Přehled systému Profese System v Dragonflight: Crafting řády, Crafting Specialization – Wowhead, Dragonflight Crafting System Přehled – Wow -Professions

Přehled tvorby systému Dragonflight

Volitelná činidla se používají k nastavení požadovaných sekundárních statistik, řeších vyšších položek ILVL a mohou také přidat několik jedinečných bonusů.

Přehled systému Profese System v Dragonflight: Crafting řády, Crafting Specialization

Желаете узнать ответ на с вопрvo? Посетите канал #russian на нашем Discord—THE.

Написать комментарий

Скриншоты, содержащие элементы интерфейса, по общеjení. Это же относится и к скриншотам, поленным с помощю просмотрщика моделей.

„!
Перед загрузкой скриншота, пожалуйй, ознакомьтесь с т т т т т с с с с с с с с с с с с с к к к к к к к к к к к к к к!
Пожалуйста, ввите ссылку на видеорол příští.

Wowhead klient – это неболшая програма, с поторой кы подděрживаем базз. Полззователи wowhead klient получают.

Дв основные цели wowhead klient:

Он? Wowhead looter, который собирает данные, пока играете!
Он загружает собранные данные на wowhead, помогая поддерживать базнных ак oban!

Ы т т т м можете исползовать wowhead klient, чобы просматривать ыыученные рецы и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с спутники и полученные звания!

Přehled tvorby systému Dragonflight

Profese v Dragonflight se budou výrazně lišit od toho, jak fungovaly v podstatě v každé jiné expanzi, dochází k velkému přepracování celého systému. Existují nové specializace pro každou profesi, vytvořené vybavení s různými vlastnostmi, nové profesní vybavení, nové sekundární statistiky a řemeslné objednávky. Tato stránka přehledává, jak tyto nové profesionální systémy pracují v Dragonflight.

Nové uživatelské rozhraní je trochu skličující podívat se na všechny přidané nové prvky, pokusím se vysvětlit, co každá část uživatelského rozhraní dělá.

Obsah

 • Detaily tvorby
 • Kvalita a očekávaná kvalita
 • Volitelné a dokončovací činidla
 • Používání činidel vyšší kvality
 • Shromažďování profesí
 • Rafinace činidel
 • Profeseové vybavení
 • Specializace
 • Dračí ostrovy Profese znalosti
 • Řemeslné objednávky
 • Recrafting

Detaily tvorby

 • Obtížnost receptu: To vám ukazuje, kolik dovedností je zapotřebí k vytvoření receptu v nejvyšší kvalitě. (Více podrobností o kvalitě si můžete přečíst níže)
 • Dovednost: Toto je vaše současná profesní dovednost. Pochází z vaší základní profesí, specializací, profesního vybavení, rasových a vysoce kvalitních činidel.
 • Inspirace: Pokaždé, když něco vytvoříte, existuje šance, že se inspirujete a vytvoříte recept s nějakou bonusovou profesí, takže můžete v podstatě vytvořit položku s vyšší kvalitou, než jste normálně mohli. Tento stat je užitečný pouze tehdy, když řešíte recepty s vyššími obtížemi receptů než vaše současná dovednost.
 • Vynalézavost: Máte šanci použít méně činidel.
 • Multicraft: Máte šanci vytvořit další položky. (Nefunguje na vytvořeném vybavení, pouze spotřebním materiálu a činidlech)

Inspirace, vynalézavost a multicraft můžete získat z povolání, kouzlami a specializací.

Kvalita a očekávaná kvalita

Každé nově vytvořené vybavení bude mít 5 různých vlastností. Vytvořená činidla a spotřební předměty budou mít 3 různé vlastnosti. Vysoce kvalitní vybavení bude mít vyšší ILVL, zatímco spotřební materiál vyšší kvality vám dá více statistiky nebo vydrží déle.

Pokud vznášíte malé ikony poblíž baru, můžete vidět, jaké položky můžete získat ve vyšší kvalitě.

Pokud se vznášíte nad očekávaným barem kvality, můžete vidět, kolik dovedností potřebujete k dosažení další kvality.

