Overwatch 2 S PVE režim může být mrtvý, ale já hraji peklo z těchto příběhových misí | PC Gamer, Overwatch 2 S Přepracovaný režim PVE spustí 15 $ pro trvalý přístup

Overwatch 2 s přepracovaný režim PVE spustí 15 $ pro trvalý přístup

Overwatch 2 není ani rok starý a jeho životní cyklus je již trochu komplikovaný. Tato vráska do svého kooperačního režimu dále ukazuje, jak se hra snaží ospravedlnit svou vlastní existenci.

Režim PVE Overwatch 2 může být mrtvý, ale z těchto příběhových misí budu hrát peklo

Vypadá to, že je mnohem více na kooperační mise Overwatch 2, než bych si myslel poté, co Blizzard řekl, že minulý měsíc vážně snížil ambice režimu příběhu minulý měsíc.

Na dnešní přehlídce Xbox Games Showcase upustil Blizzard sestřih záběrů Overwatch 2 s úryvky z nadcházejících misí PVE, nazvaných Overwatch 2: Invasion, přicházející 10. srpna.

Některé klipy, které jsme viděli dříve, ale pro Cutscenes byly škádlení s pobytou a Cassidy a také pár vykupování, jak tyto jedinečné mise budou fungovat. Zdá se, že mise PVE se stále odehrávají na přepracovaných verzích stávajících map PvP hry a uvidí vás a malý tým hrdinů bránit místa před invazivními roboty. Pro režim, který byl zdánlivě vykuchaný, to vypadá překvapivě podstatně.

V Kingově řadě se bude konat další kooperační mise, kde „prozkoumáte královskou mapu řady, včetně všech nových oblastí, které nebyly v režimech PvP, když vezmete tlak TS-1 na misi, abyste zachránili přítele Tracer a Omnic Underworld z nulových sektorových sil, „podle Xbox Wire.

. Budou dvě mapy a režim bude trvalá součást PVP Overwatch 2.

Sezóna 6 také představí režim mistrovství hrdiny, školí mise pro jednotlivé hrdiny, aby soutěžili s ostatními hráči s podobnou úrovní odborností. Pokud to také nenechte dát všem vědět, že jsem ANA hlavní prostřednictvím nějaké kosmetické odměny, budu naštvaný.

Na nové podpůrné hrdina byl také jeden malý pohled. Vypadají, jako by mohli létat. Hráči milosrdenství mohou mít brzy konkurenci.

Herní průchod Ultimate předplatitelé nyní získají přístup ke všem šesti novým hrdinům Overwatch 2 a také k určitému množství legendárních kůží a kosmetiky.

To vše nebude venku až do srpna, ale Overwatch 2 se příští týden chystá zahájit pátou sezónu, která bude zahrnovat přizpůsobitelnou stopovací mýtickou pokožku.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Overwatch 2režim přepracovaný PVE spustí 15 USD pro trvalý přístup

Promo Art pro Blizzard's Overwatch 2 představující stopovací, Reinhardt a další hrdiny

Nadcházející PVE pro hraní zdarma Overwatch 2 bude vyplaceno.

Blizzard Entertainment oznámila, že její družstvo Invaze Režim bude stát 15 USD za trvalý přístup do režimu tří misí poté, co opustí sezónní rotaci. Kosmetika a měna ve hře jsou také zahrnuty do tohoto svazku.

Předchozí sezónní obsah napříč Overwatch 2 a jeho předchůdce byl zdarma. To znamená, že první hráči se sezónním obsahem po spuštění budou muset zaplatit za přístup a vydělat trend, který byl součástí podobných her zdarma pro věky.

Overwatch 2 vstoupí do jiného debaklu zasílání zpráv

Overwatch 2 není ani rok starý a jeho životní cyklus je již trochu komplikovaný. Tato vráska do svého kooperačního režimu dále ukazuje, jak se hra snaží ospravedlnit svou vlastní existenci.

Když byla hra poprvé oznámena na BlizzCon 2019, PVE byla primárním prodejním bodem. Od prvního Overwatch Přišel bez vyprávěcího režimu, jeho začlenění se zde cítilo jako skutečný posun, aby oslovil svou konkurenční hráčskou základnu i ty, které investovaly do jejího vyprávění, kteří byli dříve nasazeni s rozšířenými médii.

Nyní daboval „Story Missions“, Blizzard oznámil změnu svého směru PVE v květnu. Dříve by ambice studia zahrnovaly dovednosti pro každou z hrdinů hry (které se blíží 40, v době psaní) a nové nepřátelské jednotky.

Příběžné mise jsou jedním z velkých vrcholů Overwatch 2 Šestá sezóna, která začíná v srpnu. Ale protože Blizzard byl na PVE až před měsícem tichý, otázka, zda by byl režim bráněn hráčům, kteří byli ochotni utratit skutečné peníze.

V době psaní není známo, zda budou budoucí příběhové mise podobně splácené, nebo pokud bude možné koupit příběhové mise po opuštění sezónní rotace.