Počet populace a přehrávačů MMO – Populace MMO, nejlepší MMO a MMORPG, které se hrají v roce 2023 | PCGamesn

Nejlepší MMO a MMORPGS k hraní v roce 2023

Někdy je zábavnější hrát s ostatními lidmi. Existuje mnoho fantastických PC her, které vás dostanou do bot osamělého hrdiny, ale některé z největších a nejlepších her jsou masivně multiplayerové online hry nebo MMO (také známé jako MMORPGS). Jedná se o obrovské hry, které dostávají konzistentní příliv nového obsahu a umožňují vám hrát se stovkami, tisíci nebo miliony dalších lidí.

Top mmorpg

Sledujeme počet předplatitelů, aktivní hráče a populace všech nejlepších MMOS. Pokud jste fanouškem MMO, máte zájem o data nebo hledáte novou hru, kterou můžete hrát – vítejte!

Musí hrát MMOS

Naše 6 nejlepších doporučení na základě dat

Baldurova brána III

Baldurova brána III

Old School Runescape

Old School Runescape

Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

World of Warcraft Classic

Svět války

Svět války

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Top 20 mmos

20 nejrušnějších a nejoblíbenějších her MMO dnes

Hodnost Hra Aktivní hráči dnes Celkový počet hráčů Skóre aktivity
1 Baldurova brána III 4.37m 45.96m 10
2 Old School Runescape 1.58 m 41.70 m 4
3 Cesta vyhnanství .17m 30.86m 4
4 World of Warcraft Classic 1.11m 29.33 m 4
5 Svět války 1.23m 129.23m 1
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn 873.90K 45.99m 2
7 919.85K .41 m 2
8 Warframe 647.15k 34.06m 2
9 Destiny 2 421.26k 44.34m 1
10 Runescape 523.53K 18.37m 3
11 Ztracená archa 453.69K .92m 3
12 Válka cechů 2 355.09K 18.69m 2
13 Hvězdný občan 386.77k 20.36m 2
14 MapleStory 292.98K 6.17m
15 Černá poušť online 246.76K 12.99m 2
16 Starší svitky online 219.06K 23.06m 1
17 Roblox 0 46.85 m 0
18 EVE Online 187.12k 9.85 m 2
19 Elite nebezpečné 173.23k 18.24m 1
20 Wizard101 133.82K 4.70 m 3
Pokračujte do úplného seznamu.

Úplný seznam

Zobrazit náš oficiální seznam nejlepších MMOS. Sledujeme přes 100 mmorpg her hodinu a poskytujeme údaje o jejich odhadovaných číslech hráče, počítání předplatitelů a dalších. Prohlédněte si seznam pro všechny podrobnosti!

Nejlepší MMO a MMORPGS k hraní v roce 2023

Zde jsou nejlepší MMORPG a MMO, které můžete hrát, od klasických her jako Neverwinter a World of Warcraft po novější PC hry jako Lost ARK a New World.

Nejlepší MMORPG: Alexstrasza z Wow Dragonflight oblečená v jejím okrasném drakonickém brnění a ovládá personál, jeden z dračích aspektů, se kterými se postava hráče setká v nejlepší expanzi MMORPG

Publikováno: 28. srpna 2023

Jaký je nejlepší MMORPG na PC? Pokud vás zajímá, tato často používaná dopisy představují slova masivně multiplayer online a odkazujte na hry, kde se tisíce hráčů spojí ve stejném světě. Je to ten, který má kouzla, aby zabil prak a démony? Pracujete se přes hvězdy jako horník nebo firemní bigwig? Řešení starověkých spiknutí a boje proti lovecraftovým hrůzám? Možná jsou to všechny.

Přidejte RPG pro hry na hraní rolí a my jsme pryč do Dungeons! Nakonec rozhodující faktor pro nejlepší MMORPGS na PC do značné míry přichází na osobní preference, takže s ohledem na to je náš seznam nejlepších MMO, které jsou v současné době naživu a kopají. Určitě najdete něco, co bude spolknout celé dny najednou, a mnoho z těchto příspěvků lze také považovat za některé z nejlepších PC her v okolí. I když existuje spousta nedávno aktualizovaných a nových MMO, které je třeba zvážit, Golden Oldies na tomto seznamu vydrželi zkoušku času.

Zde jsou naše nejlepší tipy pro nejlepší MMORPG:

Nikdy zima

Neverwinter je překvapení. Jsou to tematicky dungeony a draci, zabírají místa, třídy, kouzla a schopnosti ze stolní hry a poté je napěchovali do jednoho z nejlepších MMORPGS. Nemělo by to fungovat, ale nějak to dělá. Pomáhá to, že existuje vážná láska ke zdrojovému materiálu DND her a každý úkol se cítí jako ten, který si dokážete představit, že se pustíš do stolu.

