Overwatch 2 Tier List (září 2023): Nejlepší hrdinové, Overwatch 2 Seznam stupňů a nejvíce hraných hrdinů – srpen 2023 | ESports Tales

Overwatch 2 Tier List a nejvíce hraní hrdiny – srpen 2023

To jsou vaši podprůměrnou hrdinové, nejsou tak skvělí, ale stále mohou vyhrát hry a stát se MVP, zejména pokud víte, jak je hrát.

Overwatch 2 Tier List (září 2023): Nejlepší hrdinové

Overwatch 2 Tier List

? Jste tedy na správné stránce, protože níže zjistíte, jaké jsou nejlepší hrdiny Overwatch 2 pro jejich konkrétní role.

Zajímalo by vás, jestli hrdinové Overwatch 2 fungují stejně jako pravidelné overwatch? No, podívejme se a uvidíme, které postavy stále fungují nejlépe v nové verzi hry s naší Overwatch 2 Tier List.

Ale než se podíváme na nejlepší postavy Overwatch 2, zde je rychlé vysvětlení každé úrovně hodnosti:

Obsah

Overwatch 2 Tier List hodnocení Význam

Seznam úrovně 2 úrovně - řada význam

 • Úroveň S Overwatch 2 Heroes – Toto jsou OP v aktuální meta hry Overwatch 2 Game. Zkušený hráč může vyhrát zápasy jednou rukou, pokud vědí, co dělají s některými z těchto znaků OW2.
 • Úroveň a Overwatch 2– Tyto postavy Overwatch 2 jsou také docela silné a jsou dobré jak na obranu, tak na útoku, takže si je také vyberete do hry.
 • Úroveň b Overwatch 2 Heroes – trochu průměrně, ale tyto postavy OW2 jsou v současné hře stále docela dobré. Ačkoli neočekávejte, že se stane MVP každé hry, kterou hrajete.
 • Úroveň c Overwatch 2 hrdinové – Ty jsou podprůměrné z hlediska schopností a použití. Přesto se můžete s nimi absolutně bavit a vyhrát hry, ale pokud chcete vyšplhat, že Elo Ladder nezapomeňte vybrat hrdiny, které jsou na tomto seznamu Overwatch 2 Tier Overwatch 2 Tier.
 • Úroveň d Overwatch 2 Heroes– Pravděpodobně byste se měli vyhnout hraní s těmito ow2 postavami v této meta, protože nejsou tak dobré. Co je horší, je to, že někteří hráči by se pro vás mohli dokonce stát hrubým a toxickým, pokud s nimi hrajete.

.

11. srpna 2023 Aktualizace: Aktualizovali jsme naše hodnocení pro Overwatch 2 Tier List V této sezóně meta a přidal nový OW 2Character: Illari.

Seznam 2 stupňů 2 – nejlepší hrdinové si vybrat tuto meta

Overwatch 2 nejlepší hrdinové

Tady je to, co si myslíme, že jsou nejlepší overwatch 2 znaky ve hře. Alespoň dokud někteří z nich nebudou nerfovány nebo buffed.

Úroveň S Overwatch 2 Heroes

Jedná se o nejlepší tanky, prodejci poškození a podpora hrdinů v Overwatch 2 v současné meta:

Úroveň overwatch 2 hrdinové

Úroveň B Overwatch 2 Heroes

To jsou vaši průměrní hrdinové OW2, nejsou to OP, ale také ne úplně odpadky, takže je můžete stále používat a vyhrát hry:

Úroveň C Overwatch 2 Heroes

To jsou vaši podprůměrnou hrdinové, nejsou tak skvělí, ale stále mohou vyhrát hry a stát se MVP, zejména pokud víte, jak je hrát.

Tier D Overwatch 2 Heroes

V tuto chvíli nejsou následující overwatch 2 postavy tak dobré, ale hej, pokud si je užíváte, jděte do toho a používáte je, ale nepřekvapejte, pokud nebudete moci dělat příliš mnoho nebo pokud jste snadno proti:

Dobře, takže to máte, na rychlém pohledu můžeme rychle vidět, že nejlepšími hrdiny Overwatch 2 jsou v tuto chvíli: Kiriko, Mercy, Tracer, Orisa, Ramattra a Soldier 76.

