Postavy Genshin Impact se umístily od nejlepších k nejhorším, Genshin Impact Seznam úrovně září 2023 | Taktika kapes

Seznam úrovní dopadu Genshin září 2023

Contents

S každou z nich jsme strávili spoustu času Genshin Impact Characters, pořadí je proti sobě v mnoha různých oblastech, aby s tím přišli Seznam genshin dopadové úrovně. Na cestě jsou také zvěsti o nových postavách a my s nimi plánujeme aktualizovat tuto příručku, jakmile budou k dispozici. V důsledku toho proto doporučujeme, abyste si tento seznam uložili do záložek a stále se kontrolujete, abyste se udrželi na vrcholu nejnovějších změn.

Postavy dopadu Genshin se umístily od nejlepších k nejhorším

Zhongli - Genshin Impact

V současné době existuje více než 60 znaků dopadu Genshin, včetně variací cestovatele, které se odemknete po cestě. Takže se připravte na shrnutí toho, kdo jsou, jejich schopnosti, specializované zbraně, kde se řadí do vesmíru a další. Budeme je organizovat podle úrovní, takže je to snazší na očích.

Impact Genshin se neustále aktualizuje s více postavami pro jejich hráčskou základnu a jsme nadšeni, že je můžeme všechny přivítat. S každou novou postavou a aktualizací se provádí změny na meta, takže tento seznam nemusí být přesný 100% času.

Všimněte si, že to vše je založeno na mém názoru; Máte právo mít své! Rád bych slyšel, co si myslíte.

Mezitím jsou naše hratelné hodnocení postav také rozděleny podle seznamu úrovní.

SS-Tier Genshin Impact Characters

Nejlepší z nejlepších. Jedná se o mocné postavy dopadu na genshin se schopností zabít na svém vrcholu.

1. Ganyu

Ganyu - Genshin Impact

Ganyu zůstal jednou z nejmocnějších postav v dopadu Genshin od začátku. Po setkání s ní se setkáte v kapitole 1: Akt 2: Rozloučení, archaický pán, jakmile jste se dostali na liyue, ale lze ji získat pouze prostřednictvím přání. Tato polovina Adeptus je ve hře jedinečná postava, milovaná bohy.

Může způsobit miliony škod každých několik sekund a nemusíte se spoléhat na své dovednosti nebo prasknutí. Výsledkem je, že její poškození je konzistentnější, což z ní dělá vynikající volbu v dlouhodobém boji. Je to snadno nejvíce neporazitelná postava ve hře.

2. Hu Tao

Hu Tao - Genshin Impact

Hu Tao býval nejvyšším prodejcem škod ve hře s 2 miliony poškození v jednom hitu, ale od té doby ho nejvhodnější Eula. To ji však neznamená, že je méně impozantní. Jako ředitelka pohřebního salonu Wangsheng je nejsilnější, když je nejblíže k smrti.

Pokud byste mohli dostat ruce na personál HOMA, Hu Tao by byl mocný, ale dračí banelearm by také fungoval. Abychom však způsobili masivní poškození, musí být doprovázena postavami, které by jí pomohly aktivovat některé elementární reakce, jako je tavení a odpařování.

3. Kamisato Ayaka

Kamisato Ayaka - dopad Genshin

Ayaka byla jednou z prvních postav dopadu Genshin Impact z Inazumy, které byly vydány ve hře, takže zabalí docela úder, zvláště když je správně postavena. Jako dědic klanu Kamisato dodržuje samurajské standardy. Všechno o ní je jednoduché, od jejích schopností až po její stavbu – ale stále může způsobit značné škody.

Jednou z klíčových funkcí, díky nimž se z ní stala oblíbená mezi hráči. Poté se ponoří do země a po bochu nechá stopu sněhu. Může také chodit po vodě, mnohem lépe než jiné postavy založené na kryo.

4. Raiden Shogun

Raiden Shogun - Genshin Impact

Není divu, že Raiden je v současné době nejlepší baterií ve hře. Všichni jsme věděli, že bude jednou z nejsilnějších postav – je to konec konců elektrický archon. Je to skvělá postava, kterou můžete přidat do svého týmu.

Ona jde o mnoho jmen: Baal, Bůh věčnosti atd., Ale Raiden by určitě mohl pomoci jako sub-DPS, pokud je hledáte. Může snadno způsobit značné škody a dobít schopnosti lidí kolem ní pokaždé, když dá své schopnosti použít.

5. Nahida

Nahida - Genshin Impact

Nahida je plavidlo Buera, známého také jako menší lord Kusanali, náš vládnoucí Denddro Archon. Její banner byl jednou z nejvíce přáných událostí v historii dopadu Genshin a ona je díky své schopnosti číst mysl a poněkud vědomou osobnost.

Postavy Dendro se používají hlavně ke spuštění reakcí, což vede k většímu poškození a Nahida je skvělá. Pokud se zaměříte na její elementární mistrovství, poskytne jednu z nejlepších podpor dostupných pro váš tým. Uvědomte si, že není nejlépe umístěna jako DPS nebo v pozici, která způsobuje fyzické poškození.

Ujistěte se, že ji dobře spárujete a převezmete pole v žádném okamžiku.

6. Kaedehara Kazuha

Kaedehara Kazuha - dopad Genshin

Kazuha se nazývá „lepší verzi Venti“, uživatele Anemo, který dokáže dělat to, co Venti dělá, ale bez námahy. Je to také samuraj ovládající meč, který využívá sílu větru, což je docela v pohodě.

Jeho postava pomáhá s elementárním mistrovstvím a vytváří neustálé víření reakcí, což je velmi dobré pro kontrolu davu, když jste proti více nepřátelům. V tomto smyslu je jako výkonná verze Venti a Suchrose dohromady. Perfektní jako podpora nebo sub-DPS.

7. Zhongli

Zhongli - Genshin Impact

Samotný Geo Archon, Zhongli je bůh bohatství (a nějak ironicky bez paní) a ten, s nímž se setkáte s okamžikem, kdy vstoupíte do liyue. Zhongli byl dabován jednou z nejlepších postav podpory/štítů, které jste kdy mohli dostat do hry, hlavně proto, že jeho štíty jsou neproniknutelné a ovlivňují všechny.

S jeho Polearmem se také mohl distancovat od svých nepřátel. Pokud vaše štíty nestačí, aby vám pomohly vyhrát bitvu, může tento zlý chlapec zavolat meteoru, aby zmrazil všechny v kameni nebo je úplně decitimoval. Takže i když si myslíte, že ztrácíte, nejste.

8. Ningguang

Ningguang - dopad Genshin

To je vzácný okamžik, kdy se čtyřhvězdičková postava z něj dělá postavu SS-Tier. Ningguang má více výhod než nevýhod, pokud jde o hratelnost, takže má smysl umístit její vysoko. Její štít umožňuje ochranu před útoky na dálku. Když je spárována s geo postavami, jejich poškození geo se zvýší, až bude její obrazovka nefritu.

Její elementární výbuch poskytuje vážné poškození. Je také jednou z cennějších postav, když bojujete z dlouhého doletu. Jejím malým problémem by byla její pomalá rychlost útoku ve srovnání s ostatními, což by mohlo být lepší, když je kolem více nepřátel.

S úroveň

Ti, kteří jsou klasifikováni pod S-Tier.

