Parní stroj | Pokémonské schopnosti | Pokémonská databáze, nejlepší hry Pokemon na Steam 2022

Nejlepší hry Pokemon na Steam 2022

Slay the Spire je a Strategická karta Battler hra. Shromažďujte a shromažďujte karty Pokemon a vytvořte silnou palubu. Setkat se s monstrózními stvořeními, zůstat ve věži, odhalit nesmírnou sílu relikvií a vytvořit speciální palubu.

Parní stroj (schopnost)

Parní motor zvyšuje rychlost uživatele o tři fáze, když je zasažen útokem typu ohně nebo vody. Útok stále způsobuje poškození.

Statistiky lze zvýšit na maximálně +6 fází.

Mimo bitvu

Pokud je pokémon Parní motor (nebo zbroj plamene nebo magma) a vejce Pokémon jsou na večírku Pokémon, počet kroků potřebných k vylíhnutí vejce je poloviční.

Popisy her

Meč/štít
B.Diamant/s.Perla
Zvyšuje drasticky rychlostní statist Pokémona, pokud je zasažen pohybem typu ohně nebo vody.
Scarlet/Violet Zvyšuje drasticky rychlost, když je Pokémon zasažen pohybem typu ohně nebo vody.

Jiné jazyky

Angličtina Parní motor
japonský じょうききかん
Němec DAMPFANTRIEB
francouzština Turbína
italština Vapormacchina
španělština Hořlavý
korejština 증기 기관
Zjednodušená čínština) 蒸汽机
Číňan (tradiční) 蒸汽機

Nejlepší hry Pokemon na Steam 2022

Pokemon hry na Steam

Hry Pokemon jsou už roky, ale dosud se nikdy nedařilo přítomnost na páře. Když jsme našli hry Pokemon, došlo k smíšené reakci. Někteří z nás byli nadšeni, že hráli na PC, a jiní byli kvůli výměně kapesních zařízení propuštěni. V tomto 21. století to však již není problém.

Zde je seznam her Pokemon ve Steam, které si můžete hned hrát.

Nejlepší hry Pokemon na Steam

Temtem (2020)

Temtem

Temtem je Hra sběratelů stvoření mmorpg. Ponořte se do nádherného vzdušného souostrovního světa, abyste chytili Pokémona. Prozkoumejte šest různých ostrovů a objevte nové stvoření. Staňte se dokonalým Temtemovým trenérem Tamera a bojujte s zlým klanem.

Hrajte roli Temtem Tamer. Vytvořte si svou mocnou skupinu, abyste se připojili k cestě přes ostrovy. Odhalte tajemství masivního světa a najděte mnoho zajímavých hráčů. Sbírejte body a odměny za nákup věcí, nemovitostí, tvorů, šatů a dalších.

Musíte chytit mocného temtemu, soustředit se na cíle a spojit síly se svými přáteli, abyste porazili běžné nepřátele. Musíte dokončit trasu při hledání nových tvorů.

Nabízí vám koupit a ozdobit dům podle vašeho přání. Můžete umístit nový nábytek a položit na stěny čerstvé barvy barvy. Navíc můžete pozvat své přátele, aby se bavili.

Udělejte svou postavu jedinečnou pomocí funkcí přizpůsobení. Můžete je oblékat do nových šatů, jako jsou různé kalhoty, mikiny, cosplay a další. Začněte hrát s výběrem 8 Temtem. Po kroku kapely budete bojovat proti soupeřům ve skupině pěti.

Siralim Ultimate (2021)

Siralim Ultimate

Siralim Ultimate je Akční stvoření sběratel RPG RPG. Jde o zachycení tvorů a zkoumání nebezpečných dungeonů. Existuje neomezený obsah her a můžete cestovat do 30 různých říší, abyste se setkali s bohy. Hlavním cílem je přimět obyvatele Rodiny půdy a zničit nepřátele.

