Overwatch 2 Tier List (březen 2023) – Nejlepší tank, léčitel, DPS a Team Comps, Overwatch 2 Support List (2023): Všichni hrdinové se umístili od nejlepších k nejhorším

Overwatch 2 Support Tier List (2023): Všichni hrdinové se zařadili od Best na nejhorší

Kiriko je výjimečný hrdina podpory v Overwatch 2 z několika důvodů. Zpočátku má hrdina působivou mobilitu kvůli své rychlé schopnosti kroku, což jí umožňuje velmi rychle se dostat k členům svého týmu v nouzi.

Overwatch 2 Tier List (březen 2023) – Nejlepší tank, léčitel, DPS a Team Comps

Stál mimo Ironclad, Gothenburg v Overwatch 2

Overwatch 2 je už několik týdnů a s tím, že je zdarma pro všechny, Overwatch 2 Tier List je nezbytným odkazem pro každého, kdo chce dobře hodnotit. Ačkoli hodnocení postav je z velké části založené na názorech a zřídka zálohované konkrétními důkazy, agregované seznamy úrovně jsou nejspolehlivějšími zdroji Overwatch 2 Best Pick Advise.

Nyní, když došlo k významným změnám v hraní, je čas prorazit seznam úrovní a zjistit, kdo přijde na vrchol grafů v každé kategorii. Právě teď je to první dny pro velký chvění, ale s miliony hraní každý den je tam dost dat, aby se vypracovala pevný seznam stupňů stojící.

Zájem o další obsah overwatch? Pokud stále hrajete originál, máme nejlepší hrdinové podpory zařazeni do Overwatch. Možná se vám líbí World of Warcraft? Podívejte se na naše centrum na World of Warcraft: Dragonflight, kde najdete další informace o nadcházející expanzi hry.

Overwatch 2 Tier List – Nejlepší obecné tipy
Overwatch 2 Tier List – Nejlepší tanky
Overwatch 2 Tier List – Nejlepší podpora
Overwatch 2 Tier List – nejlepší DPS
Overwatch 2 Team Comps – Nejlepší nastavení pro kontrolu, doprovod, hybridní a push mapy
Jaké jsou nejlepší čítače Ramattra pro Overwatch Season 2?
Kdo je další znak Overwatch 2?

Overwatch 2 Tier List – Nejlepší obecné tipy

Výše uvedený seznam úrovní je připsán společnosti Reddit User Figment, který agregoval seznamy úrovně různých profesionálních hráčů Overwatch a členů komunity. Bylo to založeno na rané beta hry, ale my jsme mírně upravili věci tak, aby vyhovovaly aktuálním startu meta.

Pokračujte ve čtení pro poruchy nejlepší postavy v každé roli v Overwatch 2.

Overwatch 2 Tier List – Nejlepší tanky

Některé z těchto tanků jsou závislé na mapě, takže je těžké říci, zda by se měly hrát nebo ne. Použijte svůj vlastní úsudek na mapě a vyberte, kdo si myslíte, že je nejlepší. Náš seznam úrovní je směrnice.

Orisa je nyní neuvěřitelně mocná, protože byla v overwatch. Nyní má oštěp a je to robotický válečný kop. Doomfist je také brilantní volbou, protože je to velmi mobilní tank, který může být tady, tam a všude.

Overwatch 2 Tier List – Nejlepší podpora

Jsou tam skvělí léčitelé a někteří opravdu ne tak skvělí léčitelé. Lúcio vždy přijde na vrchol. Má skvělou kontrolu mapy a kontrolu davu. Může udělat více přívěsu než kdy jindy.

Mercy zůstane vždy nejlepším výběrem kvůli své mobilitě, protože stále může létat kolem mapy. Ana může být neuvěřitelně užitečná, protože může z dálky ležet a uzdravit se, a také použít antijevující granát, aby opravdu zkazil svůj rytmus.

Overwatch 2 Tier List – nejlepší DPS

Voják: 76 a Tracer jsou perfektním škodlivým protějškem k Lúcio’s Chaotic Wall-Riding Mobile Self. Overwatch 2 zahrnoval pohyb pasivní pro hrdiny poškození, a to je velmi zřejmé, pokud jde o tyto dva hrdiny. To umožňuje Tracer a Soldier: 76 se dostat na vysokou půdu, často bez toho, aby si nepřátelé uvědomili.

Genji a Sombra jsou také skvělí hrdinové, protože mohou stejně běžet amok, zejména pokud Sombra dokáže správně zasáhnout její hacky. Mnoho hrdinů závisí na mapě, nebo zda jste si jisti s hrdinou, které používáte. Jako je Hanzo nebo Sojourn. Musíte být schopni zasáhnout své záběry, abyste mohli způsobit dopadající poškození.

Overwatch 2 Team Comps – Nejlepší nastavení pro kontrolu, doprovod, hybridní a push mapy

Je to ještě první dny v novém formátu 5v5, ale upravili jsme několik populárních Comps Overwatch Team Comps tak, aby vyhovovaly nové hře. Přidáme více, protože do hry vstoupíte rovnovážné záplaty a zážitek.