9. Eula

Eula - dopad Genshin

Nyní je nejvyšší prodejce fyzických škod ve hře se 4 miliony poškození v jednom hitu, Eula je silou, s níž. Jako potomek tyranského klanu Lawrence není v očích obyvatel Monstadtu úplně příznivá, ale ona je dokončena.

S jejími vysokorychlostními útoky a smrtelným výbuchem elementárním výbuchem Eula vytváří velký hlavní DPS. Nezapomeňte ji pěkně vybudovat a spárovat ji s dobrým Claymoreovou, jako je píseň Broken Pines.

10. Xiao

Xiao - Genshin Impact

Další super jedinečný charakter hry, Xiao je starověký adeptus smluvný na ochranu liyue před démony. Ze všech uživatelů Anemo, Xiao způsobuje nejvíce škody, a pokud hledáte další špičkové postavy DPS, Xiao je skvělý výběr.

Nespoléhá se na elementární reakce, ale potřebuje baterii ve svém týmu, aby rychle dobíjel své schopnosti. Xiao má svou vlastní specializovanou zbraň: pravěký nefričný okřídlený kopí, ale pokud na to nemůžete dostat ruce, Blackcliff Pole by také fungoval.

11. Dilic

Dilic - Genshin dopad

Je to pan. Sám Darkside – Batman Genshin Impact, s jeho obrovským bohatstvím a dvojitým životem. Dilic je váš standardní charakter DPS, který dokáže snadno způsobit extrémní poškození. Je to také jednou z prvních několika postav, se kterými se setkáte na začátku, když cestujete přes Monstadt.

S tím chlapem můžete snadno provést rychlostní běh. Jen ho spárujte s nějakou dobrou podporou a léčitelskými postavami. Jeho schopnosti a dovednosti mají nízký cooldown, takže můžete účinně způsobit poškození po poškození bez výčitky.

12. Tartaglia Childe

Tartaglia Childe - dopad Genshin

Tento špion Snezhnayan a člen jedenácti Harningers je nejsilnějším hydro DPS ve hře a zbytek snadno porazit. Obecně používá luk, ale může se svými schopnostmi projevit vodní duální čepele.

Tartaglia je impozantní nepřítel, který přijdete bojovat ve samotné hře a jeho škála útoků mu dává další podporu. Jeho útoky na dlouhé vzdálenosti jsou přesné a silné, ale jeho útoky na krátkou vzdálenost jsou rychlé a smrtelné. Výsledkem je, že je to postava milovaná mnoha, dokonce i se svými poněkud zkroucenými motivy.

13. Kamisato Ayato

Kamisato Ayato - dopad Genshin

Ayato je zaneprázdněný bratr Kamisato Ayaka a hlava klanu Kamisato je vysoce respektovaným mužem Inazumy. Je to mazaná postava, která také vede The Yashiro Commission, jak zjistíte, když dokončíte příběhy Inazuma. Ayato je jedním z silnějších vozidel Hydro, který by neměl být podceňován.

Jeho elementární výbuch může rozšířit jeho škálu útoku a odemknutí jeho souhvězdí dále zvýší jeho útoky. Je nejlépe vybaven mečem Haran Geppaku Futsu, který opět přidá k jeho škodám a kritickým statistikám. Pokud hledáte solidní hydro DPS, přeji si přání na banneru Ayato a modlijte se k bohům gacha!

14. Bennett

Bennett - Genshin Impact

Bennett je sladká postava dopadu Genshin, která je známá tím, že je ve všem, co dělá, smůlu, ale stále zůstává poněkud pozitivní. Patří mezi mála 4 hvězdičky, které mohou překonat řady a připojit se k 5 hvězdám. Je jednou z nejlepších pyro podporujících ve hře s silnou schopností elementárního prasknutí.

Je nejlepší, když je spárován s jinými pyro postavami, takže se ujistěte, že při vytváření týmů. Nejlepší věc na Bennettovi je, že se snadno dostane, protože je to čtyřhvězdičková postava a snadno se staví.

15. Sangonomiya Kokomi

Sangonomiya Kokomi - dopad Genshin

První a jediná postava podobná archonu lze klasifikovat jako postava podpory. Říkáme jí Archon-like, protože je ostrovním vládcem, ale ne archon. Kokomi je léčitel, který byla většina lidí zklamaná, když to zpočátku zjistilo, protože všichni očekávali další DPS jako ostrovní vládce.

Kokomi se však ukáže jako skvělý léčitel a dobrý výběr pro ty, kteří potřebují jeden. Může způsobit vysoké škody a přijmout různé role, ale bylo by nejlepší ji vybudovat jako podporu pro váš tým. Věčný Moonglow je určená zbraň její postavy, takže se s tím ujistěte!

16. Keqing

Keqing - Genshin Impact

Keqing je součástí vážené liyue qixing a je jednou z mála postav s outfity pro hráče, které si můžete koupit. Kromě toho je jednou z nejsilnějších elektrických postav, zejména když je spárována s Dendro, aby spustila některé silné elementární reakce.

Její pohyby a schopnosti jsou všechny super rychlé a honosné, což funguje skvěle pro řešení elektronického hádanky, zejména v Inazumě. Má flexibilní sestavení DPS. Můžete ji postavit na základě jejích elektro schopností nebo jako fyzické DPS. Nejlepší zbraň, se kterou by se mohla spárovat.

17. Klee

Klee - Genshin Impact

Klee je dítě Monstadt, ale zabalí výbušnou sílu. Doslova; Specializuje se na výbušniny a bomby, i když si toho není vědoma. To také znamená, že může způsobit masivní poškození z bezpečné vzdálenosti a být skvělým DPS.

Z tohoto důvodu byste ji museli spárovat s postavou, která ji může chránit nebo chránit, nebo ještě lépe, postava, která by také mohla způsobit značné poškození. Navíc by potřebovala postavu, která není uživatelem pyro, protože by byla docela bezmocná proti nepřátelům založeným na pyro.

18. Tighnari

Tighnari - dopad Genshin

Postava Dendra ovládající luk ze Sumeru, Tighnari je lesní pozorovatel, který dává přednost tomu, aby byl sám v lese Avidya. A ano, má černé lišky podobné uši, které přidávají roztomilost k jeho tiše tupému charakteru.

Postava Tighnari je vynikající pro začátečníky ve hře a prvku Dendro. Kvůli automatickému sledování je jeho nabitý útok nejjednodušší používat, dokonce i na mobilu. Jeho elementární výbuch umožňuje více spamů kvůli jeho nízkým nákladům. Spárujte ho s lukem, jako je Hunterova cesta, a on uvrhne poškození Dendro.

19. Xingqiu

Xingqiu - Genshin Impact

Jedna z těch čtyřhvězdičkových postav, která by mohla soupeřit s 5 hvězdami, Xingqiu je skvělá čtyřhvězdičková postava sub-dps a ušlechtilý do Feiyun Commerce Commerce Guild of Liyue. Stejně jako všechny skvělé postavy však potřebuje nějakou budovu, aby byla skvělá postava.

Spárujte ho s břitvou pro další poškození elektro-nabití a jeho poškození elementárním roztržením je to, na čem byste měli stavět, pokud chcete hlubší zaměření na elementární poškození.

