některé obrázky náhledu mapy chyběly ve zprávách a opakováních her
         • Režim pevného proudu v některých případech selhává
         • Opraven problém s tříděním pro prohlížeče vlastních her snížením ping ve výchozím nastavení
         • Opraven problém, kdy by se obrazovka kulatého přechodu v konkurenceschopném mohla zlomit při hraní 21: 9
         • Opravena chyba, přičemž obrazovka s kulatým přechodem je výrazně tmavší, pokud jste měli povoleny možnosti slepé barvy
         • Opravena chyba, která by mohla způsobit, že se fotoaparát vysílá, pokud jste použili suvenýr, když jste naložili do mapy
         • Opravena chyba, která vám zabránila v navigaci v uživatelském rozhraní schválení na obrazovce Progress Progress
         • Opraven problém s ovladačem/gamepad, který bránil hráčům v přístupu k menu čekání, pokud nebyla nejprve zvýrazněna střední karta na obrazovce

         Mapy

         • Circuit Royale
          • Opraveno vícenásobné problémy osvětlení v okruhu Royale
          • Opraveno více případů osvětlení a geometrie
          • Pevné oblasti v Ilios, kde by se hráči mohli uvíznout
          • Opraveno několik případů osvětlení geometrie v Torontu
          • Pevné oblasti v Oasis, které blokovaly hráče a hraní hry
          • Pevné oblasti v klášteře Shambali, které umožnily hráčům stát na nezamýšleném místě

          Hrdinové

          • Ashe
           • Ráijinová kůže byla upravena tak, aby Asheho zmije již nepřijela velké množství prostoru na obrazovce
           • Opravena chyba, která umožnila Ashe získat konečný, zatímco B.Ó.B byl aktivní
           • Opravena chyba, kde některé schopnosti dokázaly interagovat s cílovou síťkou Artillery
           • Opravena chyba, kde se mohly zdát, že animace útoku Bastiona by se mohly objevit (i když ve skutečnosti nebyly) poté, co vypršely účinky Kitsune Rush
           • Opravena v předchozí aktualizaci – Opravena chyba s Cassidy’s Deadeye, která nezohledňuje zmírnění brnění, což mělo za následek zabíjení předtím, než byl nepřítel označen lebkou
           • Opravena v předchozí aktualizaci – Opravena chyba, kde by poškození z Deadeye mohlo být vynásobeno opětovným výkonem stejného cíle před dokončením DeadEye
           • Opraven problém se seismickým zabouchnutím, který není vždy registrací při použití na nerovných površích
           • Opraven problém s duplikátem Echo, někdy selhává při duplikování d.VA, když vrhá sebezničení
           • Opraven problém, kdy některé schopnosti nefungovaly správně po odklonění Genji
           • Opraven problém, ve kterém by v některých případech Swift krok nepodařilo teleportovat hráče
           • Opraven problém s Kitsune Rush, který se nepřátelům objevil oranžový, pokud Kiriko vybavil „hrozné tornádo“
           • Opravena chyba, která umožnila milost při používání Valkyrie k pronikání po delší dobu do životního prostředí a zabránilo kritickým výstřelům
           • Opraven problém, kdy Mercy může v některých případech negovat účinky raketového úderu
           • Opravil problém s Mercyho stopy, které byly extra tiché, zatímco se krčily
           • Opraven problém s rozbití animací ruky Moiry během hry
           • Opravena chyba s uměním na Orisi’s Forest Spirit Spear
           • Opraveno interakci s celým prasem a hákem, kde by se háček spojil do kamery cíle háčku
           • Opravena chyba s Gravititickým tokem, který vyzvedne oživení hrdinů těsně před dokončením oživení
           • Opraveno překlep v nástroji Kinetic GRASP.
           • Opravena chyba, kde by mohly být uvíznuty ve vzduchu roztavené jádro
           • Opravena chyba, kde by v některých případech stopar nezískal všechny její blikání zpět na respawn
           • Opravena chyba, kde by Venom dolu chyběl barvu týmu, kdyby měl vdov na sobě kůži Away Owl
           • Opraven problém, kdy by Zarya nedostala poplatek z Brigitte’s Shield Bash
           • Opraven problém, kde by se Orb of Discord mohl zdát týmově zbarvená modrá, když je aplikována na nepřítele

           Overwatch 2 Season 4: Trailer

           Můžete sledovat přívěs pro Overwatch 2 Season 4 s výše uvedeným vložením. .

