Přezkum předčasného přístupu: Synové lesa – destructoid, koupit syny lesní páry

Synové lesa

. Postavili jste kabinu v lese a pak jste strávili většinu snahy zabránit tomu, aby vás kanibaly probudily v noci. To musí být, jak všichni tito bránoví komunitní předměstí vidí svět.

Přezkum předčasného přístupu: Synové lesa

byl úžasný simulátor „vystoupit z mého trávníku“. . .

. Byl to jeden z velkých příběhů o úspěchu v příspěvku-Minecraft Boom s otevřeným světem.

. Tím myslím, že poté, co dokončil svůj běh v předčasném přístupu. . Není to tak, že by se mi to nelíbilo, jen by to mělo pravděpodobně větší dopad, kdybych to zkusil mnohem dříve. Pokračování jsem však vyčlenil, protože jsem chtěl vidět, co může aktualizace udělat. Synové lesa je to pokračování a rozhodně má stromy.

Synové lesa - vchod do bunkru

(PC)
Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Newnight

MSRP: 39 $.99

Les začalo letadlem, Synové lesa otevírá se a helikoptéra pád. Vrtulník plný velmi tichých lidí, včetně vás! A Kelvin!

Kelvin je úžasný. . Přestože jste dva z vás uvízli na ostrově pokrytých mutantními kanibalskými nudisty, vole je jen paprskem slunečního svitu. Píšete pokyny na poznámkový blok, abyste ho přiměli dělat věci, a on se jen usmívá, přikývne a jde do práce. Nemusí s vámi nutně zůstat, místo toho jen putuje vaším obecným směrem. .

Vy a Kelvin jste na ostrově, abyste se pokusili najít tři chybějící bohaté lidi. . Nebo možná jste jen velmi smýšlející oddaní k nalezení těchto miliardářů. .

Možná. Ve skutečnosti byste se mohli více soustředit na přežití, ale bohatí lidé mají nejlepší kořist. Právě jsem zjistil, že přežití pro mě není moc prioritou. Synové lesa, jejich . Nakonec jsem založil primární základnu operací, ale to bylo většinou tak, že bych věděl, kde jsem uložil všechny své hromady přebytečného jídla.

Obvykle jsem cestoval a zřizoval dočasné tábory, abych zachránil a prošel noc. V tranzitu jsem byl demolicí míč. Kdybych narazil na kanibalský tábor, zabil bych všechny, odsekl jim hlavu a vstřelil je jako varování pro každého, kdo si myslel, že je dobrý nápad stavět na mé cestě. Můj manžel by se občas naklonil, aby sledoval mé vykořisťování, a on si myslel I padouch . PFFT. Jako kdyby. Nejsem jako tito lidé. Mám na sobě oblečení!

Když už mluvíme o tom, systém Armor System je na hovno. Když jste však v jeskyni a bojujete s slizkými, podzemními nudisty, můžete je pokožku. Ne, úplně jako, úplně. Prostě si oholíte plátek zadku (předpokládám). Pak je můžete jen přilepit na sebe. . Nošení smokingu vyrobeného z zadků je mnohem lepší alternativou než být zachráněn k smrti slepými nudisty. Někdy.

Nadace

Synové lesa A bylo to … tam. To je v raném přístupu, takže to dává smysl, že by to byly bojové boty, ale ve svém současném stavu je to trochu divné. . . Ukáže se znovu, ale opravdu nevím, jaká je jeho dohoda.

. . . .

a ještě se to nedostalo ke svému pokračování. .

. . Řekl bych, že je to docela bezpečné ponořit se právě teď, ale za to, co to stojí za to, plánuje asi osm měsíců hluboký včas v přístupu.

. Lesy vypadají skvěle. Miluji dobrý les videoher a dosud se jedná o některé z nejlepších lesů, které jsem viděl. Svěží podrost a tyčící se stromy. . Starší svitky IV: Oblivion a myslel si, že to byly nejlepší lesy, které by mohly vypadat, takže vím, že to, jako pět let, to bude pravděpodobně opravdu nevýrazné. .