20. Kuki Shinobu

Kuki Shinobu - Genshin Impact

Jednou z těch postav, které opravdu zabalí úder, pokud víte, jak se stavět a starat se, je Kuki Shinobu. Je to ninja, která je součástí skupiny Misfits ITTO, v podstatě pravá ruka Itto. A ano, je to skvělá čtyřhvězdičková postava s 5hvězdičkovými atributy, zejména když je spárována s týmem Dendro.

Je to elektro-healer, což z ní dělá jedinečný charakter, který může efektivně uzdravit a spouštět elementární reakce, které způsobují poškození. Její léčebné schopnosti se rozšiřují od jejího elementárního mistrovství a může poskytnout velkou podporu postavám mimo pole.

21. Yoimiya

Yoimiya - Genshin Impact

Mnoho lidí očekávalo, že Yoimiya bude pyro verzí Ganyu, ale dobře, nedosahuje těchto očekávání. I když ne tak daleko za sebou. Stále je to přiměřeně dobrá DPS. Má schopnosti, které udělují její rychlé a tvrdě údery. Yoimiya je relativně jednoduchá a snadná postava. Všechno o ní je jednoduché.

Zatím se nejlépe hodí jako DPS. Jen ji vybavte plnou sadou Shimenawa’s Reminiscence nebo Crimson Witch of Flames, a ona bude pracovat zázraky s dalším poškozením pyro poškození. Poškození z elementárních reakcí, jako je přetížení, odpařování a další by se zvýšily také.

22. Yun Jin

Yun Jin - Genshin Impact

Yun Jin je jednou z těch nízkých klíčových postav, o kterých se často nevidíte. Ale její postava může bodnout, když je to správně. Rozhodně, podceňovaná postava, protože většina lidí preferuje jiné prvky na geo. Je ředitelkou opery Yun-Han Opera a může být občas nalezena vystupující v čajovně Heyu v Liyue.

Může poskytnout vysoký normální bonus za poškození útoku a normální bonus za rychlost útoku, když je její poslední souhvězdí odemknuto. Dokáže způsobit poškození aoe geo se svým elementárním výbuchem a dokonce postavit štít, aby se staral o své elementární dovednosti. Vybudovat si obhajobu a energii a ona se ukáže jako užitečná postava na poli.

23. Yelan

Yelan - Genshin Impact

Yelan je tajemná postava, která funguje jako soukromý zpravodajský agent, který se zdá být spolupracující s Ningguangem. Její postava je velkým prodejcem škod a sběratele energie. Je to jedna z těch postav, které se poměrně snadno staví, protože většina jejích schopností měřítka z jejího HP, s výjimkou jejích normálních útoků.

Její pasivní podporuje poškození postav na poli, což je vždy skvělý bonus. Spárujte ji s lukem Aqua Simulacra, což je její podpisová zbraň, která zvyšuje její kritické poškození, HP a statistiky poškození. Pokud jde o týmy, přidejte charakter s rychlými normálními útoky, abyste využili její pasivní a způsobili vyšší poškození.

A-Tier Genshin Impact Characters

Tato část je vyhrazena pro znaky dopadu Genshin, které jsou silné, ale prostě nejsou dostatečně silné, aby se dostaly do kritérií S-Tier. Mohli byste jít daleko s těmito šarži a oni se soupeří s úrovní S-úrovně.

24. Jean

Jean - Genshin Impact

Po pravdě řečeno, část mě se cítí, jako bych měl dát Jean do úrovně S, ale vložit ji do a-úrovní zvuky. Je to rytíř Dandelion a úřadující velmistr rytířů Favonius. Jean můžete postavit dvěma způsoby: jako podpora nebo jako DPS, takže je na vašich potřebách a preferencích.

Je docela všestranná, protože má také léčivé schopnosti. Takže může způsobit poškození a také poškodit. To z ní dělá impozantní postavu, na kterou se má setkat a mít ve svém týmu se svými všestrannými schopnostmi.

25. YAE MIKO

Yae Miko - Genshin Impact

Yae Miko je jednou z postav, které hrály obrovskou roli v časové ose Inazuma. Je také důležitá postava obecně, Kitsune, která dohlíží na svatyni Grand Narukami, vlastní vydavatelství Yae a blízkým přítelem Shogunu.

Pracuje nejlépe jako mimo pole DPS a její elementární dovednosti lze snadno spamovat kvůli jeho nízké míře cooldownu. Ačkoli tomu čelit, její elementární výbuch má vysoké náklady na energii a lze se snadno vyhnout, protože se zaměřuje pouze na jednu oblast. Její podpisová zbraň je Kagurova pravdivost, která zvyšuje poškození její elementární dovednosti, když ji spamuje.

26. Venti

Dopad

Náš svobodný duchaplný Anemo Archon, Venti je bard a jedna z hlavních postav Monstadt Arc. Je to skvělá podpůrná postava a je jednou z nejlepších anemo postav, které můžete získat ve hře.

Jako Bůh svobody může vykouzlit větry, které vás mohou nechat letět na oblohu. Můžete létat, klouzat a poslat nechtěné nepřátele spirály do velkého za sebou. Je to skvělý ovladač davu se svou schopností víru a jeho schopnost dlouhého doletu skrz luk je dobrá konečná linie obrany.

27. Arataki Itto

Arataki itto - dopad Genshin

Nejnovější přírůstek do seznamu znaků Genshin Impact, Arataki vystřelil na vrchol. Je to poměrně vzácná geo postava a jeho pozice jako DPS z něj dělá impozantní. Arataki je napůl oni a je hlavou gangu Arataki – jeho schopnosti to rozhodně odrážejí.

Je dobrý pro velké davy a davy. Itto má schopnost posmívat své nepřátele také silným nabitým útokem. Jeho několik nevýhodou by byly jeho vysoké náklady na výbuch a dlouhé doby nabíjení. To vše by mohlo být samozřejmě opraveno správnými sadami artefaktů.

28. Mona

Dopad Mona - Genshin

Jedna z lepších postav sub-dps venku, Mona způsobuje docela vysoké hydro poškození lidí kolem ní. Jako hydro sub-DPS může vyvolat nejrůznější elementární reakce, jako je zmrazení, odpařování, přetížení, elektro-nabité a další.

Tyto reakce mohou zase pomoci s kontrolou davu a davovým bojem. Pokud také potřebujete, může snadno jednat jako doplňkový prodejce škod. Je to hrdý astrolog, tohle, ale pokud se dostanete kolem své osobnosti, bude pracovat zázraky. Je také docela zlomená.

29. Poutník

Wanderer - Genshin Impact

Snad jednou z největších věcí o charakteru Wanderera je jeho schopnost létat nebo levitovat ve vzduchu, když útočí. Ještě musíme získat postavu s takovou mobilitou. Dříve známý jako Scaramouche, můžete také změnit jeho jméno, jakmile se dostanete přes Archon Quest „jako by ranní rosa“ Interlude Chapter: Act III – Inverze Genesis.

Je to jedna z mála postav Anemo prozatím, které dokážou způsobit konzistentní víření a poškození Anemo. Jeho elementární dovednost nemá žádné prostoje a může způsobit poškození, i když se vyhýbá útokům. S tím bylo řečeno, jeho současným problémem je, že je squishy bez štítu a má poměrně nízký HP, což ho nutí otravné v situacích s vysokými sázkami.