Spousta bezplatných expanzí – které zahrnují nové závody a třídy – bylo zavedeno v době od spuštění Neverwinter, přičemž hráče berou daleko od bezpečí Neverwinter samotného do zemí, jako je Icewind Dale, kde barbaři a nepříjemné teploty jsou nejméně z vašich starostí.

Hvězdné trek online

Sledování sledování Star Trek v televizi? Star Trek Online by vás mohl odvrátit až do příští sezóny Discovery na Paramount Plus. Každý úkol v tomto MMO je jako epizoda pořadu a každá série mise je oblouk, doplněná občasnou epizodou výplně.

Vydejte se na cestu do Risa, navštivte DS9 ve Star Trek Online, přistávejte na planetách a procvičte si svou diplomacii, nebo se dostaňte do napjatého vesmírného bitvy s Cardassians, Romulans, Borg a kdokoli jiný způsobuje neplechu. S vesmírné boje jsou taktické při hraní v reálném čase, protože je klíčové umístění vaší lodi, aby se z vašich palby vytěžilo maximum. Na jakýchkoli misích, které se přenášejí v boji, se hra změní na střelce třetí osoby založenou.

STO se rozrostl na gargantuan, přesvědčivý a bezplatný MMO a jednu z nejlepších vesmírných her venku; Často je rozšířena masivními aktualizacemi, které přidávají zcela nové příběhy, a chvíli zpět, neutrální romulanová frakce představila jedinečné mise a lodě.

. Nejste jen vybavení a vyrovnávání hrdiny; Získáte celou posádku a hvězdnou loď k řízení a přizpůsobení.

Římanům: Věk Caesar

Máte rádi trochu budování města ve vašem MMOS? Pokud ano, budete milovat Římany: Age of Caesara, protože je to hra, která vás úkolu zavádí při obnově římské říše. Budete spolupracovat s až 16 dalšími hráči a společně budete muset stavět a udržovat město.

Když hrajete, spousta jiných skupin hráčů bude pracovat na svých vlastních městech a společně vás všichni tvoří součást velké propojené digitální říše. Někdy budete muset bojovat, abyste se bránili před blížícími se Barbary, a někdy budete muset vytvořit obchodní trasy, abyste mohli navázat vztahy s ostatními městy. K této hře je toho hodně a je snadné dostat se do jejího světa.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn je příběh srdečně okouzlujícího vykoupení. Když to bylo původně propuštěno, nebylo to moc dobré. Ve skutečnosti to bylo hrozné. .

Výsledkem je Realm Reborn. A to je dobrý. Zasáhne vše, co je série známá pro epické příběhy o dobrém a zlém vévodstvím, rozmanité, bolestně nádherné prostředí, nadřazené postavy, honosné cutscenes a Chocobos Galore. Je to také chytré: Hráči mají velkou flexibilitu ve svých třídách FFXIV. Jakmile zasáhnete úroveň 10, můžete přepnout na některou z osmi bojových tříd hry jen při přepínači zbraně. Nevýhodou je, že hráči nemusí vytvářet Alts, aby vyzkoušeli další role.

Expanze Endwalker přidává nová pracovní místa (Reaper a Sage), umístění, instance a dlouholetou mužskou verzi závodu Viera. Příběh se však dostává do centra pozornosti a uzavírá události, které začaly v Realm Reborn. Jen málo MMO obdrží tolik kvalitních aktualizací a expanzí, takže stojí za to skákat zpět, pokud jste byli na chvíli pryč. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši recenzi FFXIV Endwalker. Je také dobré zkontrolovat náš průvodce vyrovnáním FFXIV, pokud jste ve hře JRPG nováčkem.

Nejlepší MMORS: Ztracený arch. Obrázek ukazuje postavy na plovoucím ostrově, který vzhlédne na jiných plovoucích ostrovech

Ztracená archa

Hit korejské MMO se konečně dostal na Western Shores a my jsme to dali 9/10 v naší recenzi Lost Ark.

Pokud uvažujete o kontrole hry, máme několik průvodců, které mohou pomoci: od toho, jak se rychle vyrovnat k tomu, co potřebujete vědět o ztraceném semena ARK Gold a Mokoko.

Nejlepší hry MMORPG: World of Warcraft. Obrázek ukazuje muže, který se dívá na krajinu se spoustou stromů

Svět války

Více než deset let stará a stále nejoblíbenější hra MMORPG na světě, World of Warcraft je trochu zvláštní. Wow se během své dlouhé vlády hodně změnil a představil několik nových tříd a závodů; Podívejte se na náš seznam úrovně Wow Dragonflight, kde najdete nahlédnutí do nejsilnějších kombinací postav, které jsou nyní možné. V průběhu let byli hráči také ošetřeni grafickou revizí, zcela nové kontinenty … hráči mohou dokonce cestovat zpět v čase. Svět je obrovský a hemží se bohatými, příběhovými úkoly na každém kroku.

