Poslední z nás Část I Bezpečné kódy: Kombinace, umístění a odměny za každého, poslední z nás část 1 – každý bezpečný kód a jejich umístění | PCGamesn

Poslední z nás část 1 – každý bezpečný kód a jejich umístění

Jason Rodriguez Jason je spisovatel volných přívodů s většinou svých rodin na invazi PC, spolu s Gamespot, IGN, Polygon a Techraptor. Je to odborník na Star Wars Jedi: Survivor, Genshin Impact, Bradavice Legacy, Destiny 2, Elden Ring a další.

Zde je návod, jak odemknout všechny trezor Poslední z nás část I

Ilustrace z 19. století

Ve skutečném světě, vloupání do trezorů jiných lidí, aby ukradli jejich cennosti. Ale v rozbité společnosti Poslední z nás část I, Pečlivé přehledy mohou změnit přežití a předčasným zánikem. Během trýznivé cesty Joela a Ellie po celých Spojených státech narazíte na několik lákavých trezorů. Tyto poklady obsahují užitečné předměty, jako jsou řemeslné materiály, doplňky, munice a díly pro vylepšení vašich zbraní. Je tu jen jeden problém: Chcete -li získat přístup k těm sladkým, sladkým dobrotám, budete muset znát kód.

Zatímco kódy se obvykle nacházejí poblíž samotných trezorů, někdy se prostě nemůžete obtěžovat, abyste se podruhé propadli do domu se třemi ložnicemi. S ohledem na to jsou zde kombinace pro všechny čtyři trezory Poslední z nás část I. V celé hře jsou pouze čtyři trezory a všechny se nacházejí v první polovině.

Bezpečná kombinace okrajů

První trezor lze nalézt hned na začátku centrální části třetí kapitoly hry, protože Joel a Ellie se vydávají z Bostonu. Budete obklopeni spoustou opuštěných obchodů.

Obchod nalevo bude obsahovat poznámku pro Davida v zásuvce pod pultem, který zahrnuje bezpečný kód. Obchod napravo od vašeho výchozího bodu – bude obsahovat bezpečné vedle pultu. (Dejte si pozor na běžec, který se loituringu hned vedle něj!)

Kombinace pro bezpečnost okrajů je 03-43-78. Získáte 50 dílů.

Billova bezpečná kombinace města

Druhý trezor lze nalézt na začátku čtvrté kapitoly hry, během prvního pododdílu kapitoly Woods. Hned poté, co vám Ellie pomůže otevřít plot řetězu, budete na hlavní ulici malého města. Projděte se na barikádu na opačném konci ulice, projděte dlouhý RV vpravo a mírně chodíte z kopce. Bobovi je poznámka v plotu ostnatého drátu s kombinací.

Vraťte se tak, jak jste přišli, dokud neuvidíte červenou a bílou značku evakuace. Otočte se doleva a uvidíte pickup s trezorem vedle něj.

Kombinace pro trezor města je 05-17-21. Získáte 50 dílů, 10 doplňků a nějaké pušky.

Pittsburghská bezpečná kombinace

Třetí bezpečný v Poslední z nás část I je k dispozici během páté kapitoly hry, Pittsburgh. Setkáte se ve druhé ze čtyř pododdílů kapitoly, hotelové lobby. Vezměte doleva ze vstupu a chyťte nedaleký žebřík a umístěte jej na otevřený prostor přímo před vámi, se žlutým znakem tvrdého. Jděte doprava, přejezd po masivní díře objímáním zdi. V zadním rohu přistání, poblíž výtahů, najdete kufr s poznámkou pro zaměstnance a kombinaci.

Vraťte se zpět do prvního patra a okamžitě hledejte recepci napravo od vchodu. Uvidíte pult a některé převrácené zavazadlové vozíky. Kruh za pultem do zadní místnosti, abyste našli trezor.

Kombinace hotelu Pittsburgh Hotel je 22-10-56. Získáte magnum kulky, výbušninu, 50 dílů a tréninkové příručky pro upgrade trvanlivosti vašich shivs. Huzzah!

Předměstí bezpečná kombinace

Konec řádku! Čtvrtý a konečný bezpečný Poslední z nás přichází v šesté kapitole hry, předměstí. Je to ve druhé pododdílu této kapitoly, která se také nazývá předměstí. Projděte kolem pracovního stolu nalevo a zmrzlinu napravo. Vlevo vstupte do Bílého domu se zeleným x malovaným na přední straně a v okně viditelnou dartboard.