30. Albedo

Albedo - dopad Genshin

Další postava odpovídá roli sub-DPS s jeho štíty a užitečnými schopnostmi. Má dobrý štít a jeho schopnosti by mohly posílit DPS a defenzivní schopnosti jiných postav. Jeho pasivní schopnosti umožňují lepší energii dobíjení a podstatné poškození Aoe Geo pro ostatní.

Albedo je syntetický člověk a je hlavním alchymistou Monstadt. Je to jedna z těch postav s neomezenými znalostmi a zamilovaný do výzkumu. Chcete -li získat jeho plný potenciál, musíte ho spárovat s některými postavami DPS, aby mu pomohl.

31. Nilou

Nilou - Genshin Impact

Elegantní tanečnice divadla Zubayr v Sumeru, Nilou může stále utratit nějaké škody svým nepřátelům, když to bude potřeba. Její pasivní jí umožňuje zvýšit elementární mistrovství jejího týmu a ona je eso ve skupinových bitvách, zejména ve složení týmu Bloom.

Všimněte si, že její pasivní pracuje pouze s postavami Hydro a Dendro, takže si pamatujte, že když v ní stavíte tým. Jejím hlavním zdrojem poškození je spuštění reakcí kvetou s Dendro a tímto způsobem způsobuje silné poškození.

32. Cyno

Cyno - Genshin Impact

Dabovaný jako břitva na steroidech nebo dospělá verze břitvy, máme Cyno. Jeho postava je známá jako generál Mahamatra, která vede matru. Matra je skupina disciplinárních důstojníků pro Sumeru Akademiya. Cyno je rychlá a snadno použitelná postava elektrolearmu, která zvyšuje poškození elementárním mistrovstvím.

Jeho postava je poměrně obtížné stavět, protože potřebuje rovnováhu všeho. Ale jakmile to udělá správně, může být silou, s nimiž. Jeho podpisová zbraň je personál Scarlet Sands, který zvyšuje jeho kritickou sazbu a útoky s elementárním mistrovstvím. Jeho nejlepší sestavení by bylo jako hlavní DPS. Spárujte ho s dobrým léčitelem a charakterem Dendra, abyste aktivovali některé silné reakce!

33. Shenhe

Shenhe - dopad Genshin

Shenhe je silně osiřelá dítě, které bylo přijato a vyškoleno uchovávači cloudu. Může posílit elementární dovednosti, prasknutí, normální, nabité a ponoření útoku poškození celého týmu.

Hlavní nevýhodou je, že má poměrně omezené skladby týmu a má vysoké náklady na energii na použití svého elementárního výbuchu. Vyžaduje skladbu týmu založené na kryo a ve hře je omezený počet kryo postav. Její podpisovou zbraní je pohlavní pohlavní pohlavní pohlavní pohlavní komora, která zvyšuje její elementární poškození a útoky, když využívá její elementární dovednosti.

34. Yanfei

Yanfei - Genshin Impact

Láska dítě adeptus a člověka, Yanfei je výbušná postava dopadu Genshin, která má na váš tým. Nejlépe je vybavena plnou sadou karmínových čarodějnic plamenů a ztracenou modlitbou s posvátným větrem jako její katalyzátor. S touto sestavou bude skvěle jako hlavní DPS, protože zvyšuje její rychlost pohybu a způsobuje vyšší poškození.

Jako obvykle ji spárujte s postavami různých elementárních schopností, aby se spustily některé docela skvělé elementární reakce. Její schopnosti by také mohly způsobit značné krajiné poškození a poškození Pyro AOE.

35. Břitva

Břitva - dopad Genshin

Razor s měkkým vlkem-boyem má potenciál soupeřit s 5 hvězdičkami se svými elementárními schopnostmi, pokud ho postavíte správně, samozřejmě, samozřejmě. Pokud si můžete dostat ruce na Wolfovu náhrobku – zbraň Razorův postavy, bude to docela mocná postava, která by mohla způsobit značné poškození. Buď to, nebo prototyp archaic by se daří dobře.

Budování ho jako DPS je vaše nejlepší sázka. Pokud nemáte k dispozici silnou pětihvězdičkovou postavu DPS, byl by Razor dobrou náhradou. Mohli byste ho spárovat s hydro znaky, aby se také vyvolalo více elementárních reakcí.

36. Xiangling

Xiangling - dopad Genshin

Tento šéfkuchař liyue lze získat zdarma, pokud dokončíte podlahu 3 komora 3 z permanentní akce Spiral Abyss ve hře. Má širokou škálu útoků s jejímlearmem a její elementární výbuchy lze opakovaně spamovat. Její útoky jsou obvykle rychlé, zatímco její společník medvěda Gouba jí může pomoci zmírnit určitý tlak.

Její hlavní problém leží na Goubě. Jeho pyro útoky opravdu nezpůsobí mnoho škod a může být docela obtížné je zvládnout nebo plánovat. Její elementární výbuch také hodně stojí. Takže i když to může být spamováno, ocitnete se nepravděpodobné.

37. Rosaria

Rosaria - dopad Genshin

Pro nedostatek lepšího popisu je Rosaria emo jeptiškou z kostela Favonius. V současné době je ve hře jediná postava hydro -pleáru a rychle se pohybuje. Její schopnosti jí umožňují transportovat se za nepřátele a ukončit je.

Je jako Wraith a je pro kostel skvělým špionážím. V závislosti na potřebách vašeho týmu byste ji mohli postavit jako DPS nebo podpora. Dokáže způsobit docela vysoké poškození elementárních a její útoky jsou rychlé.

38. Fischl

Fischl - genshin dopad

Fischl je podivný svět Genshin Impact World a má domácího havran jménem Oz, který ji doprovází všude. Se svou elektrickou zdatností by vytvořila silnou elektro DPS charakter. Vybavení ji s oblohou harfy a hromové fury artefakty by pro ni bylo skvělou sestavou jako DPS.

Její schopnosti většinou souvisejí s jejím havranem Oz, protože může mít jeho podobu a vyvolává Oz, aby způsobil poškození svých nepřátel. Její pasivní umožňuje také kratší doby expedice v Monstadtu, takže můžete získat více odměn za kratší dobu.

39. Diona

Diona - dopad Genshin

Tady je jedinečná kočičí humanoidní dívka a ona je barmana! Diona může vytvořit kryo štíty a přidat k HP svého spoluhráče, když je uzdraví. Má také pasivu, která vám umožní získat více bonusových jídel při vaření regeneračních receptů.

Stejně jako u všech léčitelů je hlavním problémem, že Diona má nízký poškození výkonu, HP a obranu. Může vydat velké uzdravení, ale potřebuje někoho, aby ji chránil nebo poškodil okolní nepřátele. Ačkoli její elementární výbuch by mohl umožnit tunu kryo elementárních reakcí, je to zbytečné, protože její poškození je docela nízké.

40. Sacharóza

Sacharóza - dopad Genshin

Asistent Albeda, Sucharóza je docela dobrá v kontrole davu a zvyšuje elementární mistrovství celého týmu. Její elementární dovednost má několik poplatků, aby je mohla používat několikrát po sobě. Určitě se to povede jako podpůrná postava.

