Pokémon TCG Live, nejlepší hry jako Pokémon na PC | PC hráč

Nejlepší hry jako Pokémon na PC

Android, Google Play a Logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Hra pokemon PC

  • Název produktu Pokémon TCG Live
  • Platformy iOS, Android, Mac, Windows
  • Facebook se otevírá v vyskakovacím okně.
  • Twitter se otevírá v vyskakovacím okně.
  • YouTube se otevírá v vyskakovacím okně.
  • Instagram se otevírá v vyskakovacím okně.
  • Pinterest se otevře v vyskakovacím okně.
  • Twitch se otevírá v vyskakovacím okně.

Zaregistrujte se do zpravodaje!

Přihlášení se otevírá v vyskakovacím okně.

Pokemon CompanyOdkaz se otevírá v novém okně. BBB CARU - KidOtevře se v vyskakovacím okně.

Spojené státy se otevírají v vyskakovacím okně.

ESRB

Uživatelé se otevírají v vyskakovacím okně.

Android, Google Play a Logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Apple, App Store a Apple Logo jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.

© ️2023 Pokémon. © ️1995–2023 Nintendo / Creatures Inc. / Game Freak Inc. Názvy TM, ® a znaků jsou ochranné známky Nintendo.

Vyberte svůj region

Chystáte se opustit web provozovaný společností Pokémon Company International, Inc.

Pokémon Company International není zodpovědný za obsah jakéhokoli propojeného webu, který nepracuje společnost Pokémon Company International. Vezměte prosím na vědomí, že zásady ochrany osobních údajů těchto webových stránek a bezpečnostní postupy se mohou lišit od standardů společnosti Pokémon Company International.

Pokračovat odkaz se otevírá v novém okně.

Klikněte na Pokračovat a navštívit PokemonCenter.com, náš oficiální online obchod. Zásady ochrany osobních údajů a bezpečnosti se liší.

Nejlepší hry jako Pokémon na PC

Nejlepší hry jako Pokémon hry na PC, které vám umožní sbírat stvoření podle obsahu vašeho srdce.

Hry jako Pokemon: Casesette Beasts - Viper Monster používá jedovatý útok

(Image Credit: Bytten Studio)

Hledání nejlepších her, jako je Pokémon na PC? Je to jen wisp snu, že Nintendo někdy vydá hlavní hru Pokémon na něčem jiném než o jejich vlastních herních systémech. Přestože hry PlayStation se nyní běžně vydávají a vydání Xbox je díky Game Pass téměř zárukou, Nintendo nikdy nebude následovat.

Existuje však více alternativ než kdy jindy. Vývojáři v průběhu let testovali stvoření sběrné vody a nyní existuje spousta úžasných her inspirovaných Pokémonem na PC, které znovu vytvářejí klasický zážitek z Game Boy, nebo proměnit Pokémona na MMO nebo Life Sim.

Níže uvedený seznam obsahuje všechny druhy her ovlivněných Goliathem Creature Creature Nintendo. Někteří jsou přímo inspirováni a úzce sledují pokémonské vzorec, jiní sdílejí pouze několik funkcí, ale všechny z nich stojí za to zkontrolovat.

Nejlepší hry Pokémon na PC

Kazeta zvířata | Monster Hunter Stories 2 | Monster Rancher 1 & 2 DX | Temtem | Ooblety | Monster Crown | Nexomon | Siralim Ultimate | Monster Sanctuary | Coromon

Kazeta zvířat

Datum vydání: 2023 | Parní

Kazeta Beasts ve skutečnosti není o chytání monster, jde o jejich nahrávání na kazetách, takže se můžete do nich proměnit a bojovat sami, abyste unikli podivnému světu nového Wirral. Systém typu monstrum má mnoho elementárních interakcí, jako jsou požární dovednosti, které vytvářejí léčivou mlhu kolem typů vody nebo poškození jedu na typy kovů, aby je mohli vrátit poškození jedu zpět. Buďte připraveni na to, abyste v každé bitvě často strategizovali a měnili příšery. Žádné překvapení, kazetová zvířata má také docela rockin ‘soundtrack.

Monster Hunter Stories 2

Datum vydání: 2021 | Parní

Spinoff ze série Big Monster Battling z Capcomu je vlastně o zkrocení a přátelství s tvory s názvem Monsties. Stanete se jezdcem monster, chráníte speciální vejce Rathalos, zatímco jste zkrotili své kamarády Monstie a řídili je přes bitvy založené na tahu. „Určitě se na to dostane dotek Pokémona – můžete mít četu až šest Monsties, kterou můžete přepnout v závislosti na tom, jak bitva probíhá,“ říká naše 80% Monster Hunter Stories 2 Recenze. Je to přístupnější roztočení v boji série klasických monster Hunter. Nové Monsties můžete také vytvořit spojováním svých genů do výkonných nových kombinací.

Monster Rancher 1 & 2 DX

Datum vydání: 2021 | Parní

Kulta Cult Culta Classic Monster pro zkrocení koei Tecmo je zpět s remasterem Monster Rancher 1 & 2. Stejně jako v originále, vychováváte, trénujete a bojujete se svými příšerami. Můžete si také stáhnout monstra vyškolené ostatními hráči, aby se bojovali proti. Původní hry generovaly nové příšery, když jste do své PlayStation vložili náhodné CD, systém, který KT přinesl zpět tím, že vám umožní prohledat hudební databázi pro hudební tituly, které vygenerují monstra.

