PC hry pro Aviation Nerds – AviationFile, The Best Flight Sims on PC | PC hráč

Nejlepší letové Sims na PC

Jak se hraniční vývoj musel smát, když jsme se všichni snažili dostat naše hlavy kolem Flight Sim 2020s 1: 1 Scale Replica of Earth. Koneckonců spravovali repliku stupnice 1: 1 celé naší Mléčné dráhy v elitní nebezpečné a vydali ji před rokem 2014 a hotovosti.

PC hry pro letecké pitomce

Microsoft-legální simulátor

PC hry související s letectvím jsou populární od prvních dnů osobního výpočtu, nabízejí hráčům příležitost pilotovat letadla, zapojit se do soubojů a řídit letecký provoz. Zde jsou některé z nejpopulárnějších počítačových her souvisejících s letectvím:

Microsoft Flight Simulator: Microsoft Flight Simulator je populární řada herních simulátorových her vyvinutých společností Microsoft. Hra umožňuje hráčům simulovat létání různých letadel a vrtulníků, včetně komerčních letadel a vojenských letadel. Nejnovější splátka, Microsoft Flight Simulator 2020, je známá svou ohromující grafikou a realistickým hraním.

X-rovina: X-Plane je další populární hra simulátoru letu, která existuje od prvních dnů osobního výpočtu. Hra je známá svými realistickými letovými fyzikami a modely letadel a nabízí hráčům možnost přizpůsobit své letadlo a létat v různých povětrnostních podmínkách.

IL-2 Sturmovik: IL-2 Sturmovik je populární hra simulace letu z druhé světové války, která existuje od roku 2001. Hra je známá pro svou realistickou fyziku letu a přesné modely letadel a umožňuje hráčům zapojit se do souborů a bombardování po Evropě.

Ace Combat: Ace Combat je oblíbená letové bojové hry ve stylu arkády, která existuje od roku 1995. Hra obsahuje řadu smyšlených letadel a nastavení a umožňuje hráčům zapojit se do souborů a další scénáře leteckých bojů.

CEO letiště: CEO letiště je simulační hra pro správu, která hráčům umožňuje spravovat vlastní letiště. Hra umožňuje hráčům najmout personál, stavět zařízení a spravovat lety a osobní provoz.

Reference:

 1. Microsoft Flight Simulator: https: // www.letecký simulátor.com/
 2. X-Plane: https: // www.X-rovina.com/
 3. IL-2 Sturmovik: https: // il2sturmovik.com/
 4. Ace Combat: https: // www.Bandainamcoent.com/hry/eso-bojový
 5. CEO letiště: https: // www.Airportceo.com/

Nejlepší letové Sims na PC

Vezměte na oblohu, vystřelte do vesmíru, boje nebo viz-viz-zde jsou naše oblíbené z každé odrůdy Winged Sim.

Nejlepší Flight Sims - Tři kaskadérské letadla závodí nad panoráma města v posádce 2

(Obrázek kredit: Ubisoft)

 • Civilní let
 • Space Combat
 • Fighting
 • Nejrealističtější
 • Arkádní boj
 • Vesmírný let
 • Helikoptéra
 • Nepříjemný letový sim

Nejnovější inkarnace společnosti Microsoft Letecký simulátor přiměl nás znovu se zamilovat do nebe. Googling pro nastavení hotas a jokes a učíme se o přístupech ILS. Ale také nás to hladovalo po více. Letový simulátor je majestátní, ale existují věci, které prostě nemá. Například rakety.

Má to googling hotas nastavení a jokes (ano, potřebujete také pedály). Hledání přístupů ILS po celém světě. Ale ponechání krutých hranic pozemské letadla jen dělá gravitaci nesnesitelnější. Microsoft nás právě hladoval po více.

Tento seznam nejlepších letových simů je věnován šíři zážitků, které můžete mít v imaginárním kokpitu, jako je boje na psů. Nebo souboj, ale ve vesmíru. Nebo pilotovat vrtulník. Jsou tam několik skvělých letových her – hrájte je, abyste zabránili tomu, aby se vaše hotas stal smutným a osamělým.