Volitelné a dokončovací činidla

Volitelná činidla se používají k nastavení požadovaných sekundárních statistik, řeších vyšších položek ILVL a mohou také přidat několik jedinečných bonusů.

Dokončení činidel lze použít k získání zvláštní inspirace, dovedností, multicraft nebo vynalézavosti, když vytvoříte položku.

Například můžete přidat proslulý vhled a přidat +30 dovedností. To může být opravdu užitečné, pokud vám chybí jen několik bodů dovedností na vytvoření položky na vyšší ilvl.

Používání činidel vyšší kvality

Činidla shromážděná horníky, Skinners a bylinkáři budou mít také 3 různé vlastnosti. (Existují určité výjimky)

Použití kvalitnějších činidel vám může poskytnout obrovskou podporu vaší dovednosti. Jak můžete vidět na příkladech níže uvedených obrázků, pouhým změnou bronzových činidel na zlato jsem získal 100 dovedností.

Ale v níže uvedeném příkladu jsem vlastně nedosáhl kvality stříbra ani s nejvyšší kvalitou materiálů, takže by pro mě bylo lepší používat činidla s nižší kvalitou a ušetřit nějaké zlato. Musel bych trochu vyrovnat své profese a získat několik dovedností ze specializací, kdybych chtěl tento recept vytvořit v kvalitě stříbra.

Bronzové materiály

Stejný recept se zlatými materiály

Shromažďování profesí

Shromáždění profesí má poněkud odlišné uživatelské rozhraní a má několik dalších statistik navíc.

 • Obtížnost primárního činidla: Určuje, kolik dovedností je zapotřebí k zahájení shromažďování tohoto činidla v nejvyšší kvalitě.
 • Dovednost: Toto je vaše současná profesní dovednost. Pochází z vaší základní profesí, specializací, profesního vybavení a rasových.
 • Finesa: Máte šanci shromáždit více činidel.
 • Obratnost: Zvyšuje rychlost shromažďování.
 • Vnímání: Dává vám šanci získat vzácné činidla při shromažďování. Například nalezení khaz’gorite v uzlu těžby serevitu.

Popis obtížnosti primárního činidla je v uživatelském rozhraní ve hře trochu zavádějící. Číslo tam ukazuje bod zlomu, kde přestanete dostávat činidla pro kvalitu bronzu a začnete dostávat činidla kvality zlata. To neznamená, že každá jednotlivá bylina/ruda/kůže, kterou dostanete, bude kvalita zlata. Získáte jich jen velmi málo z nich, pokud jste přesně v obtížnosti primárního činidla.

Rafinace bylin, rud, kůží

Každá profese s shromažďováním může zdokonalovat činidla do vyšší kvality. Ale tato kouzla jsou zamčena za specializacemi, Ve výchozím nastavení se je nenaučíte. Všichni pracují stejným způsobem, můžete vylepšit 5x činidla do 1x činidla, což je o jednu kvalitu vyšší než činidla, která jste použili k upřesnění.

Profeseové vybavení

Profesionální nástroje a příslušenství vám poskytnou bonusy pro profesní dovednosti, multicraft, inspiraci, rychlost řemesla, jemnost, obratnost, vnímání a vynalézavost.

Specializace profesi

Každá primární profese v Dragonflight má 3 nebo 4 specializace. Nemusíte dělat žádné úkoly, abyste odemkli specializace, odemknete je vyrovnáváním své profese.

 • Výběr jedné specializace vás nezablokuje z výběru ostatních, můžete je mít všechny s dostatečně vysokou profesní dovedností.
 • Odemknete první specializaci na dovednosti 25 a druhou v 50.
 • Pokud má vaše profese 3 specializace, pak odemknete 3. na 100, ale pokud máte 4, pak odemknete 3. a 4. na 100.

Dračí ostrovy Profese znalosti

Znalostní body Dragon Isles Profession jsou „talentské body“, které můžete do své profesní specializace vložit, abyste se naučili nové dovednosti, statistiky a bonusy.