Mějte však na paměti, že hra je stále ve fázi testování beta a věci se mohou v nadcházejících měsících změnit před úplným vydáním hry koncem tohoto roku.

Seznam úrovně vrcholů Apex Legends

Jak jsme vytvořili tento seznam úrovní Overwatch 2?

Náš seznam úrovní založíme na hloubkovém výzkumu o metagamu a o tom, co v něm pracuje.

Zajistíme se, že jsme aktuální s nejnovějšími aktualizacemi her a poznámkami o opravách a také kontrolujeme výherní sazby pro hodnocené zápasy a pečlivě sledujeme, co nejlepší hráči používají k dominanci her a neustále se stanou MVP. Také vzal nějakou zpětnou vazbu od komunity Overwatch 2 na Reddit a Discord také.

A i když se snažíme shromáždit co nejvíce informací, abychom vytvořili seznamy úrovní, které budou pro hráče po celém světě užitečné, je důležité si uvědomit, že Overwatch 2 je dynamická hra s neustále se měnící mechanikou, která ještě není plně vydána a v ve skutečnosti to právě zahájilo svou druhou fázi testování.

Pokud si myslíte, že jsme na tomto seznamu úrovní Overwatch 2 opravdově posoudili místo, dejte nám vědět v komentářích níže a při příštím aktualizaci budeme mít na paměti vaši zpětnou vazbu.

Co je Overwatch 2?

Overwatch 2 je pokračování populární FPS Game Overwatch. Bude zahrnovat nové režimy PVP, mapy a změny hry, stejně jako režim příběhu PVE a mise hrdiny.

Během posledních několika let se Blizzard tvrdě tlačil, aby se Overwatch stal jménem domácnosti. Je to již jedna z nejpopulárnějších her na Twitch a YouTube a je to jedna z nejsledovanějších her esports na světě.

A teď, s Overwatch 2 hned za rohem, vypadá to, že se Blizzard zdvojnásobí ve svém úsilí o to, aby overwatch ještě větší, než již je.

Overwatch 2 je zaměřen na PVE

Overwatch 2 bude obsahovat zcela nový příběhový režim (obsah PVE), který je nastaven před původní hrou. To znamená, že dostaneme šanci vidět nějaké známé tváře, než se stanou hrdiny (nebo darebáky) v první splátce Overwatch.

Získáváme také nové postavy a fáze a nové režimy herní hry, které pomohou rozšířit to, co jsme dosud viděli od konkurenčních her a příležitostných zápasů.

Nejlepší část o PVE v Overwatch 2 je to, že jej lze hrát sólo nebo s přáteli – není třeba komunikace při hraní na vlastní pěst, protože AI se pro vás stará o většinu gruntské práce.

Nové režimy

Overwatch 2 přidá nový herní režim s názvem „Push“. V něm budou hráči muset vést robota na mapě a ujistit se, že je vše zajištěno a robot je chráněn za každou cenu až do cílové čáry.

Noví hrdinové a mapy

Overwatch 2 zřejmě získá každý rok nové hrdiny a mapy, jak hra postupuje a Blizzard se pohybuje vpřed a aktualizuje hru pomocí záplat a rozšiřování.

Overwatch 2 jde zdarma

Jedním z nejdůležitějších aspektů Overwatch 2 je to, že nová hra bude zcela zdarma hrát. To je trochu neobvyklé přicházející z Blizzardu, protože většina jejich her je založena na hraní nebo předplatné.

Přesto budou existovat položky a svazky, které si hráči mohou koupit se skutečnými penězi, pokud chtějí trochu okořenit svůj herní zážitek s novými kůže a dalšími skvělými věcmi.

Nezapomeňte se podívat na náš průvodce tipy Overwatch 2.

Pokud máte zájem o více seznamů úrovně FPS, měli byste se také podívat na náš seznam úrovní MW2.

Jaký je váš názor na náš seznam úrovně Overwatch 2? Můžete jej ohodnotit níže!

Podívejte se na naše seznamy úrovní pro hry, prozkoumejte naše herní průvodce nebo si přečtěte Meta Gaming News. Mohli byste se také líbit na Facebooku a sledovat nás na novinách Google a Twitteru, abyste zůstali informováni o našem obsahu.