Temtem

Datum vydání: 2022 (levý časný přístup) | Parní

Nejpravdivějším vzorem Pokémon na tomto seznamu je Temtem. Máte týmy stvoření, které bojují navzájem, různé regiony, aby prozkoumaly, a zlou kapelu hooliganů, aby se sundali. Nemůžete získat mnohem více Pokémona. Bitvy jsou bombastické kvůli 3D animacím v Temtemu a vůdci NPC a tělocvičny (známí jako Masters dojo v tempemovém vesmíru) jsou ve skutečnosti docela těžké porazit – neexistuje žádný způsob, jak snadno můžete v Temtemu snadno prohloubit bitvy v Temtem. A nejlepší na tom je, že se jedná o MMO, což vám umožní bojovat a dobrodružství s přáteli a cizími lidmi.

Ooblety

Datum vydání: 2022 (levý časný přístup) | Epic Games Store

Pokud chcete hru Pokémon, která je také sim zemědělství a život, pak je pro vás Ooblety. Je to sběratel stvoření, kde vaši malí kamarádi navzájem bojují, ale soutěží v tanečních bitvách – přátelská alternativa. Budování týmu různých oobletů, které mají všechny různé schopnosti, osloví hráče Pokémona a každá oob je stejně roztomilá jako tlačítko. Pokud vás opotřebovávají všechny taneční bitvy, prvky hry na život jsou také léčbou.

Můžete postavit farmářskou říši, spřátelit se s místními obyvateli a ozdobit svůj domov funky nábytkem, všechny věci, které jsem potopil mnoho mnoho hodiny do. Ooblety jsou stále v raném přístupu, ale je toho spousta co dělat, a většina jeho příběhu je připravena hrát.

Pokud se stále neprodáváte na oobletách, nehledejte nic jiného než Gloopy Longlegs. Přesvědčený?

Monster Crown

Datum vydání: 2020 | Parní

Obvykle při sběru tvůrců, které musíte bojovat, a poté zachytit zvířata, která procházejí vaší cestou. Ale v Monster Crown, nejen bojete s příšerami – můžete s nimi udělat smlouvy, abyste se připojili k vaší posádce, což je docela v pohodě. Je to také odlišné od ostatních her na tomto seznamu v tom, že rozsah jeho příběhu je mnohem větší a místo toho, aby bojoval skupiny vměšných baddies, má mnohem tmavší tón, který se zabývá hrdiny, dědictvími a zlými vládci. Je zde také mnohem větší důraz na chov vašich tvorů, vytváření mocných nových druhů – existuje více než 1000 šílených věd na existenci.

Nexomon

Datum vydání: 2020 | Parní

Nexomon je také jednou z nejvíce vyleštěných her Pokémon. Animace postavy jsou zábavné, svět je živý a stvoření, celkem 300, jsou dobře navrženou partou. Je to mnohem snazší než některé další návrhy na tomto seznamu – jako je Temtem nebo Siralim Ultimate – takže je to určitě pro hráče, kteří hledají příležitostnější čas. Nejobtížnější částí hry je výběr mezi třemi startovacími nexomonem, mezi něž patří rozkošný dětský bobr, žlutý mládě tygrů a ještěr s růžovým květem.

Siralim Ultimate

Datum vydání: 2021 | Parní

Pokud jste po hře s trochou hloubky, Siralim Ultimate vám to dá jen. Je to jak chytač monstrum, tak prolézač Dungeon, kde cestujete procedurálně generovanými „říšími“, abyste získali zdroje a kořist. Věc, která na Siralimu Ultimate vyčnívá nejvíce, je to, jak velký je. Hráči si mohou vybrat z 30 různých znakových specializací, vybavit různé kouzla drahokamů (z nichž je 700), navštívit 30 říší, vybrat si cech, se kterými byste mohli pracovat, účastnit se minihrů, odemknout relikvie – je toho hodně.

Pokud máte rádi aspekt Vytvořit sběr Pokémonu, bavte se sběr 1200+ tvorů v Siralimu Ultimate.

Monster Sanctuary

Datum vydání: 2020 | Parní

Sběr stvoření se setkává s Metroidvania v monster Sanctuary. Má stejné monstrum bitvy jako ostatní hry na tomto seznamu, ale s twist toho, že všechno hraje v Final Fantasy-podobné týmové bitvy. Stvoření, která jste shromáždili, následují za vámi a lze je použít k létání, plavání a stoupání na krajinu, takže je tu spousta platforem. Grafika pixelů je leštěná a animace tvorů jsou krásný dotek. Nenechte monstrum svatyně létat pod vaším radarem.

Coromon

Datum vydání: 2022 | Parní

Další hra inspirovaná Pokémonem s nádherným pixelovým uměním. Coromonův příběh vás hraje aspirujícího technologického výzkumného pracovníka, který se rozhodl prozkoumat skupinu šesti Titanů s vaším týmem v závěsu. Po hraní dema bych řekl, že bitvy v Coromonu jsou jedny z nejdynamičtějších z her na tomto seznamu, od živého pozadí až po animace stvoření a útoku. Demo si můžete prohlédnout na stránce Steam Game, zejména nyní, když má datum vydání pro jaro 2022.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.