Podporuje paluba 1TB SD karta?, Nejlepší karty micro SD pro Steam Deck 2023 |

Nejlepší karty micro SD pro Steam Deck 2023

S ohledem na to jsou zde nejlepší karty micro SD pro parní balíček, od 128 GB až po 1 TB. Abychom tyto úsudky učinili, spoléháme se na naše vlastní testování plus pečlivé zkoumání specifikací a ceny každé karty. Usadili jsme se na doporučení pouze karty s hodnocením A2 nebo lepší, protože tyto označují minimální úroveň náhodného čtení, klíč ke zkrácení doby načítání hry. Pro informaci, A1 vyžaduje minimální náhodné čtení 1.5K IOPS, zatímco A2 vyžaduje více než dvojnásobek: 4k IOPS. Nakonec jsme pro každou kartu uvedli maximální sekvenční rychlost čtení, další indikátor výkonu.

Podporuje paluba 1TB SD karta?

To platí zejména vzhledem k průvodci, které ventil provedl, aby udržoval doby načítání her tak rychle na micro SD, jako je na interním úložišti. S ohledem na to, Zde jsou nejlepší karty micro SD pro parní balíček, od 128 GB až do velikosti 1tb.

Mohu do svého parního balíčku vložit 1TB SD kartu?

Pokud si chcete vyzvednout 1TB microSD kartu pro vaši parní balíček, měli byste se určitě podívat na kartu Sandisk 1TB Extreme MicroSDXC UHS-I. To je skvělé pro ty, kteří rádi mají k dispozici hojné množství úložiště, a to udělá práci naprosto v pořádku pro zahájení her mimo.

Jak velká SD karta může použít parní balíček?

Steam Deck podporuje karty SD, SDXC a SDHC microSD. Tato písmena po SD představují velikost úložiště – pravidelné staré karty microSD ukládá až do 2 GB, karty MicroSDHC (vysoká kapacita) drží až 32 GB a karty MicroSDXC (rozšířená kapacita) drží přes 64 GB.

Je Sandisk Ultra 1TB dobrý pro parní balíček?

Perfektně se hodí pro parní palubu

Specifikace: třída A1, UHS-I, třída U1, až 150 MB/s, 64 GB až 1 TB možnosti. Řada Sandisk Ultra MicroSDXC je v perfektním sladkém místě pro parní balíček. Linie Sandisk Ultra může přidat až 1 TB rozšiřitelného úložného prostoru do vašeho parního balíčku.

Jaká karta SD se doporučuje pro parní balíček?

Požadavky na microSD Steam Deck nejsou příliš náročné: jakýkoli UHS-I microSD by měl fungovat, včetně microSDXC (rozšířená kapacita) a microSDHC (vysokokapacitní) karty.

Zde je nejlepší SD karta pro vaši parní balíček. A proč.

Je 512 GB dost na parní balíček?

Pokud hrajete silné hry a chcete co nejvíce nainstalovat najednou, získejte palubu 512 GB. Jinak bude pro většinu lidí adekvátní model 256 GB.

Je 512 GB SD karta dost pro parní balíček?

SD karta 512 GB by měla stačit pro parní balíček. Možná však budete potřebovat kartu s vyšší úložnou kapacitou, pokud plánujete ukládat větší soubory.

Kolik parních her se vejde na 1TB?

V průměru 1 TB může pojmout 15 velkých PC her; Větší hry mají obvykle 30-50 GB, ale některé tituly AAA jsou přes 100 GB. Indie tituly mají mnohem menší velikost, v rozmezí od 500 MB do 3 GB, takže 1 TB může držet více než 200indie her.

Je A1 nebo A2 lepší SD karta?

Výkonová třída aplikací 2 (A2) je definována SD Fyzikálním 6.0 Specifikace. Díky funkcím příkazového fronty a mezipaměti činí SD paměťovou kartu mnohem vyšší výkon než výkon A1. Efektivní správa paměti Flash lze podpořit údržbářskými funkcemi.

Má Sandisk kartu 1TB SD?

Technologie Sandisk® Quickflow ™ je k dispozici pouze pro 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1TB kapacity.

Může parní balíček použít 2TB SD kartu?

Neexistuje žádný technický důvod, aby to ne. Karty microSD přicházejí ve standardech a tyto standardy nemusí být nutně omezeny dostupnými velikostmi. Paluba je citována na podporu standardu SDXC, který podporuje až 2 TB.

Jaká je největší SD karta pro Steam Deck?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Může být SD karta příliš velká?

Může být SD karta příliš velká? Ano, všechna zařízení mají maximální kapacitu pro SD paměť. Na rozdíl od falešného tvrzení, že to jen uvidí jeho část, ve skutečnosti to uvidí buď všechno, nebo žádné. Moje Camry je omezena na 32 GB, jedna z mých kamer na 256 GB, hrdina 10 může nyní podporovat až 1 TB z 2 TB teoretického maxima Fro SDXC.

Je možná 1TB SD karta?

1 karty TB microSD neexistují, a když vyjdou, budou mnohem dražší než tohle.

Dělejte 1TB microSD karty fungují?

