Podtřída – Destinypedia, The Destiny Wiki, podtřída | Destiny Wiki | Fandom

Podtřídy Destiny 2

Kvůli jejich do očí bijícím rozdílům může být výběr, která třída má použít pro většinu začátečníků, často může být skličující úkol. Teď už se nebudete muset bát, protože jsme tady, abychom vám ukázali všechny třídy a podtřídy ve hře a také každá z jejich jedinečných vlastností. Čtěte dále a zjistěte, co jsou všichni.

Podtřída

„Jak budeme vědět, kdy jsme našli všechny snímky obrazovky?” Bylo požadováno snímky) být nahrán a přidán na tuto stránku nebo sekci. Odstraňte tuto šablonu jednou Obrázky byly nahrány a aplikovány.

Nemám čas vysvětlit, proč nemám čas vysvětlit.
Tento článek má brzy nový obsah Lightfall a nemusí být úplný, potvrzen nebo správný. Aktualizujte jej, jakmile je k dispozici jakýkoli relevantní a přesný materiál. Editoři musí Citujte zdroje pro všechny příspěvky do tohoto článku. Úpravy, které nesledují tento standard, budou bez předchozího upozornění vráceny. Další informace naleznete v zásadách citace.

Důraz je kladen na to, která nese všechny vaše schopnosti. Umožňuje vám vzít si světlo cestovatele a proměnit jej na účinky ve světě. Zaměření definuje, jak budete hrát hru právě teď, mnohem víc než vaše třída.„ – Tyson Green

Podtřídy (dříve volal Zaměření) jsou primární způsob, jak si hráči vybírají schopnosti svého strážce Osud.

Obsah

 • 1 Přehled
  • 1.1 Destiny
  • 1.2 Destiny 2

  Přehled [Upravit]

  Podtřídy jsou založeny na prvku a nabízejí hráčům schopnosti, které způsobují tento typ poškození. Všechny podtřídy mají alespoň jednu super schopnost, schopnost melee, více granátů na výběr a více typů skoků, několik dalších výhod a více než více třídních schopností Destiny 2. Grenáty lze sdílet napříč třídami, zatímco skokové a třídní schopnosti lze sdílet napříč podtřídami stejné třídy.

  Destiny [Edit]

  Podtřídy jsou hlavní způsob, jak se strážci zlepšují a orovnají. Každá podtřída postupuje nezávisle na úrovni, ačkoli do úrovně 15+ těchto upgradů se synchronizují s úrovní. Nové schopnosti, pasivní bonusy, typy granátů a další odemknutí, protože podtřída získává zkušenost, přičemž každá podtřída obsahuje dvacet osm upgradů. Schopnosti podtřídy jsou tvarovány s tím, jak hráč úrovně nahoru, a každý strom upgradu je odlišný. [1] V jakékoli dané podtřídě je hráči nabídnuto řadu úrovní, které dávají hráči výběr atributů, jako jsou:

  • Typ granátu – já.Navádění nebo blízkost.
  • Vertikální pohyb – já.E Teleporta nebo dvojitý skok.
  • Bonus melee.
  • Specialita zbraní.
  • Pasivní bonus.
  • Upgrady na super schopnost.

  S výjimkou tří schopností „základní“ (skok, super a melee) se každý sloupec tří upgradů vzájemně vylučuje; Pouze jeden může být aktivní najednou.

  Každá třída má dvě podtřídy k získání a vývoji, každá s vlastními specialitami. Podtřída je efektivně kusem vybavení, které lze podle libosti změnit, podobně jako výběr nové zbraně. Jedna podtřída může být použita jako konkurenční načítání pro více hráčů, zatímco pro kooperativní hru lze použít druhé zaostření zaměřené na léčení. Podtřídy mají být také synergické s vybavením, které má Guardian na sobě. [1]

  Po zvládnutí podtřídy je hráči udělen exotickou zbraň od svého předvoje, stejně jako úspěch/trofej.

  Původně měla každá třída přístup k podtřídě pro dva ze tří prvků světla. S vydáním Takto král Expanze, pro každou třídu byla přidána třetí podtřída pro každý prvek, odemčená prostřednictvím úkolu.

