Overwatch 2 Season 2 – Overwatch 2 Guide – IGN, všechna roční období a začátek – Overwatch 2 | Shacknews

Všechna roční období a začátek – Overwatch 2

Overwatch 2 Season 2

Sezóna 2 Overwatch 2 je nabitý novým obsahem, z a Nový hrdina tanků, nová eskortní mapa, a dokonce a Řecký motiv boha . S tolika událostmi s tematikou dovolené a snazzy kosmetiky seřazené na sezónu 2 je na co se hodně těšit.

Na této stránce , Zatím najdete vše, co víme, přichází na Overwatch 2 in Série 2 na 6. prosince 2022.

Chcete se dozvědět více o všech změnách hrdinů a oprav chyb provedených v sezóně 2? Podívejte se na naše Strana pro sezónu 2 oprava!

 • Datum a čas vydání 2. sezóny
 • Nová mapa doprovodu: Shambali
 • Battle Pass Skins
 • Winter Wonderland 2022
 • Lunární nový rok 2023
 • Sezóna 2 Twitch kapky
 • Nové hrdinové výzvy

Overwatch 2 Sezóna 2 Datum a čas vydání

Sezóna 2 Overwatch byla spuštěna 6. prosince 2022.

OW2 Sezóna 2.jpg

Nový hrdina tanků: Ramatra

Náš Připojit se k řadám hrdinů Overwatch 2 není nikdo jiný než nulový sektor Ramatra. TOTAL jako první „Tempo Tank“ Overwatch, tento mocný omnický bojovník se může transformovat mezi Omnic a Forma nemesis na přání.

Ow2 rammatra kit.jpg

Jak odemknout Ramattra

Ramattra může být okamžitě odemknuté v sezóně 2 nákupem Premium Battle Pass kdykoli po 6. prosinci 2022.

Jinak můžete Odemkněte Ramatra zdarma dosažením Battle Pass Overwatch 2 Season 2.

Kompletní Denně, týdně, a Sezónní výzvy Chcete -li vydělat další bitevní průsmyk XP a vylézt na úrovně basy rychlostí blesku.

Nová mapa doprovodu: Shambali

Má jen smysl, že nejnovější mapa, která má být představena v Overwatch 2, by měla být Klášter Shambali, domu Zenyatta .

OW2 Season 2 Shambali Map.jpg

Tato noc, zima Doprovod mapa má podobný architektonický pocit v Nepálu a zároveň zavádí novou cestu klikaté cesty do vlasti Shambali Omnics.

Battle for Olympus Limited Time Mode

řečtí bohové převzali bojiště v sezóně 2 a ohlašovali nový herní režim s omezeným časem, Bitva o Olympus, dostupný z 5. ledna 2023 na 19. ledna 2023.

OW2 Season 2 Olympus Skins All.jpg

Zatímco podrobnosti o bitvě o režim Olympus Limited-Time ještě nebyly oznámeny, víme, že omezený počet hrdinů Overwatch 2, „Naplněné úžasnými bohy podobnými sílami“, bude čelit proti sobě navzájem Ilios ruiny.

Overwatch 2 Season 2 Battle Pass Skins

V souladu s tématem řecké mytologie bude Battle Pass Season 2 představovat zabit Skins “řecký bože”. Následující kůži lze získat postupem skrz Premium Battle Pass sezóna 2:

OW2 Season 2 Olympus Skins.jpg

 • Legendární Poseidon Ramattra
 • Legendární Hades Pharah

V průběhu sezóny 2, pravděpodobně včetně škádlé kůže Medusa Widowmaker, The Cyclops Roadhog Skin a další.

Dostat se do prázdninového ducha s návratem Zimní říše divů událost od na 4. ledna 2023.

Winter Wonderlands 2022.jpg

Abychom tuto příležitost skutečně oslavili, budou letos v prosinci debutovat některé nové zimní divů Wonderland Skin-motive-momed Škádlení pro Brigitte, Echo a Bastion. Je pravděpodobné, že některé starší Winter Wonderlands Skins z Classic Overwatch se také vrátí, takže během akce dávejte pozor na staré oblíbené v obchodě!

