Overwatch 2 Sezóna 3 Datum a podrobnosti – Overwatch 2 Guide – IGN, Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání, události, mýtické kůže a změny | PCGamesn

Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání, události, mýtické kůže a změny

. .

Overwatch 2 Season 3 se má uvolnit 7. února 2023, Mýtická kůže Kiriko Amaterasu.

V této části IGN’s Overwatch 2 Wiki Guide, Rozkládáme vše, co víme o Overwatch 2 Season 3 Zatím. Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání, návrat kreditů Overwatch, Jak odemknout kouzlo zbraně Světového poháru, Nadcházející mýtická kůže Kiriko Amaterasu.

Následující aktualizace byly potvrzeny pro vydání :

 • Nová mapa: Antarktický poloostrov
 • Nová sezóna 3 Battle Pass and Skins
 • Overwatch kredity výdělkové prostřednictvím bezplatných a placených tratí
 • Exkluzivní sezóna mistrovství světa 3

!

Overwatch 2 Season 3 se má uvolnit 7. února 2023. 11:00 PST.

Overwatch 2 Season 3 Actions

Rozvrh události pro Overwatch 2 v této sezoně vypadá nejen zabalený, ale docela šťavnatá.

 • U. Ultimate Valentine’s Event (14. února – 28. února 2023)

  Overwatch 2 Season 3: Overwatch Credits Return

  . Dobrou zprávou je, že Vývojáři vás slyšeli hlasitě a jasně, Což je důvod Overwatch Credits se vrátí v Overwatch 2, kromě overwatch mincí.

  Počínaje sezónou 3 7. února 2023 můžete Získejte až 1500 kreditů jako bezplatné odměny, plus další Overwatch 2 Season 3 Battle Pass.

  Právě včas, na začátku sezóny 3 bude většina epických a legendárních kolíků K dispozici ke koupi z galerie HERO kdykoli. . .

  To znamená, že dokončením všech volných úrovní jakékoli sezóny Battle Pass získáte 1500 kreditů – dost na nákup jedné legendární kůže podle vašeho výběru!

  .

  • 10 nových úrovních odměn zdarma v sezóně 3 Battle Pass
  • 4 kůže zdarma odemčené prostřednictvím událostí ve hře
  • Kouzlo zlaté medaile odemčené přihlášením
  • Twitch kapky

  .

  . .

  Na oslavu výkopu , Odemkněte bezplatné kouzlo zbraní

  Zbraň Světového poháru charm.png
  Kouzlo zlaté medaile

  . Rozveselení na váš domácí tým během Světového poháru Overwatch 2 letos jednoduše hraním overwatch. To je pravda, od 7. února 2023 do 21. února 2023, Když se přihlásíte do Overwatch 2 a vložíte nějaký čas přehrávání, můžete pomoci posunout skóre vašeho domácího týmu na Overwatch 2 Světový pohár sezóna 3 Challenge Leaderboard.

  Přizpůsobená položka ve hře .

  V , Byly vyhlášeny některé masivní nadcházející změny v konkurenčním herním režimu v sezóně 3.

  • .
  • .
  • .

  Když se sezóna 3 spustí v Overwatch 2, bude také několik celkových aktualizací ladění:

  • Ult Refund Při výměně hrdinů bude snížena na 25%.

  a .

  Overwatch 2 Sezóna 3 Změny a vylepšení

  Kromě změn hrdinů a dalších vyvážení her, tato sezóna také představí některé nové funkce a vylepšení pro Overwatch 2.

  Úplné rozpis všech aktualizací implementovaných v sezóně 3 se podívejte na naše strana!

  The Dílna . .

  Nový Režim ochrany proudu . Režim ochrany proudu vám také umožní přidat zpoždění do vaší fronty před tím, než se dohazování skutečně začne zabránit tomu, aby se „potok odstřeloval“.

  Několik Nastavení přístupnosti .

  Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání, události, mýtické kůže a změny

  Datum vydání Overwatch 2 Season 3 je zde, a přestože to nemusí zahrnovat nový hrdina, můžeme stále očekávat novou mapu, bitevní průsmyk, události a další.

  Publikováno: 27. února 2023

  Věřte tomu nebo ne, Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání je už tady. .

