Pivovarský stojan – Hypendixel SkyBlock Wiki, jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft (2022) | Beebom

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Seznam receptů a složek, který vytvoří stojan na vaření níže, se vztahuje na edice Minecraft Java i Bedrock. A testovali jsme to na nejnovějším minecraftu 1.18 Aktualizace, takže to bude fungovat i v těchto nejlepších minecraft 1.18 semen.

Pivovarský stojan

The Pivovarský stojan lze zakoupit od alchymisty za 30 mincí nebo vytvořené pomocí vanilkového receptu.

Řemeslná položka

Rychlé řemeslné sloty rychlé tvorby vám umožní
řemeslné předměty bez montáže
recept.
Blaze Rod BĚŽNÝ Pivovarský stojan BĚŽNÝ Rychlé řemeslné sloty rychlé tvorby vám umožní
řemeslné předměty bez montáže
recept.
Dlažební kamen BĚŽNÝ Dlažební kamen BĚŽNÝ Dlažební kamen BĚŽNÝ Rychlé řemeslné sloty rychlé tvorby vám umožní
řemeslné předměty bez montáže
recept.
Vraťte se do nabídky SkyBlock

Používání

Pivovarské stojany se používají k vaření každého typu lektvaru, který lze vařit. Recepty lektvaru musí být odemčeny a jejich trvání je založeno na úrovni alchymie pivovarů. Kromě vanilkových ingrediencí budou některé recepty na lektvary vyšší úrovně používat okouzlené formy předmětů. Kromě toho lze na místo lahví nebo lektvarů použít vaření, které dávají další účinky, a lektvary bohu lze použít jako základna pro mixiny. Shromažďování lektvarů z pivovarského stojanu udělí zážitek z dovedností alchemy . Tato značka je přiřazena, když je první složka vařena a odstraněna, když je lektvar odstraněn z pivovarského stojanu hráčem. Další informace o tom, jak fungují lektvary, naleznete celý článek.

Níže je Pivovarský stojan Gui. Chcete -li vařit, vložte lektvary do jakéhokoli nebo všech spodních tří slotů a pivovarniční přísady do horního slotu. Když probíhá vaření, světle modré skleněné tabule budou mít animaci a zobrazí zbývající čas vaření.

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft

Jak vytvořit pivovarský stojan v Minecraft (2021)

Při hraní přežití Minecraft má jen několik z nás to štěstí, že se můžeme vynořit v nejlepších semenech přežití. Pro nás ostatní jsou naše zdroje jedinou pomocí, na kterou se můžeme spolehnout. Jedním z těchto zdrojů je trestně podceňovaný lektvary Minecraft. Kvůli jejich složitému chování a omezeným účinkům je mnoho nových hráčů zcela přeskočí. Ale s dostatečným úsilím, některé z nejlepších minecraft lektvarů vám mohou poskytnout supervelmoci ve hře. Nejprve se však musíme naučit, jak si vytvořit vaření v Minecraftu, abychom vytvořili všechny typy lektvarů. To je to, na co se dnes zaměříme v tomto tutoriálu. Kromě receptu na stojan na vaření se naučíme, jak získat všechny požadované ingredience, aby se toto základní vybavení pro výrobu lektvarů v Minecraft. Bohužel to není tak snadné jako výroba lodi v Minecraftu, tak začněme.

Vytvořte pivovarnu pro lektvary v Minecraft (2022)

Seznam receptů a složek, který vytvoří stojan na vaření níže, se vztahuje na edice Minecraft Java i Bedrock. A testovali jsme to na nejnovějším minecraftu 1.18 Aktualizace, takže to bude fungovat i v těchto nejlepších minecraft 1.18 semen.

Materiály potřebné k vytvoření vaření

  • Řemeslný stůl
  • 3 dlažební bloky
  • Blaze Rod

Nyní nevysvětlíme, jak v tomto článku postavit řemeslný stůl. Můžete sledovat našeho vyhrazeného průvodce, jak snadno vytvořit stůl v Minecraft. Získání dláždění nebude také problém, protože je to jeden z nejhojnějších bloků ve hře. Nejtěžší je získat ohebný prut. Blaze Rod můžete získat pouze zabitím požáru v netherské říši Minecraft. Takže, naučte se jak to make a nether portál v minecraftu a najděte si pevnost s planoucím paprskem.