Téměř každá kamera má digitální schopnosti a místo pro umístění 1TB microSD. Tyto karty jsou malé, lehké a dostatečně silné, aby ukládaly spoustu vysoce kvalitních fotografií a videí. Kromě toho mají rychlé čtení a psaní rychlosti, aby přenos a zachycování nových vzpomínek ještě jednodušší.

Je dostatečně 1 TB pro páru?

Je 1TB SSD dobrý pro hraní? Pokud jste hráč a chcete nainstalovat některé hry na SSD, abyste získali rychlou rychlost, potřebujete nejméně 500 GB kapacitu. Pokud je rozpočet přiměřený, můžete zvážit nákup velké kapacity jako 1TB SSD. To je dobrá volba pro hraní her.

Kolik videa 4K může 128 GB držet?

Může to být kdekoli od 8 hodin do hodiny, v závislosti na použitém bitovém pásmu. Například na 128 GB se můžete přizpůsobit přes 8 hodin 4K záběrů při nízkém bitovém toku 35 Mbps nebo asi 44 minut 4K záběrů zaznamenaných na špičkovou kameru při 400 Mb/s.

Jaká je nejvyšší karta SD třídy?

Na většině moderních karet SD je toto číslo 10, což je nejvyšší klasifikace této třídy. Karty třídy 10 jsou schopny nejméně 10 megabajtů (MB) za sekundu.

Co znamená V30 na kartách SD?

V30 (Třída rychlosti videa 30): Minimální rychlost zápisu 30 MB/s. V60 (Video Speed ​​Class 60): Minimální rychlost zápisu 60 MB/s. V90 (Třída rychlosti videa 90): Minimální rychlost zápisu 90 MB/s.

Je 1 TB SSD Overkill?

Ne, absolutně ne. V moderních dnech se 1 TB SSD může snadno naplnit, kdy hry mohou být 50–100 GB, takže se můžete hodit pouze 10–20 her současně, pokud se jedná o hry „AAA“, tak mluvit. Také nikdy nechcete, aby byl SSD úplně plný, protože to je zpomaluje.

Je 1 TB dobrý pro hraní?

Úložná kapacita 1 TB je považována za nejlepší úložiště pro herní počítače. Můžete vidět mnoho hráčů přizpůsobit pevný disk 1TB. Díky tomu je nejoblíbenější velikost pevného disku. Umožňuje vám ušetřit mnoho her.

Je 500 GB nebo 1TB SSD lepší pro hraní?

Zde je několik faktorů, které je třeba zvážit při rozhodování: Potřeba úložiště: 500 GB SSD je vhodný pro ty, kteří mají mírné množství dat a souborů, jako jsou dokumenty, fotografie a videa. 1TB SSD je lepší pro ty, kteří mají velké množství dat a souborů, jako jsou hry, videa a velké softwarové programy.

Jak dlouho vydrží SD karta 512 GB?

Klíčové s sebou. SD karty jsou navrženy tak, aby vydržely 10 a více let. Časté uživatelé by měli vyměňovat své SD karty každých několik let.

Kolik může být 512 GB SD karta?

Úložiště 512 GB může držet až 426666 obrázků a pouhých 7757 obrázků. Průměrný rozsah JPEG můžete očekávat, že se ukládá mezi 77570 až 426660 obrázky. U surových souborů může držet mezi obrázky 7757 až 42666.

Je 512 GB hodně úložiště pro hraní her?

SSD 512 GB je dost dobré pro hraní a nejvýkonnější úkoly. Přestože se hry postupně zvětšují, 512 GB SSD bude moci držet většinu vašich oblíbených her najednou.

Nejlepší karty micro SD pro Steam Deck 2023

Vysokokapacitní, vysoce hodnotové paměťové karty pro USA a Velká Británie.

Průvodce Will Judd Zástupce editora, Digital Foundry
Aktualizováno 13. července 2023

Hraní na Steam Deck se neustále zlepšuje, protože polské parního ventilu, vývojáři implementují opravy her a vydávají se nové tituly. Avšak mít tolik dobrých her znamená, že úložný prostor na vaší palubě může být vyplněn poměrně rychle – a jako takový, popadnutí levné a obvyklé karty micro SD k rozšíření vašeho úložiště má hodně smysl. To platí zejména vzhledem k průvodci, které ventil provedl, aby udržoval doby načítání her tak rychle na micro SD, jako je na interním úložišti.

S ohledem na to jsou zde nejlepší karty micro SD pro parní balíček, od 128 GB až po 1 TB. Abychom tyto úsudky učinili, spoléháme se na naše vlastní testování plus pečlivé zkoumání specifikací a ceny každé karty. Usadili jsme se na doporučení pouze karty s hodnocením A2 nebo lepší, protože tyto označují minimální úroveň náhodného čtení, klíč ke zkrácení doby načítání hry. Pro informaci, A1 vyžaduje minimální náhodné čtení 1.5K IOPS, zatímco A2 vyžaduje více než dvojnásobek: 4k IOPS. Nakonec jsme pro každou kartu uvedli maximální sekvenční rychlost čtení, další indikátor výkonu.