Občas se to zdá být tradiční, což je nepřekvapivé vzhledem k tomu, že je to MMO, který definoval moderní styl žánru, ale Blizzard stále mísí věci. Revizi systému Wow Dragonflight Talents System Revize poskytuje složitost uvítací třídy, která je zaručena, že se otřásá meta, spolu s revampy na profese a uživatelské rozhraní, které odfouknou pavučiny z Blizzardovy úctyhodné hry RPG. Páni, dlouhověkost znamená, že existuje velká podpora třetích stran, s nesčetnými Wow Addons, které vám pomohou na vaší cestě. Kdybychom museli korunovat MMO jako král žánru, World of Warcraft by to pravděpodobně byl.

Nejlepší hry MMORPG: Runescape. Obrázek ukazuje znaky v hospodě. Ony

Runescape

Stejně jako World of Warcraft byl Runescape základem žánru MMORPG tak dlouho, jak si pamatujeme. Ale spíše než se zmenšuje, Runescape stále roste z hlediska hráčů i obsahu. Nové úkoly a události jsou představeny téměř každý týden, takže veteráni mají vždy něco čerstvého, co zažívají, zatímco noví hráči vstupují do světa již obohaceného o desetiletí tradice a dobrodružství.

Nedělejte si starosti s tím, jak se vyrovnat s Runescape, protože jeho komunita patří mezi nejštědřejší a nejpřátelštější ve všech hrách (nebo si můžete prohlédnout našeho průvodce začátečníky Runescape) – ať už hledáte radu ohledně složitého úkolu nebo jednoduše Po chatu zjistíte, že pomoc je vždy po ruce. Nejde jen o historii, která se Runescape může pochlubit; S hlavními expanzemi, mobilním vydáním a nespočetným spin-offů, MMO Jagex ukazuje absolutně žádné známky zastavení.

Nejlepší hry MMORPG: Black Desert Online. Obrázek ukazuje muže, který jezdí na koni směrem k západu slunce

Černá poušť online

Black Desert Online obdržela v roce 2018 přepracování grafiky, aby přepracovala originální (a již nádherný) MMO, vdechl nový život do hry. Určitě to nahradí to, co mu chybí v leštěném dialogu s jedním z nejlepších tvůrců postav v okolí a nádherným fantasy světem, který se budete chtít potulovat celé hodiny.

Jen se příliš nestaňte pohodlný, protože je tu spousta bojů a broušení, takže pokud hledáte relaxační MMO, nemusí to být hra pro vás. Protože Black Desert Online není vaším průměrným MMO, může být složité dostat se hlavu kolem nových systémů, zejména to, jak boj, obchod, diplomacie a zdroje fungují. Podívejte se na našeho průvodce začátečníky Black Desert Online, pokud chcete skočit do tohoto MMO, který se vrhá bojovými meči a ohnivým chaosem.

Nejlepší hry MMORPG: EVE Online. Obrázek ukazuje, že jiné světové lodě létají vesmírem

EVE Online

Je tu velká šance, že jste už slyšeli o jednom z mnoha příběhů Dark Bastardry, které se otočily z nového Edena Edena. Jedná se o hru z chladu zrady, těžby, ekonomiky, více zrady, větší těžby a příležitostné bitvy kosmické lodi tisíce osob-z nich.

S přístupem k hands-off CCP je vesmír New Eden jedním z nejvíce poháněných hráčů MMOS. Války trvají týdny, ne -li měsíce, napříč více systémy. Roky vykreslování a sabotáže, aby zevnitř snížily obrovské korporace. Zprávy o obrovských ztrátách v lodích a nákladu, některé dosahují tisíců dolarů v hodnotě v reálném světě. Jak si dokážete představit, není to nejjednodušší hra na světě, ale to neznamená, že je to nemožné. Naše vlastní příručka pro začátečníky EVE Online vám ukáže, jak nastavit jeden z nejlepších MMO v okolí.

Nejlepší hry MMORPG: Starší svitky online. Obrázek ukazuje stranu tří postav přicházejících proti velkému kamennému stvoření s elektřinou z toho

Starší svitky online

. Hry Elder Scrolls patří mezi nejlepší RPG v okolí a nyní můžete potopit ještě více času do bohatého a živého vesmíru seriálu hraním online s přáteli nebo celkovými cizími lidmi.

