Platforma | RPG videohry |, jakýkoli skvělý akční plošinka s prvky RPG, který se má hrát: Sůl a Sanctuary Obecné diskuse

. . Hlavním tématem této produkce je to sen, kombinující scény platformy, bojové a logické hádanky. .

plošina

. Tato kategorie zahrnuje hry, které klade důraz na systém pokroku pro kontrolovaný charakter (nebo skupinu znaků), který je (je) popsán s mnoha statistikami. Mají také příběh a questy s více desky. Existují klasické RPG s bojem a pravidly inspirovanými RPGS (E inspirovanými RPG (E.G. .

Www

Sony PlayStation 2

PlayStation Portable

Microsoft Xbox

Nintendo Wii

Game Boy Advance

Nintendo GameCube

. . Můžete hledat více značek a filtrovat hry podle platforem, skóre nebo vydání.

Super Mario RPG

Super Mario RPG

17. listopadu 2023

. Super Mario RPG obsahuje tahové boje a průzkum připomínající hlavní hry. .

Noita

Noita

Zástupce druhu Roguelike, ve kterém hrajeme roli kouzelníka putujícího po ponurým podsvětí. Ve srovnání s jinými hrami, jejichž grafika byla vytvořena technikou Pixel Art, Noita vyniká kvůli jeho rozsáhlým možnostem ničení životního prostředí – každý pixel je zde samostatně animovaný předmět podléhající zákonům fyziky.

Sůl a svatyně

RPG 15. března 2016

. V soli a svatyni bereme podobu piráta, jehož loď havaruje poblíž tajemného ostrova obývaný hordy utopenými a jejich mocnými pány.

10. května 2022

Duše jako produkce ve formě akční hry na platformu. . Hra vám umožňuje hrát sólo nebo v režimu co-op.

Ender Lilies: tiché rytíři

RPG

Hra Metroidvania ve formátu hry akční platformy s prvky RPG. V Ender Lilies: Tichém rytířů se ocitneme v zničeném království, které putujeme jako kněžka pomocí dovedností poražených nepřátel v bitvě.

Druhý kámen: Legenda skrytého světa

Druhý kámen: Legenda skrytého světa

Druhý kámen: Legenda skrytého světa je akční RPG s prvky hry na platformě, ve které objevujeme tajemství zapomenuté éry ve fantasy světě. Hra je inspirována Crash Bandicot a Legend of Zelda Series a The Bloodborne Game, mimo jiné.

17. července 2020

. In Paper Mario: Instalatér krále origami král jde do světa origami a musí zachránit princeznu Peach z rukou krále Ollyho.

Monster Sanctuary

8. prosince 2020

Svatá svatyně Monster je o chytání a tréninkách tvorů, boje a objevování světa. .

Dítě světla

Dítě světla

RPG

. Byl vyvinut společností Ubisoft Montreal, dceřinou společností Ubisoft, která také spolupracovala při vývoji Far Cry a Assassin Creed Games. . Při hraní ovlivňujeme Aurorovo vývoj a svědky její drsné cesty do dospělosti.

Death’s Gambit je Oldschool 2d Action RPG vyvinutý White Rabbit, inspirovaný klasickými hrami jako Castlevania nebo Shadow of Colossus a novější produkce, jako jsou Démonové duše. Hrajeme jako vyslanec smrti a naším úkolem je očistit svět z nesmrtelných. .

Dex

RPG 14. května 2015

. Dex Mingles prvky klasických platforem s mechanikou hraní rolí; Inspiroval se klasickými arkádovými tituly a také dílami Williama Gibsona. Hra je zasazena do přístavu, kde luxusní okresy stojí na rozdíl od špíny, ve které chudí žijí. Hráč musí čelit záhadné AI, která se uvolnila a přeje si provést nevratné změny.

RPG

. .

Mandragora

Mandragora

Mandragora je akční RPG s prvky A 2.5D Platform Game. Hráč si vybere jednu z několika tříd postav a vydává se prozkoumat svět Dark Fantasy.

RPG 12. července 2013

Barevná hra na platformě s prvky RPG, ve které Mario a Luigi jdou na záchranu princezny Peach. . . Při hraní například musíme zasahovat do spící luigi, abychom změnili své sny.

RPG

. .

MapleStory je bezplatný korejský mmorpg ve fantasy realitě. . .

Warlocks 2: Boží zabijáci

Warlocks 2: Boží zabijáci

RPG 7. června 2019

Pokračování Warlocks vs Shadows od roku 2015. Vývojáři vytvořili novou příběhovou kampaň, větší mapy a vylepšený boj, která nyní obsahuje více možností než dříve.

Fortune Summoners

Fortune Summoners

Fortune Summoners je dvourozměrná hra RPG, která kombinuje arkádový model hraní typického pro platformy a nápady známé fanouškům tradičních herních her. .

Sonzai

Sonzai

RPG Prosinec 2023

Hra na pokraji dobrodružných her a akčních RPG, ve které hrajeme roli mladého kouzelníka objevujícího tajemství města Kumotoshi. Sledováním akce ze strany, v Sonzai, cestujeme přes metropoli a její okraj, navazujeme mnoho přátel a bojujeme s divokými bitvami.

Sword of the Vagrant

13. července 2018

. Hráč přebírá roli Viviana The Vagrant, který následuje jejího pohřešovaného otce a objevuje tajemství své rodiny.

Černé čarodějnictví

Černé čarodějnictví

RPG 27. září 2022

. . Hledání ji vede k Usherovi, městu zamořenému pekelnými zvířaty. Abychom se dozvěděli více o pobytu její sestry, musí Ligeia čelit hordám nebezpečných démonů. Černé čarodějnictví je vidět z boční perspektivy. Hra se skládá z průzkumu, platformy, vyhýbání se pastům a boji.

