Petice · Přineste zpět Wotlk Dungeon Finder nebo pošlete průzkum všem hráčům pro jejich vstup ·, náhodný nálezce Dungeon by měl být v klasickém hněvu krále Lich

Náhodné nálezce dungeonu by měl být v klasickém hněvu krále Lich

Nedávno jsme zjistili, že některé instituce nebo jednotlivci na trhu jsou podezřelé z porušení příslušných práv a zájmů IgGM, včetně neoprávněného použití jména a loga tohoto webu a komerčních aktivit pro zisk ve jménu tohoto webu. Tento druh padělání způsobil do určité míry škodu na firemním image, obchodní pověsti naší společnosti, obchodní reputace a potenciálních obchodních příležitostí. Za účelem ochrany svých vlastních práv a zájmů a zabránění v omyl nových a starých zákazníků, IgGM tímto slavnostně prohlašuje a objasňuje: 1. Naše jediná adresa URL webových stránek je www.IgGM.com . Rozložení webových stránek IgGM je: jakýkoli jiný web nebo stejný nebo podobný našemu webu je falešný. 2. IgGM nikdy nepovolila ostatní nebo organizace k používání názvu a loga domény. Tato stránka nepřebírá žádnou právní odpovědnost za komerční chování nebo spory vyplývající z neoprávněných jednotlivců nebo týmů. 3. Hlavním obchodem IgGM je poskytovat služby třetích stran pro virtuální hry. Neposkytujeme jiné služby, prosím pečlivě odlište, abychom se vyhnuli ztrátě práv a zájmů. 4. Jakékoli zprávy o porušení, které zneužívají informace na tomto webu, musí být okamžitě zastaveny. Tým IgGM shromáždil příslušné důkazy a přijme právní opatření k prozkoumání právní odpovědnosti za porušovatele v případě potřeby.

 • Nejnovější výsledky průzkumu proti soustředění (srpen 2023)

Přiveďte zpět Wotlk Dungeon Finder nebo pošlete průzkum všem hráčům pro jejich vstup

Blizzard slyšel hlasy malého procenta skutečné komunity WOW o jejich touze zažít hněv expanze lichového krále bez vyhledávače dungeonu. Ne všichni z nás věří, že tento nástroj je na úkor zážitku komunity ve hře. I když je pravda, že to činí použití hledání skupinového kanálu zastaralého pro hrdinské dungeony, nemůže a nezničí význam komunity na vašem serveru. Nástroj Dungeon Finder neměl ve WOTLK možnost vyhledávače RAID, a proto budete stále muset znát další hráče na vašem serveru, abyste našli skutečnou skupinu RAID nebo měli slušnou pověst, abyste získali pozvánku na mops. Cílem této petice je nechat slyšet hlasy těch, kteří obvykle zůstávají mimo fóra a sociální prostory ve Blizzardově rohu internetu. My, komunita, která podepíše tuto petici, bychom milovali nálezce dungeonu, který bude implementován ve Wrath of the Lich King.

Aktualizace: Velkým kompromisem by bylo, kdyby Blizzard poslal hromadný průzkum, aby získal zpětnou vazbu od všech. Z toho, co jsem nedávno četl online, je jejich nový nápad LFG opravdu blízký tomu, co je v současné době k dispozici v maloobchodě, a jedním z důvodů, proč si lidé stěžovali na prvním místě, když došlo k RDF.

Sdílejte prosím se svými kamarády WOW 🙂

Náhodné nálezce dungeonu by měl být v klasickém hněvu krále Lich

Náhodné nálezce dungeonu by měl být v klasickém hněvu krále Lich

S potvrzením klasického hněvu Lich Kinga byla jedna věc, na kterou byli hráči zvědaví, začlenění náhodného nálezce dungeonu. I když to není ikonický darebák Warcraft, s nímž většina lidí je obeznámena, je to stále sporný bod pro klasickou komunitu.

Pro ty, kteří si neuvědomují, je pilíř klasických vydání nedostatek „moderních“ nebo „pohodlných“ systémů, které existují v současném maloobchodním maloobchodním wow. Jedním z příkladů je vyhledávání skupinového nástroje, který automatizuje nalezení večírku pro dungeon a po dokončení teleportuje hráče do Dungeon.

Argument proti náhodnému nálezci dungeonu v klasice byl vždy stejný: zabíjí společenský aspekt a budování komunity World of Warcraft. Servery jsou plné lidí a pověsti: s kým se má seskupit a komu se vyhnout. Brian Birmingham, Wow Classic Lead, má pocit, že komunita jako celek souhlasí.

Náhodný vyhledávač dungeonů existoval v původním hněvu. Mělo by to být také v klasickém hněvu

Některé z těchto nesouhlasů dokonce zahrnují způsoby, jak vytvářet skupiny pro hrdinství nebo nájezdy, plánování předem naplánovaných událostí pro skupiny vyzvednutí. Proč to lidé dělají? Protože sezení v hlavním městě a obchodním chatu není uživatelsky přívětivou zkušeností. Existuje důvod, proč existuje doplněk bulletinu LFG.

K kreditu Blizzarda jsou otevřeni vylepšení aktuálního hry hledajícího skupinového nástroje. Přidání lepších funkcí pro snadné nalezení skupin je krok správným směrem. Použití aktuálního nástroje LFG však není optimálním zážitkem. Ani nepožaduji schopnost být teleportován do dungeonu s lidmi mimo mou vlastní oblast. Pokud má klasický hněv, post-spuštění, náhodný nástroj pro nálezce dungeonu, který může vytvořit skupinu při hraní hry, byl bych nadšený.