Také se mění roční období. Jednoho rána se jen probudíš a najednou je sníh, ale to je opravdu super. . Synové lesa . .

, Obecně víte, na co jsi. . . . . . . Jsou v pohodě.

.]

Spisovatel štábu – Zoey je herní gadabout. V roce 2018 začala blogovat s komunitou a brzy zasáhla přední stránku. Normálně nalezena zkoumání nezávislých experimentů a retro knihoven, snaží se, aby zůstala chronicky uncool.

Parní dárková karta 20 €

Synové lesa

Úplně nový zážitek od výrobců „lesa“ poslaného, ​​aby našli chybějícího miliardáře na odlehlém ostrově, ocitnete se v Hellscape zamořeném kanibalem. .Horrorový simulátor pro přežití zažívá úplnou svobodu řešit svět, jak chcete. Rozhodnete se, co děláte, kam jít a jak nejlépe přežít. Neexistují žádné objednávky NPC na vás nebo G.

Nedávné recenze Steam:
Velmi pozitivní (129823)

Brzký přístup

Tato hra s raným přístupem není úplná a může nebo se nemusí dále změnit.

Vizuální prvky

Synové lesní obrazovky 1

Sons of the Forest Screenshot 2

Sons of the Forest Screenshot 3

Sons of the Forest Screenshot 4

Sons of the Forest Screenshot 5

Popis

Zcela nový zážitek od tvůrců „lesa“

Poslán na nalezení chybějícího miliardáře na odlehlém ostrově, ocitnete se v Hellscape zamořeném kanibalem. V tomto děsivém novém simulátoru pro přežití v otevřeném světě se postaví, stavíte a snažíte se přežít, samostatně nebo s přáteli.

Horrorový simulátor přežití

Zažijte úplnou svobodu řešit svět, jak chcete. Rozhodnete se, co děláte, kam jít a jak nejlépe přežít. Neexistují na vás žádné objednávky NPC, ani vám dávají mise, které nechcete dělat. Dáváte objednávky, vyberete si, co se bude dít dál.

Bojujte s démony

Vstupte do světa, kde není nikde bezpečný a bojuje proti řadě zmutovaných tvorů, některých, kteří jsou téměř lidští, a jiní, kteří jsou jako nic, co jste kdy viděli. Vyzbrojeni pistolemi, osy, omráčením obušky a další, chrání sebe a ty, na kterých vám záleží.

Stavět a řemeslo

Cítit každou interakci; Rozbijte tyčinky, aby se ohně. Použijte sekeru pro vystřihnutí oken a podlah. Postavte malou kabinu nebo směs na straně moře, volba je vaše.

Měnící se období

Vytrhnout čerstvý losos přímo z potoků na jaře a v létě. Sbírejte a skladujte maso za chladné zimní měsíce. Nejste na tomto ostrově sami, takže jak se zimní vracejí a jídlo a zdroje jsou vzácné, nebudete jediný, kdo hledá jídlo.

Kooperační hraní

Přežít sám nebo s přáteli. Sdílet položky a spolupracovat na budování obrany. Přineste zálohu a prozkoumat nad a pod zemí.

Konfigurace

minimum *

 • OS: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-8400 nebo AMD Ryzen 3 3300X
 • Paměť: 12 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 1060 3GB nebo AMD Radeon RX 570 4GB
 • DirectX: Verze 11
 • Úložný prostor: 20 GB dostupné místo
 • SSD (preferováno)

Doporučeno *

 • OS: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i7-8700K nebo AMD Ryzen 5 3600x
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce 1080ti nebo AMD Radeon RX 5700 XT
 • DirectX: Verze 11
 • Úložný prostor: 20 GB dostupné místo
 • Další poznámky: SSD (preferováno)