Nastavte 1 000 let před Skyrimem a 800 lety před Morrowindem a Oblivionem. Elder Scrolls Online začíná ve vězení Coldharbour’s Wailing, kde, když zůstane věrná tradici starších svitků, hráč je vězeň. Po útěku můžete svobodně prozkoumat kontinent Tamriel, bojovat s monstrami, objevováním dungeonů a tvorby zbraní s ostatními dobrodruhy nebo na vlastní pěst. S hrstkou expanzí, které do hry přinášejí staré a nové regiony, jako je Murkmire a Summerset, nemluvě o spoustě plánovaných budoucích vydání DLC, Elder Scrolls Online vesmír se navždy rozšiřuje, což se vždy cítí svěží.

Nejlepší MMOS: Tři strážci každé třídy v Destiny 2 postupují přes bažinu, zbraně připravené v tomto online looteru FPS

Destiny 2

V Destiny 2 přebíráte roli spravedlivého a oddaného opatrovníka a bráníte poslední město lidstva proti komukoli nebo cokoli, co by se ho snažilo zničit. Stejně jako u většiny akcí MMO začnete vytvořením svého opatrovníka, přizpůsobením jejich obličeje, vlasů a těla k vašemu spokojenosti. K dispozici jsou tři třídy na výběr-The Shield nesoucí Titan, Spell-Slinging Warlock a Agile Hunter. Každá třída přichází s vlastními jedinečnými schopnostmi, spolu s výhodami a upgrady, aby se odlišily od ostatních hráčů vaší třídy Destiny 2.

Jakmile se rozhodnete pro svou postavu, uvolníte se, abyste prozkoumali sluneční soustavu a odhalili její tajemství prostřednictvím poutavých misí, které můžete dokončit sólo nebo s přáteli. Cenná kořist, kterou můžete odhalit na svých cestách, je nezbytný pro zlepšení vybavení vašeho opatrovníka, ale příběh Destiny 2 je místo, kde skutečně svítí. Jeho neustále se rozšiřující svět neustále dostává aktualizace, včetně ročních období, událostí a expanzí, a neprokazuje žádné známky zpomalení kdykoli brzy. Vezměte gander na naše recenzi Destiny 2 Lightfall Review a úplný seznam lightfall exotics, kterou můžete očekávat, že si vyzvednete při zasažení umístění ztracených sektorů. Pokud byste se prozatím raději drželi hlavní kampaně, máme také kompletní seznam mise Destiny 2 Lightfall, který vás nasměruje správným směrem.

Nejlepší hry MMORPG: Trove. Obrázek ukazuje, že se blokující muž houpající jeskyní

Trove

Trove je MMO zaměřená na akce, často ve srovnání s hrami podobnými Minecraftu, a jedna z nejlepších stavebních her na PC. . Jakmile je vaše domovská základna založena, můžete zip mezi světy, kořist dungeony a jít na úkoly online se svými přáteli nebo Guild Pals. Troveova specializovaná komunita vždy aktualizuje a přináší nejlepší mody Trove, takže je tu vždy co dělat, ať už zlepšujete svou základnu nebo rabování se svými online kamarády.

Nejlepší hry MMORPG: Arcehage. Obrázek ukazuje draka poblíž města

Archeage

Archeage může být tradiční MMO, s úkoly, frakcemi a zcela zapomenutelným příběhem. Ale to, co z něj dělá jeden z nejlepších MMORPGS, je to, že to všechno můžete ignorovat a zamířit do moře.

Oceán je obrovský. Plachit z východu na západ na nejrychlejší lodi ve hře může trvat kdekoli mezi 45 minutami a hodinou, v závislosti na nebezpečích, jako jsou bouře, vířivky, mořské stvoření nebo piráti. Dokonce i legendární Kraken přebývá v severním oceánu a vyžaduje celý nálet 40+ hráčů a deset lodí velikosti Galleon, Cannons Blazing, aby to dokonce poškrábal. Hluboko pod oceánem najdete lodi plné lahodné odměny, z nichž nejtěžší vyžaduje, aby se potápěčské vybavení dosáhlo.

Archeage může hrát volně, s dostupným prémiovým předplatným, které nabízí několik výhod, včetně schopnosti si nárokovat vlastní patch půdy – ne instance, skutečně zabírat prostor v otevřeném světě – na kterém můžete postavit dům nebo dokonce pod vodou Aquafarm plný ryb. Alternativně existuje archeage Unchained, nová samostatná verze hry, která vám umožňuje přístup ke všem výhodám předplatného za jednorázový poplatek.

Bez ohledu na to, kterou verzi si vyberete, je fantastický svět Archeage perfektním prostředím, jak se vydat na život zločinu na otevřeném moři, kde v podstatě hrajete pirátskou hru a všichni ostatní jsou netušící námořník – ale místo toho Parot, máš draka.

Nejlepší hry MMORPG: Albion online. Obrázek ukazuje skupinu lidí na náměstí. Někteří z nich jezdí na slonech nebo mamutů

Albion online

Pokud hledáte MMO, kde si můžete sednout, relaxovat, udělat trochu tvorby a mít sklon k vaší farmě, zatímco se objeví na občasném boji a lichém lovu monster, pak Albion Online není vaše hra.