Zatímco někteří z vás mohou vykřiknout, je to proti „klasickému zážitku“, tvrdil bych dvě věci. Za prvé, je nemožné replikovat klasický zážitek. Zejména proto, že hrajeme na mega serverech s koordinovanou frakcí nerovnováhy. Cítím se špatně pro lidi, kteří to vyčnívají na říších nižší populace. Hledání obchodního chatu pro skupinu bude noční můrou. Tito lidé zoufale potřebují náhodné vyhledávač dungeonů.

Druhý? RDF existoval ve Wrath of the Lich King. Je to součást původní zkušenosti a je to stále jedna z největších rozšíření, které hra zaznamenala. Měl by to být součástí klasického zážitku.

Autor

Jsem šéfredaktor Bosslevelgamer. Jsem také milovník videoher, jídla a piva. Zobrazit všechny příspěvky

Facebook cvrlikání škubnutí Google parní reddit

WOTLK Classic: Náhodné vyhledávání dungeonů by mělo být vylepšeno ve fázi 3

Zveřejněno: 28. dubna 2023

Zveřejněno: 28. dubna 2023

Tagy

 • Wotlk Classic
 • Wotlk Classic Random Dungeon Finder
 • Wotlk Classic Phase 3

Ve fázi 3 bude zlepšena funkce. Poté, co jste ve hře dokončili nejobtížnější výzvy, jako jsou hrdinské 10-mužské a 25členné nájezdy a Ulduar, možná zjistíte, že během týdne máte hodně volného času. Vyrovnávání alts však může být velmi časově náročné, a to i s pomocí odpočívaného XP .

Mnoho lidí na tom nemá zájem trávit tolik času, pokud loví na hoře, úspěchy nebo tituly. Pokud jste jedním z těchto lidí, možná budete chtít prohlédnout odkaz v popisu.

Někteří lidé mají pocit, že systém přihlášení k nájezdu bolí hru, protože to způsobuje, že se některé servery cítí „mrtvé“ a ztěžují si raidy, které mají být jednou z nejzábavnějších aktivit ve hře.

Existují však některá možná řešení. Jednou z možností je přidat novou funkci s názvem Random Dungeon Finder, která by usnadnila najít skupiny, se kterými se mají dělat obsah. To byla kontroverzní funkce, když byla poprvé představena, ale nyní je to široce používáno a mohl by to být dobrý doplněk ke hře v budoucnu. S touto funkcí by se hráči mohli automaticky shodovat s ostatními, kteří chtějí udělat stejný dungeon nebo nájezd, což usnadňuje hledání skupin a získání odměn a odměny a Wotlk Classic Gold . To by mohlo být zvláště užitečné pro hráče, kteří jsou ve hře nové nebo kteří nemají spoustu přátel.

WOTLK Classic: Náhodné vyhledávání dungeonů by mělo být vylepšeno ve fázi 3

Někteří hráči nejsou nespokojeni se skutečností, že některé funkce, jako je náhodný nálezce dungeon a vestavěný systém Questhelper, nebyly původně zahrnuty do hry. Navzdory tomu existují někteří hráči, kteří vyjadřují silnou opozici vůči myšlence implementace těchto funkcí, dokonce i tak daleko, že říkají, že by mohli přestat hrát hru, pokud by byli přidáni.

Není však jasné, kolik z těchto hráčů by skutečně sledovalo tuto hrozbu, vzhledem k tomu, že mnoho lidí i nadále hraje hru i bez těchto funkcí. Nakonec tato rozhodnutí zahrnují vyrovnávání touh různých skupin hráčů a neexistuje snadná odpověď.

Osobně znám tři lidi, kteří říkali, že by hru opustili, pokud by byly přidány určité funkce, ale stále se mnou hrají dnes. Mnoho hráčů se však cítí, jako by tyto chybějící funkce, jako je náhodný nálezce dungeonu a vestavěný systém QuestHelper, by byla hra příjemnější.

Přidání náhodného vyhledávače dungeonů pro hráče na úrovních 15 až 70 by bylo skvělým způsobem, jak se rychle vyrovnat a bavit se s tím. To by do hry přidalo více zábavy, zejména když se blížíme k třetí expanzi, která v současné době chybí obsah.

Kombinací vlastností dědictví, hraní s přáteli a používáním náhodného vyhledávače dungeonů může být vyrovnávání nové postavy od úrovně 15 do 70 ve World of Warcraft velmi zábavným zážitkem. Funkce náhodného dungeonu Finder umožňuje hráčům snadno a rychle najít skupiny, aby dokončili dungeony, což je skvělý způsob, jak se vyrovnat a vydělat kořist.

Tato funkce je obzvláště užitečná pro spojení s ostatními hráči na serveru a může usnadnit setkání s novými lidmi a vytvořit silný cech. Přestože někteří hráči původně oponovali funkci náhodného nálezce dungeonů, mnozí ji nyní vidí jako nezbytnou součást hry.

Použití funkce náhodného dungeonu ve World of Warcraft vám umožňuje rychle a snadno najít skupinu, která dokončí dungeony, aniž byste trávili čas běháním a svoláním lidí. Může však být také obtížné najít skupinu hráčů, se kterými se můžete vyrovnat, a nástroj LFG není vždy spolehlivý.

Může to být frustrující, když hráči odejdou po dokončení pouze jednoho žaláře a neustálé hledání nových členů skupiny může být únavné. Celkově tyto problémy mohou způsobit, že zážitek z vyrovnávání je méně příjemný, i když je to zábavný zážitek chatovat s přáteli a užívat si některá piva při čekání na další dungeon.

Ve World of Warcraft můžete vylepšit výstroj své postavy procházením aukčního domu a okouzlením pro větší sílu. Je to skvělý způsob, jak se ujistit. Bohužel mnoho hráčů z této zkušenosti chybí, protože musí strávit spoustu času čekat, až se členové skupiny připojí. Přidání funkce náhodného vyhledávače dungeonů pro úrovně 15 až 70 by však věci usnadnilo a příjemnější.

