Pevnost tajemství a sběratelů Doom – Doom Eternal Guide – IGN, tady jsou všechny věčné pevnosti zkázy tajemství | PC hráč

Zde jsou všechna tajemství ve vaší věčné základně Doom

Sentinelové baterie

Pevnost tajemství a sběratelských předmětů

Vítejte v průvodci IGN k doom eternal Pevnost tajemství a sběratelských předmětů.

Space Hub Doom Slayer působí jako váš bod zastavení mezi určitými misemi. To neznamená, že nenajdete Tajemství, cheaty, a sběratelské předměty Shromažďovat, i když jste na palubě. Čtěte dále a zjistěte, které Tajemství a sběratelské předměty Pokud nebudete prozkoumávat.

 • Cheat kódy
 • Položky codex
 • Umístění tokenu praetoru
 • Umístění Sentinel Crystal

Cheat kódy

Můžeš najít Dva podváděcí kódy V určitém okamžiku na pevnosti Doom. Musíte však postupovat kampaní, abyste je odemkli. Můžete se podívat na naše Cheat kódy Průvodce pro více informací o tom, jak je získat.

Položky codex

Existují Osm záznamů Codex objevit na pevnosti Doom. Pouze jeden z nich je však založen na textu, s ostatními sedmi bytostmi ARC vysílání. Můžete si prohlédnout náš Pevnost položek Doom Codex Průvodce vidět, kde jsou tato tajemství udržována.

Umístění tokenu praetoru

Můžete chytit Čtyři tokeny oblek praetoru na vašem vesmírném rozbočovači. Jako naše Umístění tokenu praetoru Průvodce odhaluje, že budete potřebovat sentinelové baterie, abyste je odemkli. Jakmile se chystáte, můžete k nim získat přístup Umístění tokenu praetoru.

Umístění Sentinel Crystal

Existují Dvě umístění Sentinel Crystal na pevnosti zkázy. Stejně jako tokeny oblek praetoru budete potřebovat sentinelové baterie, abyste na ně dostali ruce. Přečtěte si naše Umístění Sentinel Crystal Průvodce vidět, co je co.

Zde jsou všechna tajemství ve vaší věčné základně Doom

Doom Eternal Fortress of Doom Space Station Sentinel

Podívejte se na všechna tajemství věčné základny zkázy? Tato oblast rozbočovače je místem, kde se získáte mezi misemi, a je plná dobrot. Uvnitř vašeho plovoucího hradu odemknete nové zbraně a granáty, obnovíte energii do místností obsahujících Modbots a praetorské obleky a sbíráte další stylové zboží. Sběratelské předměty, které jste objevili během kampaně.

Pokud chcete vidět své démonské hračky pečlivě vystavené na uklizené polici, houpejte se na některé klasické skladby, nebo možná jen obdivujte na mírně hrubé hrubé, i když neaplikované kovové, nástroje, jste na správném místě. Pojďme se tedy dostat na to, jak můžete dokončit svou sbírku cheat kódu a vyřešit tajemství těchto souborů chráněných heslem v počítači Slayer’s Computer. Umístěte se pro spoilery, Přirozeně, když pokrýváme všechny věčné pevnosti zkázy základny.

Všechna pevnost z Doom Base Secrets

Cheat kódy

V pevnosti Doom se nacházejí dva doom věčné cheatové kódy a oba jsou relativně snadné najít:

 • Všechny runy: Tím se odemkne všech devět run. Začněte hledat tím, že se pustíte do jedné z pevnosti přístavby Doom, s několika sentinelovými bateriemi v ruce. Počínaje hlavní oblastí v pevnosti, opusťte na zadní straně místnosti a vezměte po schodech dolů. Zamířte velkými dveřmi uprostřed a pak sneste přímo na to, abyste vedli dveře, které vedou ven. Slot si sentinelové baterie pro přístup k budově a propadněte dolů otvorem vlevo na římsu níže, abyste získali kód.
 • Plně upgradovaný oblek: Tím se odemkne všechny praetorské body. Uvnitř pevnosti jděte do místnosti s okny z barevného skla a střílejte červený cíl na středním okně na pravé straně. To odhaluje červenou skokovou podložku, se kterou můžete dosáhnout římsy ve stropě. Pokud na okně nevidíte červený cíl, možná jste dorazili příliš brzy. Pokud tomu tak je, znovu po dokončení několika dalších misí znovu opětovné.

Počítačová hádanka

Musíte se vydat do ložnice zabijáka. Posazený na jeho stole je starý počítač se dvěma záhadnými soubory na displeji. Prvním souborem je původní hra DOOM, kterou můžete odemknout dokončením kampaně a shromažďováním všech cheat kódů. Druhý soubor je chráněn heslem. Zadejte věčný počítačový kód DOOM Flynntaggart V terminálu pro odemknutí herního souboru Doom II.

Sentinelové baterie

Sentinelové baterie se vyskytují jednotlivě napříč misemi zkázy Eternala, ale jejich párování vám poskytne dobré věci. Pevnost Doom obsahuje řadu uzamčených místností, které vyžadují, abyste darovali dvě baterie na obnovení energie a přístup k tomu, co je uvnitř.

Kromě cheatového kódu venku a zvláštní odměny před dokončením všech šesti zabijáckých bran, zde jsou všechny další věci, které můžete najít:

 • Klasická kůže: Ve velké místnosti v zadní části pevnosti, přímo naproti hlavní místnosti.
 • Praetorová kůže: Nachází se v přístavbě na pravé straně.
 • Sentinel Skin: Nachází se v přístavbě na levé straně.
 • Dva Modboty: Na podlaze pod klasickou kůží.
 • Čtyři body oblek praetoru: Dva na podlaze pod klasickou kůží a dva na podlaze pod zabijákem.
 • Dva Sentinel Shards: Na podlaze pod modboty.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Emma Matthews

Jako spisovatelka průvodce hráčů PC, Emma obvykle žongluje několik her najednou. Miluje konkurenční střelce první osoby jako CS: Go and Call of Duty, ale vždy má čas na několik kol Hearthstone. Je nejšťastnější, když zachraňuje mopslíky ve Spelunky 2.