Je to PVP z Get-Go, a proto budete muset být vždy ostražití a na stráži. Systém kapky celého kola může být trochu frustrující, ale Albion Online požaduje, aby hráči byli taktičtí a trpěliví. Je to hodně legrace a vyžaduje sílu mozku a vytrvalost, aby se váš cech řídil správným směrem, ale je to stejně prospěšné, jak je to těžké.

Nejlepší hry MMORPG: Lord of the Rings Online. Obrázek ukazuje několik lidí, kteří jezdí na koni podél řeky

Lord of the Rings online

Tolkienův svět středního země je perfektní prostředí pro MMO. Má skvělé postavy, masivní svět k prozkoumání a každý vždy bojuje.

Lidé, elfové, trpaslíci a hobbiti-aka The Good Guys-tvoří hratelné závody Pána prstenů online a jako lovci nebo zloděje nebo jedna z dalších tříd budete jít na vlastní dobrodružství, napůl sledování ve stopách slavného společenství. Seznamte se s ents, ztratíte se v Morii nebo jedete dlouhé jízdy přes Rohan.

Expanze tlačí příběh dopředu, sledujte knihy a s každým hlavním bodem spiknutí přichází nová mechanika, jako je přidání namontovaného boje. Pokud jste někdy snili o tom, že zažijete Tolkienův svět z první ruky, tento MMORPG vás zakryl. Nejlepší ze všeho je, že je to zdarma, takže je to perfektní RPG MMO právě teď.

Nejlepší hry MMORPG: Star Wars: Stará republika. Obrázek ukazuje stranu čtyř, připravených na bitvu - některé z nich mají zbraně, některé z nich mají světelné sáčky

Hvězdné války: Stará republika

Galaxie daleko, daleko je perfektním prostředím pro jednu z nejlepších MMO, takže není divu, že Hvězdné války Bioware: Stará republika je vítězem. Hrajte jako jedna z osmi tříd rozdělených přes říši a republiku. Každý má podrobný, dramatický příběh a jsou dobré. Překvapivě.

Můžete převzít roli císařského agenta, který pracuje pro dobro Říše zakořeněním teroristů; Jedi Knight přísahal na lov Sith a chránil galaxii; nebo dokonce inkvizitor s otrokem, který hraje nebezpečnou politickou hru. To vše můžete hrát zdarma, ale jako předplatitel můžete rychleji vyrovnat a soustředit se pouze na zajímavou třídu a planetární questy místo na odpadky plniva plnivo.

Několik expanzí to udržovalo pocit poměrně svěží, ale jsou to vynikající rytíři expanze padlé říše, které si opravdu zaslouží hrát. Díky síti intrik, vztahů a zaměření na výběr hráče se cítí spíše jako správné rytíři staré republiky, než cokoli, co před ním přišlo. Swtor je snadno jednou z nejlepších her Star Wars Ever.

Válka cechů 2

Válka cechů 2

Kde je World of Warcraft stejně tradiční MMO, jak přicházejí, Guild Wars 2 je divný, protichůdný opak. Jeho design lze považovat za pokus opravit a vylepšit každý rozbitý mechanik, který online hry přetrvávají při sledování, a jeho úspěch v těchto oblastech z něj činí jeden z nejlepších MMORPG, který můžete hrát.

Obsah Guild Wars 2 se neustále vyvíjí prostřednictvím epizodických aktualizací živého světa. Pokud nebudete připraveni na tuto výzvu, můžete hrát na nižší úrovně dobrodružství, aniž byste utratili dolar, protože hlavní hra je nyní zcela zdarma. Pokud jste zvědaví, naše Guild Wars 2: End of Dragons Review vás přivede k nejnovějšímu rozšíření, která postaví hráče proti kataklyzmatickým starším drakům.

Nejlepší hry MMORPG: World of Warcraft Classic. Obrázek ukazuje orc stojící poblíž artefaktu

World of Warcraft Classic

Pokud jste neočekávali, že na tomto seznamu dvakrát uvidíte World of Warcraft, pak vážně podceňujete Blizzardova juggernaut MMO. Existují tisíce veteránů World of Warcraft nostalgic pro kouzlo a výzvu vanilkové hry a zahájení Wow Classic udělilo každé své přání jejich přání. Na základě verze Azeroth Pre-Cataclysm je WOW Classic domovem veteránů i nováčků, které si užívá smysl pro komunitu, který se nutně objevuje, když odstraníte nálezce dungeonu a značky questů.