Hrajte, abyste zastavili vizi krále Luciuse. Musíte vést válku a chránit nether koule. Musíte sbírat příšery, abyste je použili jako své domácí mazlíčky. Musí být poraženi, aby zachytili, a musíte je najít k lovu. Dokončete mise a získejte stvoření jako odměnu.

Prozkoumejte 30 jedinečných říší k odhalení tajemství. Najdete nové příšery a shromažďovat speciální předměty. Každé místo je generováno náhodně a atmosféra a úkol závisí na systému.

Existují tisíce tvorů a můžete je smíchat a vytvářet mocné stvoření. Zvýšit jejich sílu pomocí drahokamů, předmětů, lektvarů, vybavení a dalších. Musíte vytvořit artefakty, které můžete použít na bojišti proti nepřátelům.

Můžete postavit žíranu a přizpůsobit jej pomocí různých zdrojů. Existuje 30 charterů specializací a musíte si vybrat. Ovlivní to styl boje a zároveň čelí nepřátelům. Dále můžete být zapojeni do režimu pro více hráčů 6VS6 nebo do šíleného množství sólových kampaní.

Slay the Spire (2019)

Zabít věž

Slay the Spire je a Strategická karta Battler hra. Shromažďujte a shromažďujte karty Pokemon a vytvořte silnou palubu. Setkat se s monstrózními stvořeními, zůstat ve věži, odhalit nesmírnou sílu relikvií a vytvořit speciální palubu.

Staňte se konečným tvůrcem karet a pečlivě vyberte karty. Musíte do balíčku přidat stovky karet a vyšplhat se na věž. Vyberte karty pro nasazení mocných pohybů na soupeře. Efektivně dosáhnete nejlepšího místa pomocí síly karet.

Dobrodružství napříč různou věží nabízí jedinečné rozvržení. Jsou plné nepřátel, skrytých speciálních karet a různých výkonných relikvií. Musíte bojovat prostřednictvím různých šéfů a vybrat si bezpečnou nebo riskantní část, abyste dosáhli cílů.

Shromažďování relikvií může být pro vás těžké. Najdete je však v každé věži. Tyto relikvie zlepší sílu vašich paluby a bojují s vašimi soupeři. Ale získání relikvie může být nákladnější než zlato.

Existuje více než 350 karet, 200+ jedinečných položek a čtyři různé postavy, které mají speciální karetní paluby. Můžete prozkoumat dalších 50 skrytých nebezpečných událostí. Použijte více než 50 setkání s bojovými dovednostmi a vyšplhajte se na nejvyšší místo.

S dalšími online hráči můžete zpochybnit skóre a sbírky karet. Můžete přehrávat vlastní režim a můžete jej upravit podle vaší touhy.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom (2018)

Ni no kuni 2 revenant království

Ni no kuni 2: revenant království je Open-World Anime Adventure RPG hra. Svět je plný podivných událostí a monstrózních tvorů. Mladý král volal Evana opustil své rodné město na dlouhé cestě a hledal nové království.

Hrajte hlavní roli krále Evana a nastavte své dobrodružství tak, aby vytvořilo nové království. Musíte prozkoumat mapy a najít místo pro nastavení své říše. Stát se konečným vládcem a bránit národ.

Shromáždit nové síly na cestě. Najměte si nové spoluhráče, aby bojovali proti temným silám. Vyplňte nové úkoly, abyste získali odměny, bránili vaši pevnost před zlými armádami a přivítali všechny lidské bytosti pod vaší ochranou.

Sbírejte suroviny, drahokamy, zdroje, předměty, vybavení, zbraně a další. Vyrovnejte svou postavu, abyste bojovali proti nepřátelům. Můžete běžet, skočit a zaútočit na své nepřátele. Odemkněte nové dovednosti, objevte skryté poklady a dokončete úkol.

Přizpůsobte si svou postavu a vybavte se vysokou úrovní schopností, předmětů, zbraní, vybavení, kouzla a další. Má skvělou animovanou kvalitu a zvukové efekty. Existují stovky stvoření a desítky míst pro mapy, které je třeba prozkoumat.