Nejlepší civilní letový sim

Microsoft Flight Simulator

Datum vydání: 2020 | Vývojář: Asobo | Parní

Dobře, než se dostanu ke zbytku těchto doporučení – je to první hra, kterou by se měl kdokoli s letounům o létat. Flight SIM 2020 se cítí, jako by to přeskočilo generaci a nahlédl nám do budoucnosti postavené z cloudového AI grunt a, jen z celého světa mapových dat. Petabytes to.

Mapy Azure AI a Bing se spojují a vytvářejí mapu světa, že i ty, které jsou zcela ambivalentní k postupu power-down Cessny, jsou nakresleny k prozkoumání. Je to bohaté a nádherné, ne-li docela dokonalé, ale pokud něco jeho závady, jako je osamělý 600-podlažní dům Melbourne Australia, Přidejte k vzrušení z průzkumu.

Letošní model je prospěšný pro ty, kteří používají podložku, ale rozhodně se bude cítit pohlcující, tím více na míru na míru na zakázku, které na to hodíte.

Nejlepší vesmírný bojový let SIM

Elite nebezpečné

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Frontier Developments | Parní

Jak se hraniční vývoj musel smát, když jsme se všichni snažili dostat naše hlavy kolem Flight Sim 2020s 1: 1 Scale Replica of Earth. Koneckonců spravovali repliku stupnice 1: 1 celé naší Mléčné dráhy v elitní nebezpečné a vydali ji před rokem 2014 a hotovosti.

Je pravda, že nemůžete létat přes svůj dům, ale co vy umět dělat je opravdu příliš rozmanitý než detail. Stačí říct, že boj dostane velmi intenzivní s dobrým nastavením hotas a dokonce i Moreso, pokud jste ve VR.

Ale je toho mnohem víc. Přepravování a obchodování. Brzy, dokonce Vystoupení z kokpitu. Je tu stoická spokojenost, že jen přibíjím dokovací postup nebo úspěšně navigace na zívnutí černé nekonečno a přistání na kusu skály, kterou jste skutečně zamýšleli. Nesmyslně obrovský rozsah a úžasně dosaženo v malých detailech, jedná se o letový sim pro typy „Big Picture“.

Nejlepší letový letový sim

Válečná bouře

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Entertianment Gaijin | Parní

Existují také tanky a námořní plavidla, které se navzájem foukají k kovářcům pod vámi, ale ve War Thunderu byla skutečná radost vždy leteckým bojem.

Součástí toho, co dělá zážitek, je smysl pro vlastnictví, což je ironická věc, kterou lze říci o hře zdarma. Ale spíše než jen vybírat letadlo z hangáru, opravdu investujete do hardwaru, v průběhu času jej upgradujete a učíte se jeho vtípky na obloze.

Druhou částí je skutečně detailní bojový model, který simuluje penetraci brnění na úrovni, s nimiž se ani skutečné kulky pravděpodobně nelze obtěžovat. Když skutečně vystřelíte další letadlo z oblohy ve War Thunder, víte, že jste něco stáhli.

Nejrealističtější letový sim

X-rovina 11

Datum vydání: 2017 | Vývojář: Laminární výzkum | Parní

Hoo Boy. Bude to na chvíli sporné označení, ale v současném stavu uvolnění obou Sims se X letadlo jednoduše dostane do podrobností než Flight Simulator 2020. Zejména ATC má plný pracovní model, který mnoho odborníků použilo jako tréninkový pomoc, a podrobnosti, jako je spalování paliva a chování motoru v přesných úhlech výstupu, jsou modelovány s větší přesností.

X-Plane 11 má samozřejmě výhodu rozsáhlé databáze moddingu a vášnivé komunity, takže uvidíme, kam tato debata proběhne, protože Flight Simulator 2020 se těší vlastním uživatelem, ale pokud jste připraveni obchodovat mimo některé z nádhernosti pro detaily a možnosti doplňku, to je ten.

Nejlepší arkádový bojový letový sim

Ace Combat 7: Nepozití nebe

Datum vydání: 2019 | Vývojář: Bandai Namco | Parní

To je asi tak odlišné, jak se dostane z x letadla 11. Ace Combat je bonkers, a ano, můžete ovládat její letadla jednou rukou při vaření večeře s druhou a držet telefonní hovor na reproduktorovém telefonu. Dokonce začít se snažit o pochopení jeho spiknutí je zírat na samotné šílenství. Jednoduchost a excentricita však nejsou špatné věci.