Na konci byste si vydělali bonus XP a tašku a radostné cesty by byly obnoveny. Celkově by to byla zábavná a pozitivní zážitek pro hráče, kteří by už nemuseli čekat na členy skupiny nebo příliš hledat v LFG.

Jako hráč může být zkušenost s hledáním skupin pro dungeony obtížná, zejména na osídlených serverech. Během čekání, až se členové připojí, se hráči mohou cítit odrazovaní a chybět od odměn, jako jsou tituly a domácí zvířata .

Přestože byla v minulosti slíbena funkce náhodného dungeonového vyhledávače, stále nebyla implementována. Díky tomu mohou hráči cítit frustrovaní a jako by jim chyběly. Celkově si hráči chtějí, aby do hry přidal více obsahu, aby se zlepšil zážitek, a to jak z hlediska hledání skupiny, tak z hlediska odměn i odměn.

Pro hráče World of Warcraft může být obtížné najít důvody, proč se přihlásit nebo hrát Alts. Pro zlepšení této zkušenosti se domnívám, že by měl být implementován náhodný vyhledávač dungeonu pouze s vyrovnáváním. To by usnadnilo nalezení skupin pro hrdinství, Heroic Plus a Northrend Dungeons .

Navíc, přidání radostné cesty od nynějška do předběžného sloupku Cataclysm by se hra zpříjemnila. Celkově by tyto změny byly výhodnější a zábavnější zážitek. Pokud souhlasíte, dejte mi vědět v komentářích a uvidíme se v dalším příspěvku!

 • Wotlk Classic
 • Wotlk Classic Random Dungeon Finder
 • Wotlk Classic Phase 3

Doporučený článek

Domovská stránka IgGM.com

Nedávno jsme zjistili, že některé instituce nebo jednotlivci na trhu jsou podezřelé z porušení příslušných práv a zájmů IgGM, včetně neoprávněného použití jména a loga tohoto webu a komerčních aktivit pro zisk ve jménu tohoto webu. Tento druh padělání způsobil do určité míry škodu na firemním image, obchodní pověsti naší společnosti, obchodní reputace a potenciálních obchodních příležitostí. Za účelem ochrany svých vlastních práv a zájmů a zabránění v omyl nových a starých zákazníků, IgGM tímto slavnostně prohlašuje a objasňuje: 1. Naše jediná adresa URL webových stránek je www.IgGM.com . Rozložení webových stránek IgGM je: jakýkoli jiný web nebo stejný nebo podobný našemu webu je falešný. 2. IgGM nikdy nepovolila ostatní nebo organizace k používání názvu a loga domény. Tato stránka nepřebírá žádnou právní odpovědnost za komerční chování nebo spory vyplývající z neoprávněných jednotlivců nebo týmů. 3. Hlavním obchodem IgGM je poskytovat služby třetích stran pro virtuální hry. Neposkytujeme jiné služby, prosím pečlivě odlište, abychom se vyhnuli ztrátě práv a zájmů. 4. Jakékoli zprávy o porušení, které zneužívají informace na tomto webu, musí být okamžitě zastaveny. Tým IgGM shromáždil příslušné důkazy a přijme právní opatření k prozkoumání právní odpovědnosti za porušovatele v případě potřeby.

 • Nejnovější výsledky průzkumu proti soustředění (srpen 2023)

V lednu 2023 jsme našli na Instagramu.com, které bezohlední obchodníci ukradli ochrannou známku „IgGM“ bez svolení naší společnosti. Používají nejen naši ochrannou známku k prodeji falešných produktů, ale také propojují naše recenze TrustPilot na svém Instagramu.

Fake IgGM

V srpnu 2023 jsme znovu našli dalšího nelegálního obchodníka na Instagramu.Com Pokus o použití ochranné známky „IgGM“ k prodeji padělaných herních produktů. Každý se tomu musí vyhnout včas poté, co to uvidí, aby se zabránilo podvádění.

Fake IgGM 2

Ujistěte se, že si na oficiálních webových stránkách IgGM nakupujete jakékoli herní produkty, které zabrání jakékoli ztrátě.

Máte -li jakékoli dotazy, můžete nás kontaktovat:

 • E-mail: [Ochránce e-mailů]
 • Tel: +1-918-615-8685 (USA)
 • WhatsApp +852 95642524

EA FC 24: 7 věcí, které byste měli vědět, než budete hrát kariérní režim!

Řeknu vám asi 7 věcí, které byste měli opravdu vědět, než začnete hrát minutu EA Sports FC 24 .

1. Už nemusíte hrát trénink každý týden!

První věc, o které si myslím, že byste měli opravdu vědět, je o rozvoji mládeže a o tom, jak se pro tuto hru změnil trénink hráčů . V loňském roce byla největší změnou, že jste nemuseli hrát každý týden trénink, pokud jste chtěli, aby se vaši hráči rozvíjeli a letos. Největší změnou je, že nyní můžete investovat Mince FC 24 v trenérech. Čím lepší jsou trenéři, tím rychlejší se vaši hráči zlepší. Většina lidí samozřejmě nikdy trénovala každý týden. Ale tato změna způsobí, že věci udělají mnohem realističtější a upřímně vám dá další malou malou FUT 24 mincí dřez. Takže už nebudete mít tyto masivní rozpočty v kariérním režimu. Můžete také přepnout mezi ostrostí a fitness pro každého jednotlivého hráče, což znamená, že vaše rezervy a náhražky nebudou pro tři hry zbytečné pokaždé, když je chcete přivést zpět do startovních 11. Plány školení lze přiřadit buď jednotlivě, takže je to na hráče, nebo to můžete udělat skupinám hráčů, což zahrnuje počáteční jedenáct náhradníky a rezervy, což z toho činí mnohem lepší řešení vývoje hráčů. A je to opravdu dobrý způsob, jak udržet hráče ostré, i když je nepoužíváte. Ve skutečnosti jsem ve verzi beta nehrál dost ročních období, abych vám řekl, zda je tento rok přemožen vývoj hráčů. Ale obvykle, se změnami, jako je tento, bude to docela přemoženo alespoň pro první 2 hry.

