Overwatch Summer Games 2018 je živé – zde jsou nové kůže | PCGamesn, letní hry/letní hry 2018 položky | Overwatch Wiki | Fandom

Letní hry/letní hry 2018 Položky

Nové náklady na vítězství (750)

Overwatch Summer Games 2018 je živé – zde jsou nové kůže

Overwatch Summer Games 2018 jsou zde a – samozřejmě – to znamená, že existuje celá řada nových kůží a kosmetiky, které si můžete odemknout a užívat si. Událost právě proběhla a je naplánována na běh do konce měsíce, uzavírá se 30. srpna. Tato událost také vidí návrat Lucioball, tentokrát zasazený do nové arény, takže budete mít několik čerstvých scenérií, ve které se můžete míč kopat kolem.

Blizzard za poslední týden škádlil spoustu nejlepších nových kůží, s Waveracer D.VA dělá obzvláště silný dojem na začátku. (Předpokládám, že se nemůžete hádat s deskami a oceánskými vzory.) Muži Overwatch nejsou požehnáni ničím tak sexy jako loňský plavčík McCree, ale Fastball Zenyatta a Gridironhardt jistě přinášejí sportovním chladným faktorem těmto příslušným postavám.

Hra jde také na hříčky, také tuto záplatu, protože vývojáři konečně přejmenovali Buccaneer Junkrat do Bilgeratu. Cabana Ana také navrhuje jasnou budoucnost pro fanoušky Wordplay.

Snad důležitější než kterákoli z letních položek, tato oprava také vidí, jak se přepracovává podpora. To znamená Mercy Nerfs a Buffs pro téměř všechny ostatní s možností uzdravení. Žádná překvapení, protože tyto změny byly na PTR na chvíli, ale teď jsou tady, aby otřeseni živou hru.

Ale hej, pravděpodobně jsi tady, abyste viděli nové věci – podívejte se na přívěs zvýraznění níže a pokračujte v posouvání pro blíže se na všechny nejchladnější možnosti.

Thumbnail YouTube

Waveracer d.Va

Cabana Ana

Fastball Zenyatta

Gridironhardt Reinhardt

Lacross Roadhog

Letní hry 2018 Epic Skins

Mexicana Sombra

Tre Kronor Brigitte

ERENNACH MOIRA

Právě jsme viděli spuštění Wrecking Ball, ale nikdy není příliš brzy začít spekulovat o dalších nových overwatch hrdinech. Sledujte tento odkaz a pro zcela pravděpodobné, realistické, vše, ale zaručené rozpady toho, co přijde dál.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Letní hry/letní hry 2018 Položky

Existují 58 letních her 2018 položky, které se skládají z:

 • 9 kůže
  • 3 epické kůže
  • 6 legendárních kůží
  • 3 hrdinové spreje
  • 2 Copa Lúcioball spreje

  Všechny položky lze získat otevřením speciálních kořistí, které nahrazují normální kořistné boxy během akce letních her. Všechny položky 2016 a 2017 s výjimkou ikon hráče jsou zakoupitelné za cenu normální ceny a všechny položky z roku 2018 jsou zakoupeny náklady na ATA na trojnásobnou cenu položek stejné rarity. Položky, které nebyly získány během akce, zůstávají po skončení akce nedostupné.

  Další kůže []

  Epická kůže Nové náklady na epické kůže (750)

  Tre Kronor (Brigitte)

  Eireannach (Moira)

  Mexicana (Sombra)

  Legendární kůže

  Cabana (Ana)

  Waveracer (D.Va)

  Gridironhardt (Reinhardt)

  Catcher (Winston)

  Lacrosse (Roadhog)

  Fastball (Zenyatta)

  Vítězství představuje []

  Nové náklady na vítězství (750)

  Medaile (doomfist)

  Medaile (Lúcio)

  Medaile (Moira)

  Medaile (McCree)

  Medaile (voják: 76)

  Medaile (Zarya)

  Další emoce []

  Nové náklady na emoce (750)