Pearl Valorant, Valorant Pearl Map popisky a místa, která byste měli vědět | Jeden eSports

Volarant Pearl Map popisky a umístění, které byste měli vědět

.. Tato mapa dvojitého místa se odehrává v rušné podvodní metropoli na Omega Earth. . Místo toho mapa používá svůj výrazný tvar a design k rozvoji kreativních možností.

Perla

Nabídneme vám rychlé přehled struktury mapy Pearl Valorant, jejích klíčových komponent a popisky, stejně jako některé ukazatele a rady, které vám pomohou zvládnout jej. Navrhneme také několik agentů, kteří jsou vzhledem k jejich dovednostem a herním stylům vhodný pro mapu Pearl ve Valorant. Ať už jste útočník nebo na obranu, tyto informace vám budou užitečné jako hráč.

Pearl Valorant: Vše, co potřebujete vědět

Jedna z nejnovějších map ve Valorant je Pearl, protože byla zahrnuta do verze 5.. . V Pearl nemohou být použity žádné lana, teleportéry nebo dveře, protože se jedná o geologickou mapu bez mechanismů. .

. Proto jsou na této mapě zvláště užitečné agenti, kteří mohou nabídnout vizi, krytí a pohyb.

Jett je duelistický agent, který může použít její updraft a ocasu k pohybu po mapě a rychle zastávat pozice na vysoké úrovni. Jett může také použít své Cloudbursts a Blade Storm k vytvoření krytí a eliminace nepřátel. Jett je skvělý agent, který používá na Pearl, protože dokáže využít svislost mapy a překvapit nepřátele s mobilitou a přesností.

Skye je agent iniciátoru, který může používat jejich průkopníka, vedení světla a hledače ke skauta, slepým a sledováním nepřátel. . .

Killjoy je agent Sentinel, který může používat její alarmbot, věžičku, nanosswarm a uzamčení k nastavení pasti, poškození a zadržení nepřátel. Killjoy je dobrý agent používat na Pearl, protože mohou využít její schopnosti k obraně klíčových oblastí mapy a zabránit nepřátelským tlakům.

Astra je agent řadiče, který může použít její astrální formu k umístění hvězd, které lze poté přeměnit na tři samostatné schopnosti. Astra může dobře využít svou gravitaci, Nova Pulse a Nebula k tažení, omráčení a kouření nepřátel. . .

Harbor je všestranný a mocný agent, který dokáže mapu ovládat svými schopnostmi s tématem vody. Jsou obzvláště efektivní na Pearl, kde může svou sadu využít ve svůj prospěch. .

I když určitě můžete experimentovat s různými agenty, to jsou jedny z nejlepších použití na Pearl. Nejdůležitější věcí je reagovat na okolnost a komunikovat s vaším týmem. Pearl mapa ve Valorant je dynamická a zábavná a poskytuje mnoho herních a strategických příležitostí.

Pearl je jednou z nejzábavnějších map, které mají vidět scénáře post-rostliny díky jeho úhlům. Kredit: Riot Games

Pearl je jednou z nejzábavnějších map, které mají vidět scénáře post-rostliny kvůli jeho úhlům. Kredit: Riot Games

Valorantová mapa Pearl

Kredit: Riot Games

Pearl je Valorantova osmá mapa, obrovské podvodní město, které je uzavřeno v masivní kupole.

Získejte nohu nahoru tím, že se seznámíte se všemi popisky a místa, které budete muset vědět, abyste správně komunikovali a strategizovali se svými spoluhráči.

Více vodítkových průvodců
Jak používat Wingmana Gekko k zasazení a zneškodňování špice ve Valorant
Proč byste měli ego nahlédnout do každého v hodnocení, aby stoupali rychleji, podle Valorant Dev

Zde jsou všechny popisky a umístění na Pearl

Valorantová mapa Pearl

První věc, kterou musíte mít na paměti, je to, že mapa je rozdělena do tří pruhů: útočníka, střední a b strana. Boční a střední část mapy má spoustu těsných rohů, zatímco strana B mapy má široký a otevřený pruh od rampy B po B.

Strana útočníka

Valorantová mapa Pearl

Strana obránce
Strana obránce
Boční voda obránce
Boční záznamy obránce