Slime Rancher (2017)

Slime Rancher

Slime Rancher je roztomilý Hra pro jednoho hráče. Příběh Beatrix Lebeau, který cestoval tisíce světelných let z naší planety Země. V zcela novém světě musí přežít sama. Vytváření ručně vyráběného štíhlého, nyní musí prozkoumat obrovské země odhalit záhady.

Budete hrát Beatrix Lebeau. Každý den musíte dosáhnout rizikových příležitostí a nových výzev k získání odměn. Body jsou velmi užitečné při správě vašeho podnikání v oblasti slizu. Prozkoumejte nezmapovaný svět, aby zkrotil nová stvoření.

Slavný Hobson Twillgers vám předává svého rančeře. Musíte jej použít k objevování skrytých tajemství tajemného světa. Musíte vychovávat chickadoors a pěstovat plodiny, aby krmili sliti. Dále musíte ovládnout trh.

Jasné denní úkoly používající rančery k získání odměn. Získané body lze použít k upgradu vakucku. Můžete dokonce rozšířit ranče nebo vytvořit různé ohrady.

Vytvářejte nové gadgety a předměty, aby vaše dobrodružství usnadnilo. Slime Science můžete použít k vytvoření dekorací a najít vzácnější zdroje. Chcete -li najít skryté poklady.

Existují tři režimy, jako je neformální, spěch a dobrodružství. Kreativně kombinujte různých 150 slipů, aby vytvořil mocný hybridní. Podporuje plný řadič a dokonce používáte k hraní klávesnic.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered (2019)

Ni žádný kuni hněv bílé čarodějnice remastered

Ni no kuni: Wrath of the White Witch Remastered je Akce-adventure JRPG Anime Game. Ve světě probíhají paranormální události. Je to tragický, ale okouzlující příběh mladého krále Evana, který vydal dlouhou cestu k vytvoření nového království.

Hrát jako král Evan jde na cestu, aby se stal konečným vládcem světa. Prozkoumejte desítky nových mapových umístění. Bojujte proti stovkám příšer na bojišti. Odkryjte skryté chodby a rozpadněte tajné hádanky.

Hledejte úžasnou polohu a nastavte své království a shromažďujte nové válečníky na obranu říše. Musíte bojovat proti zlým tvorům a chránit občany. Je to vaše volba, kdo zůstává nebo opouští město.

Musíte dokončit úkol a najít skrytý poklad. Musíte sbírat přírodní zdroje, předměty, kouzla, zbraně, suroviny a další. Mohou být použity pro upgrade brnění a úrovně charakteru.

Zlepšilo to kvalitu grafiky s okouzlujícími zvukovými efekty. Musíte odhalit tajemství světa a bojovat proti stovkám nových typů tvorů. Můžete snadno přepnout ovládání od známého na postavu a poskytnout zážitek RTS.

World of Final Fantasy (2017)

Svět Final Fantasy

Svět Final Fantasy je a Hra bojové fantasy RPG založené na tahu. Připojte se k novému nádhernému světu Grymoire. Připojte se k magické cestě k cestování přes obrovskou zemi spolu se sourozenci Lann a Reynn. Znovu objevte svou minulou historii a pokuste se zachránit svět před zlými darebáky.

Hrajte roli sběratele Mirages a bitvu proti nepřátelům. Musíte zvládnout bitevní systém a potřebujete zachytit speciální stvoření s názvem Mirages. Musíte je strategicky naskládat, abyste bojovali proti nepřátelům. Klíčem je kombinovat prvky a velikosti Mirgaes opatrně, aby byla navrch v boji.

Přizpůsobte si své zázraky a učinit je mocnými. Naučte nové dovednosti odemknout více Mirajewels pro vytvoření hlavní postavy výkonné. Stvoření můžete sloučit tak, aby vytvořily nejsilnější hybridní mirages. Mohou vám pomoci zvýšit vaše schopnosti.

Objevte a prozkoumejte nebezpečné dungeony, jeskyně, skryté pasáže a další. Musíte použít své zázraky k vyčištění překážek a hrozb. Doplňte úkoly a mise, abyste mohli postupovat v dalším pokroku.