2. Pokuste se vyhnout příliš rychle se zlepšení

To také pomáhá s druhou věcí, kterou byste měli vědět, což je pokusit se vyhnout příliš rychle na začátku vašeho kariérního režimu ušetřit . Kariérní režim může být dlouhý až 15 sezón a nemá smysl podepsat, že za 75 hodnocených mexických volných agentů, když jste stále v League 2, jen abyste šli neporaženi a nechal mexického chlapa skóre 55 gólů. Měli byste si opravdu vzít čas a pokusit se užít si proces stoupání lig, pomalu posilovat své jednotky a možná přidat výzvy, pokud si myslíte, že hra je příliš snadná nebo klesá v obtížích, pokud je příliš tvrdá. Když jste u toho, doporučuji také, abyste omezili množství bezplatných agentů, které také podepisujete. Obě tyto věci vám mohou opravdu pomoci vyhnout se příliš rychle se zlepšení. A díky tomu bude hra mnohem náročnější, mnohem zábavnější a vy budete moci strávit více sezón užíváním týmu, který jste postavili.

3. AI nemůže stavět

EA FC 24 Kariérní režim

Zatímco mluvíte o budování týmu, AI je stále opravdu špatná . Hrál jsem beta docela dost, a tak mám spoustu lidí na našem nesouhlasu . A všichni souhlasíme s tím, že AI stále dělá stejné chyby, pokud jde o podepisování hráčů. Uvidíte jednotky, kde buď nemají absolutně nikdo v určité pozici, nebo půjdou ven a podepsají 10 vlevo zády. Pokud hrajete na PC, můžete to opravit, pokud máte druhý ovladač nebo klávesnici . Můžete přepnout klávesnici tak, aby byla na straně AI. Jejich tým můžete opravit před začátkem zápasu a pak se můžete trochu bavit s hraním proti funkčnímu týmu. Taktický styl S je nová věc na EA Sports FC a oni s tím pomáhají, protože AI je ve skutečnosti schopna podepsat hráče, kteří zapadají do jejich zvolené taktiky. V průběhu let jsem viděl nějaké bizarní věci v kariérním režimu. Viděl jsem tým s Giroudem běžícím za Ben Yedderem jako cílovým mužem. Doufejme, že změny taktických stylů a skautingu ve skutečnosti pomůže AI být trochu více hrozbou a dá vám trochu více náročného a dynamického soupeře.

4. Stanovit cíle

Takže když mluvíme o taktických plánech, měli byste také vědět, že každý má rád kariérní režim svým vlastním způsobem. Než tedy skutečně otevřete, EA Sports FC 24 nebo dokonce i když si ji zakoupíte, přemýšlejte o tom, co byste chtěli udělat během prvního uložení . Stanovte si některé cíle a cíle, takže vždy máte na mysli cíl. V opačném případě může vaše uložení velmi rychle stárnout. Některé z mých oblíbených Cremos v posledních několika letech byly založeny na určitých cílech. Vždy jsem si dal konkrétní výzvu, abych se pokusil porazit. To může udělat hru zábavou i do sezóny 8 nebo sezóny 9 . Pokud je tedy používáte a také používáte nové taktické styly k vytvoření taktiky, můžete snadno použít Moneyball díky novým skautským filtrům také. Pokud zkombinujete taktické styly s poskytnutím určitých cílů, buď hraní v určité lize, určitém týmu nebo v určitém stylu, pak si myslím, že máte ten okamžitý začátek opravdu dobrého a zábavného režimu kariéry.

5. V kariérním režimu není obrovské množství náhodnosti

Měli byste také vědět, že v kariérním režimu ve skutečnosti není obrovské množství náhodnosti . Samozřejmě přidali některé nové funkce, jako jsou interakce hráče. Většinu času tedy budete spravovat stabilní klub. Dějové linie jsou skvělým způsobem, jak do hry přidat trochu nepředvídatelnosti a tam jsou spousta. Můžete se podívat na Instagram, Twitter a Reddit . Pokud právě hledáte v příbězích FIFA, získáte spoustu různých mini výzv, které můžete udělat. Mohou existovat věci, jako je upustit určitého hráče nebo podepsat někoho, kdo by udělal někoho kapitána, nebo možná nehraje někoho za určité množství her z určitého důvodu. Tyto mini scénáře mohou opravdu přidat trochu náhodnosti a předvídatelnosti do vašeho uložení, což je podle mě opravdu skvělý nápad.

6. Vítězství není všechno!

Měli byste také vědět, že vítězství není všechno . Kariérní režim může být zábavnější, když bojujete o body, spíše než rozdrtit šest soupeře. Vždy doporučuji jít do konkurenčních lig, kde budete mít více týmů bojujících o tituly nebo kontinentální soutěže, zatímco ligy, jako je Skotsko, mají opravdu pouze dva koňské dostihy. Pokud hrajete někoho jako Hearts, Hibs nebo Dundee, můžete si v těchto ligách stále hodně bavit. Budete tam mít jakýsi koncový šéf s Rangers a Celtic . Existuje spousta velmi zajímavých lig, které bohužel nejsou nejkonkurenceschopnější. Samozřejmě máte přátele, což je zábava, pokud hrajete jako kdokoli jiný než PSG . Máte také Norsko, Švédsko a Dánsko . Jsem si jistý, že někteří lidé by dokonce řekli, že Anglie je nyní v situaci s Manchester City, kde je jen jeden tým, který není zábavný hrát, zatímco kterýkoli z ostatních týmů je ve skutečnosti mnohem zábavnější. Je to jen proto, že nevyhrajete každý zápas. Měl jsem spoustu zábavy zachránit s týmy, kde jsem se pokusil kvalifikovat pro Evropu se špatnými týmy. Dokonce i 7. umístěný povrch může být zábavný, pokud si vyberete ten správný tým a správnou výzvu. Doporučuji udělat něco jako otočení obtížnosti o jednu úroveň, vybírání Lutona a vidět, zda se vám skutečně podaří přežít. Zatímco některé hry na začátku mohou být trochu vyfukování, možná ztratíte šest nebo sedm nulů. Pokud to uděláte po celou sezónu, hry, ve kterých se vám podaří ovzdušit jeden nulový vítězství. Budou pro vás hodně znamenat a bude to jen opravdu uspokojivá kariéra.