Získáte jednoho znalostního bodu Dragon Isle, když vytvoříte jakoukoli položku nebo poprvé shromáždíte bylinu/rudu/kůži. Ale poté je každý zdroj něco s týdenním resetem, Takže téměř všechny zvýšení profesních znalostí budou časově goted.

Profese Crafting řády

Řemeslné objednávky jsou nový způsob, jak požádat jiného hráče, aby pro vás něco vytvořil pro téměř jakýkoli recept na řemeslné ostrovy Dragon Isles. Rozhraní v podstatě vypadá jako aukční dům, je velmi snadné ho používat.

 • Všechna činidla musí být poskytována tím, kdo zveřejnil příkaz k řemeslnému.
 • Dokončení objednávky řemeslného řemeslníka vás nic nestojí a můžete získat body dovedností ve vašich profesích. (Pokud by vám recepty normálně daly dovednostní body)
 • Budete také schopni přizpůsobit objednávku zahrnutím různých volitelných činidel v závislosti na receptu a přesně diktování toho, co chcete být vytvořeny. Například mnoho receptů na zařízení vám umožní specifikovat sekundární statistiky.
 • Existují veřejné a osobní řemeslné objednávky. Veřejné může být dokončeno kdokoli, ale osobní příkazy mohou být dokončeny pouze osobou, do které je pošlete.

Recrafting v Dragonflight

Každá řemeslná profese může obtěžovat již vytvořenou položku. To je velmi užitečné, jakmile získáte vyšší profesní dovednosti, protože nemusíte znovu vytvářet své předměty, můžete je najmout na vyšší ILVL za zlomek nákladů.

 • Položky odkupnutí Neopakujte sekundární statistiky, pokud nepoužíváte optimální činidla.
 • Můžete přidat volitelná činidla, která zvyšují ilvl.
 • Non-Crafters může používat odraz prostřednictvím použití systému Crafting Order System, ale tato funkce v současné době funguje pouze pro osobní řemeslné objednávky a nikoli veřejné objednávky. Budete muset najít partnera nebo přátele nebo hledat někoho na obchodním chatu.

Nejlepší WOW Dragonflight Professions pro zlaté výroby, PVE a PVP

v Svět války, Profese jsou skvělým způsobem, jak z dlouhodobého hlediska obsadit svůj čas, protože máte další obsah a cíle, na kterých je třeba pracovat. Mají také několik výhod a výhod, jako je tvorba vašeho mýtického vybavení nebo přípravy svátků, které zvyšují vaše primární statistiky.

V poslední expanzi, Dragonflight, profese prošly masivními změnami a přepracováním. Některé z těchto změn zahrnují vylepšené profesní rozhraní, statistiky sekundárních profesí, profesní nástroje a příslušenství, příkazy pro tvorbu a specializace a znalostní body.

V současné době existuje 13 profesních možností pro hráče, každý s výhodami, výhodami a nevýhodou pro každou situaci. Takže, v jakých nejlepších profesích Dragonflight Pokud chcete vydělat nějaké zlato na boku?

Nejlepší Dragonflight Profese pro zlaté výroby, PVE a PVP

Nejlepší profese v Dragonflight jsou naprosto na vás. Budete se muset rozhodnout, které profese vám pomohou dosáhnout vašich cílů, vyhovovat vašemu stylu hry nebo jsou zábavné na rovbu a hrát, ale samozřejmě existují profese, která jednoduše přinášejí více zlata.

v Dragonflight, Mezi 13 profesí patří alchymie, kovářství, vaření, okouzlující, inženýrství, rybolov, bylinnost, nápis, klenot, kožená práce, těžba, kůže a krejčovství.

S tolika profesemi, jak víte, který z nich je nejlepší pro výrobu zlata, PVE a PVP?

Nejlepší Dragonflight Profese pro zlaté výroby

Obecně platí, že nejlepšími profesemi zlaté zlaté profese jsou nezbytné pro jiné profese, jako je bylinka a těžba. Ačkoli zlato za hodinu není tak vysoké, shromažďovací profese, které zahrnují bylinství, těžba, kůže a rybolov nabízí konzistentní zvýšení zlata.

