Overwatch 2 – герои – раматра, Overwatch 2’s Ramattra je vlastně zábavný hrdina, proti

Ramattra Overwatch 2 v rozpacích a vládl mého konkurenčního ducha

Ыы принимаете форму немезиды и окружаете себя п п роем, который айших протих прvo. Времnování существования роя.

Ramatra

Безжалостный лидер «нуль-сектора» готов пойти на вс, чтобы претворить с жизнь.

Монастрь шамбала, непал (ране)

29 мар. (возраст: 28 л.)

Способности

Акселератор пустоты (форма омн nebude)

Акселератор пустоты (форма омника)

Ыыпускает поток снарядов.

Барьер пустоты (форма омника)

Создает барьер.

Резкий удар (форма немезиды)

Наносит удары, создавая.

Ненасытный вихрь

Ыыстреливает энергетической сферой, которая с н з у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у уз у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у и притягивающую их вниз.

Аннигиляция

Ыы принимаете форму немезиды и окружаете себя п п роем, который айших протих прvo. Времnování существования роя.

Приведенные назначения клавиш на Pc, иvotолззующиеся по молчанию, можно поменяте.

Предыстория

Раматра не предназначен д už сос už. Модель омников «разоритель» ыла разработа něja вл žalování ы отряdne а б б и.

После восстания раматтра ззнал загадочном первом омнике по имени аврораа. Не зная, как жить далше, он ыы заинтригован с совершил паломничч с г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г тала аврора. Пережbro опасное путешествие, раматра повстречался с т т м в в в в в в в в в в м м м м м м м м м в е м м мы. Раматра решил стать монахом шшul už годы обучался под руководствы. Он yзнавал о с с с фере – таинственном в ставшим основой м с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с.

Спустя несколько лет раматтра начал. Одном из таких путешествий он повстречался о омником п и ч с с с с ч с с ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с. вю цель. Но со временvět раматтра начал терять в т т что стремление моог к п пол п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п. Монахи призывали его к терпению, но раматтра каждом шагу видел, как погибают. „.

Раматра понял, что учения. Он покинďл монастырь и отправился н поиски омников, вззз юи юи ю ю юи ч ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю с с с с с с ю с с с с с с с с. й. Его слова вдх už rážková встреченных и роботов, и со времененос щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щ щн и щ щ щ щ щ и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и озлобленных омников. Сперва раматтра развивал аризации.

Когда раматтра собрал достаточно бую армию, он решил. Местом операцbro стал лондон, а целю – освобожж т там оми б б т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т и и и и и и и и и и т т т т т ь лет после вvoje. Появление отряdne overwatch, одолевшего войска «н už-»к» » действовать в великобритании. Более того, лондонские омники не подержали принесенные ради них ру уу у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у п у у у п п у у.

Раматру и его последователей никто не ви же много лет. Но недавно омники из «нуль-сектора» были замечены н небесах над парижем, пtelé п и и и и и и и и и и и и и и и и и и и. Их цель неизвестна, но одно можно сказать наверняка – раматра намее и imcouren Prna Musí з !!. ююбой ценой.

Ramattra v rozpacích a vládl mého konkurenčního ducha

Ramattra, tank engine je silou, se kterou je třeba počítat, když vloží ruce kvalifikovaného hráče

Publikováno 8. prosince 2022
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Moira FacePalms před impozantní ramatem

Včera jsem zahrál starý stroj smutku Overwatch 2 A podívejte se, o jaké nové horkosti sezóny 2, Ramattra, mluvila proti mému sílu. Rychle jsem zjistil, že nejnovější hrdina hry ve hře nejen kope jejich osly v jeden na jednoho zápasů častěji než ne, ale že je také nejsilavějším protivníkem hry.