Stephen se ponořil do světa her více než 20 let a zahájil svou cestu v 90. letech konzolami Sega. S vášní pro hry RPG pro hack a lomítko se ocitne na tituly jako Torchlight, Grim Dawn a Path of Exile. Stephenova láska k FPS Games je stejně silná, protože honí své dovednosti počínaje legendárním CS 1.6 a nadále dominuje v CS: GO. Destiny 2 také zachytil jeho srdce, s působivými 1 000 hodin investoval do každé z těchto her (ano, každý!). Když nezabírá virtuální monstra nebo vede svůj tým k vítězství, najdete Stephena prozkoumávat nejnovější herní trendy a sdílet jeho poznatky s ostatními hráči.

Overwatch 2 Tier List a nejvíce hraní hrdiny – srpen 2023

Overwatch 2 Tier List a nejvíce hraní hrdiny - srpen 2023

Seznam úrovně Overwatch 2 rozděluje hrdiny do čtyř úrovní na základě jejich popularity v GrandMaster. Zjistěte to nejlepších 20 nejvíce hráčů hrdinů podle hodnosti v srpnu 2023.

 • Na základě popularity. Seznam úrovní je založen výhradně na popularitě hrdiny v Grandmaster. Míra výhry nemá žádný vliv na úrovně, ale je zahrnuta k určení nejvýznamnějších hrdinů v konkrétní úrovni.
 • Žádná pro data. Představení hrdiny, když používají profesionální hráči a týmy, neovlivňuje úrovně, protože jsem chtěl vytvořit něco užitečného pro nás hodnocené hráče.
 • Požadavky pro každou úroveň se nikdy nezmění. Úrovně jsou považovány za klastry dat a každý hrdina je umístěn do toho, který jsou nejvíce blíž. Cílem je nabízet neutrální srovnání, které ukazuje, jak se meta vyvíjí v průběhu času.
 • Žádné osobní názory. Doufám, že můj statistický přístup je dobrým pokusem poskytnout spolehlivý seznam pro všechny příležitostné a hodnocené hráče.
 • Pouze PC. Tento seznam neobsahuje žádná data z konzolí.

Blizzard nezveřejnil API Overwatch pro přístup k datům všech hráčů ve hře. .

Tento seznam úrovní obsahuje všechny zápasy hrané v GrandMaster od 1. do 29., 2023. Budu to aktualizovat do konce každého měsíce s čerstvými daty.

Více overwatch článků:

 • Seznam čítačů
 • Všechny aktualizace rovnováhy Hero
 • Mapové popisky

Nejoblíbenější hrdinové podle hodnosti

Všechny tabulky reagují. Pokud používáte telefon, otočte jej do strany pro úplný pohled. V opačném případě přiblížte nebo stiskněte šedou oblast každého stolu, abyste je přejeli přejeďte.

Bronz stříbrný Zlato Platina Mistr velmistr
1 Moira Ana Ana Ana Ana Ana Ana
2 Ana Moira Voják: 76 Voják: 76 Voják: 76 Soucit Soucit
3 Soucit Soucit Soucit Soucit Voják: 76 Voják: 76
4 Voják: 76 Soucit Moira Kiriko Kiriko Kiriko Kiriko
5 Kiriko Kiriko Kiriko Moira Genji Genji Winston
6 D. Reinhardt Reinhardt Reinhardt Cassidy Tracer
7 Reinhardt Junkrat Hanzo Moira Winston
8 Junkrat Hanzo Cassidy Cassidy Reinhardt Moira Brigitte
9 Orisa Ashe Hanzo Hanzo Hanzo
Zenyatta Ashe Ashe Zenyatta .Va
11 Baptiste Zarya Zarya Reinhardt Hanzo
Žací stroj Baptiste Baptiste Cassidy
13 Žací stroj Zenyatta Junkrat Winston Zenyatta
14 Baptiste D.Va Zenyatta Zarya Brigitte Ashe
15 Cassidy Cassidy Baptiste Lifeweaver Ramatra D.Va Reinhardt
16 Lifeweaver Zarya Orisa Tracer Ashe Pobyt
17 Zarya Lifeweaver Ramatra D.Va Junker Queen Lucio
18 Pharah Pharah Žací stroj D. Junker Queen Ramatra Doomfist
19 Ramatra Ramatra D.Va Tracer Doomfist Zarya Ramatra
20 Pobyt Pharah Pharah Pobyt Doomfist Junker Queen

Seznam úrovně hrdiny velmistra