Nabízí krásnou krajinu podobnou hračce. Najdete skvělou vizuální grafiku a zvukové efekty. Objevíte mnoho legendárních tvorů na světě, jako jsou Glow Moogle, Sky Dragon, Nidhogg, Iris, White Chocobo, Sephiroth Summon, Dark Behemoth a další.

Bugsnax (2022)

Bugsnax

BugsNax je Psychologická hororová hra s akcí. Vítejte na podivném ostrově Snaktooth. Je to domov mnoha legendárních tvorů, jako je napůl pun. Přežít nezmapované místo a dekódovat skrytá tajemství.

Hrajte jako přeživší na ostrově. paní. Elizabert Megafig je vyzván, aby prozkoumal zemi spolu s dalšími lidmi. Najednou zmizela do vzduchu a nebyla nikde nalezena. Je jen na vás, abyste ji našli a další přeživší na místě.

Zjistěte pravdu za zmizení Lizbert. Sbírejte o ní více informací a ujděte si vedení ve vyšetřování. Vyřešte tajemství ostrova a původ Bugsnax. Jasné citace a objevte skryté boční mise.

Použijte různé návnady a pomůcky pro lov stovek druhů Bugsnax. Cestujte přes různé biomy a sjednoťte se s ostatními obyvateli. Musíte chytit chyby, abyste je nakrmili.

Pokračujte v přežití a dozvíte se více o záhadách o ostrově. Vytvořte si domov na zemi a ozdobte dům. Přizpůsobte si svou postavu úžasnými šaty. Tvář BugsNax a sbírat odměny za výměnu za položky.

Coromon (2022)

Coromon

Coromon je a Hra sběratelů stvoření založená na tahu. Cestujte do světa Velua a připojte se k globální výzkumné komunitě s názvem Lux Solis jako bitva výzkumného pracovníka. Prozkoumejte obrovskou zemi s nebezpečným prostředím a vyřešte kroucení hádanek.

Pokračujte jako nový bitevní výzkum a zjistěte záhadné síly, které útočí na zařízení. Musíte sledovat stezku a najít útočníka. Prozkoumejte rostoucí úroveň hrozby a krotké divoké zvěře. Vyzvěte svět a další stvoření, titanické šéfy a trenéry.

Chyťte různé typy tvorů a built tým. Mají jedinečné rysy a dovednosti. Musíte je trénovat a rozvíjet své bojové schopnosti bojovat proti soupeřům. Útoky stojí za energii a musíte využít dovednosti moudře k zachování vaší výdrže.

Prozkoumejte místa, jako jsou puchýřské pouště, zamrzlé ledovce a další. Cestujte šesti zónami a odhalte skrytá tajemství. Vyplňte úkoly, sbírejte body odměn a najděte položky.

Existují stovky tvorů a boj proti nim může být těžké. Měnící se prostředí bude hra náročnější. Zaměřte se na strategii, správu zdrojů a narušení čísel. Přizpůsobte si svou postavu a vytvořte skvělého trenéra.

Digimon Story Cyber ​​Sleuth: Complete Edition (2019)

Digimon Story Cyber ​​Sleuth Kompletní vydání

Digimon Story Cyber ​​Sleuth: Kompletní vydání je JRPG Anime Creature Collector Turn založená hra. Je to franšíza společnosti Digimon a má poutavou kampaň. Pokud jste fanouškem Digimonu, budete jistě milovat kompletní vydání.

Budete hrát hlavní roli kybernetického detektiva a musíte vyřešit digi-Mysterie. Je to kompletní balíček hackerovy paměti a kybernetického sleuthu. Prozkoumejte různá místa na mapě. Objevte chybějící hádanky a najděte řešení, jak se přesunout do další fáze.

Najděte Digimona a chyťte je. Bojujte s příšerami a porazte své nepřátele. Shromažďujte předměty a vybavení pro zvýšení úrovně příšer. Trénujte a rozvíjejte se, aby byly výkonné. Z možnosti musíte vybrat pět příšer.