Přístup ke hře je součástí standardního předplatného World of Warcraft. I když jste obeznámeni s moderní hrou, bude to trvat značné přizpůsobení, aby přežilo notoricky obtížné vyrovnávací zkušenosti s klasikou. Zatímco někteří fanoušci umírajícího by mohli tvrdit, že trávení hodin na WoW Classic Dungeon, otřesení proti konečnému šéfovi pak utíkat zpět, aby zjistilo, že je zoufalý a nelze jej znovu svolat, je součástí dobrodružství, pravděpodobně chtějí, abyste trpěli jako oni, že oni trpí jako oni dělal. Místo toho se poučte ze svých chyb a důkladně se připravte s našimi klasickými tipy pro nové hráče. Máme také průvodce pro WOW Classic Races a záviděníhodné wow klasické legendární zbraně, které můžete získat.

Nejlepší MMOS: Řada lukostřelců hájí osadu od útočníků v Novém světě, koloniální MMORPG zasazené v 16. století

Nový svět

Nový svět je stejně jako hra na přežití karantény, jako je to tradiční RPG. Vydává se s typickým vytvářením postav jiných fantasy MMO – neexistují žádné jiné závody kromě lidí a třídy jsou nahrazeny atributy a dovednostními systémy, které vám poskytují svobodu experimentovat s různými postavami ve vašem volném čase. .

Nově objevená nepřátelská země Aeternum je ohrožena poškozenou démonickou hordou, jejíž přítomnost musí být neustále poražena silami dobra. Můžete se spojit a pomoci konstruovat a udržovat osady nebo zasáhnout do divočiny a čelit samotnému nadpřirozené hrozbě. Můžete vyrábět, pátrání a prozkoumat po celém Aeternum a dokonce vést válku ve velkém měřítku konfliktů PVP, protože území každého světa se rozšiřuje a zasahuje na sebe navzájem. Pokud se chcete začít, náš průvodce novým světovým začátečníky a průvodce vyrovnáním vám jistě pomůže najít vaši postavu.

A tak uzavírá náš seznam nejlepších MMORPG, které jsou k dispozici na PC. Na jaké světech se ponoříte do příštího. Půjdete na jeden z bezplatných MMO, nebo budete stříkat na předplatné? Bez ohledu na váš výběr, vězte, že nejlepší hry pro více hráčů jsou lístek na nové přátele a samozřejmě novým nepřátelům. Vyberte si své bitvy, vytvořte si klany a vydejte se do nového dobrodružství. Hodně štěstí!

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší mmorpg pro 2023

Raid Starships, Slay Dragons, nebo dělat deníky spolu se stovkami dalších hráčů s těmito špičkovými masivně multiplayer online hraní rolí na PC.

Moje kariéra mě provedla eklektickým sortimentem polí a spojila mě s lidmi ze všech životních oblastí. Tato zkušenost zahrnuje stavbu, profesionální vaření, podcasting a samozřejmě psaní. Od roku 2009 píšu Geeky, nakonec přistávám na volné noze v PCMag. Tento rozkvět se v roce 2021 rozkvetl na pozici technických analytiků na plný úvazek, kde půjčuji svůj osobní vhled do záležitostí webhostingu, streamování hudby, mobilních aplikací a videoher.

Aktualizováno 14. srpna 2023
https: // www.PCMag.com/ticks/nejlepší-pc-mmo-hry

  • PŘÍBUZNÝ:
  • Nejlepší PC hry
  • Nejlepší hry PC zdarma

Nejlepší hry MMO

(Kredit: René Ramos; Square-Enix, Bungie, Digitální extrémy)

Někdy je zábavnější hrát s ostatními lidmi. Existuje mnoho fantastických PC her, které vás dostanou do bot osamělého hrdiny, ale některé z největších a nejlepších her jsou masivně multiplayerové online hry nebo MMO (také známé jako MMORPGS). Jedná se o obrovské hry, které dostávají konzistentní příliv nového obsahu a umožňují vám hrát se stovkami, tisíci nebo miliony dalších lidí.

Vzhledem k jejich pokračující povaze má MMOS cenové schémata více v souladu s mobilními hrami. Některé MMO mají měsíční poplatky za předplatné; Ostatní jsou tituly zdarma, které vám účtují za malé vymoženosti. Mnoho navíc nabízí prémiové balíčky, které přicházejí s dalšími možnostmi přizpůsobení, zbraněmi, kosmetikou nebo jinými funkcemi.

Hraje nejlepší MMORPG na Steam Deck

Parní balíček Valve poskytuje pohodlné, schopné a příjemně přenosné zařízení pro všechny vaše potřeby parního her. Několik her MMO na tomto seznamu není k dispozici na Steam. Z dostupných, mnoho z nich je nepodporováno nebo hratelné (ale ne ověřeno). To znamená, že musíte udělat nějakou finagling, aby se hru správně spustila na palubě.