Má takové oko pro podívanou, od absurdních experimentálních letadel, které na vás chrlí drony, až po dokonale načasovanou budovu, jako by čekali na narážku Michaela Bay, když letíte kolem minulosti. Díky těmto vzkvétání je každá mise nezapomenutelná a náročná. K dispozici je také hangár plný autentických letadel, jejichž načítání jsou přizpůsobitelné pro n -th stupeň.

Nejlepší sim Space Flight SIM

Kerbal Space Program

Datum vydání: 2015 | Vývojář: Squad | Parní

Tenhle je trochu jiný, není to tak? Pro stejně jako hra o roztomilých postavách s velkýma očima, které se dostávají do fackových eskapád, je to také pravděpodobně nejpřísnější simulace skutečné raketové vědy, jakou jsme kdy měli. Každý, kdo má Scott Manley Vids v jejich návrzích na návrhy YouTube, může potvrdit, jak neuvěřitelně podrobně popisuje simulaci balistiky, tažení, gravitace a dalších věcí, kterým jsem nevěnoval pozornost ve fyzikální lekci.

Twist spočívá v tom, že nejen skočíte do kosmické lodi, ale také ji vymýšlíte předem, což způsobuje, že se eventuální úspěch cítí jako opravdu obrovský úspěch. Rádi bychom viděli, že se to snažíte a shodujte, letový simulátor 2020.

Nejlepší letový vrtulník sim

Svět digitálního bojového simulátoru

Datum vydání: 2013 | Vývojář: Dynamika Eagle | Parní

Existuje běžně opakovaná nepravda, že vrtulníky by neměly být schopny létat, a pokud byste někdy chtěli vědět, odkud pochází původ pojmu, načtěte DCS a jít do UH-1. Po několika minutách strávených pokusem zápasit s jeho nepřátelskými silami do něčeho připomínajícího trvalý let, jediným přirozeným závěrem je vyvodit, že malé lusky pozastavené vířivými čepelemi byly po celou dobu masivní podvod.

DCS dělá mnohem více než letu rotoru a poskytuje jeden z nejpodrobnějších zkušeností s bojovým letem, navzdory svým postupujících let (původní verze se datuje do roku 2008). Ale helis je zde obzvláště dobře provedeno.

Nejlepší letový sim, který ve skutečnosti není letový sim

Posádka 2

Datum vydání: 2018 | Vývojář: Věž slonoviny | Parní

Může trénovat začínajícího pilota, aby porozuměl interiéru kokpitu letadla? Ne za milion let. Ve skutečnosti je velká část posádky 2 utracena na zemi, v autě, nikde poblíž proudového motoru nebo křídla. Přesto – a slyšet mě o tom – když přijde na virtuální cestovní ruch, je to tam s Flight Simulator 2020.

Kondenzovaná verze Ameriky posádky 2 je skvělá věc, kterou je třeba prozkoumat vzduchem, zejména s několika kamarády v kooperaci. Vezměte si památky, udělejte několik smyček smyček, závodíte na tuto orientační bod nebo to, a když se nudíte, přeměňte se na auta nebo lodě stisknutím tlačítka. Jedinečný, nedokonalý a stále zvědavost, která stojí za to křičet.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jaké simulační hry se hrají na PC

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

Nahrát simulátor simulátoru

Simulátor Ultimate Destruction

Rostlinná terapie

Jak se hackovat?

Hackerský simulátor v reálném čase s dynamicky generovaným obsahem pro hackování počítačů, nakupujte nové nástroje, procházení stránek, nalezení zranitelnosti, skenování sítě. Neustále hledejte odpovědi: Jak se hackovat?

IDDEDEV

Ponořte se do vývoje softwaru, čelte roztržitému šéfovi, hraběte v hotovosti, nápoje na energii a pamatujte – žádné vzteky ukončení není povoleno! Vítejte v nezkrotném světě tvorby firemního kódu.