           Nejlepší hry Xbox Na trhu pro fanoušky střelců pro více hráčů a nyní je k dispozici na Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC, PS5 a PS4. Sezóna 4 je také živá, přinášejí hráčům Lifeweaver i jeho nový bitevní průchod. Pokud jste nový hráč a chcete náskok v progresi, zvažte získání aktualizovaného balíčku Ultimate Battle Pass. Zahrnuje přístup prémiového bitevního průsmyku, 20 úrovní bitevních průsmyků, 2 000 overwatch mincí a několik kůží Starwatch.

           Overwatch 2: Ultimate Battle Pass Bundle

           30 $ Overwatch 2: Ultimate Battle Pass Pack nabízí fanouškům řadu výhod, které jim umožní získat garantovaný přístup k prémiové trati bitevního pasu, 20 úrovních bitevních průchodů, 2 000 overwatch mincí a během sezóny 4, Starwatch Skins.

           Získejte zpravodaj Windows Central

           Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

           Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

           Brendan Lowry

           Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. Najdete ho, jak dělá recenze, úvodníky a obecné pokrytí všeho Xbox a PC. Sledujte ho na Twitteru.

           Overwatch 2 Sezóna 4: Očekávané datum zahájení, nový hrdina, změny mapy a další

           Kiriko v Overwatch 2

           Overwatch 2 Season 4 je hned za rohem a je nastavena jako hlavní pokles obsahu pro střelce Blizzard. Zde je vše, co víme o Overwatch 2 Season 4 zatím, od očekávaného datu zahájení po detaily nových postav.

           Když dorazil zpět v únoru, Overwatch 2 Season 3 byla jednou z největších aktualizací, která dosud zasáhla pokračování. Přineslo novou mapu Antarktického poloostrova a návrat kreditů, stejně jako hlavní události jako Loverwatch a The One Punch Man Crossover.

           Článek pokračuje po reklamě

           Ale hráči se vždy dívají dopředu a Overwatch 2 Season 4 je na cestě k dodání ještě čerstvého obsahu.

           Článek pokračuje po reklamě

           Zde je rozpis všeho, co přichází v sezóně 4 Overwatch 2, včetně nového hrdiny a změn v režimu.

           • Overwatch 2 Sezóna 4 Očekávané datum zahájení
           • Overwatch 2 Season 4 New Hero
           • Mapové fondy odstraněny v Overwatch 2 Season 4
           • Overwatch 2 Sezóna 4 hodnocené změny

           Overwatch 2 Sezóna 4 Očekávané datum zahájení

           Očekává se, že Overwatch 2 Season 4 začne Středa 14. dubna 2023, Protože to je, když je časovač aktuální sezóny Battle Pass nastaven na vypršení platnosti. Každá sezóna OW2 má tendenci trvat přesně devět týdnů, takže by se to seřadilo s datem uvedeným.

           Článek pokračuje po reklamě

           Blizzard však ještě nic nepotvrdil a existuje každá šance, že by mohla být zpožděna, pokud není aktualizace připravena. Určitě tuto sekci aktualizujeme, jakmile budeme vědět více, což bude pravděpodobně, když přívěs klesne 6. dubna 2023.

           Článek pokračuje po reklamě

           Overwatch 2 Lifeweaver

           Po stížnostech, že hráči stále odcházeli brzy, zejména ke konci ročních období, Devs odhalil, že „zvažují“, že tresty přenášejí od sezóny do sezóny.

           Článek pokračuje po reklamě
           Článek pokračuje po reklamě

           To bylo všechno, co víme o Overwatch 2 Season 4 zatím. Očekáváme, že se objeví více podrobností v blízkosti data vydání, takže si určitě tuto stránku budeme informovat o jakékoli zprávě.

           Mezitím se podívejte na zbytek našich průvodců Overwatch 2:

           Článek pokračuje po reklamě

           Obrázek kredit: Blizzard Entertainment