  Destiny 2 [Upravit]

  Při zahájení Destiny 2, Podtřídy byly několikrát přepracovány, přičemž implementace úrovní stromů zaujala systémové místo bývalé hry. Strážci mají na výběr jedno ze dvou různých zaostřování schopností pro každou podtřídu, která je uzamčena do této konkrétní cesty. S uvolněním expanze Forsaken byl do každé podtřídy přidán další strom, obvykle s novým super. S vydáním nové světelné kampaně byl systém upgrade body odstraněn a stromy podtřídy byly po dokončení příslušného úkolu plně odemčeny.

  Uvolnění Za světlem Expanze viděla, že první podtřídy založené na temnotě přidaly do hry se Stazisem. Tato nová podtřída měla jiný typ přizpůsobení, daboval podtřídu 3.0, to by bylo použito na světelné podtřídy počínaje void se spuštěním Královna čarodějnice expanze & Období vzrostlé, následuje solární energie se spuštěním Období strašidelné a konečně oblouk se spuštěním Období lupu. Spuštění Lightfall Vidí Strand představený jako druhá podtřída temnoty pomocí stejného přizpůsobení.

  V tomto systému jsou všechny schopnosti granátů sdíleny napříč třídami a všechny skoky jsou sdíleny napříč podtřídami, což v některých případech umožňuje čtyři nebo více skoků. K některým podtřídům byla také přidána schopnost třetí třídy. V tomto systému jsou hlavní schopnosti třídy vybírány mezi tří čtyři aspekty, z nichž každá má jedinečné atributy související s třídou. Tato aktualizace také zavedla fragmenty (ozvěny pro prázdnotu, uhlíky pro solární, jiskry pro oblouk, šepot pro stázi, vlákna pro Strand), což jsou pasivní výhody sdílené napříč třídami, které poskytují synergické účinky, a příležitostně posílení statistik nebo tresty. Každý aspekt přichází s řadou fragmentových slotů (mezi jedním a třemi), z nichž každý může být naplněn jiným fragmentem. Změna na aspekt s menšími sloty deaktivuje fragmenty, počínaje pravým. Tato aktualizace také formalizovala mnoho elementárních buffů a debuffů dostupných ve hře a definovala je jako slovesa.

  Hráči začínají hru s danou podtřídou světla a po dokončení úkolu Ikora Rey ve věži mohou získat ostatní a dále odemknout schopnosti jejich nákupem od ní zábleskem a meditací na nedalekém oltáři. Podtřídy Stasis se získávají dokončením kampaně Beyond Light, s aspekty a granáty získanými prostřednictvím úkolů po kampani a fragmenty získanými dokončením odměn poskytnutých EXO Stranger na Evropě. Podtřídy pramenů se získávají dokončením kampaně Lightfall, s prvními 2 aspekty získanými v celé kampani, poté třetí aspekt získaný dokončením rozloučení závoje a granáty a fragmenty získanými meditací utrácení pramenů, které se vydělají přes pramen Poslední údery, na pouka rybník na Neptunu.

  Seznam podtříd [Úpravy]