Trezor je ve skříni ložnice ve druhém patře. Chcete-li najít kombinaci, vydejte se do podkroví třetího patra a najděte knihu zápasu sedící na stole počítače v horní části schodů.

Kombinace pro předměstí je 08-21-36. Získáte 10 doplňků, munice a 50 dílů.

Poslední z nás část I je nyní k dispozici pro PlayStation 5. Sony dosud nepotvrdila datum vydání pro verzi PC.

Poslední z nás část 1 – každý bezpečný kód a jejich umístění

Je to boj o přežití tam, proto použijte nejposlední z nás bezpečných kódů, abyste získali přístup k dodávkám, což by mohlo znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Průvodce posledním z nás bezpečných kombinací: Muž a mladá žena stojí vedle starého rezavého trezoru

Publikováno: 19. května 2023

Hledáte poslední z nás bezpečných kódů? Tyto sběratelské předměty vám poskytují správné kombinace k otevření konkrétního úložiště. Každý kód se skládá ze tří čísel, která můžete zadat do nedalekého bezpečí. Poté, co jste zadali správný kód, najdete dobroty, jako jsou části/ozubená kola pro zbraně, zásoby pro pasivní buffy a v jednom konkrétním případě tréninkový příručka.

Budete muset využít vše, co můžete, abyste přežili neodpustitelný svět posledních z nás, takže vyplácení každého trezoru, se kterým narazíte, je nutností. Podobně si vezměte na vědomí, že odemknutí všech těchto kontejnerů vám sítí úspěch „lepivých prstů“. Zde je náš průvodce nejposlední z nás bezpečných kódů, který vám pomůže najít všechny tyto kombinace, takže můžete získat více zdrojů.

Průvodce poslední z nás bezpečných kombinací: Stará ručně psaná poznámka podrobně popisuje bezpečnou kombinaci

Poslední z nás Část 1 bezpečné kódy a umístění

Zde je seznam podrobností o každém trezoru v posledním z nás, kde najít kombinaci a co je tato kombinace. Stojí za zmínku, že jakmile znáte kód, nemusíte ve hře najít fyzický objekt, abyste mohli otevřít trezor.

Zde je každý bezpečný kód v poslední z nás, část 1:

 • O okraji-Downtown: 03-43-78
 • Billova město-The Woods: 05-17-21
 • Pittsburgh-Hotel Lobby: 22-10-56
 • Předměstí-předměstí: 08-21-36

Průvodce posledním z nás bezpečných kombinací: tmavý opuštěný obchod

Bezpečný kód č. 1: O okraji – Downtown

 • Umístění kódu: Když prozkoumáte budovu Goldstone, trio Joel, Tess a Ellie skončí v oblasti metra, která se plazí s běžci a kliky. Vydejte se do levého obchodu a zkontrolujte zásuvku za pultem.
 • Kombinace: 03-43-78
 • Bezpečné umístění: Jděte do obchodu přímo naproti, kde jste našli notu. Trezor je za pultem.

Průvodce poslední z nás bezpečných kombinací: muž a mladá žena stojí na zarostlé ulici

Bezpečný kód č. 2: Bille’s Town – The Woods

 • Umístění kódu: Pro tento konkrétní bezpečný kód v posledním z nás budete chtít projít kapitolou, dokud nedosáhnete kovové brány. Joel posílí Ellie, aby ji mohla otevřít. Zamířte doprava a uvidíte barikádu s varováním na něm. Poznámka je připevněna k ostnatému drátu.
 • Kombinace: 05-17-21
 • Bezpečné umístění: Otočte se a měli byste vidět evakuační značku. Trezor je hned vedle pickupu.

Průvodce posledním z nás bezpečných kombinací: Starší vousatý muž v kostkované košili stojí v útěku dolů, napůl zničená místnost

Bezpečný kód č. 3: Pittsburgh – Hotel Lobby

 • Umístění kódu: Jakmile se dostanete do haly hotelu, popadněte žebřík a použijte jej k vyšplhání na přistání ve druhém patře. Než však půjdete po schodech, budete chtít třpyt přes mezeru. Dokument je uvnitř kufříku.
 • Kombinace: 22-10-56
 • Bezpečné umístění: Skočte zpět dolů do přízemí a podívejte se za odbavovací pult. Jakmile jej otevřete, najdete příručku pro posílení výcviku (i.E., Shiv upgrade). Více o těchto upgradech se můžete dozvědět v naší příručce pro školení.