Jaké jsou nejlepší čítače Ramattra pro Overwatch Season 2?

I když jsou to ještě první dny a většina z nich nebude vědět, jak dobře používat Ramatra na několik týdnů, jeho dostupná sada má několik standout slabin, které už můžeme uhodnout. Aktualizujeme, až je uvedeme na test v hodnocené hře, ale tady je to, jak to vypadá právě teď.

Kiriko

Kiriko způsobuje poškození náhradníka, pokud můžete přistát hlavy a Ramattrův obrovský hitbox by měl pomoci. Je téměř víc než schopná opravit spojence a odstranit negativní účinky, které ponechává na své cíle. Spárová s její úžasnou mobilitou, Ramatra ji uvidí jako mouchu, kterou nemůže swat.

Symmetra

Ačkoli to není tvrdý pult v žádném úseku, velká velikost Ramattra ho přiměje k rozzáření jako Symmethra a vánek. Její otravné malé věže ho mohou zpomalit a odvrátit, zatímco její teleporty způsobují, že je to snadné uzdravit a pokračovat v útoku, a její ult snadno zablokuje jeho vlastní.

Bašta

S pečlivým načasováním může bašta donutit Ramattu zablokovat vysoce výkonný oheň stroje a uzamknout ho z jeho primární defenzivní schopnosti dostatečně dlouho na to, aby bašta roztavila jeho HP bazén svou věží.

Kdo je další znak Overwatch 2?

Další nová postava Overwatch 2 má být zahájeno s Battle Pass Season 2 Battle Pass někdy v roce 2023. Zatím nebylo odhaleno žádné jméno.

  • Překontrolovat:Call of Duty Modern Warfare 2 Guns Seznam

Pokud máte rádi jiné hry Blizzard, možná vás bude zajímat náš seznam Diablo Immortal Tier. Nebo, zda se jedná o křížení. Pokud Diablo není váš styl, podívejte se na náš průvodce závodem World of Warcraft Dractthyr, takže víte, zda budete hrát nový závod.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Overwatch and Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Overwatch 2 Support Tier List (2023): Všichni hrdinové se zařadili od Best na nejhorší

Overwatch 2 Support Tier List (2023): Všichni hrdinové se zařadili od Best na nejhorší

V Overwatch 2 je podpůrná role jednou z nejdůležitějších rolí ve hře. Tato role se skládá z hrdinů, kteří nabízejí jejich tým uzdravení a další prospěšné schopnosti.

Abychom zjistili, kdo je nejmocnější a nejvšestrannější v současné meta. Sestavili jsme hodnocení seznamu úrovní všech podpůrných hrdinů, což je docela důležité a mohlo by se to hodit.

Tento seznam slouží jako cenný zdroj pro nové hráče, kteří hledají nějaké pokyny, tak ostřílení veteráni, kteří hledají opakovač na silných a slabých stránkách každého podpůrného hrdiny v Overwatch 2.

Nejlepší hrdinové podpory v Overwatch 2

Zde je seznam všech nejlepších hrdinů podpory v Overwatch 2, zařazených od nejlepších k nejhorším, takže si to prohlédněte!

1. Baptiste

Bastiste

Baptiste je silný a všestranný hrdina podpory, který je vynikající při regeneraci zdraví a způsobuje poškození jeho nepřátel. Jeho jedinečná schopnost, známá jako amplifikační matice, zvyšuje účinnost všech léčebných sil členů týmu.

Na druhou stranu, jeho nesmrtelná pole vytváří zónu, která brání jeho spojencům na krátkou dobu. Je to nejlepší podpůrný hrdina, protože jeho sada je založena na uzdravení AOE.

2. Moira

Moira

Podpůrný hrdina Moira má schopnost uzdravit se a poškodit. Její biotické uchopení jí umožňuje uzdravit členy jejího týmu a poškodit soupeře, oba současně.

Její konečná schopnost, Coalences, omladí všechny členy týmu, zhoršuje všechny nepřátele, kterými prochází, a na základě vzdálenosti nemá žádné poškození ani uzdravení. Je to docela dobrý výběr, protože může pro své spoluhráče upravit stejné poškození a uzdravení.

3. Lucio

Lucio_ndqugds

Lucio je další výjimečný podpůrný hrdina, který poskytuje zvýšení rychlosti a uzdravení členům jeho týmu. Jeho crossfade mu umožňuje přepínat mezi zvýšením rychlosti a léčivou aurou, která z něj dělá všestrannou možnost.

Jeho schopnost zvukové vlny je knockback, který může také narušit nepřátelské linie. Jeho konečná síla, zvuková bariéra, poskytuje štít všem jeho spoluhráčům přítomným v této oblasti, pomáhá mu tlačit web a dokonce ho držet.

Lucio lze použít vedle lemujícího hrdiny, aby vytáhl nepřátelskou zadní linii, díky čemuž je duo téměř neporazitelné s posílením rychlosti, kterou poskytuje.