7. Zkuste vytvořit klub

Poslední tip, který máme, je, že vytvoření lub je pravděpodobně jedním z nejvíce podceňovaných způsobů, jak dát režimu kariéry dech čerstvého vzduchu . Jistě, podívejte se na některé skutečné týmy ve vašich prvních několika úsporách ve hře. Skutečná zábava však pochází z vytváření opuštěných, zapomenutých nebo nyní různých týmů, které už nikdy nebudou na FIFA. Během posledních několika let jsem doporučil tým pro každou jednotlivou ligu pomocí FIFA 22 a FIFA 23 Vytvořit klubový systém. I když nyní existuje několik změn, myslím si, že některé soupravy mají nyní sponzory a možná je několik dalších stadionů prvního výběru. Jakmile se začnete nudit kariérním režimem na EA Sports FC 24, opravdu doporučuji, abyste vytvořili klub!

Věřím, že mnoho hráčů se pustí do vzrušujícího dobrodružství ve světě temné a tmavší, jen aby prozkoumala záhadnou říši mystického drahokamu. Mystical Gem obsahuje nespočet pokladů a tajemství ve hře. V této příručce odhalíme cestu k získání Mystický drahokam , Odhalte své spojení se skrytou místností v jeskyni s vysokým horským goblinem a poskytněte jedinečné nahlédnutí do prozkoumání této nové říše.

Jak najít mystický drahokam?

Tmavý a tmavší: Jak hospodařit mystický drahokam v jeskyni s vysokým rolším goblinem?

Nedávná aktualizace mystického drahokamu přidala vzácné a cenné předměty v tmavé a tmavské. Chcete -li získat tento klenot, musíte věnovat pozornost následujícím aspektům. Nejprve musíte věnovat zvýšenou pozornost oficiálním komunikačním kanálům Dark a Darker. Vývojáři často poskytují informace o aktualizacích, opravách a nových projektech. Zde přidají nepřátele s vysokou rolkou Elite. Zabijte je za šanci upustit mystický drahokam . Měli bychom však poznamenat, že to neznamená, že určitě dostanete mystický drahokam jen zabitím. Má jen určitou šanci padat . Musíte tedy stále zapojit se do bitvy a udržovat zemědělství, dokud nebudete mít to štěstí, abyste získali mystický drahokam. Když tento mystický drahokam úspěšně klesne, přistupujte k němu a vyzvedněte ho. Nenechte svou stráž a buďte vždy opatrní, abyste se vyhnuli ostatním hráčům, aby odebrali svůj mystický drahokam.

Jak používat mystický drahokam?

Tmavý a tmavší: Mystická hromada pokladu drahokamů v HR Goblin

Skutečná magie mystického drahokamu spočívá v jeho použití. Pomůže vám objevit skryté tajemství a získat přístup do zvláštní oblasti. Nejprve, než budeme moci použít mystický drahokam, musíme najít tajnou místnost. Tato tajná místnost se nachází v levém dolním rohu jeskyně s vysokým válcem . Na obrazovce můžete vidět jeho umístění na mini-mapě. Poté, co najdete tajnou místnost, všimnete si, že existují sloty, kde můžete umístit mystický drahokam. Po interakci se zásuvkou můžeme vložit drahokamy. Po vložení drahokamu se otevře tajná pasáž. Poskytuje vám přístup do dříve skrytých oblastí. Projděte si nově otevřené dveře, abyste se dále prozkoumali. V této skryté oblasti můžete najít hojnost Tmavé a tmavší zlato a kořist. Pečlivě hledejte a sbírejte odměny, které na vás čekají. Nezapomeňte být vždy připraveni čelit nepřátelům nebo výzvám v puzzle při zkoumání.

tipy a triky

Tmavé a tmavší: zemědělské mystické drahokamy v jeskyni Goblin

Nakonec vám také řeknu několik tipů a strategií, které vám pomohou maximalizovat užitečnost vašeho mystického drahokamu. Protože mystický drahokam má nízkou šanci na pokles, buďte připraveni na zemědělství. Musíte předem připravit dostatek zdrojů, lektvarů a vybavení, abyste se mohli účastnit bitvy a srazit elity jeskyně tolikrát, kolikrát je to nutné. Jakmile vstoupíte do skryté místnosti, můžete si všimnout, že kořist má lepší kvalitu. Nesení lektvaru štěstí může zdvojnásobit zisky z kořistí. Pokud zde plánujete trávit čas chovem nebo zkoumáním skrytých oblastí, ujistěte se, že máte spoustu léčivých předmětů a lektvarů . Protože nepřátelé v této oblasti bývají velmi nároční. Můžete se také setkat s mocnými nepřáteli jako a kouzelník . Proto doporučuji vyhodnotit své šance před zapojením a vždy máte únikový plán. Každý pokus bude samozřejmě jiný. Musíte se poučit z každé zkušenosti, abyste vám pomohli upřesnit vaši strategii a učinit budoucí pokusy o úspěch. Celkově doufám, že vám tato příručka poskytla jasnou představu o tom, jak získat a používat Mystický drahokam . Tento drahokam přidává vzrušující vrstvu tajemství na hráčskou cestu objevu. Poskytuje nám také cenné odměny a příležitost objevit skrytá tajemství. Při zahájení této mise buďte připraveni na různé výzvy a překvapení. Hodně štěstí!

