Potřebuje seznam valorantových agentů po Skye nového léčitele?,

Seznam postav Valorant potřebuje další šalvěj

Riot potvrdil, že Valorant v roce 2023 získá iniciátor a strážce. Doufejme, že náš Sentinel je mudrc dupe – nebo alespoň má uzdravovací nádrž, která nediskriminuje.

Potřebuje seznam valorantových agentů po Skye nového léčitele?

Valorantový léčitel

Valorant má v současné době pouze dva léčitele. S teasery dalšího agenta 20 ukazující dalšího agresivního agenta si hráči nemohou pomoci, ale přemýšlet, zda by seznam mohl použít jiného léčitele a reviver.

. Divize třídy pomáhá lépe porozumět rolím, což nakonec pomáhá vytvářet vyvážené kompozice týmu. Mnoho schopností ve Valorantu je docela podobné, ale léčivé síly zůstávají vzácné. Pouze několik agentů je uděleno sebereálem, zatímco pouze dva mohou sdílet své dary.

Nyní, když jsme ve valorantové epizodě 4 Act 2, se zdá být jako ten pravý čas se zeptat, zda hra potřebuje zcela nového lékaře.

Měl by být další agent Valorantu léčitelem?

Obrázek blogu

.

V Valorantu je 18 agentů a pouze Sage a Skye mohou sdílet své síly s ostatními. Nedostatek lékařů způsobil, že hráči věřili, že Riot by měl zvážit zavedení jiného agenta, jako je Sage. Nemusí však být potřeba nového léčitele. .

. . Jak Skye, tak Sage patří do různých kategorií, což týmům umožňuje mít variantu schopností a léčitele současně. .

K tomu přidali, hráči Valorant pracovali pouze s jedním léčitelem až do Patch 1.. . Takže dva léčitelé pro 19 agentů jsou bezpochyby více než dost v pěti versus-pět formátu FPS. .

Kromě počtu agentů, nadbytek lékařů nesedí přesně dobře ve hře pěti versus pět FPS, jako je Valorant. Označování hráčů a dokončení je později v kole je obrovskou součástí jakékoli střelcové hry. Přidání více léčitelů by se střetlo s tímto mechanikem. Všichni hráči, kteří jsou označeni, by dostali okamžité uzdravení, nakonec narušili ducha FPS.

Zatímco léčitelé nemusí být brzy přidáni, hra může získat další schopnost podobné oživení. V současné době může jen Sage přivést mrtvé a může to tak chvíli zůstat. .

Seznam postav Valorant potřebuje další šalvěj

Seznam postav Valoranta je plná nepřátelských agentů připravených k vedení války, ale vážně postrádá léčitele, zejména jeden jako Sage.

Publikováno: 26. února 2023

Cítíte se také pokaždé, když mudrc křičí: „Musím to udělat všechno?„V Valorantu? Technicky není jejím úkolem proniknout do nepřátelských linií a čerpat první krev ve hře FPS, ale nemá možnost. Valorantova „maminka na střední sedadle“ je jack všech obchodů; Riot nám dal něžného léčitele a my jsme z toho vytáhli agresivní bitvu.

V současné meta Valorantu dělá Sage všechno a je osvěžující mít jiného agenta než duelisty, který by vlastnil hru. .

. Žádná jiná podpora nemůže poskytnout uzdravení a přivést zpět mrtvé. .

Valorant - Agnet Skye, žena oblečená do zeleně s dlouhým červeným copním, prochází džunglí

Valorant potřebuje více rozmanitosti

Valorant má sedm základních schopností, které se rozprostírají téměř všechny agenty: kouření, molotovy, omráčení, intel-sběžné gadgety, taktika pohybu, zařízení pro kontrolu davu a uzdravení. .

Léčení Sage je naprosto vyvážené, ale silné, zatímco naopak Skyeho uzdravení je silné, ale není životaschopné ve srovnání s Sage’s. Agent iniciátoru může uzdravit spoluhráče, ale její zmenšující se kyslíková nádrž tajemné léčivé šťávy nedělá dost. Dokonce i Skye potřebuje mudrce – což znamená, že abyste ji udrželi naživu, musíte si vybrat jiného léčitele. Nyní, Skyeho bohatý léčivý nádrž určitě nahradí její neschopnost opravit se, ale stále je špatným výběrem pro sólové hry.

. Proč by měl někdo v rychle se rozvíjejícím pořadí? Jistě, je to chytrý výběr v plném zásobníku nebo profesionálních hrách, ale přichází krátce v brutálním závodě.

Skye může být slušným léčitelem, ale ona se nesrovnává s mudrcem a nemá to nic společného s jejími oživovacími schopnostmi. . Sage je konečnou a jedinou možností pro hybridní hráče a není to úplně dobrá věc.

Valorantová léčitelé - agent Sage, vysoká žena s černým Hari v dlouhém, širokém copu, drží jednu ruku s plovoucí, kouřící aquamarine koule nad ní

Vzkříšení by byl bonus

Pochopitelně, vzkříšení je jedinečnou sílou Sage, stejně jako to, jak je Omen jediný agent, který může teleportovat. .

Sage se hodí přímo do brutálního hodnoceného Valoranta, ale ve vyšších pěti staccích chodí hráči s mudrcem za její oživovací schopnosti. . Oživení Kay/O sotva pomůže vzhledem k tomu, že válečný stroj často najde nejrizikovější a nejvíce exponovaná místa, aby zemřel, což znemožňuje opravit jeho jádro.

Nikdo jiný ve Valorant není schopen dělat to, co dělá Sage, proto vždy zastíní kolegy léčitele, pokud Riot nevyvine podobného lékaře: agent, který je soběstačný a umožňuje hráčům vytvářet svůj vlastní styl.

Ale také stojí za zmínku, že mít více než tři jednoduché, mudrci podobné léčitelé ve Valorant by mohly podobně hláskovat katastrofu. .

Riot potvrdil, že Valorant v roce 2023 získá iniciátor a strážce. Doufejme, že náš Sentinel je mudrc dupe – nebo alespoň má uzdravovací nádrž, která nediskriminuje.

Epizoda 6 není snadná, takže pokud chcete zasáhnout Radiant ve Valorant, měli byste získat nejlepší kód Valorantu Crosshair, abyste získali výhodu nad svými nepřáteli!

Fariha Bhatti poté, co jí ponořila prsty do korporátních a akademiků – titul kriminologie spočívá na její polici – Fariha našla domov v psaní a hraní eSports. Co málo neví o hrách FPS, zejména Valorant, CSGO a Counter-Strike 2 s Dabbles ve Fortnite, nestojí za to vědět. Její práce také obsahuje na TalheSport a Win.GG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.