Jediným drobným problémem je, že její elementární výbuch vyžaduje hodně energie a její víření reakce nereaguje s Elemental Auras. I když se to zdá, že to stojí za to, protože může stádovat všechny vaše nepřátele na jedno místo a na nějakou dobu jim způsobit poškození.

41. Collei

Collei - Genshin Impact

Jedna z prvních hratelných postav Dendro vydaných ve hře, máme Collei. Dokonce byste ji mohli získat zdarma v době jejího propuštění dokončením akce. Můžete ji získat zdarma postupem spirálového propasti. Její příběh je docela smutný, protože je to lidský experiment, který se pokazil, ale teď je to lesní strážce lesního lesa v lese Avidya.

Hlavním bodem Collei je, aby hráči správně pochopili sílu Dendro, takže má ve srovnání se zbytkem poměrně jednoduchou soupravu. Je skvělá pro začátečníky, kteří se učí používat Dendro a spustit reakce Aoe Dendro. V závislosti na tom, jak ji stavíte, můžete ji vybavit buď elegancí pro konečný luk nebo aqua simulacra Bow.

42. Beidou

Beidou - Genshin Impact

Tato pirátská královna je dobrá volba DPS, ale potřebuje hodně dovedností a nákladů, aby byla skvělá. Pokud však dokážete dokonale čelit svým nepřátelům s její schopností, způsobuje další elektrické poškození a může poskytnout elektrárnu mimo pole skrze její výbuch.

Ale bohužel, musí dosáhnout C4, aby způsobila vyšší poškození při poškození. Její elementární výbuch stojí hodně a její dovednosti vyžadují dokonalé načasování nebo nezpůsobí mnoho škod.

B-Tier Genshin Impact Characters

Postavy, které vyžadují trochu více budovy a tlačí, aby byly silné, ale pravděpodobně se vypínáte, jakmile dostanete silnější postavy.

43. Noelle

Noelle - Genshin Impact

Noelle je startovací postava, kterou máte zaručeni, že se dostanete od začátku, a ona může být docela silná, jakmile je maximální. Ale jako vždy, tam jsou lepší postavy. Ze všech svobodných postav je však nejlepší mít v okolí.

Její Claymore zabalí úder a je to skvělá obranná postava. Elementární dovednosti Beidou také umožňují zotavení HP pro všechny své členy týmu. Hlavním pádem její postavy je, že byste museli plně odemknout její souhvězdí, aby byla skvělou postavou ve vašem týmu.

44. Candace

Candace - Genshin Impact

Strážce vesnice Aaru a potomek Al-Ahmar (jeden z velkých králů Sumeru), Candace je vodní postava, která může být skvělým sub-dpsem mimo pole. I když to je pouze až poté, co jste její souhvězdí odemkli plně. Má štít, který ji chrání před poškození.

Bohužel má ve srovnání s jinými postavami podprůměrné buffy. Její hydro infuze prostřednictvím jejího elementárního výbuchu může být bolest, se kterou se má vypořádat, v závislosti na složení vašeho týmu. Funguje nejlépe s postavami Claymore, Sword a Polearm.

45. Chongyun

Chongyun - Genshin Impact

Chlapec exorcista, Chongyun má potenciál být skvělou postavou sub-dps. Jeho normální útoky mohou způsobit poškození kryo, a když je vybaven artefaktem Blizzard Strayer, může Chongyun způsobit další kryo poškození jeho nepřátelům.

Jeho elementární schopnosti nestojí příliš mnoho a má dovednosti, které by mu umožnily chodit po vodě (ne tak dobré jako Ayaka, ale pro společnou čtyřhvězdičku je to působivé). Nevýhodou jeho postavy je, že se spoléhá pouze na své elementární schopnosti za škodu a jeho útoky jsou obecně docela pomalé.

46. Xinyan

Xinyan - Genshin Impact

Skutečná Catty Rockstar, Xinyan exploduje se životem a její láskou k hudbě. Kromě toho je skvělá při poskytování štítů a fyzické poškození jejím spoluhráčům. To z ní dělá docela slušnou podpůrnou postavu, pokud ji potřebujete.

Ale o ní nemá žádné další výhody ani nic zvláštního. Musela by zasáhnout více nepřátel, aby maximalizovala poškození pyro dovedností. Pokud jste proti pouze jednomu nepříteli, její poškození není tak značné a bude vypadat jako plýtvání potenciálem.

47. Sayu

Sayu - Genshin Impact

Sayu, ospalá dívka v mikině Tanuki, vyhodí v rámci své schopnosti obrovský Muji Muji Daruma. Je rozkošná, ale je dobrá jen jako podpora, která se uzdravuje. Pokud tedy potřebujete léčitele ve svém týmu, Sayu by byla standardní volbou.

Může způsobit poškození a uzdravení současně se svými schopnostmi, takže ji můžete spárovat s některými mocnými DPS nebo sub-DPS postavami, aby jim pomohli způsobit nějaké poškození a uzdravit je, jakmile jdete.

48. Kujou Sara

Kujou Sara - Genshin Impact

Vůdce komise Tenryou s přísežnou věrností Raidenu. Je tongu speciální pro Inazuma a dobře by podporovala váš tým. Kujou může pro váš tým poskytnout schopnosti dobíjení energie, ale nic ve srovnání s Raidenem.

Může podporovat pouze energetickou nabíjení a určitými útočníky, takže v tomto smyslu opravdu nepřispívá k týmu, pokud opravdu potřebujete baterii nebo energetickou podporu.

49. Gorou

Gorou - Genshin Impact

Psí chlapec má potenciál být silným charakterem dopadu na genshin, ale postavy luku jsou obecně bolest, kterou je třeba použít. Je loajálním zastáncem odporu Kokomi a WATATSUMI. V roli podpůrné role dělá dobře, zejména pro geo postavy.

Může zvýšit kritické škody způsobené Geo s některými léčivými schopnostmi. Skvělá věc je, že má odpor přerušení, aby způsobil podstatné poškození a nikdo ho nemůže zastavit. Pokud tedy stavíte tým All-Geo, je to nutný doplněk.

50. Shikanoin Heizou

Shikanoin Heizou - Genshin Impact

Detektiv číslo jedna z komise Tenryou, Heizou je uživatel Anemo Catalyst, který se zaměřuje na styl playsl založený na víření. Jeho víření normální útoky mu umožňují získat stohy deklinu, což maximuje jeho poškození elementárních dovedností.

Má však několik problémů, které ho umístí do nižší pozice. Jeho elementární výbuch vyžaduje správné umístění, aby způsobil poškození, a držení jeho elementárních dovedností ho nutí otevřít poškození. Protože je otevřený poškození, může být také přerušen a jeho dovednost bude zrušena.

Potřeboval by několik docela dobrých spoluhráčů mimo pole, aby ho posílili, aby byl plně užitečný.

51. Traveler (Dendro)

Dendro Traveler - Genshin Impact

Když cestovatel rezonuje se sochou sedmi v Sumeru, je mu dar Dendro udělen jako elementární schopnost, podobně jako ostatní sochy, se kterými komunikujete v jejich příslušných regionech. S Dendrem můžete spustit nejrůznější výkonné reakce, se kterými můžete spárovat svůj cestovatel (pokud je zahrnut do vašich týmových skladby).