Možná se divíte, proč hrát na palubě parního vůbec, vzhledem k klasickému schématu ovladače a Wi-Fi Reliance? Díky mnoha dokům parního balíčku na trhu můžete pohodlně hnízdit zařízení poblíž monitoru nebo televize a připojit se k vašim her. Doky na palubu obvykle zahrnují port Ethernet a také několik USB slotů pro připojení myší a klávesnic.

Doporučeno našimi editory

Připravte se na nájezd s nejlepšími MMORPGS

MMO nabízejí hodiny po hodinách hry, ve kterých vylepšujete svůj avatar, rozdrtíte úroveň a shromažďujete lepší brnění a zbraně, abyste řešili ještě větší výzvy. Pokud dáte čas těmto zdánlivě nekonečným hrám, obýváte nové světy plné postav, které jsou ovládány lidmi, jako jste vy. Zkušenosti, které máte a lidé, které potkáte, mohou být potenciálně nekonečné. Připraveni to všechno prozkoumat? Podívejte se na naše oblíbené hry MMO na PC.

Černá poušť online

Black Desert Online se stará o hodit začátečníky do svých komplikovaných hloubek. Jeho krásná, fantasy krajina je plná systémů, včetně boje, obchodu a diplomacie. BDO vám umožní udělat mnohem víc, než podniknout dobrodružství; Shromažďujete zdroje, vytváříte je do jiných předmětů a necháte je přesunout z místa na místo automatizovanými pracovníky. BDO je typ MMO, kde stejně pravděpodobné, že budete trávit čas být kovářem, protože jste kouzelníkem.

Destiny 2

Vy a vaše posádka hrajete jako strážci, nesmrtelní válečníci, kteří cestují po sluneční soustavě snižují meziplanetární hrozby. Tento sci-fi střelec zaznamenal od svého spuštění z roku 2017 mnoho změn, jako je přechod na model zdarma, přidání trezoru osudu a zvýšení počtu planety. Destiny 2 je jedním z nejobtížnějších MMO, které najdete na PC, takže by to mohla být vaše taška, pokud budete kopat Call of Duty.

Starší svitky online

Od Zenimaxu Online přichází jediný MMO, který se odehrává v nejprodávanější franšíze Elder Scrolls. Nastavte tisíc let před akcí Skyrima, ESO vám umožní navštívit majestátní místa z tradice série a účastnit se legendárních akcí. Můžete prozkoumat Morrowindovy bažiny a mimozemské prostředí, Summersetova sluncem promotaného ostrova a Skyrimovy zasněžené vrcholy. Pokud jde o vyprávění vyprávění, Elder Scrolls Online je jedním z silnějších MMO, který obsahuje dobře napsané postavy a plné hlasové herectví.

EVE Online

Vesmírné říše stoupají a spadají do online hraní EVE. Toto je král Sandboxu MMOS, hra, která vás umístí do vesmíru plné hvězdných lodí, pirátů a hráčů vytvořených hráčům. EVE Online je spíše sociální experiment než hra, protože vás nutí zapojit se do obrovského vesmíru potenciálně cutthroat hráčů pouze k přežití. Pokud se rozhodnete to udělat, zjistíte, že EVE Online je jednou z nejpřínosnějších a jedinečných her, jaké kdy byly vyrobeny.

Final Fantasy XIV online

Final Fantasy XIV je MMO, která porazila šance a zpochybnila dominanci World of Warcraft. Po hrubém spuštění získala FFXIV svůj druhý život v roce 2012 vydáním Realm Reborn. Nyní MMO přechází ze síly k síle, s fantastickým příběhem, krásnou grafikou a všemi estetickými vzkvétáními dlouhodobé franšízy Final Fantasy. Je to skvělý alternativní „tematický park“ MMO pro World of Warcraft Blizzard. Základní hra FFXIV stojí 19 $.99, s měsíčním předplatným od 12 $.99.

Válka cechů 2

Pokud se nechcete vypořádat s měsíčním předplatném, pak pro vás může být Guild Wars 2 MMO. Základní hra je volně hrát, což vám umožní užít si původní kampaň, aniž byste odložili cent. Účty zdarma přicházejí s několika omezeními, jako jsou omezené sloty znaků, pošta a chat. Pokud chcete více, Guild Wars zaznamenaly v průběhu let četné expanze, které si můžete koupit po částech nebo jako balíček 50 $. S tímto jednorázovým poplatkem získáte skvělý zážitek z PVE proti Elder Dragons a Nefarious Antient Beings a jeden z lepších hráčů vs. Scénáře hráčů (PVP) také. Režimy PVP založené na Deathmatch a objektivech skutečně zdůrazňují vynikající boj zaměřený na akci Guild Wars 2.

