? ?

Overwatch 2 Beta Impressions: Co jsme se naučili

. Pravděpodobně to zní sebestředěné, ale podle mých živých statistik Xbox jsem si od té doby, co byl vydán v roce 2016. .

Hra na: Overwatch 2 Beta Hands-On-stálo to za to čekat?

Overwatch 2 přichází dlouho. Zpočátku oznámil listopad 2019, dlouhý a problémový vývoj hry byl hlavní škodou původní hry, která prakticky leží spí dva roky. Blizzard začal zavádět beta přístup k vybraným hráčům PC již v dubnu a na konci června začal pozvat hráče konzoly.

Chtěl bych proklínat ironii, že jakýkoli algoritmus Blizzard, který byl vymyslen, aby si vybral příjemce přístupu beta, si mě nevybral – musel jsem si koupit „hodinářský pack“, který zaručuje přijetí. . Hrubá matematika říká, že jsem strávil asi 2%-3% svého života za posledních šest let hraním overwatch.

Chlapče, opravdu potřebuji nový koníček.

To, nebo nějaký jiný vývojář her, mohl vytvořit konkurenční střelec z první osoby stejně dobrý jako Overwatch. .

Activision-Blizzard je ve stavu nepokojů, protože kalifornské ministerstvo spravedlivého zaměstnání a bydlení podalo žalobu proti společnosti, která loni v loňském roce. .7 miliard.

Žádný z jejich IP nebyl v bezpečí před zpožděním a interními problémy s nesprávným řízením a Overwatch nebyl výjimkou.

. Obsazení Overwatch se může pochlubit působivou řadou možností mobility, ale hra byla obávaným „tankem meta“ po léta znepokojena obávaným „tankem“. .

. Byl jsem velmi skeptický vůči této radikální změně, ale začínám si myslet, že to bylo pro nejlepší.

. Hráči lemují, jako by zítra neexistoval, a já jsem zjistil, že jsem méně schopen předvídat, odkud by moji soupeři zaútočili. . .

? Proč museli fanoušci počkat dvouleté sucho obsahu? . .

. Blizzard vždy plánoval, že Overwatch je hráč versus hráč sám, ale po masivním úspěchu jejich každoročních událostí „Halloween Terror“ a „Archives“ s hratelností PVE se změnili a rozhodli se vytvořit správný režim kampaně.

Zjevným cílem je, aby se obě strany hry cítily vzájemně integrované. Ale s tím, že Blizzard dělá režimy PvP zdarma k hraní a zároveň žádá o peníze předem, aby zažily příběh PV. Fortniteův režim PVE „Save the World“ byl z tohoto důvodu nakonec opuštěn a já bych to nepřevedl kolem Activision-Blizzard s Grubby, aby to udělali-vydavatelé nakonec vydělají více peněz svými bezplatnými hrami na hraní taktika mikrotransakcí než tradiční nákup jednou, vlastní obchodní model navždy.

. Beta Beta je vzrušující a poutavá, ale stojí to za to čekat? Brzy to zjistíme.

Noviny mluvčího

Místní žurnalistika je nezbytná.

Poskytněte přímo sérii Fóra Northwest Passages Community Forums Fóra-což pomáhá kompenzovat náklady na několik pozic reportérů a editoru v novinách-pomocí níže uvedených možností. .

?

V našem Overwatch 2 Beta Impressions považujeme Blizzardovu aktualizaci Overwatch – opatrné, iterativní, ale dalekosáhlé, jak se dařilo první test hry FPS?

Publikováno: 20. května 2022

Nedávná beta Beta Overwatch 2 nám poskytla naši první chuť Blizzardovy vize pro její frenetickou a chmurnou konkurenční hru FPS. Zatím se to připadalo jako velmi zvláštní entita.

. Existují však změny a odhalili se, že mají skutečný dopad. A nemluvím jen o tom, co tito zvířecí vývojáři udělali mé chudé, milované baštu.

Přesun od 6v6 do 5v5 je změna titulu. Je to docela jednoduché vylepšení, které by mohlo být stejně snadno vytvořeno v původní hře, ale zcela to změní každý režim, každý výběr složení týmu, každý režim. Blizzard šel na prvním místě s formátem 6V6 pro Overwatch, protože to dalo menší odpovědnost jednotlivým hráčům. .