Fan-oblíbené režimy herních her, jako je Mei’s Snowball Offensive z Classic Overwatch.

Overwatch 2 rok králíka 2023

Oslavte Lunární Nový rok s Overwatch 2 poprvé s Rok králíka, Běží z 17. ledna 2023 na 6. února 2023.

Rok králíka 2023.jpg

Podívejte se na Nový rok kůží s tématem králíka.

Overwatch 2 Season 2 Twitch Drops

Ačkoli datum pro Overwatch 2 Season 2 Twitch Drops v současné době neohlášeno, můžete očekávat nový Legendární kůže Ramattra Během sezóny 2 je na chytání.

K dispozici budou také tři kůže Dokončení výzev

 • Legendární okřídlené vítězství Mercy
 • Epic Ice Queen Brigitte
 • Legendární Kkachi Echo

Nové hrdinové výzvy

? No, jsou tu nějaké dobré zprávy. Počínaje sezónou 2, .

.

Můžete se také rozhodnout zakoupit hrdiny představené ve starších ročních obdobích přímo z obchodu.

Overwatch 2 Sezóna 2 Změny hrdiny

Nová sezóna může znamenat pouze změny rovnováhy pro mnoho našich oblíbených hrdinů. Budou dostávat následující hrdinové 6. prosince 2022:

Chcete se dozvědět více o všech změnách hrdinů a oprav chyb provedených v sezóně 2? Podívejte se na naše Strana pro sezónu 2 oprava!

Všechna roční období a začátek – Overwatch 2

Všechna roční období a začátek - Overwatch 2

Zde jsou všechna roční období a jejich příslušná data zahájení v Overwatch 2.

Overwatch 2 dorazí v říjnu 2022 a přináší novou iteraci ikonického hrdinského střelce Blizzard. S hlubokým obsazením hratelných postav, map a režimů je pro hráče docela dost žvýkat. Sezónní formát hry bude pravidelně uvádět novou kosmetiku a také obsah související s hratelností, takže hráči se pravděpodobně budou dychtivě dozvědět, kdy mohou očekávat, že roční období začnou a skončí. Pojďme se podívat na všechna roční období a jejich příslušná data zahájení v Overwatch 2.

Všechna roční období v Overwatch 2

Overwatch 2 sezonní data

Overwatch 2 bude vydán 4. října 2022, přičemž jeho komponenta pro více hráčů je zdarma. Vývojář již nastínil své plány po spuštění, které zahrnují plány na nejranější období hry. Podívejme se na všechna roční období pro Overwatch 2, jak potvrdil Blizzard.

Všechna roční období v Overwatch 2
Číslo sezóny Datum zahájení Datum ukončení Doba trvání
Sezóna 1 6. prosince 2022
Série 2 6. prosince 2022

Overwatch 2 zasáhne zemi běh s sezónou 1 začínající ve stejný den, kdy je hra vydána. Od té doby se zdá, že typická sezóna Overwatch 2 bude trvat asi dva měsíce.

Když začíná nová sezóna v Overwatch 2, pozice se resetují a hráči budou muset být znovu umístěny. . Zdá se, že Blizzard bude vypadat, že na začátku každé sezóny bude mít k dispozici nový bitevní průkaz a alespoň jednu mýtickou pokožku.

Overwatch 2 2023 Plány

To jsou všechna roční období, o kterých v současné době víme v Overwatch 2. Jakmile se přiblížíme ke spuštění hry, vývojáři budou i nadále odhalit další podrobnosti o svých plánech po spuštění. S ohledem na to možná budete chtít tuto stránku uložit do záložek, protože ji aktualizujeme novými informacemi, když se dozvíme o budoucích sezónách Overwatch 2 Seasons.