  • Voidwalker – vrhá obří kouli prázdnoty, která poškozuje bojovníky pomocí Nova Bomb super schopnost, nebo teleportuje kolem bojiště a poškození poblíž bojovníků s Nova Warp super schopnost.
  • Sunsinger – manipuluje s sluneční energií tak, aby podporovala spojence prostřednictvím Záře Super schopnost a přivést wieldera zpět ze smrti.
  • Stormcaller – Manipuluje s obloukovou energií tak, aby soustředil tělo a mysl na směrování a řetězení blesku pomocí Stormtrance super schopnost nebo vyvolává koncentrovaný paprsek obloukové energie s Chaos Reach super schopnost.
  • Dawnblade – manipuluje s sluneční energií a svolává planoucí meč, který poškozuje bojovníky chycené na cestě projektilu s Svítání super schopnost, nebo způsobit, že spojenci byli levováni v poloměru skrz Dobře záře super schopnost.
  • Shadebinder – manipuluje s stasisovou energií tak, aby okamžitě zmrazilo nepřátele s Zimní hněv super schopnost a odpálení je rozbít na velení.
  • Broodweaver – Manipuluje s pramenem Energy, aby svolal vlákny, aby bojovali o Wieldera na bojišti přes Needlestorm super schopnost.
  • Gunslinger – Přivolá hořící ruční dělo, které způsobí masivní náhradu škody na jediný cíl prostřednictvím Zlatá zbraň super schopnost nebo vyvolává shluk výbušných nožů Blade Barrage super schopnost.
  • Bladesancer – předvoláte dvojici obloukových nožů, které poškozují bojovníci v okolí zblízka Oblouková čepel super schopnost.
  • Nightstalker – rozprostírá neplatné kotvy přes bojiště, aby se bojovníci v kotvách zpomalili a potlačili Shadowshot super schopnost nebo předvolání prázdných čepelí, které poškodí bojovníky a otočí Wieldera neviditelného s Spektrální čepele super schopnost.
  • ArcStrider – manipuluje s obloukovou energií a svolává kopí, která může odklonit projektily a poškodit bojovníky Zaměstnanci oblouku Super schopnost nebo hodit oštěp poškodit bojovníky vstupující do zasažené oblasti a otřes je přes Shromažďování bouře super schopnost.
  • zmrtvýchvstalý – předvoláte pár kamasů, aby zpomalil, zamrzl a rozbil bojovníky poblíž vstupujícího do tornáda pomocí Ticho a Squall super schopnost.
  • Threadrunner – předvolá lano, které umožní wielderovi používat útoky na úder a točit útoky přes Silkstrike super schopnost.
  • Útočník – zabouchne pěsti wieldera do země, aby způsobilo poškození oblouků v okolí bojovníků v okolí s Pěst z chaosusuper schopnost, nebo umožňuje wielderovi stát se raketou, aby způsobil masivní poškození Thundercrash super schopnost.
  • Obránce – Vytváří ochrannou bublinu neplatné energie, která buší a chrání všechny spojence uvnitř bubliny před poškozením nepřátel Ward of Dawn super schopnost.
  • Sunbreaker – Přivolá hořící kladivo, které umožňuje wielderovi ovládat velkou skupinu bojovníků tím, že je hází do Kladivo Sol super schopnost, nebo přivolá planoucí Cudgel k poškození poblíž bojovníků s Burning Maul super schopnost.
  • Stráž – předvoláte zářící pravopisný štít, který lze hodit jako projektil, používaný jako melee zbraň, a buff nedaleký spojenci s funkcí bloku pomocí Sentinel Shield super schopnost nebo využijte obránce Ward of Dawn super schopnost.
  • Monstrum – Manipuluje s energií stázi k svolání rukavic schopné tření stásis krystalů před wielderem, který pak může být roztříštěn, aby poškodil bojovníky poblíž bojovníků skrz Ledovcovské zemětřesení super schopnost
  • Berserker – přivolá pár pramenů drápů pro přerušení a pozastavení bojovníků s Bladefury super schopnost.

  Podtřída

  Space Magic Desktop

  A Podtřída je hráčský třída specifická, upgradovatelná a zaměnitelný svazek schopností a vlastností používaných strážci v Osud a Destiny 2. Podtřídy jsou primární vozidlo série Destiny pro postup a investice hráče.

  Obsah

  • 1 Přehled
  • 2 specifické podtřídy
  • 3 Návrh a inspirace
  • 4 Trivia
  • 5 odkazů

  Přehled []

  Podtřídy jsou primární metodou, kterou hráči upgradují a zlepšují své postavy. [1] [2] [3] Každá podtřída je „svazek“ charakteristik obsahujících specifické variace a verze následujících:

  • Granáty
  • Super schopnosti
  • Pohybové schopnosti
  • Schopnosti melee
  • Zbraň a brnění speciality
  • Další bonusy a upgrady. [2] [3]

  Podtřídy jsou specifické pro třídu hráčů. [2] Hráč může získat více podtříd pro jednu postavu a podtřídy mohou být přepnuty hráčem podle libosti. [2] Podtřídy vydělávají XP stejně jako zbraně a brnění, což jim umožňuje přizpůsobit se a upgradovat podle výběru hráče. [2]

  Jak hráč vydělává XP, mohou upgradovat svou podtřídu a odemknout různé schopnosti v každé větvi jeho konkrétního stromu. [2] Hráči mohou zjistit, že různé podtřídy – nebo různé schopnosti v každé podtřídě – jsou užitečné pro různé scénáře. [2]

  Ačkoli některé zbraně a brnění jsou při používání konkrétní podtřídy účinnější, konkrétní podtřídy nevyžadují, aby hráč používal konkrétní zbraně nebo brnění. [3]

  Recenze expertů GameSpot

  Seznam tříd Destiny 2 – všechny třídy a podtřídy

  Seznam tříd Destiny 2 - všechny třídy a podtřídy

  Existují tři třídy, z nichž si hráči budou moci vybrat, jakmile začnou svou cestu Destiny 2. Patří mezi ně Agile Hunter, The Towering Titan a všestranný Warlock, přičemž každý má své vlastní výhody a nevýhody.