Průvodce posledním z nás bezpečných kombinací: Stará kniha zápasů s ručně psanou bezpečné kombinací

Bezpečný kód č. 4: Předměstí – předměstí

 • Umístění kódu: Poslední bezpečný kód v posledním z nás najdete, jakmile dorazíte k opuštěnému rozdělení. Na konci ulice uvidíte pár psů bojujících vedle starého domu. Jděte do nejvyššího patra domu a najdete kód napsaný v knize zápasů.
 • Kombinace: 08-21-36
 • Bezpečné umístění: Udělejte se zpět dolů do druhého patra a zkontrolujte ložnici mistra. Trezor je uvnitř skříně.

Nyní, když znáte každého z posledních z nás bezpečných kódů a kde je najít, budete připraveni na cokoli, co na vás mohou horky infikovat. Máme také všechny poslední z nás přívěsků na část 1 a jejich umístění, spolu s posledními z nás část 1 Workbench Tools. Ujistěte se, že jste zkontrolovali požadavky na poslední z nás část 1, abyste zjistili, zda vaše souprava splňuje minimální specifikace, než se uvízne.

Jason Rodriguez Jason je spisovatel volných přívodů s většinou svých rodin na invazi PC, spolu s Gamespot, IGN, Polygon a Techraptor. Je to odborník na Star Wars Jedi: Survivor, Genshin Impact, Bradavice Legacy, Destiny 2, Elden Ring a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Všechny poslední z nás Kombinace bezpečného kódu části 1

Poslední z nás Část 1 Remake bezpečné kódy kombinace

Kombinace bezpečného kódu na poslední z nás najdete na okraji, Bille’s Town, Pittsburgh a předměstí. Každý z nich obsahuje téměř základní odměny jako spousty dílů, doplňků a dokonce i příručky pro trénink. Učinit je více méně nezbytný pro otevření prasknutí.

Dobrou zprávou je, že kódy jsou často poblíž, pokud víte, kde hledat. I když ani nemusíte jít tak daleko, jak se kódy nikdy nezmění, a my je máme sem, pokud je chcete jen vyhledat a vystřihnout střední část.

Nicméně to však jdete, všichni stojí za to prasknout, aby se dostali na to, co je na straně, protože něco 50 dílů pro upgrady zbraní může být velký rozdíl. Níže máme všechna poslední z nás bezpečná místa a bezpečná kombinace a také to, co najdete uvnitř každého z nich.

Všechny bezpečné kódy v posledních místech z nás

V posledním z nás jsou čtyři trezory s následujícími kombinacemi:

 • Okraj bezpečí Kód: 03 – 43 – 78, v podzemní nákupní oblasti metra, kde se musíte proklouznout kolem kliků.
 • Trezor ve městě Billa Kód: 05 – 17 – 21, na hlavní silnici s barikádou na dně.
 • Pittsburgh bezpečný Kód: 22 – 10 – 56, v zatopené hale hotelu Grand.
 • Předměstí bezpečná Kód: 08 – 21 – 36, v domě vedle kamionu zmrzliny.

Poslední z nás hotel keycard

Uvízl v suterénu a hledal hotelovou klíčovou kartu v posledním z nás remake? Najděte to tady a odtamtud dostaňte peklo.

Každý bezpečný kód je na artefaktu sběratelského poblíž s kombinací na něm, stejně jako někteří další z nás poslední z nás částí 1. Jakmile máte kód, musíte si ho pamatovat (nebo zkontrolovat artefakt, abyste viděli, co to bylo znovu) a ručně zadejte čísla do trezoru.

Podrobněji jsme uvedli umístění všech trezorů a bezpečných kódů v posledním z nás remake níže a také to, co v nich najdete. Vzhledem k velkému počtu upgradových dílů, které můžete získat z otevírání těchto věcí, proč se podívat na to, kde najít všechny poslední z nás, včetně speciálního vybavení a vybavení?

Poslední z nás okraje okraje Subway bezpečné a umístění kódu

Po boji proti klikacím a infikovaným v šikmém mrakodrapu spadnete dolů do zničeného metra, nakonec se vplížíte do čtverce, podzemní oblasti s obchody na obou stranách a kliky pronásledují. Bezpečný a kód jsou tady na opačných stranách, takže je ujistěte, že je chytíte, než půjdete, jinak vám bude chybět vaše šance. Tento trezor obsahuje velké množství částí, životně důležité pro poslední upgrady zbraní.