Cestovatel může způsobit poškození Dendro a dokonce i poškození AOE s jejich elementárním prasknutím. Tento prvek se zatím ukázal jako nejužitečnější při vytváření reakcí a způsobující poškození.

C-Tier Genshin Impact Characters

To jsou obvykle váš startér nebo zdarma postavy nebo postavy s přímými strašnými soupravami. Ale pokud je postavíte, vyrovnejte je naplno a odemknou všechny jejich souhvězdí, mají šanci dostat se na horní úrovně. I když jste bez lepší.

52. Kaeya

Kaeya - dopad Genshin

Jednou z bezplatných postav Genshin Impact, které získáte na začátku hry, Kaeya je kapitánem Knights of Favonius a zlobivý jeden. Ve srovnání s vaším cestovatelem dělá skvělý startér. Jeho dovednosti mají krátké cooldowny a jeho multiplikátory poškození jsou docela slušné.

Elementární výbuch jeho postavy by pokračoval, i když jste si vyměnili své postavy. Ačkoli jeho nevýhodou je, že jeho souhvězdí je těžké získat, takže je těžké ho dále vyrovnat. Navíc jeho dovednosti mají malou účinku, takže to nezpůsobuje mnoho poškození.

53. Barbara

Barbara - Genshin Impact

Zpívající idol Deaconess of Monstadt. Barbara je hlavně léčitelka a může na stůl přinést několik silných uzdravení. Její poškození však chybí.

Její výstup poškození a HP snadno zasáhne a vše o ní je věnováno pouze uzdravení. Na druhou stranu, pokud jste její C6 odemkli, může oživit padlý charakter dopadu Genshin.

54. Layla

Layla - Genshin Impact

Layla je studentem tawahistického darshana specializujícího se na teoretickou astrologii. Má vysoký zdravotní fond a silné štíty, aby byla pro váš tým důvěryhodnou podporou. Přesto, jakmile prolomíte její štít její, její elementární dovednost by také skončila.

Má spíše podprůměrné poškození, a to i s nízkými náklady na výbuch. Celkově je nejlépe postavena jako podpora, ale pouze pokud dokážete plně odemknout její souhvězdí. Bez odemknutí alespoň k C4 jste lépe s nějakou jinou postavou na poli.

55. Qiqi

Qiqi - Genshin Impact

Další postava věnována pouze uzdravení, Qiqi nemůže dělat nic jiného než uzdravit. Její léčebné schopnosti jsou silné, ale bylo by skvělé, kdyby mohla udělat víc. Další nevýhodou její postavy je, že si chvíli vyšplhá na hory a prochází dlouhými cestami kvůli své malé postavě.

Kryo poškození Qiqi je docela standardní, ale její dovednosti mají dlouhodobě a nemůže také generovat svou vlastní energii. Výsledkem je, že je doslova považována za nejhorší pětihvězdičkovou postavu ve hře, což je škoda.

56. Thoma

Thoma - Genshin dopad

Thoma je věrným hospodyněm klanu Kamisato a je jednou z novějších postav ve hře. Je to pyro postava Polearm, což je samo o sobě docela vzácný pohled. Lze jej však snadno postavit jako sub-DPS nebo podporu pro váš tým.

Může způsobit poškození pyro aoe a dokonce vytáhnout bariéru plamene, aby ho obklopoval a chránil ho před nepřáteli a zároveň jim způsobil poškození. Ačkoli jeho škálování poškození je super nízké, jeho elementární výbuch má vysoké náklady na energii. Jeho elementární dovednost Cooldown také trvá dlouho, takže to vůbec nestojí za to.

57. Lisa

Lisa - Genshin Impact

Lisa je jednou ze startérů, které během úkolu v Monstadtu najmete do svého týmu. Je to elektro čarodějnice s masochistickou stránkou a stará se o knihovnu v Monstadtu.

Její schopnosti jsou docela slabé, ale ukáže vám, jak elektrické postavy fungují a všechny elementární reakce, které byste mohli získat. Je to v podstatě startovací postava, kterou nahradíte okamžikem, kdy získáte lepší elektrostaickou postavu.

58. Traveler (Electro)

Traveler Electro -genshin dopad

Jakmile se dostanete do oblasti Inazuma, budete mít přístup. Potřebovali byste, aby se aktivovaly konkrétní body podél cesty, zejména pokud již nemáte v ruce nebo ve svém týmu elektronický znak. Electro Traveler je ve srovnání s předchozím Geo a Anemo docela slušný, to je jisté.

59. Traveler (Geo)

Geo Traveler - Genshin Impact

Jedinou pozoruhodnou věcí na geo verzi cestovatele, kterou získáte v liyue, jsou geo formace, které můžete vykouzlit. Pomáhá vám dosáhnout vysokých míst a dává vám vyšší půdu pro lepší útoky v bitvě. Můžete také blokovat poškození nepřátel, ale je tu šance, že také zablokujete své spoluhráče, pokud jste v kooperaci.

60. Faruzan

Faruzan - Genshin Impact

Profesorka Sumeru Akademiya a hrdá členka Haravatata Darshana se konečně vrátila do Akademiya poté, co byla uvězněna v troskách více než století. Je to silná anemo postava ve hře, ale její elementární výbuch stojí hodně energie.

Stejně jako Layla byste také museli odemknout souhvězdí Faruzana na C6, pokud byste chtěli získat silné anemo kritické poškození buff. Kromě toho má dobré schopnosti kontroly davu a může snížit nepřítele Anemo res, aby způsobil více poškození.

D-Tier Genshin Impact Characters

Nejslabší ze šarže, možná se také neobtěžujete.

61. Jantar

Amber - dopad Genshin

Amber je bezplatná postava a první postava, se kterou se ve hře setkáte. Bylo však všeobecně dohodnuto, že její postava od začátku nepřináší na stůl moc. Je skvělá jako charakter tutoriálu, nebo pokud jste ještě nedostali žádné pyro nebo bow postavy, ale to je vše.

Její útoky jsou slabé, dokonce i její explodující chibi bomba. Je v nejlepším případě zástupná, ale alespoň má veselou osobnost, aby kompenzovala její nedostatek dovedností.

62. Traveler (Anemo)

Anemo Traveler - Genshin Impact

Anemo Traveler je pravděpodobně nejslabší postavou, ale hodně vás učí o Anemo Powers and Swirl Effects. Anemo je skvělý tutoriál, který vás připraví na zbytek hry. Je to jen krátce silné a během bitvy se ocitnete frustrovaní.

63. Aloy

Aloy - Genshin Impact

Aloy je bezplatná postava z první spolupráce s dopadem Genshin s Horizon Zero Dawn. Takže kdybyste hráli na konzole PlayStation, obdrželi byste její určený luk a její postavu zdarma.

Je to docela skvělá postava a bez překvapení ovládá luk a ovládá Cryo schopnost. Kromě toho může s jejím prasknutím a elementárním dovedností způsobit okamžité poškození. Bohužel je v tomto bodě spíše zdobená freebie.

64. Dori

Dori - dopad Genshin

A tady jsme si mysleli, že nikdo nemůže Amber jako jednu z nejhorších postav Genshin, ale všichni jsme napraveni. Dori se připojí k seznamu, majiteli paláce Alcazarzaray, také známý jako lord Sangemah Bay, významný obchodník. Je to léčitelka ovládající Claymore, ale její léčivé schopnosti lze použít pouze na jediný cíl.