Vyplňte misi a objevte skryté úkoly. Sbírejte body odměny za obchodování s položkami a nákup nových tvorů. Odemkněte mocné monstrum a rozvíjejte je.

Existuje více než tři sta Digimon Monsters. Vytvořte silnou skupinu All-Star a sundejte svého soupeře. Má celkově skvělou video grafiku a soundtrack. Užijte si hru v digitálním světě a buďte součástí vzrušujících dobrodružství.

Monster Sanctuary (2020)

Monster Sanctuary

Monster Sanctuary je Hra sběratelů stvoření pro jednoho hráče. Ponořte se do světa monster svatyně a prozkoumejte obrovské země. Vyvoláte monstra a boj proti nepřátelům. Létat přes oblohu a projít různými svatyněmi.

Hrajte jako Tamer a následujte starověké známé první fáze svatyně. Můžete chytit více než sto monster. Úplně záleží na vás, abyste se vylíhli, vychovávali a trénovali stvoření. Každý z nich má speciální síly a musíte vytvořit tým s perfektní kombinací.

Použijte strategii k boji proti nepřátelům a způsobujte maximální poškození s destruktivními kombami. Najděte nejsilnější soupeře a nejvzácnější příšery. Útok na impozantní monstra porazil bezkonkurenční skupinu a vyzval ostatní.

Objevte předměty, vybavení, skrytý poklad, výkonné známé a další. Dokončete úkol získat odměny. Upgradujte úroveň monster, schopností, schopností, dovedností a dalších.

Přizpůsobte si svou postavu a udělejte z nich jedinečný. Vyzkoušejte naše schopnosti, dovednosti a styl her v online režimu. Maximální dovednosti stromů a trénujte příšery. Poslední stojící příšery na bojišti vyhrají.

Nexomon: Vyhynutí (2020)

Nexomon Extinction

Nexomon: Vyhynutí je klasická RPG Game sběratelů stvoření. Vstupte do země Nexomon. Existuje spousta jedinečných stvoření Nexomon nebo Monstrous. Člověk je v mrknutí vyhynutí kvůli zlému tyranskému monstrum. Připojte se k cechu, abyste se stali Tamerem a zachraňte lidstvo.

Hrajte se stát nejsilnějším krokem na světě. Po opuštění sirotčince zachytíte první Nexomon. Musíte prozkoumat různá místa a objevit skrytá tajemství. Cestovat po zemi pouště, mrznoucí tundru a další. Bude těžké navigovat v náročné atmosféře.

Prohledejte šéfa tyrana a bojujte s příšerami s vaším průvodcem. Pomocí svých dovedností a schopností můžete změnit možný výsledek celé bitvy. Vyzvat soupeře a sundat je. Vytvořte nejsilnější skupinu a trénujte příšery, aby čelili nebezpečným nepřátelům.

Rozmotejte skrytá tajemství a setkávejte se s různými druhy monster. Budete provádět úkoly, abyste si nárokovali odměny. Upgradujte úroveň tvorů, aby byly posíleny.

Dokončení misí může být náročné, jak budete neustále postupovat. Dříve poražené příšery budou přicházet se silnějšími schopnostmi. Musíte trénovat své příšery a být připraveni znovu bojovat. Vyzkoušejte svůj limit a usilujte o zničení zlého šéfa Tyranta Nexomona.

Palworld (2022)

Palworld

Palworld je Hra sběratelů sběratelů stvoření s otevřeným světem. Přežijte v Palworldu a žijte s „kamarádem“ záhadnou stvoření. Jděte a strávte snadný život šťastně pomalým způsobem. Zapojte se do život ohrožujících bojů proti darebákům.

Hrajte jako dobrodružství vedle kamaráda. Přežití v nebezpečném světě může být drsné. Budete jim prodávat kamarády, jíst, Labor, Rob a další. Je zde nedostatek všeho, jako jsou zdroje, jídlo a další. Musíte udělat cokoli, abyste zůstali naživu.