Ztracená archa

Ztracená archa je akční MMORPG zaměřený na akce, která je plná kořistí, stylových vizuálů a působivého množství obsahu koncové hry. Jedná se o PC hru zdarma, která je k dispozici v jiných regionech již roky, ale titul se konečně dostal na západ v roce 2022. Výsledkem je, že se spustila s obrovským množstvím polštiny a dodávala rozsáhlý příběh s četnými dungeony, aby běželi a téměř nekonečné aktivity, jakmile dosáhnete úrovně čepice. Je pravda, že obsah příběhu vám nebude trvat více než 20 hodin, než se žvýkáte, ale čeká na vás, jakmile se dostanete.

Lord of the Rings online

Navštivte místo u Pána prstenů

Pokud je pro vás zní a podpora a podpora, jako je MMO, podívejte se na Lord of the Rings online. Pán prstenů Knihy.

Hlavní postavy se přirozeně objevují po celém jádru, ale také si užijete mnoho menších dobrodružství v každé z vysoce podrobných a ikonických herních oblastí. Pokud chcete uvítací zážitek zdarma v klasickém fantasy světě, který je třeba provést příjemným příběhem a skutky, nemůžete se zde pokazit.

Runescape

Runescape je MMORPG, který byl už věky; ve skutečnosti více než 20 let a stále silně. .

Hra našla své postavení dobře předtím, než se populární stala se MMO Character-Archetype Trinity (Tank, DPS a Healer). Hra je převážně point-and-click aféra, ale zahrnuje směs bojových scénářů, sociálních interakcí, úkolů a mini-her. Runescape se snadno dostává a jeho neformální pocit a styl staré školy vám může natolik zaniknout, že možná nikdy nebudete chtít odejít.

Hvězdné války: Stará republika

Možná jste zapomněli, že vývojář Bioware udržuje probíhající MMO. Hvězdné války zdarma: Stará republika je nástupcem Star Wars: Knights ze staré republiky, klasický RPG, který pevně přivedl Bioware do hlavního proudu. Zatímco fanoušci tohoto RPG by se mohli chtít zapojit do konceptů MMO, jako jsou večírky, dungeony a nájezdy, stará republika se může pochlubit úžasným vyprávěním vyprávění. .

Tom Clancy’s The Division 2

Divize 2 má nešťastnou zátěž, že má předpoklad, který se cítí na míru pro aktuální události. Po vypuknutí zeleného jedu byla společnost vržena do chaosu a nutila tajnou organizaci s názvem The Division, aby posílila a přinesla pořádek. Hrajete jako člen divize, skupina pověřená přestavbou New Yorku a Washingtonu, D.C. k jejich dřívější slávě. Pokud máte vojenskou fixaci, může to být pro vás MMO.

Warframe

Akce RPG Digital Extremes v průběhu let hodně rostla. To, co začalo jako mise, trvalá online hra se rozšířila o mnohem více. Nyní má prostředí na otevřeném světě, jako je Destiny, kde můžete sklouznout přes povrch planety na vznášejícím se hvězd. Příroda Warframe Free-to-Play znamená, že na vyrovnání nebo získání nejlepších válečných sframů vyžaduje hodně času nebo peněz. To znamená, že Warframe má vesmír plný 50 milionů hráčů, takže určitě najdete několik oddaných partnerů.

Svět války

0 $.00 na Blizzard Entertainment

Od svého spuštění z roku 2004 byl World of Warcraft MMO porazit. Azeroth je jedním z největších a nejlepších MMO světů, který vám umožní cestovat z národního prostředí do barevného lokality, zatímco bojuje s démony, monstra a kolegy válečníky na příkaz Hordy nebo Aliance. WOW je jedním z nejjednodušších MMO, do kterého se nyní dostane, že vývojář Blizzard přidal přepracovanou startovní zónu pro nové hráče a vyladil vyrovnávací zážitek. Nejnovější expanze, Dragonflight, vezme své hrdiny na ostrovy Dragon, domov předků Dragonflights Azeroth. Pokud jste vracející se veterán, který touží po Wow’s Halcyon Days, Blizzard také provozuje World of Warcraft Classic, verze, která odráží stav spuštění hry.

Proč byste měli hrát na PC

Hrajte více her PC

  • Nejlepší PC hry
  • Nejlepší hry PC Racing
  • Nejlepší PC RPGS
  • Nejlepší sportovní hry PC
  • Skupina kurátorských kurátor PCMAG

Jako to, co čtete?

Přihlásit se Laboratorní zpráva Chcete -li získat nejnovější recenze a nejvyšší poradenství s produktem doručené přímo do vaší doručené pošty.

Tento zpravodaj může obsahovat reklamní, obchody nebo přidružené odkazy. Přihlášení k odběru zpravodaje označuje váš souhlas s našimi podmínkami používání a zásady ochrany osobních údajů. Z informačních bulletin můžete kdykoli odhlásit.

Děkujeme za přihlášení!

Vaše předplatné bylo potvrzeno. Sledujte svou doručenou poštu!