Přihlásit se k odběru Prime Gaming – podpora | Amazon hry, vše, co potřebujete vědět o Amazon Prime Gaming – Recenzed

Vše, co potřebujete vědět o Amazon Prime Gaming

Další informace najdete:

Jak hrát prvotní hry

Přihlaste se k odběru hraní her

Přihlaste se k odběru hraní her

Přihlaste se k odběru a začněte používat své hlavní herní výhody zahrnuty s vaší Amazon Prime nebo Prime Video Membership.

Pokud jste již členem videa Amazon Prime nebo Prime, propojte svůj účet Amazon . Jinak potvrďte, že se nacházíte v způsobilé zemi nebo území .

 1. Přejít na Prime Gaming .
 2. Vybrat Zkuste Prime .
 3. Potvrďte, že umístění zobrazené v výzvě je správné.
  • Pokud není správné, vyberte Změnit zemi , a pak vhodná možnost.
 4. Vybrat Pokračovat .
 5. Přihlaste se nebo vytvořte účet Amazon.
 6. Postupujte podle pokynů a dokončete proces registrace členství a proces propojení účtu.

Další informace najdete:

 • Co je to Prime Gaming?
 • Přihlaste se k odběru kanálu Twitch pomocí Prime Gaming
 • Země a území způsobilé pro hraní hraní
 • Prime Gaming Web

Vše, co potřebujete vědět o Amazon Prime Gaming

Obrázek screenshotů ze dvou her v hlavním herním katalogu

Kredit: Amazon Prime

Madison Durham

Napsáno Madison Durham, Spisovatel vedoucího zaměstnance pro obsah partnera, TTRPG Nerd a Avid Reader.

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Se vzestupem modelů a služeb streamování pro film a televizi přišel tlak na podobné trendy v herní sféře. Společnosti jako Xbox, PlayStation a Nintendo pracují na vytváření přístupných modelů založených na předplatném pro hraní her, které zrcadlové služby jako Netflix a Hulu. Nejpozoruhodnějším příkladem je Xbox Game Pass, která dává hráčům přístup k obrovské knihovně her za nízké měsíční náklady.

Jako majitelé Twitch, Amazon již má masivní ruku v současném stavu hraní, ale také přidali nová výhoda pro premiéry ve formě jejich menší herní herní služby, Prime Gaming.

Co je to Prime Gaming?

Prime Gaming je další služba, která přichází s náklady na předplatné Amazon Prime. Prime Gaming Funkce ve hře kořist, hry zdarma ke stažení a další výhody a funguje jako doplněk k dalším službám Prime.

Chcete -li získat přístup k hlavnímu hraní, budete muset jít na Twitch nebo být nasměrován z vašeho účtu Amazon Prime. Tam aktivujete Prime Gaming, abyste jej připojili k vašemu hlavnímu účtu. Pokud již máte členství v Prime, jakmile se přihlásíte, budete nasměrováni zpět na Prime Gaming. Máte také možnost propojit své škubnutí.Televizní účet pro Prime Gaming, který se doporučuje, protože mnoho výhod spojených s prvotřídními hrami je převedeno na Twitch. Twitch dokonce hostuje hlavní ikonu ve svém panelu nabídek, takže máte přístup k výhodám přímo z webu.

Příklad her na Prime Gaming

Příklad katalogu Prime Gaming.

Můžete získat předplatné Amazon Prime za 12 $.99/měsíc nebo 119 $ ročně. Můžete také získat hraní hraní, pokud máte pouze členství v hlavním videu, které stojí 8 $.99/měsíc. V obou případech lze přistupovat k hraním hlavních her bez dodatečných nákladů.

Co získáte s prvotním hraním?

Snad nejznámější výhodou Prime Gaming je bezplatné předplatné Twitch, které přichází se službou, což vám umožňuje předplatit jeden kanál Twitch zdarma (pravidelné předplatné na kanál stojí 4 $.99) Pokud si udržíte předplatné hlavní hry. Kromě předplatného Twitch můžete také získat:

 • Herní kořist, který se aktualizuje každý měsíc, například League of Legends kůže, Podzim kostýmy, Apex legendy kůže, FIFA 21 Obsah a další pro PC, Xbox a Playstation
 • PC hry zdarma každý měsíc včetně Král příšer, Ironclad, Monster Prom: Hotseat Edition, Stolování, Poslední čepel 2, Samurai Shodown v Special, Král bojovníků 2002 neomezený zápas, Shock Troopers, Kovový slimák 3, a více
 • Odznak chat koruny Twitch
 • Exkluzivní emoce Twitch
 • Rozšířené úložiště Twitch VOD a vysílání

Jak se porovnává Prime Gaming s jinými herními službami?

Pokud se zaregistrujete na Amazon Prime pro samotné herní výhody, pravděpodobně za náklady nebudete mít velkou hodnotu. Prime Gaming nelze rozumně porovnat s robustní předplacenou službou, jako je Xbox Game Pass, nebo dokonce s menším předplatném pro online hru a hry, jako je Nintendo Switch Online, protože to není zamýšleno fungovat jako jednorázový obchod pro hry a herní obsah. Prime Gaming se spíše zdá být jakýmsi druhem doplňkového pohledu. Hrají hry z nezávislých studií a kořisti, které by prospěly hráčům, kteří dávají přednost hráčům Battle Royale nebo MMO, takže pokud jste hráč PC s preferencí pro online hru, určitě stojí za to se podívat na jejich katalog kořistí a hry.

Uživatelé Twitch stojí za to, aby získali maximum z Prime Gaming. Pokud jste divák Twitch, který se těší žonglování více předplatných, je bezplatný Twitch Sub od Prime Gaming skvělým pohledem. Navíc, pokud jste tvůrce Twitch, Prime Gaming vám umožní ušetřit minulé vysílání na 60 dní místo standardu 14, což je nesmírně prospěšné, pokud jste menší tvůrce, který chce udržovat obsah na platformě.

Způsob, jakým je v současné době nastaven hraní hraní, doporučujeme, abyste jej přidali, pokud jste již hlavním členem, ale cena je mírně vysoká pro dostupné výhody, pokud se zaregistrujete na Prime pro samotné herní výhody. To znamená, že je to skvělý doplněk k hlavnímu kola Prime Services a pravděpodobně získá více herních titulů ke stažení, jak čas pokračuje.

Vyzkoušejte Amazon Prime Gaming s vaším hlavním předplatným nebo hlavním členem videa od 8 $.99/měsíc

Ceny byly přesné v době, kdy byl tento článek zveřejněn, ale může se v průběhu času měnit.

Odborníci na recenze produktů mají všechny vaše nákupní potřeby zakryté. Sledujte recenze na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Tiktoku nebo Flipboardu pro nejnovější nabídky, recenze produktů a další.