Pals můžete použít mnoha způsoby, jako je létání, kopání, řízení, plavání a další. To vám pomůže prozkoumat různé mapy a podzemní ruiny. Můžete postavit vše, jako je kosmická loď, zahrada, dům, pyramida a další.

Život se na světě stane velmi snadným. Musíte vědět, jak spravovat své kamarády. Mohou být zaměstnány ve výrobním průmyslu pro výrobu, používány jako horník, farmář a další. Produktivita se zvýší v případě průměrných zaměstnanců.

Prozkoumejte tajné dungeony s kamarády a můžete se na ně spoléhat, abyste bojovali proti nepřátelům nebo zkontrolovali pasti. Musíte se zakrýt za kamarády, abyste se bránili před útokem nepřátel. Vytvářejte je tak, aby produkovali vysoce silné kamarády s jedinečnými vlastnostmi.

Zachyťte druh ohroženého kamaráda za peníze. Vstupte do zakázaných loveckých oblastí a vplížte se do nich. Je to nezákonné, pouze pokud vás chytí v procesu toho. Můžete pozvat přátele v režimu multiplayeru k boji nebo obchodu s položkami.

Epic Battle Fantasy 5 (2018)

Epická bitevní fantazie

Epic Battle Fantasy 5 je a legrační anime dobrodružství RPG hra. Zahrnuje funkce založené na špičkách, anime fanservice, odkaz z videoher, dialog pro mladistvé a další. Užijte si nejnovější verzi, abyste se zapojili do strategického boje, lovu pokladů, chytání monster a dalších.

Hrajte roli vyvolání a chyťte téměř všechny příšery dokonce nepřátele v Pokémonu. Můžete je svolat později na bojišti, včetně tvrdých šéfů. Porazte monstrózní stvoření a proměňte je ve svého služebníka, aby bojovali proti ostatním. Čím silnější zvíře zachytíte, tím vyšší budou výherní podmínky.

Přidal nové žaláře, sběratelské monster karty, více nepřátelských šéfů a náročných režimů pro zvýšení herního zážitku. Musíte vyčistit mise a sbírat odměny, abyste odemkli silnější stvoření.

Existuje +200 různých typů příšer a každý má jedinečné útočné vzorce a bojové schopnosti. Najdete bojové dovednosti a vybavení +120. Můžete je vyzkoušet na různých bojišti. Kombinujte silné dovednosti a vybavení, aby vaše stvoření posílila.

Hrajte v měnící se atmosféře, jako je noc a den a další povětrnostní podmínky. Zažijete dynamické mokré, hrom, masivní poškození a více vizuálních efektů se synchronizovanými soundtracky. Můžete hrát režim Challenge nebo Multiplayer.

Digimon Masters Online (2016)

Digimon Masters online

Digimon Masters Online je Anime MMORPG Adventure Game zdarma. Je to nejoblíbenější a očekávaná franšíza Digimon. Fanoušci si mohou užít epické dobrodružství se vylepšenou grafikou a intenzivním epickým bojem v reálném čase.

Hrajte roli Tamers a prozkoumejte mapu při hledání nových mocných Digimons. Cílem je porazit zlé darebáky a Digimons. Zachraňte virtuální svět z rukou těch zlých nepřátel.

Digimon má sebevědomí, které jim umožňuje komunikovat, soudit a myslet. Mají odlišný evoluce a procházejí fázemi nováčků, šampiona a konečných mega. Učinit z nich mocní, aby čelili nepřátelům.

Můžete být přátelé s novými hráči nebo je vyzvat jako soupeře. Zvyšte své tituly a řady. Spojte síly s jinými týmy a podílejte se na nájezdu šéfa. Můžete prozkoumat dungeony, skrytá místa a více než 50 map.

Užijte si jízdu na koni a večírku. Existuje více než 100 žoldnéřských digimonů a můžete obchodovat z obchodního systému. Získejte úspěchy a tituly a vlastní avatary, aby vaše postava byla jedinečná.