  Kvůli jejich do očí bijícím rozdílům může být výběr, která třída má použít pro většinu začátečníků, často může být skličující úkol. Teď už se nebudete muset bát, protože jsme tady, abychom vám ukázali všechny třídy a podtřídy ve hře a také každá z jejich jedinečných vlastností. Čtěte dále a zjistěte, co jsou všichni.

  Všechny třídy v Destiny 2

  Destiny 2

  • lovec – Hunter je pravděpodobně nejoblíbenější třídou ve hře, protože je obecně nejjednodušší se učit a používat. Primárním úkolem této třídy je způsobit co nejvíce škody bez umírání, což je usnadňující díky jejich praktickým schopnostem dodge třídy. Konkrétní podtřída dokonce uděluje lovcům schopnost jít neviditelnou – dovednost, která je zvláště užitečná, když hrajete sólo. Bohužel, škoda, kterou se zabývají, je kompenzována skutečností, že jsou nesmírně rozrušené, takže hraní, protože člověk může být často trestán.

  Destiny 2

  • Titan – Výhodně pojmenovaný Titan může – a často – považován za „tank“ třídu Destiny 2. Mohlo se pochlubit statistikami s vysokou přežití a schopností barikády barikády zavádět, tanky jsou neocenitelnými členy jakéhokoli FireTeam. Je to hlavně proto, že jsou to ti, kteří berou většinu úderů, zatímco lovci a válečníky způsobují poškození nebo zajištění uzdravení z dálky. Nepodceňujte však sílu Titanů, protože jejich trvanlivost jim umožňuje bránit ještě tvrději.

  • Čaroděj – V neposlední řadě máme všestrannou třídu Warlock. Warlocks jsou „mágové“ nebo kouzelníky Destiny 2, kteří mohou upravit značné poškození a zároveň poskytovat podporu svým spoluhráčům. Jejich schopnost třídy Rift jim umožňuje vytvořit buď uzdravení nebo zmocňující oblast, která jsou neuvěřitelně užitečná během nájezdů i dungeonů.

  Všechny podtřídy v Destiny 2

  Hunter podtřídy

  • Gunslinger(Sluneční) -Gunslingers jsou spouštěcí podtřída lovců. Může se pochlubit neuvěřitelným poškozením díky jejich super schopnosti zlaté zbraně, nepřátelé často trpí těžkými ztrátami, jakmile vyjde revolver. Ti, kteří dávají přednost použití nožů místo zbraní.

  • ArcStrider(Oblouk) – Hunter ArcStrider používá zvýšenou mobilitu k klouzání přes pole. To jim umožňuje přiblížit se a osobní a způsobit ničivé poškození melee na nepřátelské hordy. Kromě toho Super schopnost ArcStrideru dává hráčům personál ARC, který lze použít nejen pro více komba z melee, ale také pro odklonění projektilů.

  • Nightstalker(Void) – Pravděpodobně nejlepší podtřída pro sólové hráče v Destiny 2, Hunter Nightstalker’s má schopnost se při úhlu k uhýbání obrátit neviditelné. To je neuvěřitelně užitečné, pokud se na vás nepřátel Aggro obrátí nebo pokud se prostě chcete dostat z lepivé situace. Mají také různé dovednosti, které mohou oslabit a oslabit nepřítele, což vám a vašemu týmu může poskytnout ještě více výhody.

  • zmrtvýchvstalý(Stazi) – Sada dovedností Revenant se zaměřuje hlavně na bránění a deaktivaci nepřátelského hnutí. Jeho ticho a squall super schopnost je v tomto ohledu obzvláště efektivní jako použití nejen zamrzne nepřátele, ale také na ně způsobuje těžké poškození.

  • Threadrunner(Pramen) – ThreadRunners jsou nejnovější podtřída Hunter, která byla představena na začátku rozšiřování Lightfall. Jejich schopnosti jim umožňují ovládat lano šipku, které pak mohou použít k vyvolání chaosu na bojišti.

  Titan podtřídy

  Destiny 2

  • Sunbreaker(Sluneční) – Sunbreaker podtřída je tu, aby rozložila hordy nepřátel pomocí pálící ​​síly slunce. Tato podtřída, která ovládá mocné kladivo, které lze buď vrhnout nebo rozbít do nepřátel, předvádí urážlivé schopnosti Titanů a přitom si stále udržovat jeho defenzivní odbornost neporušené.