4. Zenyatta

Zenyatta

Zenyatta je podpůrná hrdina, který se specializuje na poskytování uzdravení a kontroly davu. Hráči mohou používat svou kouli harmonie schopnosti mohou použít k uzdravení člena týmu, zatímco jeho koule neshody může zesílit poškození způsobené soupeřem.

Jeho konečná schopnost, Transcendence, poskytuje silnou léčivou auru všem členům týmu přítomného v této oblasti. Stejně vynikající výběr, je to většinou postava, která hraje roli tradičního podpůrného hrdiny.

Je to léčitel AOE, což z něj dělá výjimečnou volbu pro začátečníky. Zenyatta je spíše situační výběr než jistý výběr, který ho umístí na naše 4. místo.

5. Brigitte

Brigitte

Brigitte je další ze slavných podpůrných hrdinů, kteří se specializují na poskytování uzdravení i boje na melee. Její schopnost opravné smečky lze použít k uzdravení členů jejího týmu, zatímco její schopnost raketového flailu může poškodit její soupeře.

Konečná schopnost Brigitte, známá také jako Rally, poskytuje zvýšení rychlosti a dočasný štít všem jejím spoluhráčům přítomným v této oblasti. Její schopnosti poškození melee a skutečnost, že poskytuje ochranu, jako je hrdinové tanky, z ní činí úžasnou volbu pro hráče Hero Overwatch 2 Support.

Hrdina je tedy umístěn na číslo 5. místo na našem seznamu, protože ostatní postavy jsou také nadané schopnostmi útoku na dosah.

6. Soucit

Mercy_qzfnaoa

Mercy je podpůrný hrdina, který se specializuje na poskytování uzdravení. Její schopnost zaměstnanců Caduceus může uzdravit členy týmu, zatímco její Blaster Caduceus může poškodit své nepřátele. Její konečná schopnost, Valkyrie, jí umožňuje létat a poskytuje silnou podporu jejím regeneračním a destrukčním schopnostem.

Její schopnost a mechanika pohybu z ní činí velmi silný podpůrný hrdina, ale ne tak mocný jako ostatní na tomto seznamu.

7. Kiriko

Kiriko3_9l53wgb

Kiriko je výjimečný hrdina podpory v Overwatch 2 z několika důvodů. Zpočátku má hrdina působivou mobilitu kvůli své rychlé schopnosti kroku, což jí umožňuje velmi rychle se dostat k členům svého týmu v nouzi.

Za druhé, její uzdravení schopnosti ozudy jí umožňuje uzdravit několik spojenců současně a její schopnost Kunai jí dává velkou urážlivou sílu. A konečně, schopnost Kiriko ochrana Suzu může chránit a pomoci členům jejího týmu na několik sekund, což umožňuje jejímu týmu přežít velké poškození hrotů.

Kiriko je nadaná spoustou schopností, ale pokud jde o jejich zvládnutí.

8. Ana

Ana

Ana je jedním z hrdinů podpory, kteří se specializují na poskytování uzdravení a kontroly davu. Hráči mohou využít její schopnost biotické pušky k uzdravení svých spoluhráčů nebo poškození jejich nepřátel, v závislosti na tom, jaká je situace.

Její schopnost spánku šipky může své nepřátele usnout, což je způsobí, že jsou dostatečně zranitelními, aby zaútočili. Její konečná schopnost, Nano Boost, poskytuje silnou podporu schopnostem spoluhráče.

Ana je nejhorší hrdina, který získal kontrolu nad Overwatch 2, protože hráč potřebuje téměř dokonalé záběry cíle-do země a spoustu herního pocitu hraní kolem mapy. Zbytek hrdinů na tomto seznamu je mnohem odpouštějící.

Jak zobrazit FPS v Overwatch 2

Mnoho hráčů rád během hry sleduje své FPS. Podívejte se na tento článek a dozvíte se, jak ukázat FPS v Overwatch 2.

Co jsou doprovody Overwatch 2?

Co jsou overwatch 2 doprovody?

Systém schválení z původního overwatch je zpět! Zjistěte, jak je tentokrát jiné a jak to funguje.

Jak přenést kůže na Overwatch 2

Jak přenést kůže na Overwatch 2

Mnoho hráčů vytvořilo velmi vzácné sbírky kůže v původním overwatch. Podívejte se na tento článek a dozvíte se, jak přenést kůže na Overwatch 2.

Potřebujete PS Plus, abyste mohli hrát Overwatch 2 na PS5 nebo PS4?

Potřebujete PS Plus, abyste mohli hrát Overwatch 2 na PS5 nebo PS4?

Podívejte se na tento článek a zjistěte, zda potřebujete mít PS Plus, abyste mohli hrát Overwatch 2 na PlayStation 4 nebo 5.

Vydělejte si tokeny ligy overwatch 2 a kupte si Owl Skins

Vydělejte si tokeny ligy overwatch 2 a kupte si Owl Skins

Chcete vědět, jak si můžete nárokovat tokeny Overwatch League a zakoupit Owl Skins? Podívejte se na tento článek, abyste se o tom dozvěděli!