  Nyní, když se overwatch 2 Lunar Nový rok ukončil, začali jsme se zaměřit na naše památky do blízké budoucnosti a co můžeme očekávat od Overwatch 2 Season 3. Blizzard nedávno vydal nový plán po jeho původním rozvrhu spuštění po Overwatch 2 Season 2, takže musíme mluvit, pokud jde o nové hrdiny, mapy a události. .

  Thumbnail YouTube

  Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání

  Overwatch 2 Season 3 vydaná 7. února 2023 v 17:00 UTC. Blizzard před zahájením společnosti Overwatch 2 potvrdil, že nový sezónní model „doručí nový obsah do hry každých devět týdnů“, takže můžeme očekávat, že sezóna 3 skončí 11. dubna 2023.

  Overwatch 2 Sezóna 3 Datum vydání: Oficiální plán pro Overwatch 2 Season 3 a dále, která následuje od Blizzard

  . . Pokud se držíte tohoto nadcházejícího hrdiny, nezapomeňte se podívat na naše průvodce, aby overwatch 2 Support Heroes pro některé užitečné ukazatele.

  . Kiriko se v přívěsu oficiální sezóny 3 vzala zaměření, takže by nemělo být žádným překvapením, že se již potvrzuje nová mýtická kůže pro podporu podpory poškození. Můžete se podívat na mytickou pokožku Amaterasu Kiriko v akci na Twitteru, stejně jako v galerii hrdinů.

  V rámci události Valentýna debutovala také s dlouhým shlukem Cupid Hanzo Legendary.

  Overwatch 2 Season 3 Workshop

  Dlouhodobé fanoušci režimů vlastních her Overwatch budou s potěšením slyšet, že dílna je Konečně návrat v sezóně 3 Overwatch 2. To potvrdilo komerční vedení a viceprezident Jon Spector spolu s výkonným producentem Jaredem Neussem v rozhovoru s tvůrcem obsahu Overwatch 2 SVB.

  Workshop byl populárním nástrojem v Overwatch 1, což hráčům umožňuje vytvořit si vlastní herní režimy a skripty a sdílet je s ostatními hráči pomocí kódů dílny. Tato nová iterace workshopu přichází s sadou nástrojů moderování a hlášení, ve snaze zajistit, aby komunita obklopující tyto na míru a vysoce populární skriptovací nástroje zůstala zdravá a prosperující v pokračování zůstává v pokračování.

  Overwatch 2 Season 3 Credits

  Workshop není jediným návratem ze slavných dnů Overwatch 1. V retrospektivním blogu sezóny 2 Blizzard oznámil návrat kreditů v Overwatch 2 Season 3. . . Nyní mohou hráči vydělat až 1 500 kreditů jako součást bezplatných odměn každou sezónu.

  Galerie Overwatch 2 Hero také obdržela přepracování odměn a poskytovala hráčům svobodu nákupu sezónních kůží pomocí kreditů kdykoli. Standardní cena legendárních kůží je také snížena na 1 500 mincí (nebo kreditů), což znamená, že uživatelé zdarma mohou odemknout legendární pleť za sezónu. způsobil nějaký zmatek, je to krok správným směrem pro Overwatch 2 zpeněžení, která byla od uvedení na trh široce kritizována, přičemž další změny je ještě třeba dokončit.

  Overwatch 2 Season 3 Mapa

  . Antarktický poloostrov je nejnovější kontrolní mapa přidaná do seznamu, která obsahuje třpytivé ledové jeskyně, ledové tučňáky a ledobodová loď. .

  Před spuštěním sezóny Overwatch 2 Season 3, výkonný producent Jared Neuss naznačil na Twitteru „změny přicházejí“ na současné 30% konečné zachování poplatků při výměně hrdinů během zápasu. Odpověděl na fanoušky, kteří se dožadují dalších herních režimů s náznakem, že „existuje dostatek základních otázek, které lze řešit“ – například rovnováha týmu a dohazování -, že takové funkce pravděpodobně přijdou v pozdějších obdobích, pokud vůbec.

  . Už jsme viděli vysoce požadované „měkké přepracování“ Roadhog a Nerfs do Tempo Tank Ramattra a nechvalně známá pobyt/Mercy Pocket ještě musí přijít. .