  Destiny 2

  • Útočník(Oblouk) – Titan útočníci ovládají sílu blesku, aby rychle decimovali vlny nepřátel. Má však také jedinečné aspekty, jako je juggernaut, což z něj dělá životaschopnou obrannou třídu.

  • Stráž(Void) – Ti, kteří chtějí hrát čistě defenzivním způsobem, by si měli bezpochyby vybrat podtřídu Sentinel. S super schopnostmi a aspekty, které mohou chránit a zmocnit váš fireteam různými způsoby, může Titan Sentinel jednou rukou zachránit váš tým před pokrajem porážky.

  • Monstrum(Stazi) – Zůstávat věrný svému jmenovce, Behemoth je obří, kdysi nasazený na bojišti, protože může decimát nepřátel s jeho vícenásobným použitím stásis krystalů.

  Destiny 2

  • Berserker(Pramen) – Nejnovější podtřída Titanu představená během rozšiřování Lightfall může Berserker manipulovat s pramenem a proměnit jej v nebezpečné drápy, které se roztrhnou i ty nejtěžší nepřátele. Jejich schopnosti jsou nesmírně užitečné nejen pro obranné účely, ale také pro deaktivaci nepřátel a způsobující slušné poškození.

  Podtřídy Warlock

  Destiny 2

  • Dawnblade (Solar) – podtřída Warlock, která může pravděpodobně způsobit nejvyšší množství poškození, Dawnblade umožňuje hráčům ovládat planoucí meč skrz super schopnost Daybreak Super. Mohou však také poskytnout podporu prostřednictvím své další super schopnosti zvané studnu záře.

  Destiny 2

  • Stormcaller (ARC) – Wave Clear je vždy důležitým atributem jakékoli podtřídy Destiny 2 a Warlock Stormcaller přináší právě to. S použitím své bouře nebo chaosu dosahují super schopností, může poslat elektrizující devastaci prostřednictvím nepřátelských řad bez ohledu na to, kolik jich je jich.

  Destiny 2

  • Voidwalker (neplatné) -Mnoho z nich je považováno za nejlepší podtřídu Warlock, Voidwalker zabývá absurdní množství škod prostřednictvím super schopností založených na poškození AOE. Může také způsobit různé debuffy nepřátelům prostřednictvím svých aspektů, díky čemuž je tato podtřída neuvěřitelně užitečná.

  Destiny 2

  • Shadebinder(Stazi) – Dávejte pozor na Hunter ArcStrider, protože je čas Warlocka svolat zaměstnance! Podtřída Shadebinder využívá jejich zimní hněv super schopnost svolat personál Stazis, který může zmrazit nepřátele a následně je rozbít. Zpomalení a mrazivé nepřátele mohou být ještě jednodušší prostřednictvím jejich šroubů Iceflare a bezútěšných aspektů pozorovatele.

  Destiny 2

  • Broodweaver(Pramen) – Nakonec máme nejnovějšího induktova do podtřídy Hall of Warlock – The Broodweaver. Tato podtřída se zaměřuje na manipulaci s pramenem a vytváří projektily, které se mohou ubytovat a způsobit ničivé poškození nepřátel.

  To jsou všechny třídy a podtřídy, které byly dosud představeny Destiny 2. V současné době není jasné, zda bude v budoucnu přidáno více, protože příští expanze je údajně poslední pro Světlo a temnotu ságy. S hodně na výběr, jsme si však jisti, že bude existovat podtřída, která odpovídá vašemu stylu hry, bez ohledu na to, co to je.

  Která třída Destiny 2 je nejlepší?

  Do značné míry záleží na tom, jaký je váš styl hry a preference. Většina hráčů věří, že třída Hunter je ve hře nejlepší od jejího nejjednoduššího učení a je také často nejvyšším prodejcem škod mezi třemi. Warlock a Titan však nejsou sami sebe samy o sobě a tyto třídy jsou nedílnou součástí fungování fireteam.

  Warlock může podpořit skupinu s konzistentním uzdravením a zároveň poskytnout další poškození zezadu. Titani, na druhé straně, jsou často neozvěnné hrdiny, protože obvykle tančují přední linie a nasávají nejvíce poškození. Se správnou sestavou však oba tyto typy mohou způsobit značné škody a dokonce i potenciálně sólo misi nebo samotný dungeon.