Její elementární výbuch stojí hodně a má regeneraci částic nízké energie, takže to není přiměřené. Dori je dobrý pouze jako podporovatel nebo baterie na dobití energie. Nicméně tuny jiných postav by mohly tuto práci vykonávat.

Konec!

Jsme nadšeni, že přijde další postavy Genshin Impact a podívat se, jak by se vývojáři hry rozhodli rozšířit děj probíhajícího světa Teyvat. Jsme také nadšeni, že v budoucnu také potkáme zajímavější postavy!

  • Všechny hlavní hry Final Fantasy se umístily od nejhorších k nejlepším
  • 10 z nejlepších JRPG, které byste měli hrát právě teď
  • Nejděsivější šéfové videoher, díky nimž se čůráte kalhoty
  • Top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob

Autor

Ponořuji si prsty ve všech věcech hloupých. Začal jsem psát a nikdy jsem se neohlédl! Pokud mi dáte šanci, píšu o čemkoli pod sluncem, ale moje loajalita v současné době leží na blbci. Zobrazit všechny příspěvky

Facebook Reddit Twitter Pinterest

Napsal Sarah Paul

Ponořuji si prsty ve všech věcech hloupých. Začal jsem psát a nikdy jsem se neohlédl! Pokud mi dáte šanci, píšu o čemkoli pod sluncem, ale moje loajalita v současné době leží na blbci.

Seznam úrovní dopadu Genshin září 2023

Náš seznam genshin dopadového dopadu vám pomůže zjistit, kde se vaše oblíbené postavy umístí, takže můžete cvičit, pokud byste se měli hodit pro Zhongli nebo Childe.

Genshin Impact Seznam úrovně - Freminet s mečem vznášející se na pozadí se stromy a květinami

Publikováno: 19. září 2023

S každou z nich jsme strávili spoustu času Genshin Impact Characters, pořadí je proti sobě v mnoha různých oblastech, aby s tím přišli Seznam genshin dopadové úrovně. Na cestě jsou také zvěsti o nových postavách a my s nimi plánujeme aktualizovat tuto příručku, jakmile budou k dispozici. V důsledku toho proto doporučujeme, abyste si tento seznam uložili do záložek a stále se kontrolujete, abyste se udrželi na vrcholu nejnovějších změn.

Pokud hledáte další hry Hoyoverse, které si můžete hrát, důkladně doporučujeme zkontrolovat náš seznam úrovní HONKAI Star Rail a Honkai Star Rail Codes, máme také informace o každém z dopadových postav Honkai a některých dopadových kódech honkai dopadů. Pro ty z vás, kteří se zajímají pouze o Genshin, jděte do toho a procházejte náš seznam kódů dopadů Genshin a dopad na Genshin Next Banner Guide.

Zde jsou nejlepší znaky dopadu Genshin:

Úroveň Seznam genshin dopadové úrovně
S Alhaitham, Ayaka, Ayato, Baizhu, Bennett, Cyno, Diduc, Diona, Dori, Eula, Ganyu, Hu Tao, Itto, Kazuha, Nahida, Raiden Shogun, Tartaglia, Tighnari, Venti, Wanderer, Yingqiu, Yelan, Zhonglia, Zhonglia, Zhonglia, Zhonglia, Zhonglia, Zhonglia, Zhonglia, Tartaglia, Tighnari, Venti, venti
A Albedo, Barbara, Beidou, Collei, Faruzan, Fischl, Gorou, Heizou, Jean, Kaeya, Keqing, Kirara, Klee, Kuki Shinobu, Kokomi, Layla, Lyney, Mona, Nilou, Ningguang, qiqi, Rosaria, Sara, Shenhe, Shenhe, Shenhe, Shenhe, Shenhe , Sacharóza, Thoma, Traveler (Dendro), Xiangling, Yanfei, Yae Miko, Yaoyao, Yoimiya, Yun Jin
B Aloy, Candace, Chongyun, Freminet, Kaveh, Lynette, Mika, Noelle, břitva, Xinyan
C Dehya, Lisa, Traveler (Anemo, Electro, Geo, Hyrdo)
D Jantar

Thumbnail YouTube

Pokud hledáte nejlepší léčitele, tanky a prodejce škod, objasnili jsme to v následujících seznamech úrovně.

Genshin Impact DPS Seznam úrovní

Úroveň Seznam genshin dopadové úrovně
S Alhaitham, Ayaka, Ayato, Cyno, Dilic, Eula, Ganyu, Hu Tao, Itto, Nahida, Raiden Shogun, Tartaglia, Tighnari, Wanderer, Xiao, xiao, xiao
A Heizou, Keqing, Klee, Kokomi, Lyney, Nilou, Noelle, Ningguang, Yanfei, Yoimiya
B Aloy, Beidou, Candace, Fischl, Freminet, Kaveh, Mona, Razor, Rosaria, Xinyan, Yun Jin
C Dehya
D

Genshin Impact Sub-DPS Seznam úrovní

Úroveň Genshin Impact Characters
S Albedo, Ayaka, Ayato, Fischl, Ganyu, Kazuha, Nahida, Nilou, Raiden Shogun, Tartaglia, Venti, Xingqiu, Yelan, Yelan
A Baizhu, Beidou, Candace, Collei, Heizou, Kaeya, Kirara, Kokomi, Kuki Shinobu, Layla, Mona, Rosaria, Sara, Shenhe, Xiangling, Yae Miko, Zhongli, Zhongli
B Chongyun, Jean, Lynette, Sacharóza, Sayu, Traveler (Anemo, Dendro, Geo a Hydro), Thoma
C Lisa
D Jantar

Seznam úrovně podpory dopadu Genshin

Úroveň Seznam genshin dopadové úrovně
S Baizhu, Bennett, Diona, Dori, Kazuha, Nahida, Raiden Shogun, Sucharóza, Venti, Yaoyao, Zhongli
A Albedo, Barbara, Candace, Faruzan, Gorou, Jean, Kirara, Kokomi, Kuki Shinobu, Layla, Mika, Mona, Sara, Sara, Sayu, Shenhe, Thoma, Traveler (Dendro), Qiqi, Yun jin, Yun jin
B Ayato, Chongyun, Ningguang, Noelle, Rosaria, Xinyan, Xingqiu
C Traveler (Electro a Geo)
D

Kdo jsou nejlepší postavy dopadu Genshin?

V našem seznamu nejlepších celkových celkových znaků Genshin Impact jsou všechny následující znaky hodnoceny.

Genshin Impact Seznam úrovně - Alhaitham s rukou nataženým na bílém pozadí

Alhaitham

V dopadu Genshin je Alhaithm skvělý v hlavní roli DPS, ale může se také zařadit do sub-DPS, pokud se objeví potřeba. Je to pětihvězdičková postava, která ovládá meč a má Dendra Element.

Ayaka proti bílému pozadí

Ayaka

Pokud jste po úžasném prodejci poškození kryo, Genshin Impact’s Ayaka je pro vás dívka. Řídí meč a je pětihvězdičkový postava s velkým roztržením.