. Jeho nejstarší herní paměť hraje pyžama Sam na ploše své matky o víkendech. Pokémon Emerald, Halo 2 a původní Star Wars Battlefront 2 byly některé z nejvlivnějších titulů v probuzení jeho lásky k videohrám. Poté, co Internace for ShackNews po celé vysoké škole, Donovan promoval na Bowie State University v roce 2020 s major v vysílané žurnalistice a připojil se k týmu na plný úvazek. . Můžete ho sledovat na Twitteru @donimals_

Overwatch 2 Season 2 Update Patch Poznámky: nový hrdina Ramattra, nová mapa, bitva a další

Overwatch 2 Season 2 Patch Notes

Zcela nová sezóna Overwatch 2 přináší pro hráče tunu obsahu. Pro zájemce o to, co přinesla aktualizace Overwatch 2 Season 2, je zde vše, co potřebujete vědět, včetně nového hrdiny Ramattra a Patch Notes.

.

Overwatch 2 Season 1 odkopl věci s ranou a představil tři nové postavy do hry ve Sojournu, Junker Queen a Kiriko, kteří mohli být odemknut přes sezónu 1 Battle Pass.

Článek pokračuje po reklamě

Navzdory veškerému novému obsahu a změnám hrdinů, které posunuly meta, se hráči Overwatch 2 nyní potápějí do sezóny 2.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Season 2 pokračuje v obsahu a přináší nového hrdinu, mapu a další, tak se dostaneme do podrobností.

 • Overwatch 2 Season 2 Datum vydání
 • Overwatch 2 Season 2 New Hero Ramatra
 • Overwatch 2 Season 2 Patch Notes

Overwatch 2 Season 2 Datum vydání

Overwatch 2 Season 2 oficiálně začala 6. prosince, což je také konec první sezóny hry.

Každá sezóna bude trvat devět týdnů, a proto se očekává, že Overwatch 2 Season 2 , a signalizovat obrat na sezónu 3 v tomto bodě.

Článek pokračuje po reklamě

.

Overwatch 2 Content Roadmap

Overwatch 2 Season 2 New Tank Hero Ramatra

.

Článek pokračuje po reklamě

.

Hráči budou moci odemknout nového hrdiny prostřednictvím bitevního průsmyku Overwatch 2 Season 2, jak budou Odemkněte úroveň 45 Battle Pass Free Battle Pass, zatímco ti, kteří platí za prémiovou verzi, dostanou hrdinu okamžitě.

.„Pokud vám chybí získání hrdiny prostřednictvím bitevního průsmyku, nebojte se, protože je můžete odemknout prostřednictvím„ zvláštních nových výzev, nebo je můžete přímo získat v obchodě s overwatch mincemi “po skončení sezóny.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Sezóna 2 Nová mapa: klášter Shambali

..

Nová mapa se nazývá , A je to nová mapa pro doprovodný režim, který se odehrává v omnickém domě Zenyatty a nového hrdiny Ramattra.

Overwatch 2 Season 2 New Battle Pass, Skins & Mythic Skin

. Hráči budou mít novou 80tistupňovou bitevní průsmyk plnou kosmetiky a odměn pro hráče, které je třeba získat, zatímco oni se úrovní po sezóně.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že hráči odemknou „30+ nových kůží“ pro Heros, včetně nového Mýtická kůže pro královna junker jako poslední bitevní průchod úroveň, která je velmi přizpůsobitelná.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Season 2 Patch Notes

Obecné aktualizace

Řídicí režim hry

Opravili jsme chybu týkající se přesčasů na ovládacích mapách, ale tato oprava vedla k dalším chybám, které jsme museli vyřešit. Nakonec to vedlo k některým výsledkům anticlimactic hry, se kterými jsme nebyli spokojeni. Po vyslechnutí zpětné vazby hráče jsme provedli následující změnu:

Článek pokračuje po reklamě

Kdykoli je bod zachycen na kontrolu, tým ztrácí kontrolu nad počtem bodů jako napadený bod pro účely přesčasů, i když nebyly přítomny.