Navíc mějte na paměti, že budete potřebovat více než jeden oheň, aby byl pivovarský stojan fungovat. Vyžaduje Blaze prášek jako palivo, které je vytvořeno pouze pomocí Blaze Rods. Mezitím jsou dlažební bloky a řemeslný stůl pouze jednorázovým požadavkem. Kvůli složitosti a rizikům, mnoho hráčů má tendenci tlačit lektvary k pozdější části hry, ale mohou se hodit. Naučteme se tedy, jak si vytvořit pivovar.

Recept na výrobu pivovarského stojanu v Minecraft

Jakmile budete mít správné ingredience, je proces, jak se stal vařením, jednoduchý. Ale ujistěte se, že to děláte na bezpečném místě, jako je dům nebo na biome houby, kde ho davy nemohou zničit. To znamená, postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Chcete -li začít, položte svůj řemeslný stůl na povrch pomocí klikněte pravým tlačítkem myši nebo Klíč sekundární akce. Poté použijte stejný klíč a namířte na řemeslný stůl k jeho ovládání.

Crafting stůl v Minecraft

2. Poté vložte shromážděné ingredience do mřížky 3 x 3 craftingového stolu. První místo 3 dlažební bloky v nejspodnějším řádku mřížky. Poté umístěte Blaze Rod ve střední buňce středové řady. Poté si můžete vybrat pivovarský stojan kliknutím na něj na kartě Výsledky na pravé straně řemeslné mřížky.

Tvorba vaření receptů

3. Zatímco provozujeme řemeslný stůl, nezapomeňte si vyrobit palivo pro náš pivovarský stojan. Pokud máte nějaké další oherové tyče, Umístěte je do kterékoli z buněk řemeslné oblasti. Ujistěte se, že v oblasti řemeslné oblasti není žádný jiný blok. Poté uvidíte, jak se váš Blaze Rod promění v Blaze Powder, který potřebujeme, aby stánek fungoval.

Blaze prášek recept

Jak používat pivovarský stojan v Minecraft

Jak jste si možná všimli, pivovarský stojan nevypadá nic jako jiné funkční bloky Minecraft. Ale nenechte se ohromeni. S trochou praxe můžete snadno vytěžit maximum z pivovarského stojanu a vydělat lektvary Minecraft podle vašich představ. Začněme tím, že se podíváme na jeho uživatelské rozhraní:

Pivovarský stojan UI

Jak si můžete všimnout, místo vlevo nahoře je místo, kde dáváte palivo, prášek Blaze. Pak je vedle toho prostor podobný trubce s bublinami. To je místo, kde si všimnete, že se váš prášek změní na palivo a uvolní bubliny. Na jeho pravé straně je prázdná buňka, kde půjdou všechny naše klíčové ingredience pro konkrétní lektvary. Konečně, ve spodní části vaření je prostor pro umístění skleněných lahví, kde se náš lektvar uloží.

Průvodce krok za krokem k vytvoření pivovarského stojanu v Minecraft

Zahrnujte pouze několik snadných kroků, nyní máte znalosti, abyste si vytvořili pivovar v Minecraftu. A jakmile se to zavěsí, bude lektvary stejně snadné. Mnoho hráčů však dává přednost tomu, aby místo lektvarů používaly nejlepší mody Minecraft. Pokud jste jeden takový hráč, nezapomeňte nainstalovat Forge do Minecraft, abyste mohli používat mody. Mody nebo ne, lektvary jsou stále jedním z nejlepších přirozených způsobů, jak zvládnout hru. Nezapomeňte tedy sdílet tento průvodce, jak si také vytvořit vaření se svými přáteli. Pokud při výrobě svých potíží čelíte jakýmkoli problémům, dejte nám vědět v komentářích. Náš tým tam bude, aby třídil vaše dotazy. Do té doby, šťastné řemeslné výroby!