  Overwatch 2 Season 3 se uvedla na vůbec první událost Valentýna, v němž hrála Hanzo jako Cupid, aby oslavila jeho legendární kůži. To se také shoduje s LoverWatch, nadcházejícím v prohlížeči SIM, jak je znázorněno v Roadmapu Overwatch 2 Season 3. Režim Overwatch 2 PVE je také na Blizzardově Docket pro rok 2023, ale to, zda se objeví v průběhu příštích několika měsíců, je stále neznámé.

  Konečně, inaugurační overwatch 2 One Punch Man Crossover má začít 7. března. V debutovém přívěsu Overwatch 2 Season 3 jsme již nahlédli na legendární kůži Saitama Doomfist Legendary.

  . . Mnoho postav Overwatch 2 obdrželo od debutu hry přepracování do své soupravy, takže se nezapomeňte podívat na náš seznam úrovní Overwatch 2, pokud potřebujete kartáčování aktuální meta. Pokud jste stále trochu zelená, stojí za to se podívat na náš role Overwatch 2 Roles Primer, což vám pomůže vyrovnat se s zvoleným hrdinou a pomůže vám vylézt na Overwatch 2 pozice rychleji než kdy jindy.

  Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. .

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

  „Overwatch 2“: Tady je všechno nové v sezóně 3

  Mýtická kůže Kiriko z Overwatch 2 Season 3

  Po měsících frustrace a kritiky z Hráči o selhání zpeněžení a obsahu nového systému Battle Pass, Overwatch 2 . Ačkoli to zcela nevyřeší některé z větších problémů s hrou, Battle Pass Season 3 se mění změny v měně ve hře, více bezplatných kůží/výhod, nové mapy a dokonce i první IP spolupráce s neblozardem značka. sezóna 3, od placených bitevních průchodů po odměny zdarma.

  ?

  Overwatch 2 ? . Jen proto, že neexistují žádné nové postavy, neznamená však, že v seznamu nedojde ke změnám,.

  Jako vždy, nová sezóna přináší nové nadšence a Nerfs ke všem postavám v současné době ve hře. Hrdinové, kteří v této sezoně zaznamenali významné změny, patří Mercy (jehož Guardian Angel byl nerfed), Ramattra (jehož konečné doba trvání byla omezena) a demorající koule, která také získala podporu svému konečnému. .

  Hrdina v této sezóně v Battle Pass je Kiriko, jehož mýtická kůže „Amaterasu“ slouží jako prémiová odměna na konci průchodu. Mezi další skiny hrdinů jsou jedinečné pro bitevní průkaz této sezóny Chasa Reaper (Legendary), Heavy Metal Junker Queen (Legendary), Deluxe Baptiste (EPIC), Invisible Man Cassidy, Folklorica Sombra a Demon Queen Moira Moira.

  Jaké jsou nové herní režimy v sezóně 3?

  Cupid Hanzo z Overwatch 2 Season 3 Battle Pass

  . . Navíc sezóna 3 obsahuje na oslavu Valentýna bezkanonním textovým seznamovacím sim s názvem „Loverwatch“-první webový režim hry je prvním webovým režimem hry. Hráči si mohou vybrat mezi Mercy a Genji, když se rozhodují mezi možnostmi dialogu a pokusit se vyvolat romantiku se známými hrdiny.

  Událost, která zahrnuje doomfistů, mohou hráči Skin vydělávat prostřednictvím výzv. Navíc sezóna 3 obsahuje návrat události Pachimarchi od 21. března do 4. dubna a odmění finišery pro výzvu epickou kůží, šesti ikony hráčů, kouzlami zbraně a další. Dalším velkým vracejícím se prvkem v sezóně 3 je zavedení nástrojů pro pokročilé workshop pro tvůrce vlastních her.

  ?

  Namísto nové postavy, sezóna 3 místo toho obsahuje novou mapu: Arctic poloostrov, který vrací hráče na Frigid Overwatch Base vystupující v Mei’s krátký. Arktický poloostrov je ovládací mapa a bude vyměněn za jednu z kontrolních map sezóny 2 v bazénu mapy (další herní funkce, která skončí sezónou 3). Vývojáři sdíleli, že Arktický poloostrov obsahuje rybolov na ledu, stejně jako tučňáky, s nimiž lze komunikovat prostřednictvím Say „Dobrý den.“

  (Obrázek funkce: Blizzard)