 • .
 • Při nižším procentech zachycení nebude tato změna mít žádný dopad na herní režim, protože toto nové pravidlo se používá pouze pro účely přesčasů přesčasů

Aktualizace a výzvy hrdiny

 • Přidali jsme výzvy pro odemknutí Junker Queen, Sojourn a Kiriko
 • 70+ odměn ikony hráče bylo přidáno k výzvám s vydáním sezóny 2

 • V obchodě jsme přidali kartu pro nákup hrdiny

Konkurenční hra sezóny 2 začíná nyní! Zde je několik aktualizací, které představujeme konkurenceschopné:

 • Existují nové, dočasné konkurenční odměny titulu za jmenovky na základě vašeho konce sezóny
 • Tyto tituly můžete získat pouze na konci aktuální konkurenční sezóny a můžete je použít pouze v následující sezóně
 • Hrdinové, kteří nemají nárok na konkurenční hru, budou mít ikonu zámku v galerii HERO
 • Implementoval skupinu vylepšení dohazování, aby se zlepšila kvalita zápasu
 • Drobná polská vylepšení konkurenčního toku uživatelského rozhraní
 • Nový hrdina, Ramattra, nebude k dispozici v konkurenceschopném po dobu 2 týdnů

Aktualizace hrdiny

Článek pokračuje po reklamě

 • Již neposkytuje bonus za rychlost pohybu
 • Bonus s rychlostí opětovného načtení se zvýšil z 25 na 35%

. Zatímco další rychlost pohybu byla užitečným ukazatelem, že pasivní byl aktivní, viděli jsme změnu rychlosti negativně ovlivňující schopnost zaměřit se přesně.

Doomfist

 • Rozsah poškození dopadu (minimální maximum) se zvýšil z poškození 15-30 na 25-50
 • Rozsah poškození nástěnné nástěnky (minimální maximum) se snížil z poškození 20-40 na 10-30
 • Empowered Rocket Punch Wall Slam Slam Stun Dnerage Smered z 0.5-1 až 0..75 sekund
 • Rocket Punch, který není zmocněn, nyní omráčí minimální 0.25 sekund trvání na nástěnném zabouchnutí
 • Minimální doba před možností zrušení je k dispozici z 0.25 až 0.12 sekund
 • Cooldown se snížil ze 4 na 3 sekundy
 • To bylo od jeho přepracování, ale nebylo zmíněno
 • Cooldown se snížil z 8 na 7 sekund
 • .
 • Minimální poškození zmírněno potřebné k posílení zmocnění raketového úderu z 90 na 80 poškození

Nejlepší obrana ..

 • Dočasné zdraví získané za cíl s schopnostmi se zvýšilo z 30 na 40 zdraví

Junker Queen

 • Velikost objemu trupu a hlavy se zvýšila o 12%
 • Doba trvání rány zmenšila z 5 na 4.5 sekund
 • Multiplikátor pasivního léčení adrenalinu se zvýšil z 1 na 1.25x poškození způsobené rány

Bašta

 • Zpoždění před kapkou projektil sníženo z 1 na 0.6 sekund
 • Již nevyvolává poškození exploze pro sebe
 • Minimální zpoždění mezi umístěním výstřelů se snížilo o 20%
 • Cooldown se snížil z 12 na 10 sekund

 • Energetické zpoždění před vypuštěním se snížilo z 8 na 5 sekund
 • Sekundární výchozí rozsah poškození sekundárního ohně se snížil ze 70 na 40 metrů
 • Multiplikátor kritického poškození sekundárního ohně se snížil z 2 na 1.5
 • Sekundární poškození požáru se nyní lineárně mění s energií od 30 do 130 poškození (1 energie převádí na 1 přidáno poškození)
 • Primární poškození požáru na projektil se zvýšilo z 9 na 10
 • Rychlost přetaktování energetiky se zvýšila o 20%

