Pokoj požadavku v dědictví Bradavic – hlavní úkoly – průchod | Bradavice Legacy | Gamer Guides®, jak se dostat do Bradavice Legacy místnost požadavku

Jak se dostat do místnosti požadavku Golden Snitch v Bradavickém dědictví

Pokud jdete směrem ke směru, do kterého se zlatý snitch přiblíží, budete moci slyšet a vidět za některými dřevěnými prknami. .

Existuje mnoho užitečných funkcí, které odemknete během dědictví Bradavic a nic důležitějšího než místnost požadavku. To se stane tak, že je hlavním úkolem, který budete nuceni dokončit, takže není strach z chybějícího na této praktické funkci. Tato stránka vám řekne, jak dokončit hlavní úkol a o některých funkcích.

Místnost požadavku je hlavním úkolem v Bradavickém dědictví

Požadavek je hlavním úkolem v dědictví Bradavic.

?

Jak je uvedeno výše, místnost požadavku je součástí hlavního příběhu, a proto v něm budete muset trochu pokročit, než k němu získáte přístup. Místnost požadavku je hlavní úkol úrovně 6 a je k dispozici po událostech v mapové komoře a dokončili jste létající třídu. To je asi pět hodin do hlavního příběhu, pokud je to vše, na co jste se zaměřili.

Spropitné

Poloha požadavku i létání jsou dva nástroje, ke kterým budete chtít přístup co nejdříve. Doporučujeme se zaměřit na hlavní příběh, dokud je odemknete.

Všechny truhly v místnosti požadavků

Chcete -li zahájit úkol, vydejte se na místo schůzky, které vám dal profesor Weasley, a zjistíte, že není nikde nalezena. Místo toho se otevřou dveře, což povede k místnosti požadavku a profesor Weasley dorazí, aby s vámi vstoupil.

Sledujte ji jednou dovnitř a zastavíte se na hromadě židlí a profesor Weasley vás naučí kouzlo Evanesco, aby je zmizelo pryč, kouzlo užitečné v místnosti požadavku. .

Zde se naučíte kouzlo Evanseco

Vytáhněte tuto bednu

Pak vyšplhejte na něj a dosáhnete první hrudi

(1 ze 4) Zde se dozvíte kouzlo Evanseco

. Pokračujte podél cesty a narazíte na další hromadu židlí, abyste mohli použít Evanesco a poté se oblast trochu otevírá, podívejte se doleva. Je tu bedna, kterou můžete vytáhnout s ACCIO, pak vyšplhat na to a provést běh skoku do oblasti výše. . Pokračujte dolů po cestě a najdete více židlí, které zmizí a poté, co projdete kolem čínských luceren a další hromada židlí.

. . Vraťte se na hlavní cestu, podívejte se přes prkna a zatáhněte další bednu s hrudníkem směrem k díře. . .

Každá část hradu Bradavic a obecného světa v Bradavicích se zdá být vždy naživu a neustále se mění. .

The Golden Snitch je možná ikonický a nejvíce složitější míč, který je součástí slavného světového světového sportu. Samotný Qudditich není hratelný v Bradavice Legacy, Ale vzhled Zlatého Snitch má hráče přemýšlet, jestli mohou alespoň získat memento související s famfrínkou.

Bradavice Legacy.

Bradavice Legacy

Při procházení troskami a zkoumáním místnosti požadavku poprvé se hráči setká s Golden Snitch. Kolem nich bude zip a hlavní postava se nahlas diví, zda skutečně viděli zlatého hnisu nebo ne kvůli tomu, jak rychle se to pohybovalo.

. .

Můžete získat zlatý hnilobu v místnosti požadavku?

Golden Snitch není získatelný aktivum a je to prostě červené sledě. .

I když je smutné, že se nemůžete chytit zlatého hnisu, můžete získat kořist, který se vám pokouší odhalit. Nelze dosáhnout oblasti, ve které zlatý Snitch létá, ale hráči mohou využít kouzlo k svolání naskládaných hrudníků, které sedí přímo pod ní.

Jak získat místnost požadavku Zlatá hrudník Snitch

. .

. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.