Slayer větru

RPG 30. června 2009

. . Jak se hodí k žánrové konvenci, hráči vytvářejí svůj vlastní hrdina od nuly a nasměrují své akce ve světě plném magie a fantastických tvorů, provádějí řadu misí, sbírají kořist a zvyšují atributy postav.

Windslayer 2

Pokračování hry MMO Kombinace prvků RPG a plošinovéhoder se stylem manga. .

Vertical Drop Heroes HD

Vertical Drop Heroes HD

RPG 26. července 2014

. . .

RPG Platformer

. 2017 в 14:54

Jakýkoli skvělý akční plošinu s prvky RPG?

. . Téměř porazte nepic (ale pokud jde o bitevní systém, není to tak dobré). Vyzkoušel prach: aet, ale zjistil, že to znudí.
Takže – je někdo znáte nějaký skvělý počítač PC (nebo jen Sidescroller s některými platformami) s rychlými boji a přizpůsobeními postavy? ?

Отредактировано *yuki *; 15 мар.

. 2017 – 17:22

. Icey, Rive (docela chaotický) nebo možná ne, nelitějící, příběhy, basový, chroma četa, krypta nekrodaceru.
Zkontroluj je

Отредактировано Spectral B4dger; 15 мар. 2017 – 17:28

16 мар. 2017 22:21

Jak je Shovel Knight ve srovnání s S&S? Zajímám se o postavy DLC, jako je Plague Knight a Specter Knight. ? Používají stejný tábor s lopatou rytíře nebo zcela nový?

. 2017 22:59

Автор соообщения: Je to druh a. vtipný příběh?
Jak je Shovel Knight ve srovnání s S&S?

Ve skutečnosti hraní Shovel Knight po S&S bude mnohem lepší, než hrát Shovel Knight bez jakékoli zkušenosti s hardcore platformátory, kde můžete zemřít 1 chybou (když jsem běžel SK už dávno, kdy předtím existoval morský Knight Campain, já ‘ ve výbuchu rychle vyhořel. Ale poté, co jsem se vrátil před týdnem, poté, co jsem zde strávil asi 100 hodin, zažil jsem soli, bolest a ztráty, porazil jsem ji bez problémů a už jsem v polovině kampaně Plague Knight)).

.
S&S je Dark Souls Metroidvania – existují platformy, ale vše se zaměřuje na bitvy. ..
Shovel Knight je jako hardcore mario – bitvy záleží, ale ne víc, než zabíjení želv v uvedené franšíze. . Máte jednu postavu na kampaň, několik možností přizpůsobení (jako 6 sad brnění (pouze jeden kus. .G Žádné rukavice a další věci RPG – jen sady, které mění vaši barvu a přidávají nějaké pasivní schopnosti) nebo tak, a jen málo power -upů, odemknutelné pro zlato, shromážděné na pódiích) a několik aktivních dovedností. Většina úmrtí způsobených hroty, otvory a ♥♥♥♥♥♥. Nemůžu si vzpomenout, kolikrát jsem tímto zemřel ♥♥♥♥ na 1. lvl věže. Ale boje jsou zde mnohem jednodušší – nikdy jsem zemřel na žádného šéfa – všech mých 11.5K zlato, ztracené na kampaň, patří k hroty, děr, lávovi a ♥♥♥♥♥chově pohybující se podlaze:/

? . ? Coz, jak jsem řekl, bude tu spousta levných úmrtí a spousta míst, kde si musíte myslet, pak se vypořádat se vším najednou (coz jedna chyba znamená insta-smrt a přesunutí zpět na váš předchozí kontrolní bod, pokud nezničil jsi to).

. . . Každá úroveň se rozdělí na díly kontrolními body, ale pokud si přejete uložit svůj pokrok po celém světě (E.G až alt+f4 pak) musíte porazit celou úroveň. Na rozdíl od Mario máte neomezené životy, ale pokud si přejete, můžete zničit kontrolní body pro další zlato (ale pokud zemřete, budete respawn na poslední nerestroyed jeden. .. Každá úroveň, s výjimkou událostí, má na konci bitvu šéfa.

. vtipný příběh?
Zajímám se o postavy DLC, jako je Plague Knight a Specter Knight. Jsou nyní k dispozici?

Plague Knight je již nekalabilní, ale odemkne se pouze tehdy, pokud hru porazíte alespoň jednou jako lopata rytíře. IIRC, od začátku byl cheat kód, který to odemkl, ale nezískáte úspěchy za podváděnou postavu (E..
Pokud jde o Spectre Knight – právě teď, jeho přepínač Nintendo exkluzivní a bude pro hráče PC a konzole nevýšit až příští měsíc. .
Existovaly také plány na jinou postavu, ale zatím je to velmi WIP, bez ETA pro jeho vydání.

Автор соообщения: Je to druh a. ?
Používají stejný tábor s lopatou rytíře nebo zcela nový?

Měl bych říci „obě najednou“ – sdílejí stejné úrovně (s výjimkou měst), ale s rozdíly v charakteru. Není to tak špatné, jak to zní,.
. Kampaň Spectre Knight je pro všechny jakousi prequel. .

Pokud si přejete, “stojí to za to?. Existuje jen málo špatných možností designu (většinou umístění věcí na určitých úrovních, což vyžaduje, abyste prováděli pohyby perfektních pixelů nebo získali REKT), ale jinak – je to docela solidní akční platforma. Ale pokud se vám tato část nelíbila v S&S a upřednostňoval boje – nemyslím si, že se vám bude líbit SK