Symmetra

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte

 • Míra náboje paprsku a míra rozpadu se zvýšila o 20%
 • Primární oheň získá munici z poškození bariér

Tracer

 • Poškození se zvýšilo z 5 na 6

 • Konečné náklady se zvýšily o 10%
 • Bonus rychlosti pohybu se snížil z 50 na 30%
 • Míra cooldownu se snížila z 3 na 2krát rychlejší
 • Čas obsazení zmenšil z 0.15 až 0.1 sekunda
 • Munice se zvýšila z 12 na 15
 • Vstup schopností může být nyní držen k aktivaci

Soucit

 • Čas výměny zbraní zkrátil z 0.5 až 0.35 sekund

MAP SEZINKY 2

TAM

 • Colosseo – večer
 • Esperança – ráno

Hybridní

 • Blizzard World – Outcast (New)
 • Eichenwalde – večer
 • Midtown – Ráno
 • Paraíso – ráno

 • Junkertown – Ráno
 • Circuit Royal – Night
 • Klášter Shambali – noc (nová mapa)

Řízení

 • Busan – noc
 • Ilios – večer
 • Oasis – ráno (nové)

OPRAVA CHYB

Všeobecné

 • Vyřešil problém, kdy několik produktů nemohlo být odemčeno z galerie hrdiny
 • Opraven problém s výzvou záchranáře, která nepočítají Mercyho vzkříšení jako „uložení“
 • Vyřešil problém s nákupy, které se po nákupu okamžitě neobjeví
 • Opravena chyba s Torbjörnem a věžími Symmetry, které v Deathmatch pro hráče, který je umístil

 • Opravena oblast mapy, kde se hráči mohli uvíznout
 • Opraveno některé oblasti, které by mohly být použity k úniku z hratelného prostoru
 • Pevná geometrie, která umožnila některým hrdinům napadnout nezjištěné
 • Opravené problémy osvětlení na mapě
 • Opravena chyba, která umožnila některým hrdinům dostat se dovnitř užitečného zatížení
 • Opravené problémy osvětlení na mapě

New Queen Street

 • Opravili některé problémy se stíny přes mapu

 • Hrdinové již nepoškodí své vlastní schopnosti, pokud jsou na druhé straně přátelské bariéry
 • Opraven problém s pasivním poškozením, kde někdy může dojít k animaci dvojitého opětovného načtení
 • Vyřešil problém s některými kůžími pomocí nesprávných rekvizit ve vítězství „FlashBang“

Článek pokračuje po reklamě

 • Opraven problém, kde blok výkonu Doomfist snížil poškození z určité oblasti efektů
 • Meteor Strike – už nemůžete detekovat sombru, pokud se přiblíží cílení mettie
 • Opravena chyba, která umožnila hráčům používat sebezničování během ničení jejich mecha
 • Jagged Blade již nelze vzpomenout, zatímco spal, ohromen, hacknul nebo zamrzl
 • .
 • Jagged Blade nyní má při návratu zakřivenou trajektorii
 • Guardian Angel nyní správně resetuje své cooldown, pokud je použita Valkyrie
 • Lapačka Junkrat se již při použití Fade nezobrazí ve výšce hrudníku u prvního
 • Opravena chyba, která snížila konečné náklady na raketovou palbu
 • Opraveno velké způsobující, že její pulzní poškození pistole se nespustí, dokud se rozsah maxima
 • Vyřešil problém s vlkodlakem Skin a „omluva mě“ zvýrazňuje úvod do Winston Red v galerii hrdiny
 • Opraven problém s Melee, který není správně animací, pokud se používá ke zrušení alternativního ohně

To je vše pro Overwatch 2 Season 2, ale Devs uvedli, že „již mají nové základní herní režimy a sadu nových map ve vývoji“, plánují je vydat v roce 2023, spolu s režimem PVE Overwatch 2 Story režim.

Článek pokračuje po reklamě

Navíc se podívejte na veškerý náš další obsah Overwatch 2, který pro vás máme: