Příští týden se spustí třída Necromancer Diablo 3 S Necromancer – Gamespot, Diablo III: Rise of Necromancer | Diablo wiki | Fandom

Diablo III: Rise of the Necromancer

Mnoho nekromancerských krevních dovedností stojí život spolu s esencí, takže existuje spousta mechaniků, která získá zpět ztracené zdraví.

Příští týden se spustí balíček třídy Necromancer Diablo 3

I když to nemusí být správný expanzní balíček, Diablo III je v řadě, aby obdržel nějaký velký nový obsah velmi brzy s vzestupem balení Necromancer. Tato DLC, jejíž hlavní součástí je nová třída Necromancer, má konečně datum vydání a je naplánována na spuštění 27. června.

Balíček je oceněn za 15 USD a bude k dispozici po vydání 2.6.0 Aktualizace na PC, PS4 a Xbox One. Hráči konzoly, kteří ještě nevlastní hru. . Blizzard nespecifikoval, jak dlouho by toto úvodní ceny vydrželo.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo 3: Rise of the Necromancer – oficiální datum vydání

Rise of the Necromancer přidává třídu NecroMancer, která je založena na fanoušku oblíbeném z Diablo II. Lze jej hrát v kampani i dobrodružném režimu jako jakýkoli jiný charakter. Balíček také obsahuje řadu dalších, méně významných komponent, z nichž většina je náhled ve videu výše. Je tu nebojová mazlíček, sada kosmetických křídel, možnosti přizpůsobení banneru, rám portrétu a vlajka. Hráči také získají další dva sloty postav a karty skrýše, i když ten druhý je k dispozici pouze PC hráčům.

To vše bude přístupné, jakmile vzestup balení Necromancer bude na prodej, což bude jednou údržba 27. června, je dokončena. Přesný plán toho můžete vidět zde; Na PC to začíná v 10:00 PT / 1pm ET v Severní Americe a v 23 hodin Cest v Evropě. Na konzolách to začíná v 8:00 PT / 11:00 ET / 17 PM CEST.

I když si nekupujete nový balíček, stále získáte nový obsah s vydáním 2.6.0 Aktualizujte příští týden, pokud vlastníte expanzi Reaper of Souls. Zahalené rašeliniště a chrám prvorozených zón, říše osudu a výzva Rifty všechny uvolnění jako součást náplasti.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Diablo III: Rise of the Necromancer

Vzestup nekromanceru je balíček DLC pro Diablo III. Vyšlo 27. června 2017.

Obsah

Přehled []

Balíček stojí 14 $.. [1] Pro použití smečky je třeba mít Zabiják duší nainstalováno pro PC nebo mít Ultimate Evil Edition pro konzolu. Spolu s nekromancer budou implementovány nové úspěchy. [2] [3] Nákup balení pro PC/Xbox One/PlayStation 4 dává hráčům přístup pouze k platformě, za kterou ji koupili. [4] K nákupu balení si ho hráči PC/Mac mohou zakoupit prostřednictvím obchodu ve hře, který bude implementován v Diablo III nebo v obchodě Blizzard. Hráči konzoly si ji mohou zakoupit prostřednictvím tržišť Xbox One/PlayStation 4. Alternativně mohou hráči konzoly získat balíček jako součást Diablo III: Věčná kolekce. Nebude zveřejněna žádná fyzická verze balení. [1]

Funkce [ ]

 • Necromancer, nová hratelná třída
 • Vedoucí domácí mazlíček
 • Kosmetická křídla
 • Dva další sloty znaků
 • Dvě karty Stash (nejsou k dispozici na konzole) [1]
 • Portrétní rám
 • Banner Sigil [5] [6]

Recenze expertů GameSpot

Necromancer (Diablo III)

„Všechno, co roste, musí také uschnout a zemřít. Všechny zemře a roty a pak žijí živobytí. Toto je skvělý cyklus bytí a my, kněží Rathmy, použijeme naše temné umění k vytvoření. Ačkoli většina nám nerozumí, jdeme tam, kde jsme potřebováni. Můj pán se dozvěděl, že hvězda padla na Západ a čerpala mrtvé z jejich hrobů. Přikazuje mi na cestu do Tristramu a vrátí je k jejich odpočinku. Protože pokud není cyklus dodržován, znamenalo by to konec všech věcí.”

D3Necro-Male

The Necromancer je sedmá hratelná třída Diablo III a přidal Diablo III: Rise of the Necromancer. Bylo to odhaleno na BlizzCon 2016. Základní koncept je založen na původní třídě stejného názvu.

Obsah

Lore []

. zpustošil náš svět. A rovnováha, která nás udržovala. byl ztracen. Obávali jsme se, že tento den přijde. Když jsou pozemky zničeny a šampióni světla již nemohou zachránit ty, kteří potřebují. Ale já budu. Protože ovládám moc, kterou nemohou. A nová armáda mrtvých stoupá podle mého velení. Všichni, kteří ohrožují rovnováhu. pozor.”

D3 Crest Necromancer

Nefalem, [1] Tento mladý, záhadný nekromancer [2] má silnou, temnou osobnost a je schopen vidět věci, které ostatní smrtelníci nemohou. [3] Drží hodnost Acolyte, [4] a nemá žádný vztah k nekromanceru, který porazil Diablo o dvě desetiletí před dvěma desetiletími. [5]

Příběh []

Tento nekromancer byl studentem mistra Necromancer Ordana [6] a byl vyškolen po mnoho let. [7] V roce 1285 se Ordan dozvěděl o příchodu Fallen Star, který probudil mrtvé v Khandurasu. Poskytl svému studentovi cestovat tam, aby je vrátil na jejich hroby. Necromancer vycítil potřebu své jedinečné síly a odpověděl na výzvu jménem jejich řádu [2], přestože odcházel s neúplným tréninkem. [6]

Recenze expertů GameSpot

29. září 2021

„Jako mistr temného umění ovládáte síly života a smrti nezbytné k obnovení rovnováhy! Necromancers jsou mocná kouzla, kteří plýtvají svým nepřátelům pomocí kletby a oživení – spolu s poslušným kádrem domácích mazlíčků. Tato nová třída využívá kontrolovaný styl hry pomocí surovin života: krev a kosti.”

D3 Necromancers

Necromancers in Diablo III jsou velmi podobné Diablo II třída a udržení většiny svých dovedností. V boji se spoléhají na kouzla kostí a krve, kletby, golemy a nemrtvé přisluhovače. Tři typy elementárních poškození jsou jedovaté (plísní), fyzická (krev a kosti) a chlad (chlad hrobu). Konvence prvků je proto pro nekromancery zvláště účinná. [8]

Hlavní stat nekromancer je inteligence. [9]

FemaleNecromancermodel3

Necromancer je k dispozici v Vzestup nekromanceru Balení, vydané ve stejnou dobu jako patch 2.6.0 vyšel. Balíček byl vydán 27. června 2017 a stojí 14 $.99 USD v Severní Americe. Zabiják duší nainstalováno pro PC nebo mít Ultimate Evil Edition pro konzolu. [1] Byly implementovány nové úspěchy spolu s nekromancerem. [10]

D3 nekromancerský muž D3 nekromancerská žena

Necromancer je hratelný v režimu kampaně i dobrodružství, plně vyjádřen a má nové tomes, aby se vynuloval jejich příběhy. [3] Pro nekromancer byla vyvinuta nová technologie, protože se jedná o třídu těžkých efektů. Hráč používající nekromancer uvidí úplné účinky používání dovedností, zatímco hráči na večírku uvidí základní vizuální displej. [11]