Genshin Impact Seznam úrovně - Ayato drží vodní meč nad hlavou na bílém pozadí

Ayato

Ayakaův bratr je také skvělý v hlavní nebo sub-dps roli, ale místo toho využívá vodní poškození nebo kryo. Ayato Genshin Impact je pětihvězdičková postava, která ovládá meč.

Genshin Impact Tier List - Baizhu s rukou do hada na bílém pozadí

Baizhu

Baizhu z Genshin Impact je jednou z nejlepších podpůrných postav ve hře, která může chránit i uzdravit jeho katalyzátorem. Je to pětihvězdičková postava a má katalyzátor.

Genshin Impact Seznam úrovně - Bennett s palcem na bílé pozadí

Bennett

Nyní je pro čtyřhvězdičkovou možnost, Bennett Genshin Impact je skvělou volbou pro podpůrnou postavu s některými šikovnými útočníky. Má meč a jeho prvek je pyro.

Genshin Impact Seznam úrovně - Tartaglia s rukou zvednou nad hlavou na bílé pozadí

Childe

Pokud potřebujete hydro DPS se silným poškozením s více cíli, je pro vás postavou Genshin Impact Childe. Je to pětihvězdičková postava, která ovládá luk.

Seznam úrovně charakteru Genshin Impact - Cyno na bílém pozadí

Cyno

Nyní pro další postavu DPS, tentokrát ten, kdo využívá elektrický prvek. Genshin Impact’s Cyno je pětihvězdičková postava, která ovládá Polearm.

Genshin Impact Seznam úrovně - Dilic tahání na rukavici na bílé pozadí

Dilic

Dilic Genshin Impact je oblíbeným postavou, která se už nějakou dobu hodí do hlavní role DPS. Řídí Claymore, využívá prvek pyro a je to pětihvězdičková vzácnost.

Genshin Impact Seznam úrovně - Diona vypadá znepokojeně, zatímco ona nalévá víno na bílé pozadí

Diona

Pokud potřebujete rozkošnou postavu podpory kryo, nehledejte nic jiného než Diona Genshin Impact. Je to čtyřhvězdičková vzácnost tak o něco jednodušší získat a ovládá luk.

Seznam úrovně úrovně charakteru Genshin - Dori na bílém pozadí

Dori

Další rozkošnou možností podpory je pětihvězdičková elektrovast Genshin Impact’s Diona. Řídí Claymore a je skvělá při regeneraci energie pro váš tým.

Genshin Impact Seznam úrovní - Eula drží meč za zády proti bílému pozadí

Eula

Pokud potřebujete silnou pětihvězdičkovou jednotku Cryo DPS, která je schopna s jejím Claymoreem vyloučit fyzické poškození s vysokým dopadem, nehledejte nic jiného než Genshin Impact’s Eula.

Ganyu

Ganyu Genshin Impact má luk a je pětihvězdičkový charakter rarity. Využívá kryo prvek a pěkně se vejde do role DPS na dálku.

Genshin Impact Tier List - Hu Tao utíká z fotoaparátu a ohlédne se zpět na bílé pozadí

Hu Tao

Tato pětihvězdičková pyro postava, která má za polearm, se úžasně hodí do hlavní role DPS. Hu Tao Genshin Impact pokrývá tvrdé poškození s jedním cílem a uspěje ve všech herních režimech.

Genshin Impact Seznam úrovně - it to drží velký klub přes rameno proti bílému pozadí

Itto

Hledáte geo postavu, která by vyhovovala hlavní roli DPS? Genshin Impact’s Itto je váš muž. Je to pětihvězdičkový Claymore Wielder a je skvělý proti šéfům i davům.

Genshin Impact Seznam úrovně - Kazuha odstraní větrný meč z jeho pouzdra na bílé pozadí

Kazuha

Kazuha Genshin Impact je pětihvězdičkový anemo postava, která má silné podpůrné schopnosti. Má meč a má také dobré elementární aplikace mimo pole.

Genshin Impact Tier List - Nahida s paží nad hlavou svolávat zelenou hvězdu

Nahida

Tato jednotka Dendro podpory velikosti pind je pětihvězdičková postava, která ovládá katalyzátor. Nahida Genshin Impact dělá skvělou práci při lezení vašeho týmu a způsobující poškození světla.

Genshin Impact Seznam úrovně - Raiden vytáhl meč z jejího štěpení na bílé pozadí

Raiden

Jednou z oblíbených postav kapesní taktiky je Raiden Genshin Impact. Je to pětihvězdičková elektrostava, která má polí a perfektně se hodí do hlavního nebo sub-dps slotu.

Seznam úrovně úrovně charakteru Genshin - chlapec s zajíčkami a plovoucí koulí květin

Tighnari

Tighnari Genshin Impact je pětihvězdičková postava, která se hodí do role DPS. Řídí luk a využije prvek Dendro, aby rozběhl rychlé výbuchy převážně s jedním cílem.

Genshin Impact Seznam úrovně - Venti drží harfu proti bílému pozadí

Venti

Další příď-wielder, Genshin Impact’s Venti využívá sílu Anemo a je skvělý v davu kontroly. Je to pětihvězdičková postava a doporučujeme ho použít pro podporu nebo sub-DPS.

Genshin Impact Seznam úrovně - Wanderer drží okraj klobouku na bílém pozadí

Poutník

V dopadu Genshin je Wanderer pětihvězdičkový anemo katalyzátor-wielder, který dokonale zapadá do hlavního slotu DPS. Má jedinečnou soupravu, která mu umožňuje způsobit mocné poškození AOE a s jedním cílem.

Seznam úrovní dopadu Genshin - Xiao odstraní masku na bílé pozadí

Xiao

Dalším osobním oblíbeným DPS z týmu kapesní taktiky je Xiao Genshin IMAPCT. Je to pětihvězdičkový, který má polí a využívá sílu Anemo.

Seznam dopadových úrovní Genshin - Xingqiu s rukou nataženým na bílém pozadí

Xingqiu

Jeden z mála čtyř hvězdiček na našem seznamu, Genshin Impact’s Xingqiu je skvělá postava sub-DPS, která může příležitostně pomoci s podporou. Řídí meč a má hydro prvek.

Genshin Impact Tier List - Yelan Casting Ice Magic nad její hlavou na bílé pozadí

Yelan

Yelan Genshin Impact je pětihvězdičkový vodní bow-wielder, který doporučujeme používat v roli sub-DPS. Její talenty pomáhají vyplnit prostoje mezi hlavními útoky DPS.

Genshin Impact Tier List - Zhongli drží Polearm na zádech proti bílému pozadí

Zhongli

Pokud na vašem webu potřebujete geolearm-wielder. Je to pětihvězdičková postava a nejsilnější štít ve hře, ale v určité vzdálenosti.

To je to pro náš seznam genshinů dopadu. Doporučujeme, abyste si prohlédli naše pokyny k opětovnému dopadu Genshin, abyste se dozvěděli, jak získat svou oblíbenou postavu od prvního dne. Pro něco o něco méně hoyoverse, vydejte se na naše pokédex a pokémon promo kód průvodce.

Více z kapesní taktiky

Ruby Spiers-Unwin Ruby je fanouškem všech věcí Final Fantasy, JRPG a Pokémon, i když je částečná pro dobrý plošinovka a možná i nějaká mistra mincí a roblox, také. Její slova naleznete také na našich sesterských stránkách načtení a pcgamesn.