PC Gaming získává 60 hráče Mario Kart-Plus-Fall-Guys Racer a vypadá to směšně | PC hráč, online závod Mario Kart PC

Mario Kart PC

Oznámení Trailer, odhalený poprvé na dnešním PC herní show, Poskytuje nám první pohled na závodní hru na 60 hráčů z her Secret Mode Digital a ukazuje potenciál pro zběsilé pronásledování, dramatické povrchové úpravy a šanci úplně a slavně zašroubujte své konkurenty s dobře načasovaným útokem. Power-Ups shromážděné během závodu zahrnují položky jako projektily a výbušné doly, aby zpomalily další závodníky, štíty a síla, aby chránily svůj vlastní vozík a rychlost se zvýšila, aby vás raketovala před konkurencí.

PC Gaming získává 60 hráče Mario Kart-Plus-Fall-Guys Racer a vypadá to směšně

Stampede: Racing Royale hodí 60 hráčů na stejnou stopu v závodech s vozíkem ve stylu eliminace.

Spusťte motory a Připravte se na rachot, protože tady přichází hra, která kombinuje vysokorychlostní závody vozíku s nemilosrdnými bitvami Royale Eliminations. Představte si Mario Kart, ale s desítkami dalších hráčů, plus zběsilé míchání a barevné kosmetické možnosti podzim.

Oznámení Trailer, odhalený poprvé na dnešním PC herní show, Poskytuje nám první pohled na závodní hru na 60 hráčů z her Secret Mode Digital a ukazuje potenciál pro zběsilé pronásledování, dramatické povrchové úpravy a šanci úplně a slavně zašroubujte své konkurenty s dobře načasovaným útokem. Power-Ups shromážděné během závodu zahrnují položky jako projektily a výbušné doly, aby zpomalily další závodníky, štíty a síla, aby chránily svůj vlastní vozík a rychlost se zvýšila, aby vás raketovala před konkurencí.

A není to jen jediný závod, který určuje vítěze. „Počínaje 60 hráči je na konci prvních dvou kol vyloučeno 20 konkurentů, takže 20 nejlepších hráčů, kteří se v závěrečném kole soutěžili, se stali šampionem, říká Stampede: Racing Royale Development Director Paul Hollywood. „Budoucí režimy a typy událostí přidané do Stampede mohou vidět, jak se proces eliminace liší, protože přidáváme nové zkušenosti a způsoby hraní.”

Přizpůsobení je přirozeně velkou součástí Stampede: Racing Royale – jako ve hrách jako Fall Guys a Rocket League, budou existovat možnosti přizpůsobení, které můžete vydělat závodem, jak oblékat řidiče a připravit auto s novými malířskými pracemi a koly. „Přizpůsobení je v srdci Stampede – schopnost udělat z něj, předvést jedinečný vzhled a změnit svůj styl, kdykoli chcete,“ říká Hollywood. „Čím více hrajete, tím více možností si můžete vydělat a odemknout, a my neustále upouštíme nový kosmetický obsah, aby se hráči vyzkoušeli.”

K dispozici bude také obchod ve hře, který si koupí další kůže a příslušenství, ale buďte ujištěni, že přizpůsobení vozíku je pouze kosmetické. „Chceme zajistit rovné podmínky a spravedlivé zkušenosti pro všechny, s postupem čistě ovlivněnou dovedností hráče,“ říká Hollywood. „Když hrajete Stampede, nechceme situace, kdy nemůžete uspět, protože někdo jiný utratil více peněz než vy.”

To však neznamená, že každý kart je stejný. „Kart archetypy a systém progrese, který budeme v průběhu času implementovat, budou zahrnovat různé atributy výkonu – ale každý bude mít své výhody a nevýhody, a jsou objeveny a vydělávány prostřednictvím vašeho výkonu a úspěchů,“ říká Hollywood. „Každý hráč jde do každé události Stampede se stejnou šancí na úspěch, udržuje hru přístupnou a odměňováním všem.”

Ještě nemáme datum vydání pro Stampede: Racing Royale, ale podívejte se na některé playthests, které se odehrávají letos v létě. Zde je oficiální web, kde se dozvíte více.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Mario Kart PC

Mario Kart PC
Vyzvěte až 8 hráčů v 6 herních režimech !
V velká cena turnaje, vyhrajte 5 šálků po 4 závodech za účelem odemčení 9 tajných znaků !
S Časová zkouška režim, rozbijte záznamy ostatních hráčů a staňte se mistrem světa !
v Vs Závody, konfrontovat CPU a/nebo přítele na nejméně 20 závodech !
Na Battle režim, Zničte balónky vašich soupeřů v divokém boji !
S Track Builder, Vytvořte tolik obvodů a kurzů, kolik chcete, s vaší představivostí jediným limitem !
Na režim online, soutěžit proti hráčům z celého světa a stoupat v žebříčku !

Spusťte turné Mario Kart na PC

Tohle je snadno vysvětlitelné. Nejúžasnější závody, s nejlepšími postavami a nejúžasnějšími mapami jsou tady. A plány na pobyt, nebo alespoň to je to, co bychom rádi viděli.

Pozdravte Mario, Luigi, Yoshi a všechny vaše oblíbené postavy Nintendo, pokusit se dokázat, kdo je nejrychlejší ze všech! Zahrajte si Mario Kart Tour na PC a Mac s Bluestacks a jednoduše běžte na první místo a pro zábavu! Koneckonců, doprovázený všemi tímto týmem A-Star známých tváří, ani jedna jediná skladba neztratí své vzrušení.

Jste připraveni bojovat za každé kolo, vyhýbat se skořápkám, létat tak rychle, jak jen můžete, a jednoduše nechat své soupeře jíst prach? Jen to nezapomeňte: Všichni staví své srdce na prvním místě, takže vaše práce rozhodně nebude něco, co by bylo možné považovat za snadné.

Ale dobře, koho to zajímá, správně? Všechno, na čem záleží, se baví s Mario a jeho gangem na zbrusu nový název jedné z nejuznávanějších sérií všech dob! Stáhněte si turné Mario Kart na PC s Bluestacks a jednoduše závodem!

Jak stahovat aplikace na PC.

  • Stáhněte si a nainstalujte Bluestacks na svůj počítač
  • Dokončete přihlášení Google a získejte přístup do obchodu Play nebo to později
  • Podívejte se na turné Mario Kart ve vyhledávacím lištu v pravém horním rohu
  • Kliknutím nainstalujete prohlídku Mario Kart z výsledků vyhledávání
  • Dokončete přihlášení Google (pokud jste přeskočili krok 2) k nainstalování turné Mario Kart
  • Kliknutím na ikonu prohlídky Mario Kart na domovské obrazovce začnete přehrávat

Což jsou faktory, které přeměňují běžného konkurenta na jednoho z nejlepších závodníků? Nejprve bychom měli pravděpodobně říci jeho talent, následovaný odhodláním a vůlí vítězství, správně? No, to znamená, co mu zbývá dobýt? Nejlepší motor! Naštěstí se na to díváte přímo! Seznamte se s Bluestacks, nejsilnějším a nejrychlejším herním motorem, jaký kdy byl vyvinut v historii! Stáhněte si turné Mario Kart na Windows 7, 8, 10 s Bluestacks a přidejte do své hry nejúžasnější funkce a možnosti, z schopnosti přizpůsobit celou sadu příkazů, získat úžasné položky hráče za odměnu jednoduše za hraní a shromažďování Bluestss Body. Připraven? Soubor. Jít!

minimální systémové požadavky

S Bluestacks 5 můžete začít s počítačem, který splňuje následující požadavky.