Zatímco lékaři čarodějnic a nekromanceři sdílejí mnoho podobností, Blizzard zaznamenal několik rozdílů. Lékaři čarodějnic jsou více lehce, zatímco nekromanceři jsou temnější a ponužší (pomocí kletby, krve a kostí). [9] Necromancers mají několik jedovatých kouzel a žádné poškození v průběhu času, protože to je výsada lékaře čarodějnice; pro kompenzaci, všechna domácí mazlíčci jsou do jisté míry kontrolovatelní, na rozdíl od lékařů čarodějnice. Necromancer se vyhýbá humoru facku čarodějnického lékaře, protože třída Necromancer nemá být zábavná. [8]

Třídní položky []

„Kněží Rathmy upřednostňují použití neomylných kosek. Jejich kosy se nepoužívají k plodinám, ale ke sbírání životní síly svých nepřátel a k plánování otevřených mrtvol a pohánění některých z jejich nejděsivějších kouzel. Ať už ovládají masivní zakřivené čepele na konci dlouhých pólů nebo stočených světelných čepelí vhodnější pro jemné sklizeňské orgány, nekromanceři jsou smrtící s jakoukoli kosou. Jsou také vyškoleny v používání fylakterií, neobvyklých předmětů, které zvyšují jejich sílu nad mrtvými..”

Necromancerm Pose obrněné tf 00

Necromancer měl původně méně než čtyři sady, aby nechal prostor pro komunitu, aby přišel s novými hrami a nechal je přidat na nové sady [9] . Nakonec bylo uvedeno celkem 4 plné sady, z nichž každá byla doplněna sadou Dungeon. Ty se nepočítají do křídel vyhrazených a křídel mistrovství, místo toho odměňují své vlastní dva vlaječky.

Playstyles je pro třídu velmi rozmanitý. Existuje šest sad Necromancer, všechny z nich pouze na úrovni 70:

 • Kosti Rathma (plná sada, 6 položek): sada zaměřená na domácí zvířata, reanimatizace-.
 • Grace of Inarius (plná sada, 6 položek): sada melee (dabovaná Meleemancer od komunity [8]), kostní motivy.
 • Shroud magisterského magisterského pestilence (plná sada, 6 položek): sada kolečka na dálku, tematika plísnice.
 • Avatar Trag’oul (plná sada, 6 položek): sada zaměřená na dovednosti v polovině třídy, aristokratická témata.
 • Jesseth Arms (2 položky, sada drobných zbraní): Doplňková sada orientovaná na domácí zvířata, oběťová téma.
 • Maškaráda hořícího karnevalu (plná sada, 6 položek): Sada zaměřená na simulacrum, tmavě modrá s bílými kosti

Estetika pro tyto sady je sada „Plague Doctor“, sada konstruktů, sada Dracula a goticko-esque sada s nadřazeným zlatým prvkem. Některá zřejmá témata Necromancer jsou lépe zastoupena v položkách, sadách nebo animacích než dovednostech. Například v položkách jsou motivy kněze Rathmy přítomny. Vývojáři se pokusili vyhnout příliš mnoho třídních položek pro nekromancer. [8]

Jednoruční a obouruční kosy jsou typem zbraně nekromancer a fylaky jsou mimo ruční předměty (výměny zmenšených hlav). [9] Mohou také používat štíty a všechny ostatní typy melee zbraní kromě položek specifických pro polštáře a třídy.

.

Dovednosti []

Zdroj Necromancer se nazývá Essence and Caps Out v 200. Neogeneruje se automaticky, ale získává pouze dovednosti. [9]

Necromancer byl navržen se třemi tématy: krev a kostí, mráz a plísnění. Krevní dovednosti jsou silnější, ale náklady na zdraví; Frost není o vánicích nebo mrazicích bodech, ale více o chladu a izolaci kolem hrobů a smrti; Blight, podobné tématu smrti a rozpadu, zahrnuje debuffy, snares a myšlenku věcí, které zvazují pryč.

Necromancer domácí mazlíčci jsou aktivní/pasivní, jako je mnichovy mantry, což jim umožňuje velení hráče. [9] Neexistuje žádné rozhraní příkazu PET od standardního uživatelského rozhraní.