Path of Exile 3.22: Coc Tornado Shot Shot Ice Spear Přehled

Dnešní stavba je destruktivní obsazení na kritickém tornádu Shot Ice Spear Deadeye s třídou Ranger. Tato sestava kombinuje veškerou sílu obsazení na kritické sestavení s touto bezpečností útoku na dálku. Má úžasnou jasnou rychlost a je schopna obrovské poškození šéfa.

Klady

 • Uspokojivá jasná rychlost explozí
 • Úžasné poškození šéfa
 • Instant Leech
 • Velmi tanky
 • super rychlý
 • Úžasný farmář mapy
 • Vysoké brnění a úniky
 • Vysoká šance potlačit poškození kouzla

Začal bych s touto úžasnou jasnou rychlostí, kterou vidíte. Podívejte se, jak uspokojivé je zachytit tolik ledových kopí z našich střeleckých projektů tornáda.

Ujišťuji vás, že se vám s touto krásou zamilujete vyčistit mapy. Tato postava je také úžasná pro šéfy. Způsobuje hodně poškození jediného cíle i z velké vzdálenosti. Především je také velmi bezpečné hrát. Z dálky zabijete příšery a mapové šéfy, držíte je zamrzlé na místo. A pro ty šéfy, kteří jsou imunní vůči zmrazení, můžete také udržet bezpečnou vzdálenost a zničit je stejně.

Pokud se vám podaří dostat k vám, máte stále více než 90% šanci vyhnout se útokům a vysokou šanci potlačit poškození kouzla a vysoké brnění.

Nevýhody

 • Drahý
 • Mnoho povinných položek
 • Těžko sestavit

Nyní, abych navštívil nevýhody, začal bych říkat, že tato stavba není pro každého. Potřebujete hodně Poe měna dát to dohromady.

Dalším problémem je, že není snadné stavět, protože potřebuje mnoho konkrétních vzácných Poe položky .

Rozpočet

Pokud jde o rozpočet, tato sestavení bude potřebovat nejméně 15 Božské koule dát dohromady.

Jak jsem řekl, je to drahé. Nezapomeňte na to na poebuildech.síť, najdete seznam se všemi zařízeními, které musíte koupit pro toto sestavení s přímými odkazy pro příklady prodávané jinými hráči.

Jedinečné předměty

Pro tuto sestavu potřebujete tři vojenské jedinečné předměty.

První je Asenath’s Mark přilba, která spustí dovednosti při útoku. To uděluje ještě více oštěpů ledu.

Potřebujeme také Maloneyho mechanismus . Tento je jediný toulec, který má zásuvky. Budeme používat tyto další zásuvky k debuffovým šéfům pro mnohem větší poškození.

Nakonec také potřebujeme dva Intuitivní skok Unikátní klenoty, které ušetří mnoho bodů v našem pasivním stromu.

Jasná rychlost

Pro jasnou rychlost je tento jistě 10 z 10.

Hraní s touto sestavou je nejen rychlé, ale také velmi uspokojivé.

Poškození šéfa

Poškození šéfa si také zaslouží 10 z 10.

Nakonec vrháte mnoho ledových kopí a všichni mohou zasáhnout cíl, což způsobí neuvěřitelný efekt brokovnice .

Přežití

Pro tuto přežití to dám 9 z 10.

Tato sestava může udělat vše od bezpečné vzdálenosti. Zamrzne nepřátele. Má obrovské množství únikových brnění a potlačení kouzel. Bude těžké zemřít, pokud vám vždy vadí vaše pozice na strážci a šéfy Pinnacle .

Elder Scrolls Online: Nový vyhledávač skupin v aktualizaci 40

Dnes chci mluvit o novém novém vyhledávači skupiny v Elder Scrolls Online Update 40 . Aktualizace 40 je letos poslední aktualizace obsahu ESO. S tím vývojáři přinášejí sérii do bohatého prostředí pro více hráčů. A nadcházející aktualizace 40 zjednoduší některé z největších překážek rovnováhy a zavede některé tolik potřebné změny kvality života . Jedním z nich je nový Finder skupiny .

Nový vyhledávač skupin

ESO: Nový nástroj pro vyhledávání skupin

Pokud se pravidelně spojíte s dalšími dobrodruhy. Nový vyhledávač skupin vám umožňuje vytvořit večírky pro téměř jakoukoli skupinovou aktivitu v ESO. To zahrnuje dungeony, arény a nadcházející nekonečné archivní zkoušky PvP a další . Nakonec budeme moci získat nový nástroj pro vyhledávače skupin v pokusech. Vím, že více lidí chtělo, aby vyhledávač skupin byl k dispozici v pokusech po dlouhou dobu. Tento nový nástroj pro vyhledávače skupin se tedy zdá být velmi užitečný pro rozvoj nekonečného archivu .

Výhody vyhledávače skupin

ESO: Dostáváme zbrusu nový vyhledávač skupin v aktualizaci 40 pro veškerý obsah!