Nyní je to jiný příběh. Sbírání pravých hrdinů Overwatch 2 – nejen ty správné role, ale konkrétní kombinace schopností, rychlostí střely zbraní a pasivních – je naprosto zásadní. .

Akce je také zaměřena. . Všichni se shromáždili poblíž jednoho chokepoint a pro ty z nás, kteří nebyli uděleni taktickým vědomím na světovém poháru, je to opravdu vítaná změna. Díky tomu je odliv a tok kola mnohem srozumitelnější. Vidíte siluety vašich spoluhráčů a rozumíte tomu, co se děje hned od tření. Víte, kde musíte být, a můžete přimět ty lemování utéct z boku s rozumnou jistotou, že vás v procesu nebude vybírat osamělým kempováním. Prostě prostě nemohou ušetřit pracovní sílu.

Thumbnail YouTube

Mnoho změn hrdiny také během beta beta provedlo vlny. Někteří byli zcela přepracovány do různých rolí, většina vás nutí k opětovnému učení vašich obvyklých her a kombinovaným účinkem všech je, že omráčení a schopnosti kontroly davu od DPS hrdinů jsou všechny pryč.

. Meiho zmrazení je pryč, zpomaluje nepřátele a způsobuje poškození místo toho, aby vás přilepilo na místo, aby přísahalo na monitoru. Brigitte’s Stun kousne prach. A bašta-krásná, samoléčivá, nezasloužená bašta, která získává Potg-je zcela jiná nabídka.

Cítím jeho změny více, protože ze všech přepracovaných hrdinů jsem ho hrál nejvíce v prvním overwatch. . Jeho Nový Ultimate má označení tři cíle pro ještě větší dělostřelectvo, způsobem, který není na rozdíl od neskutečného vykupitele turnaje, a jeho sekundární je nyní granát. Na serverech se dokazuje jako populární volba prostřednictvím beta – ve skutečnosti mnohem více než doomfist – ale chybí mi kapacita územního plánování, kterou měl ve své staré věžičce. D.Primární oheň Va je pravděpodobně nejbližší věcí a DPS se prostě neporovnává.

Rozhodně jsem si ale užil omráčení méně. Cassidy’s Old FlashBang je nyní spíše granátem AOE, a ačkoli mnoho přepracovaných schopností vás může zpomalit, nyní je velmi vzácné cítit se z akce naprosto negativní. .

Zatím jsme měli jednoho nového hrdiny z Blizzardu – Sojourn. Cítí se, jako by v některých ohledech navštěvovala Quake Champions – čistý DPS Hero, Great Gun s přátelským poškozením šířeným pro novější hráče a sekundární, která je někde mezi zemětřesením a granátem. Byla také velmi populární. .

Takže to se změnilo, alespoň zatím. A to se jedná o beta beta, neměli bychom brát žádnou z těchto změn, jak je nastaveno v kameni. ? .

Overwatch 2 Beta Review: Nová postava Sojourn sklouzne po silnici směrem k fotoaparátu, hefting její železnice

. Zdá se, že nejjasnější vysvětlení, proč se tomu říká Overwatch 2; Běží na stejném herním motoru-i když jeho vylepšená verze-a jako takový vypadá docela 2016-y-y. . Pokračování pro správu komunit, spíše než hmatatelný krok vpřed technologicky nebo mechanicky.

Ani Playerbase, ani vývojář by nebyli tak spokojeni s WOW-like vymezením klasického a Nu-School Overwatch, takže v tomto smyslu existuje mandát pro číslo 2 v názvu titulu v tomto smyslu. Ale pokud to vaříte na spotřebitelskou nabídku, za co jsme žádáni, abychom za to zaplatili, že jsme již v roce 2016 nekoupili? .

Phil Iwaniuk, velmi milovaný fanoušek strategie a závodních, jehož hlavní rytmy zahrnují Fallout, Forza Horizon a Half-Life. Phil má také předměty v Eurogameru, PC Gamer, The Guardian a mnoho dalších.