Nejlepší parní paluba micro SD karty uk

Ve Velké Británii zjistíte, že 512 GB karty jsou nejlepší hodnotou ve srovnání se vším ostatním na trhu, ale možnosti 128 GB, 256 GB a 1TB mají také smysl – a větší karty jsou levnější, jak se 2023 opotřebovává. Samsung zde tvoří většinu nejlepších tipů, ale Kingstonův plátno jde! Plus karta při 256 GB nabízí výrazně lepší rychlosti za téměř identickou cenu, což z ní činí skvělou hodnotu.

Koupit od Amazon UK Hodnocení, maximální rychlost čtení Cena Hodnota
Nejlepší hodnota 128 GB PARMA PACKE SD karta 128 GB Samsung Evo Plus A2, 130 MB/S 9 £.90 7.7p/GB
Nejlepší hodnota 256 GB PARMA SD karta micro SD 256 GB Kingston Canvas Go! Plus A2, 130 MB/S 17 liber.07 6.6p/GB
Nejlepší hodnota 512 GB parní paluba micro SD karta 512GB Samsung Evo Plus A2, 100 MB/S 35 £.99 7p/GB
Nejlepší hodnota 1TB parní paluba micro SD karta 1TB Integral Ultima Pro A2, 180 MB/S 96 liber.82 9.7p/GB

Nejlepší parní paluba micro SD karty USA

Američtí maloobchodníci mají širší škálu karet micro SD než ekvivalenty ve Velké Británii, takže naše doporučení se zde trochu liší. Stejně jako silikonové napájecí karty, které jsou vždy bezpečným výběrem, jsme se rozhodli pro Plus Plus karty Teamgroup, které nabízejí velmi dobrou hodnotu ve vyšších kapacitách. 256 GB a 512 GB jsou současné sladké skvrny, s lepší hodnotou než 128 GB nebo 1TB karty, ale všechny čtyři kapacity jsou v současnosti životaschopné.

Více základního příslušenství pro parní palubu

Dock Ivoler Steam Deck

Kromě karty SD a pouzdra (který ventil užitečně poskytuje), co je nejdůležitějším příslušenstvím pro palubu Steam? Pokud chcete balíček používat více jako stolní počítač, pak je dok ideální-převádí jediný port USB-C na více portů USB pro připojení periferií jako myš, klávesnice a monitoru a zároveň poskytuje předání USB-C Udržujte balíček nabitý.

Zatímco oficiální dok Valve je nyní k dispozici za Pricy 79 GBP, testoval jsem alternativu od Ivoler, která zaškrtne všechny správné políčka za nižší cenu. Je to 35 $/37 £, výrazně levnější a má převážně stejné funkce jako oficiální verze. Je tu HDMI 2.0 Pro výstup 4K 60Hz nebo 1440P120Hz, 100 W dodávky napájení, Ethernet a tři porty USB-A. (Oficiální doku má stejné porty plus displayport 1.4 konektor.) Dok je vyroben z kovu, drží palubu ve vzpřímené poloze pohodlně a v mém testování bezchybně pracoval – takže podle mého názoru stojí za zvážení zvážit.

Jak přesunout hry na kartu SD na Steam Deck

Jakmile se tedy rozhodnete pro micro SD kartu pro svůj parní balíček, jak se pohybujete věci kolem? Je to opravdu snadné, s navigace.

Stiskněte tlačítko Steam a vyvolejte posuvnou nabídku a poté zvolte nastavení. Odtud přejděte dolů po nabídce Nastavení, dokud se nedostanete k možnosti úložiště. V této nabídce můžete stisknout tlačítko Y a zahájit stěhovací software z interní jednotky do Micro SD nebo naopak. Při zvýraznění dvou možností úložiště můžete dokonce stisknout X a nastavit své preferované umístění instalace výchozího.

Když vyhodíte kartu micro SD, vaše hry nainstalované na tuto kartu zmizí z páry – a když ji znovu vložíte, hry se znovu objeví. To odemkne dveře k různým kartám s různými hrami; Můžete snadno načíst jednu kartu pomocí svých oblíbených titulů pro více hráčů a druhou například s hrami singleplayer hry. Samozřejmě, že jít s vyšší kapacitní kartou znamená žádné výměny a celkově jednodušší řešení.

V blízké budoucnosti se chystáme provést na těchto kartách několik testů na tyto karty, ale naše zkušenosti s testy zatížením her na PC a Switch by nás měly mezitím udržet v dobrém místě.

Dostal jakékoli dotazy týkající se micro SD karet na Steam Deck, které jsme zde nezahrnovali? Dejte nám vědět v komentářích níže nebo si promluvte s @wsjudd na Twitteru.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Digitální slévárna následují
  • PC Sledujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Zástupce editora, Digital Foundry

Bizarní britsko-americký hybrid, promění kofein na technologické články prostřednictvím málo známého procesu zvaného „psaní“. Jeho oblíbené hry jsou Counter-Strike, Starcraft a Fallout 2. Bude také tweetovat nejnovější technologické nabídky na @digitalFoundry.

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.