Monsterské mrtvoly na světě slouží jako sekundární zdroj pro některé dovednosti. Jsou viditelné pouze pro nekromancery a objevují se bez ohledu na to, zda byla zničena skutečná monster mrtvola. [9] Existuje celá kategorie dovedností zvaných mrtvoly, věnované různým způsobům jejich využití, jako je odpálení jejich poškození efektu, jejich použití k vytváření smrtelných raket, jejich konzumaci pro podstatu nebo je oživují jako přisluhovače jako přisluhovače. [9] Protože mnoho dovedností nekromancer je zaměřeno na dostupné mrtvoly, měl by se předvídat výměnné dovednosti založené na současné situaci.

. Pro stejnou obrazovku na konzolách mohou mít mrtvoly dvě poplatky. Mrtvory nakonec zoufalé, když je mimo obrazovku. [8] Existují dovednosti a runy dovedností, které mohou vytvořit mrtvoly tak, aby hráč měl vždy přístup k některým, i když v okolí nejsou menší nepřátelé.

Mnoho nekromancerských krevních dovedností stojí život spolu s esencí, takže existuje spousta mechaniků, která získá zpět ztracené zdraví.

Původně neexistovalo žádné speciální kouzlo shapeshift, stejně jako u lékařů čarodějnic, [12], ale země mrtvých převzala tuto roli později.

Většina dovedností Necromancer je však volitelná runa dovedností jedovatá. [10]

Obětování zdraví ve prospěch domácích mazlíčků se v současné době neuvažuje; Tuto roli však plní podpora života a podobná mechanika. [8]

Populární kombinace dovedností Necromancer zahrnují:

 • SummonMancer: Bones of Rathma + Jesseth Arms + Command Skeletons + Singularity + Circle of Nailuj Evol + Reilena’s Shadowhook
 • BoneStorm Meleemancer: Grace of Inarius + Nayr’s Black Death + Death + Death Nova + moudrost Kalana + Dislokace + prokleté kosy
 • Explodování Meleemancer: Grace of Inarius + Close Quarters + Land of the Dead + Grasps of Essence
 • Devour of Death: Devourring Aura + Requiem Cereplate + Corpse Lance + Pestilence Master’s Shroud + Bone Spear + Corpsewhisper Pauldrons + Maltorius ‘zkamenělý hrot
 • Cursed with Awesome: Decrepify + Dayntee’s Binding + Trag’oul’s Corroded Fang + Krysbin věta
 • Vampire: Trag’oul’s Avatar + Siphon Blood + Funerary Pick + Blood Nova + Iron Rose + Blood Rush
 • Shatterer: Maškaráda Burning Carnival + Shatter + Dislocation + Maltorius ‘zkamenělý hrot + Scythe cyklu + Simulacrum + strašidelné vize + Krysbinova věta

Necromancer dovednosti

Vývoj []

„Při hraní proti hrdinu existuje určitá výzva pro mnoho lidí. A to je to, co představuje nekromancer, nejtemnější z tříd v tomto světě, ale ten, který také dělá dobře, kamkoli jdou. Mezi dobrým a zlem existuje určitý druh spojení a odtud žije šedá čára, kde žije nekromancer.”

D3Necro-FEMALE

Předběžný rozvoj []

V Diablo III nese lékař čarodějnice mnoho prvků třídy Necromancer. Doktor čarodějnice však nebyl navržen tak, aby byl náhradou za Necromancer, a vývojáři hry v roce 2008 uvedli, že pokud by někdy existovala hratelná třída Necromancer pro Diablo III, přítomnost čarodějnice by jim nezabránila v provádění to. [13] Podle Jaye Wilsona je klíčovým rozdílem mezi třídami, že lékař čarodějnice je více nakloněn přímému poškození než nekromancer, který kromě konkrétních sestav, byl Pet Heavy. [14] Tam byla touha implementovat nekromancer po vydání, takže dovednosti lékaře čarodějnice byly navrženy tak, aby se zabránilo překrývání s možnou budoucí třídou Necromancer. [15]