Nové Finder skupiny Umožní vám uspořádat nájezdy nebo snadno farmovat Eso Gold aniž byste byli omezeni členy cechu. Můžete front a připojit se k veřejné skupině a přidat další hráče na vaši stranu, kteří hledají konkrétní cíl podle vašeho výběru. Nebo si můžete vytvořit svůj vlastní tým. Můžete si vytvořit seznam, abyste našli hráče, aby vyplnili svůj stávající tým. Dokonce i začít jako jeden hráč, můžete vytvořit skupinu a nastavit parametry pro to, co chcete najít. Nebo můžete hledat skupinu, která již existuje a chce dělat to samé jako vy. Nový nástroj vám také umožňuje upravit kritéria pro členství ve skupině a podmínky, se kterými musí splnit. Vysvětluje to věci jako úroveň body šampiona hráče, ať už používají hlasový chat ve hře, jejich styl hry a požadovanou složení týmové postavy. To vám tedy dá možnost skutečně vybudovat váš tým na základě toho, zda jste tvrdý hráč nebo ne. Přečtěte si také: Nové funkce a změny v Elder Scrolls Online Update 40! Ať už jste někdo, kdo se rád potkává a má nádherný rozhovor s lidmi, nebo chcete udělat těžší obsah a chcete nějaké vynikající hráče s vyšším CP. Můžete nastavit kritéria parametrů pro tento nový nástroj Finder Group v mnoha ohledech. Navíc, spojování s dalšími dobrodruhy by mělo být snazší než kdy jindy používat nový Finder Group Finder. Myslím, že to mnoho lidí vidělo a byli z toho opravdu nadšeni. Protože skupinové vyhledávač ve hře musí být dlouhodobě aktualizován.

Nevýhody vyhledávačů skupiny

Elder Scrolls Online: Myšlenky na nový vyhledávač skupin v aktualizaci 40

Tento nový vyhledávač skupin však také přinese nějaké problémy. Nyní, pokud byste se měli rozdělit, věděli byste nevýhody těchto různých skupin. Řekněme, že pokud založíte nekonečné archivní zkoušky PVP mezi dungeony a arény a vytvoříte vlastní skupinu. Můžete jej dále rozdělit do různých skupin, jako je úroveň hráče CP, hlasový chat ve hře, styl her, skupinová kompozice . To se zmenšuje dále, což způsobí, že hra trvá déle, hledat hráče. Vzhledem k tomu, že každý z nich může mít jinou sadu parametrů, nyní trávíte více času fronty pro uzdravení tanků nebo DPS. To trvá dlouho, zejména jako DPS. Ale pokud chcete splnit konkrétní skupinu, můžete přidat další vrstvu pro odfiltrování určitého obsahu, který znáte parametry pro. Doufejme, že to tento proces opravdu nezpomaluje.

Poslední myšlenky

Hádám však Finder skupiny . Protože pokud jej více lidí používá v dungeonech a zkouškách, pravděpodobně jej použijí v PVP a nekonečném archivu . Ale zda vyplní určitý fond hráčů více než jiná mechanika, zbývá vidět. Ale myslím, že celkově je to rozhodně významný upgrade ve srovnání s vyhledávačem skupiny, kterou jsme měli v posledních několika letech. Jen doufám, že to nezpomaluje náš čas fronty. Každopádně se těšíme na jeho příjezd!

Je čas mluvit Jak vyrobit zlato od úrovně 40 do úrovně 50 v klasickém wow hardcore .

Intro

WOW Classic Hardcore: Jak vyrobit zlato z úrovně 40-50?

Sledováním předchozích průvodců jsem vydal, jak vyrobit zlato až do úrovně 40. Většina z vás by měla mít své hory 40 na úrovni 40 a nyní můžete začít hospodařit s velkým zlatem. Alternativně, pokud ještě nemáte držák, můžete použít některé z těchto metod, abyste se dostali k tomuto poslednímu úseku a získali ho na horu! Úroveň 40 až 50 je ve skutečnosti docela zajímavou úrovní pro zemědělství WOW Classic Hardcore Gold . Protože až do úrovně 44, technicky nikdy nemusíte brousit žádné davy vůbec, můžete hledat celou nezbytnou cestu. Ale na úrovni 40 až 50, v určitém okamžiku budete muset brousit některé davy, protože prostě není dostatek úkolů, abyste se mohli vyrovnat, i když uděláte každý možný dungeon, včetně každého Dungeon Quest. Kombinací tohoto období broušení s lukrativní zlatý farmou si můžete také zajistit pár set zlata a zároveň dělat broušení, které již děláte pro zkušenosti, takže je to opravdu oboustranně výhodné, opravdu.

Zlatá zemědělská místa

S tím řekl, podívejme se na některá místa, kde kombinujete zemědělství Hardcore Gold zatímco zároveň brouší zážitek.

Feralas

První farma, která stojí za zvýraznění, je Harecrest Nagas ve Feralasu . To je místo, kde vám také mnoho příruček vyrovnávání řekne, abyste brousili, ale ve skutečnosti stojí za to broušení, protože upouštějí škeble, které mohou spadnout zlaté perly. Protože však většina průvodců vyrovnáváním vám řekne, abyste zde uchopili, bude zde hodně konkurence.

Tanaris

Možnost číslo dvě jsou odpadní věže v Tanaris . Ne piráti, ale banditi . Tito kluci jsou ve skutečnosti docela dobří. Upustí stálé množství syrového stříbra . Mohou upouštět batohy Journeymana . Upouštějí látku mágeweave a mohou upustit lektvary ! Také upouštějí odpadní vodní pouzdro . A můžete podat 5 z nich prostřednictvím opakovatelného úkolu, který vám dává malé množství zkušeností + tašku na dobrotu, dává vám jídlo, nápoje a další lektvary. Všechno to kombinované znamená, že od těchto kluků dostanete statné množství léčivých lektvarů a lektvarů, které by mohly ve skutečnosti prodat za slušnou částku na hardcore serverech, kde lidé chtějí mít lektvary připravené pro případ, že. Máte také další místo v Tanaris, které zabíjí želvy na severovýchodě pro želvy, zlaté perly a celkové předměty prodejců . Tento je ještě lepší, pokud máte kůži. Když už mluvíme o želvech a skinningu, máte také tento v Hinterlands na pobřeží. Tyto želvy jsou poměrně vysokou úrovní, takže jsou vhodné pro horní část této úrovně držáku. Na vrcholu želvského masa také dávají želví stupnice, když se s kůží budou potřebovat kmenové kožené zpracování .