Se surovými předměty, které shromažďujete, je můžete prodat v aukčním domě pro zlato. Množství zlata, které můžete vyrobit, je také spojeno s ekonomikou vašeho regionu. Pokud se ekonomika vašeho regionu daří, můžete obecně očekávat, že vyděláte více zlata. Pokud si můžete dostat ruce na vzácná činidla, jako je Shadowflame Essence, brzy budete plavat ve zlatě.

Pokud chcete skutečně investovat čas do výroby zlata prostřednictvím profesí, měli byste také zvážit kovářství, nápis, alchymii, kožené zpracování, klenot a krejčovství. Tyto profese vyrábějí nezbytné mýtické vybavení a další předměty související s bojem. Ale mějte na paměti, že řemeslné profese se stávají cennějšími, když chytře investujete své profesní body a shromažďujete vzácné recepty jako Elemental Lariat.

To se může také lišit v mnoha dalších faktorech, jako je váš region a ekonomika, a dokonce i denní doba zveřejňujete předměty na prodej v aukčním domě. Undermine Journal je vynikajícím zdrojem pro maximalizaci vašich zisků, protože vám pomůže najít skutečnou hodnotu vašich položek v aukčním domě vašeho regionu a pomůže vám učinit nejlepší rozhodnutí.

Nejlepší Dragonflight Profese pro PVE

Mezi nejlepší profese pro obsah PVE, jako jsou nájezdy a mýtické+ dungeony, patří alchymie, vaření a inženýrství. Alchymie poskytuje hráčům několik skvělých výhod, zejména kvůli specializacím profesí. Pokud jste si vybrali mistrovství Phial, váš dračí ostrova trvá o 30 minut déle. A pokud jdete s trasou mistrovství lektvaru, můžete získat další účinky, když konzumujete lektvary Dragon Isle, jako výbuch rychlosti pohybu nebo zvýšené uzdravení.

S mechanickou myslí inženýrství můžete vytvořit užitečné předměty, jako jsou brýle s pěnami, jako je bitva vzkříšení a přátelský robot s názvem S.A.PROTI.I.Ó.R., který může provést celostátní vzkříšení v případě úplného vymazání. Jsou užitečné, abyste pomohli přežít vaši stranu a jsou skvělé pro obsah PVE.

Nejlepší profese Dragonflight pro PvP

V současné době ne Dragonflight Profese by značně změnila v zápasech PVP, protože mnoho profesí bonusů a účinků je zakázáno.

Například v PVP nemůžete používat lektvary, což znamená. Také nemůžete používat své inženýrské pohrádky, jako je kořen, plamenomet nebo neviditelnost.

V PVP je však nezbytné, je vaše vybavení, které lze vytvořit nebo zakoupit v aukčním domě vašeho regionu. I když byste si mohli vybrat z koženého zpracování nebo kovářského kovářského kovářství, abyste vytvořili svůj výstroj PvP, stále můžete získat stejné vybavení z aukčního domu nebo se systémem řemeslného objednávek.

S řemeslnými objednávkami můžete zadat objednávku a specializovaný crafter může vytvořit vaše PVP Gear. A pokud to nezní, jako by to bylo pro vás, můžete si také vydělat čestné a dobytí vybavení.

Je tedy opravdu na vás a vašich osobních preferencích, zda byste se chtěli naučit kožené zpracování nebo kovářství, abyste vytvořili svůj výstroj PvP nebo jej zakoupili z aukčního domu. Ale v současné době neexistují Dragonflight profese, která by značně změnila PVP.

Hayley je hráč, spisovatel a autor s pozadím v podnikání. Hayley promoval s dvojím titulem v oboru řízení podniků a řízení lidských zdrojů v Austrálii. Mnoho let strávila v podnikání, dokud nenašla svou vášeň pro kreativní psaní a herní průmysl. Když se neoddává nejnovějším anime, najdete ji čtení nebo hraní videoher.