Proč Mario Strikers: Battle League by mohl být Nintendoův další hit multiplayer
Pokud chcete z toho vytěžit maximum Mario Strikers: Battle League Vytvořte si přátele
Nejlepší vybavení pro bodování gólů v Mario Strikers: Battle League

Každý Overwatch Hráč ví, že s každou novou záplatou se otázka vrací, „ale co moje síť?„Možná jsou vaše oblíbené požehnaně nezměněny (prozatím), nebo možná jejich schopnost, která byla absolutně roztržena, byla nerfinována, čímž ukončila vaši vládu jako zlatý bůh. Moje konkrétní značka Overwatch 2 Hnivka mozku je méně o tom, jak náplasti mění moje síť a více o tom, jak se moje síť shoduje proti novým hrdinům, které představují. Moje síť, pro ty, kteří se neptali, jsou d.VA, Moira a Soldier 76. No, vlastně ne opravdu Mají hlavní útok, protože jejich časy jejich fronty trvá věčně, ale vojáka 76 „Not Kamen Rider“ Skin Pravie.

Pro ty, kteří chtějí matoucí analogii pro to, co je hraní proti kvalifikovaného hráče Ramattra jako, tady je moje vymyšlená bodnutí: Ramattra je sloučením aggro Doomfistů, Sigma’s Psusing, Moira’s Cheese a Zenyatta’s Poise pro dobrou míru. Tak jako Overwatch 2Nový tank, může trochu udělat všechno.

Zatímco jsem se setkal s mnoha zeleným hráčem, který v mé herní relaci stále dostával visící schopnosti Ramattry, kdykoli jsem měl neštěstí, že jsem přišel do kontaktu s hráčem, který vystavoval známky toho, co udělám „nový hrdina Ultra Instinct“, můj Tým byla porážena rychlou porážkou. Místo toho, abych mi zhodil ruce a následně házel svůj ovladač přes místnost v Ramattrově kecy, byl jsem tím vlastně nadšený. Stejně jako spokosný anime darebák, který čekal na hodného vyzývatele, Ramatra’s Toolkit, když byl vložen do schopných rukou, granty OW2 nový zdroj vzrušení. Už dávno jsem vyřešil obavy hráčů z Ulting Genji s dobře umístěnou raketou Helix na zem vojákem 76 (tip zdarma, BTW), ale Ramattra’s Toolkit vždy našla způsob, jak mě uniknout jako útočící nebo bránit sílu. Tady je moje vyprávění o tom, jak moje Ramattra vládla OW2 oheň díky, jak dobrý zápas byl proti mému sílu.

D. Va

D.Va složí ruce, zatímco se opírá o její mech

Když jsem poprvé oznámil, že schopnost rattry doomfist-esque punč, Pummel, vysílá energetickou vlnu, která může propíchnout štíty, zasáhnout více nepřátel a negovat d.VA obranná matice, posmíval jsem se, zatímco jsem psal na svém notebooku na odvahu této feny, která se prorazila na pole mé dívky . Teoreticky to bylo nepříjemné. V praxi to bylo osvěžující. Obvykle, d.Obranná matice VA pracuje jako velký ekvalizér proti množství projektilové hrdiny Ults. Zastřelím na mě šipku Hanzo? Negated. Rakety Pharah z nebe? Nikdy se nestalo. A tak dále. Ale kdykoli jsem se vrhl, řekněme, osamělé milosrdenství pro snadný výběr, dobrý ramát mě by mě blokoval tělem. Instinktivně bych dal svou obrannou matici, abych čelil jakýmkoli příchozím útokům a pokračoval v mém útoku, ale Ramattrův pummel propíchl závoj. Moje sledování by samozřejmě byla palbou mikro raket, které by se dostaly do 450 zdravotních bodů, ale měl by na to odpověď s jeho obrannou schopností. Výmluvně pojmenoval „Block“ nasákl budoucí poškození z mé zpanikařené reakce a dočasně zvýšil jeho již robustní zdravotní body.

V této chvíli, jedinou možností, kterou jsem nechal . To přimělo Ramattu, aby zmrazila můj zbabělý d.VA ve svých stopách s jeho projektil, Ravenous Vortex, ji extrahuje z jejího mecha a extrahujte její duši z této smrtelné roviny. RIP na kusech.