Hinterlands

Lepte s Hinterlands, můžete také farmovat pro Wildvines v těchto místech, která se používají v mnoha populárních řemeslech, jako jsou Wildvine Goggles a další předběžné předměty pro útok, většinou pro kolečka. Ještě jedna farma v Hinterlands je tato pro silné Wolfhides, což zejména divoké druidy potřebují pro jejich Wolfshead Helm, takže je to docela niché Goldfarm.

Hornictví

Pokud máte těžbu, můžete vytvořit šílené množství Klasické hardcore zlato na této úrovni držáku. Je to díky zemědělství Mithril, jedné z těžebních rud, které jsou v nejvyšší poptávce a také nejnižší nabídku, a vytvoří perfektní scénář pro položku, která by mohla prodat za hodně zlata. Mohli byste se buď podniknout jednu z zemědělských tras Mithril a konkrétně provozovat kola a hledat mithrilské žíly, nebo můžete dělat to, co osobně dělám: zkontrolujte místa s vysokou hustotou pro Mithril zhruba každou půl hodinu, a zároveň provádět úkoly nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy nebo dělat jiné farmy. Pro účely této strategie vám ukážu, že moje dvě osobní oblíbená místa s vysokou hustotou pro Mithril právě tady, z nichž jeden je v Hinterlands ve slavné jeskyni hub duchů, druhou jsou podzemní úly v Tanaris, které stojí za to zkontrolovat. WOW Classic Hardcore umístění pro MithrilZde jsou dvě další těžební trasy, konkrétně zaměřené na zemědělství Mithril Ore & Truesilver . WOW Classic Hardcore Dvě další těžební trasy

Zbytky zlata

Protože se pohybujeme kolem úrovně 40 nyní a do úrovně 50, jedná se také o úroveň držáku, kde začnete hromadit více zlata, než v současné době potřebujete, a budete mít to, co osobně označujete jako „zbylé zlato“. To je místo, kde musíte začít kupovat předměty, které se mohou zvýšit v ceně později v řadě, jako je za pár týdnů nebo několik měsíců, jen abyste vytvořili nějaké velmi snadné zlato. Osobně jsem viděl, že položky stoupají v ceně více než 10krát během časového prostoru měsíce v klasickém WoW, což je kvůli tomu, jak funguje inflace. Více hráčů se dostane na úroveň 60, lidé získají přístup k dalšímu zlatu a položky, které jsou žádané, stoupají v ceně. Řekněme tedy, že vám například zbývá 500 zlata. Tím, že za 2 měsíce neinvestujete, odhlásíte a přihlásíte se, budete mít 500 zlata. Ale pokud investujete do položek, které stoupají za cenu 10krát, můžete investovat do těchto položek, přihlásit se za 2 měsíce a mít 5 000 zlata, efektivně vám poskytnout 4500 zlata zdarma za čistý zisk. Protože Classic Wow je poměrně vyřešená hra, která proběhla touto hrou několikrát, počítá pouze oficiální Blizzard Server. Měli jsme originální vanilku, klasickou wow, sezónu mistrovství a nyní hardcore . Takže toto je naše 4. spuštění vanilkového wow. Máte také mnoho soukromých serverů. Takže víme, co je populární, v jakých časech a které spotřební materiály se používají, ve kterých nájezdy a navíc pro Hardcore budou všechny položky související s přežitím vaší postavy v ještě vyšší poptávce. Za účelem poskytnutí několika snadných investic obvykle vkládám téměř veškeré své časné zbývající zlato do malých plamenů a elementárních požárů . Ale pokud chcete seznam všech mých investic, které mi daly desítky tisíc zlata v Classic Wow, můžete si prohlédnout můj předchozí klasický průvodce hardcore zlatým zemědělstvím. Také si přečtěte: Jak hospodařit surové zlato v Wow Classic Hardcore? – Konečný průvodce

Ostatní profese s potenciálem

Toto je také úroveň držáku, kde profese začnou skutečně prudce stoupat, pokud jde o ziskovost.

Bylinnismus

WOW Classic Hardcore bylinlismus

Toto je také úroveň držáku, kde můžete začít tahat slušné množství zlata prostřednictvím bylinství, konkrétně prostřednictvím duchů hub a ohniště, a ukážu vám své oblíbené trasy právě tady: Obvykle zeměděl jsem oheň v Tanaris & Searing Gorge, právě běžím kolem zóny. Houby duchů lze nalézt v Hinterlands v jeskyni, X označuje místo a potřebujete 245 dovedností, abyste si ji vyzvedli. Stojí za to udělat celé kolo kolem zóny a zkontrolovat jeskyni každé kolo. Velké plus, pokud máte těžbu, stejně jako tam můžete v této jeskyni plodit až 4 mithril žíly plus 3 huby duchů. Pokud máte na stejném znaku jak bylinství a těžbu, doporučuji používat doplněk „SwitcherTracking“, který přepíná, který materiál sledujete každé 2 sekundy na automatizovaném základě. Díky tomu se cítíte, jako byste sledovali byliny a těžební žíly současně.

Rybolov

WOW klasický hardcore rybaření

Pokud jste udržovali své rybářské dovednosti, můžete lovit na pobřeží Tanaris pro oba Stonescale Eel & Firefin Snappers, které se používají při tvorbě koncové hry spotřební materiály používané pro útok na úroveň 60. Není to opravdu užitečné pro výrobu zlata při vyrovnání, protože z rybolovu nemáte žádné zkušenosti . Ale pokud zoufale potřebujete zlato a nevadí to obětovat tuto zkušenost za hodinu, může vám rybolov poskytnout dobré množství zlata.

 • Copyright © 2017-2023, Hong Kong Game Bee Technology Co., Limited (Unit D, 16/F, One Capital Place, 18 Luard Road, Wan Chai, Hongkong), všechna práva vyhrazena.