Aktivní vývoj []

Implementace Necromancer v Diablo III vyšla z „herní relace“; Praxe Blizzard zaměstnává, kde členové týmu získají několik dní, nebo dokonce až týden, aby se „vydali na divokou“, pokud jde o generování nápadů. Z jedné takové zasedání přišla myšlenka přivést nekromancer do Diablo III. [16] Necromancer Diablo II byl skokovým bodem pro verzi Diablo III. [5] Myšlenkou bylo zjistit, zda by vývojáři mohli vzít původní třídu, a přizpůsobit ji rychlejším, více dovednostním diablo III. Koncept byl dobře přijat a herní relace se stala „Vytvořit cvičení nekromancer.„To bylo v době, kdy se Blizzard díval na nadcházející 20. výročí Diablo série, takže se zdálo vhodné v jejich očích přivést nekromancera zpět. [16] Při implementaci třídy byly různé nápady postaveny z různých oddělení v Blizzard. To zahrnovalo koncepty „King of the Dead“, „The Cryptkeeper“ a „The Hunter“, které se odrážejí v designu z brnění Necromancer. Na tom, na co se usadilo, byl koncept „velitele“ a myšlenka „rockové hvězdy“, o vedení doprovodu koster. [17]

Tematicky je Diablo III nekromancer založen na krvi. V rámci vývojového procesu se vývojáři podívali na třídy Diablo II a názory na to, že témata předchozích tříd nebyla tak dobře rozvíjena, jak by mohly být. Konkrétně nekromancer Diablo II měl malou interakci krve, ale měl silné téma nekromance. Proto bylo rozhodnuto pokusit se o nekromancer s motivem krve pro Diablo III.

V časné stavbě měl nekromancer schopnost teleportovat. [16] Od té doby byla nahrazena krví.

Necromaner-BC2016

Umělecké dílo Necromancer uniklo před BlizzCon 2016, ukazující mužský a ženský nekromancer, zrcadlení výběru pohlaví Diablo III. [18] Necromancer byl potvrzen jako třída na BlizzCon 2016. [19]

Na akci byl nekromancer stále ve vývoji, s dokončením pouze mužského modelu. [1] Od prosince 2016 se stále vyvíjely dovednosti Necromancer. [10]

Dovednosti Necromancer jsou navrženy tak, aby byly „uzemněné a viscerální.. [20]

Pro nekromancer se bude konat test beta. Legendární a nastavené položky budou do hry přidány pro použití Necromancer v průběhu času. [21]

Vývojáři praktikovali „vyhýbání se dot“ – což znamená, že se chtěli soustředit na více tvrdě zasažených, viscerálních dovedností. Travis Day se chtěl vyhnout runám, které byly přímé, zjevné volby (například jednoduše způsobující větší škodu za tuto konkrétní dovednost), místo toho jsou nekromancerské runy zamýšleny jako více zaměřené na kompromisy, jako je snížení poloměru dovedností pro zvýšené poškození pro zvýšené poškození.

Vývojáři se hodně dozvěděli o Pasives Cheat Death Pasives s křižákem a uvědomili si, že všichni pasivní by měli být na úrovni křižáku.

Poison dovednosti, jako je Poison Nova, Poison Dagger a Poison Explosion, nebudou přenášeny z Diablo II, protože lékař čarodějnice pokrývá spoustu potenciálních jedovatých dovedností, které by mohly být použity v Diablo III Necromancer. Vývojáři nechtěli vynutit jedové dovednosti, pokud nebyli životaschopní. Poison bude zastoupen v tématu „Blight“.

Necromancer nebyl navržen pro skupinu meta nebo s ohledem na podpůrnou roli. Místo toho byl navržen kolem sad a herních stylů. Necromancer se však zdá být životaschopný v podpůrné roli díky domácím mazlíčkům a kletbě. [8]