Nour: Hrajte s jídlem

Nour je experimentální stravovací umělecká hra navržená tak, aby vám byla hladová. Bez omezení skóre, časových limitů a realismu, Nour vám umožní hrát si s jídlem, jako by jste znovu dítě, bez nepořádku k vyčištění.

Orgasmus simulátor 2024

Pyroworks

Pyroworks je hra s bezplatným hráčem pro více hráčů obsahující ohňostroje od skutečných společností z celého světa. Můžete se rozhodnout vytvořit si vlastní show, způsobit zničení a chaos nebo simulovat nový rok. Nenechte si ujít hraní se svými přáteli – nejzábavnější část.

Simulátor kostky

Simulátor házení kostky. Kliknutím na odpovídající tlačítko hodíte několik kostek, které jsou běžné v TRPG a získejte výsledek. Přetáhněte myš a volně otočte úhel pohledu a přiblíží se na velikosti obrazovky přiblížení svitu.

Sakura School Love Simulator

Mars Training Camp VR

Mars Training Camp Realistic VR simulace založená na aktuálních plánech mise Mars. Zahrnuje SpaceX Starship, Rover, Astronauty, Robot Dog Medic, Food Gardens a Event of Fire, Rescue Teammates, Build Laund Pad, Fix Acvice a Shromažďování vzorků skály, aby se zjistilo důkazy o Mars Life.

Školní kavárna simulátor

Simulátor bizarního houbového cyklu

Je to průkopnický simulátor, kde můžete zažít život hub. Jako houba nemůžete chodit, jen pokojně stát v lese. Staňte se členy hub a užijeme si život jako houby! S houbami můžete sledovat okouzlující světlušky, poslouchat zvuky lesa a zažít život, který je pro houby jedinečný. Život jako houba nemusí být nakonec příliš špatný.

Místnost ve snu

Emilia’s herna

Můžete si užít různé hry s Emilií na různých místech. Hra lze zobrazit z různých úhlů volného. Můžete pohybovat očima nahoru a dolů, pro ty, kteří si chtějí vzít čas, je zde také funkce časového zastavení.

Simulátor sexuálního baru

Pleasure Party 2

Vytvořte divoké tematické sexuální večírky na exotických místech po celém světě v Preferse Party 2, simulační hra „Sandbox“ Orgy Simulation. Vytvořte až 25 vlastních postav a uspořádejte je na kterékoli z více než 75 sexuálních pozic, abyste vytvořili a spravovali orgii svých snů!

Dominoo

Vítejte ve světě kreativity a neomezených možností v naší pohlcující hře s karanténou! Zde můžete nechat svou fantazii běžet divoce a prozkoumat nekonečné příležitosti se bavit a pobavit se. Hra je navržena tak, aby vám poskytla platformu, kde můžete vytvářet, experimentovat a hrát vlastním tempem. Srazit Dominos, hrát si s různými hračkami a přizpůsobit svůj svět. S režimem pro více hráčů a funkce sdílení, zábava nikdy nekončí.

Simulátor knihovny videoher

Simulátor knihovny videoher je interaktivní, pohlcující a rekreace tohoto pocitu, který dostanete, když procházíte svou knihovnu videoher a nic tam nevyskočí.

Ryby na ploše

Kultura ryb ve skutečnosti je drahá a časově náročná! V této hře je vaše plocha připojena k moři a jezeru, kde si můžete zakoupit různé typy ryb a kultivovat si hook, aniž byste ovlivnili provoz počítače. Je příjemné sledovat volně plavat ryby na ploše počítače.

Virtuální konečný plážový tanečník HD+

Poutavá hratelnost se skutečnou krásou, která dělá skutečné taneční kroky všemi možnými způsoby. – Hrajte s modelem, který má úplnou kontrolu, abyste se pohybovali, kterým se chcete s podporou 360 stupňů přesunout. – Trénujte prsty a sledujte všechny pláže, abyste získali konečný zážitek. Připravte se na hip-hop, freestyle, břišní tanec a další tvoří tanec pro vaši cestu ke slávě. Nejlepší taneční aplikace je zde. Jak hrát: ☆ Ovládejte model pomocí hratelného tlačítka. Vyhledejte model lepivého tance a klikněte a proveďte okamžitě různé taneční režim.