 • Umístění bezpečného kódu: Bezpečný kód je na levé straně oblasti. Vydejte se do obchodu na této straně, pak za přepážkou s pokladnou. Sběratelská „poznámka pro Dereka“ s kombinací je v zásuvce.
 • Kód: Kombinace bezpečného předměstí je 03 – 43 – 78
 • Bezpečné umístění: Samotný trezor je v obchodě na opačné straně – pravá zeď – se spánkem nakaženým napravo od něj. Zabijte infikovaný a poté zadejte kód.
 • Obsah/odměna: 50 dílů

Poslední z nás Billova město bezpečné a umístění kódu

Bezpečný a kód na hlavní ulici ve městě Billa není příliš vizuálně zřejmý – navlečený na ostnatý drátě. Dosáhnete této oblasti krátce po zahájení úrovně a vstoupíte poté, co Joel zvedne Ellie nad plotem, aby pro něj otevřel bránu. Billovo město také obsahuje první z mnoha sad nástrojů ve hře v poslední z nás Část 1, budete muset získat přístup k lepšímu upgradu zbraní.

 • Umístění bezpečného kódu: Ihned po procházení bránou, hlava doleva a jděte přímo dolů po hlavní ulici, kolem RV, na barikádu blokující silnici s polštářem nahoře. Chycené na ostnatém drátu je sběratelskou „poznámkou pro Bob“ – na který má kombinaci.
 • Kód: Kombinace trezoru Bill’s Town je 05 – 17 – 21.
 • Bezpečné umístění: Samotný trezor je zálohován na hlavní ulici. Jděte zpět a na levé straně bude pickup s trezorem na silnici vedle ní.
 • Obsah/odměna: 50 dílů, 5 posledních z nás doplňků, Hunting Rifle Ammo

Poslední z nás Pittsburgh Hotel pro bezpečné a kód

Tato kombinace je jednou z složitějších – trezor se snadno najde, ale kód je na slepé uličce. Dostanete se do hotelu v Pittsburghu poté, co najdete dřevěnou paletu pro Ellie, aby se dostala přes vodu. Tento trezor obsahuje jednu z posledních tréninkových příruček z nás, takže rozhodně stojí za otevření.

 • Umístění bezpečného kódu: Vyzvedněte žebřík na levé straně haly a přeneste jej na zadní stěnu, nalevo od zničeného schodiště. Stejně musíte jít takto, ale je tu objížďka, abyste získali bezpečný kód – jakmile vyšplháte, zahněte doprava a třpytí se podél tenké rty rozbité podlahy (viz výše), kolem trosky schodiště. Jednou
  Na druhé straně je kód v otevřeném kufru před vámi, na sběratelské „poznámce pro zaměstnance.”
 • Kód: Kombinace hotelového trezoru je 22 – 10 – 56.
 • Bezpečné umístění: Trezor je zpět po žebříku, kde jste začali. Vydejte se na pravou stranu místnosti k recepčnímu stolu, jděte za nimi a sledujte je doleva do malé místnosti pro šek.
 • Obsah/odměna: SHIV: Manuál pro posílení tréninku, 50 dílů, Revolver Munice, Crafting Explosive Material

Poslední z nás předměstí House Bezpečné a umístění kódu

Poslední bezpečnost ve hře přichází po úniku z kanalizací s Henrym a Samem. Když začnete procházet předměstí a hledáte jejich bezpečnost (pokud narazíte na sekci odstřelovačem, zašli jste příliš daleko a budete se muset znovu načíst).

 • Umístění bezpečného kódu: Jak kód, tak trezor jsou v domě těsně za vozíkem modré zmrzliny, vlevo. Pro kód jděte dovnitř a zamířte co nejdále nahoru na podkroví. Sběratelská kniha Matchbook je na desce na levici, když vstoupíte, a má na něm kód.
 • Kód: Kombinace na předměstí je 08 – 21 – 36.
 • Bezpečné umístění: Jakmile budete mít shodu, zamířte do jednoho patra a do hlavní ložnice vlevo. Trezor je tam jasně viditelný, napravo, když vstoupíte do místnosti ve skříni.
 • Obsah/odměna: 10 doplňků, 50 dílů, munice

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.