Voják 76

Voják 76 zvedne jeho hrnek na kávu při žebříčku ve sněhu

Jack Morrison, můj nejlepší přítel, můj sladký sýr, můj dobrý chlap, můj shnilý Soldier 76, Ramattra má vaše číslo. Obvykle, když vyložíte klip od pušky Soldier 76 vybavenou raketou Helix, nepřátelské zdraví drasticky klesnou. Ramattra je však postavena jako sračka a musí být považována za cíl s vysokou prioritou. Kdykoli jsem se cítil, jako bych měl kapku na Ramatru, jeho odolné AF mechanické tělo by mě rychle pokořilo za to, že jsem měl temeritu, abych ho zapojil do hasičské firmy. Stejně jako d.VA Získává si mechovou časovou stránku Ramattra, jeskyně drsných nohou vojáka 76 pod duchovním tlakem impozantní aury Ramattry a já zemřu. Také chlápek může odhodit Ultimate Soldier 76 s kombinací jeho štítů a blokovací schopnosti, takže jo, je to tvrdý pult pro Jackovy kecy.

Moira

Moira kontemplativně složí ruce

Níže ignoruji odkaz „Číst více“, protože sentiment hráčů OW2Piss Girl Being Too OP je stížnost hladká a měla by se naučit zlepšit se. Jsem výhradně „Moira zaměřená na škody“, která na vrcholu žebříčku týmů a pomáhá našemu válečnému úsilí tím, že získává své vlastní zdraví. Žárlivost na vás vypadá ošklivě. Nenávidím mě, protože jsem krásná a plná piss a vitality. Tak jako tak…

Srovnávání proti Ramattře, protože Moira byla obzvláště vzrušující kvůli jejich podobným herním stylům. Oba vypouštíme životy našich nepřátel, abychom se sami zlepšili, a oba máme ulty, které se zdvojnásobí na to, co sice otravné schopnosti. Jsme spřízdní duchové. Hvězdné hrdinové, dokonce i. Proto, když jsem ultte a otřel polovinu nepřátelského týmu na Nepálu, slyšitelně křičel „Nani?„Při blokování Ramattra, který přežil můj paprsek Kamehameha a přemohl můj tým svým ultem: zničením:. Hmm, Ramattra dostal ruce.

Kdykoli jsem byl tango s hráčem Ramattra jako Moira, cítil jsem se jako Sonic Fighting Metal Sonic kvůli tomu, jak podobné byly naše celkové strategie. Možná budu vědět všechno, co udělají, aby zametli můj tým, ale to mi nemusí nutně pomoci, protože kvalifikovaná Ramattra by také věděla všechno, co udělám, abych to zkusil a zabránil tomu zabránit. Naštěstí ještě musím narazit na ramátru, která si může tvrdě přečíst můj cíl osnovy, jako když doomfist vyhlazený stopování ve svém animovaném krátkém krátkém. Také PSA pro všechny OW2 Týmy s léčitelem Moira: Její Ul funguje pouze tehdy, pokud vstoupíte do děsivého paprsku. Přestaňte utíkat od milujícího objetí. Kristus.

Nakonec hraje Ramattra nejlépe s týmem potápěčského kompasu i proti jednomu. Jeho útoky na propíchnutí bariéry, územní plánování a oblast efektů se zdravotním posilováním otevírají hrdiny jako Genji, Tracer a Winston pro útoky a poskytují jim snadné tipy z nepřátelského týmu. I když jsem si nemohl bezbožně stěžovat na to, jak má nejlepší schopnosti hrdiny každého vysoce kvalifikovaného, ​​je to také to, co z něj dělá jednoho z nejzajímavějších hrdinů, proti.

Je pravda, hraní OW2 se pro mě stal více cvičením. Setkání se začala cítit méně jako situace, které jsou dynamicky vyřešeny na základě něčího dovedností a herního instinktu a spíše jako scénáře s pevnými výsledky, díky veteránům odkrývání tvrdých pultů hrdinům. Otřes byl velmi potřebný. Hrómy s Ramattra narušily rytmus, který jsem vyvinul se svým sítí, a přinutil mě tvrději pracovat, abych strategizoval, jak ho a jeho spoluhráče sundat. A to je vzrušující. Nepřekvapí mě, pokud budoucí aktualizace záplaty způsobí, že Ramattra méně životas.