Pottrouwape S Haunted Chocolatier, Haunted Chocolatier: Zprávy, přívěs, hraní a další | Digitální trendy

Haunted Chocolatier: Zprávy, přívěs, hraní a další

Mám v plánu používat tento blog příležitostným způsobem, psát o tom, co dělám, a sdílet tidbity o Haunted Chocolatier. Pravděpodobně se nebudu držet žádného definovaného rozvrhu, ale místo toho jen zveřejňovat věci, když se cítí správně.

Strašidelný čokoláda

Dělal jsem hodně práce na Haunted Chocolatier a dosahoval dobrý pokrok. Většinou pracuji na základních prvcích hry. Na chvíli to budu dělat. Opravdu se necítím jako sdílení, protože bych raději nechal hru být překvapením, než odhalit všechno. Rád pracuji v tajnosti.

Stále se však chci přihlásit a dát vám všem vědět, že na této hře pracuji po celou dobu a postupuji a postupuji.

Boj, štíty, omráčení a můj přístup

Díky moc za všechna laskavá slova o oznámení minulý týden. Bylo to hodně legrace vidět reakci každého po práci na tom více než rok, v tajnosti. Nyní jsem zpět do „grind“ výroby hry (což mě baví).

Mám v plánu používat tento blog příležitostným způsobem, psát o tom, co dělám, a sdílet tidbity o Haunted Chocolatier. Pravděpodobně se nebudu držet žádného definovaného rozvrhu, ale místo toho jen zveřejňovat věci, když se cítí správně.

Jedna věc, kterou chci zmínit, je boj.

Haunted Chocolatier má větší zaměření na boj, takže musí být velmi zábavná, uspokojivá a poutavá, a zároveň se také vhodně hodit do celkového obrazu. Můžete si být jisti, že nejsem „kopírovat a vkládat“ Stardew’s Combat. Naopak, téměř všechno v strašidelné čokoládě, včetně boje, je zcela kódováno (a nakresleno) od nuly.

Zde je příklad (rehabilitace, pokud chcete slyšet zvuk):

Možná jste si toho všimli z dřívějších videozáznamů, ale v této hře jsou štíty. Mnoho útoků může být blokováno štítem a ve většině případů blokování útoku způsobí, že se nepřítel stane „ohromeným“. Zatímco nepřítel je ohromen, můžete na ně zaútočit mnohem rychleji, jak je vidět výše.

Mechanik štít/omráčení odměňuje opatrnější, trpěliví hráči, kteří čekají na příležitost okna. Ale nemusíte hrát takto, můžete se stejně dobře účtovat agresivně, a pokud to dokážete vytáhnout, porazíte nepřátele rychleji tímto způsobem. Kromě štítů budou i další mimo ruční předměty, které doplní různé styly hry.

Můžete si také všimnout, že animace Swingova meče vypadá jinak, než tomu bylo v původním záběru. Je to proto, že stále pracuji na všem a je to všechno nedokončené dílo. Všechno, co dosud viděl, by se mohlo ještě změnit před dokončením hry. Pokud jste sledovali vývoj Stardew Valley, bude to známé.

Také, pokud jste sledovali vývoj Stardewa, možná víte, že se mi líbí moje karty blízko mé hrudi. Raději nechám hráči objevit mnoho věcí. Myslím, že je to tak zábavnější. Chci lidi překvapit a potěšit lidi. Ale pokud již ve hře vědí všechno, vyvede to určitý prvek z konečného zážitku.

Sečteno a podtrženo, je to, že nebudu odpočívat nebo uvolnit tuto hru, dokud nebudu osobně spokojen, že je to velmi zábavné a přesvědčivé, ve všech aspektech. Pokud se tam nikdy nedostane, nikdy to neuvolím. Ale nebojte se, mám 100% víru, že to tam dostanu. Všechno je zatím na správné cestě, mám v hlavě úplnou vizi hry a je to jen „broušení to“, což je to, co dělám každý den! Děkuji za přečtení toho všeho.

Dobře, vrátím se do práce

Oznámení mé nové hry

21. října 2021 8. října 2021 společností TharealApe

Po vězení 10 let mého života Stardew Valley (a počítání), čas konečně přišel oznámit mou další hru.

Jmenuje se to „Tasceape’s Haunted Chocolatier“.

Proč čokoláda? Nejsem si jistý. Prostě to přišlo ke mně. Myslím, že někdy se nejlepší nápady objevují v záblesku, místo aby byly chytře promyšlené. Tak to stejně rád pracuji. Důležité je provedení. A po 10 letech praxe se cítím sebevědomější než kdy jindy, když jsem mohl oživit nápad.

Bez ohledu na to si myslím, že mnoho lidí má jako čokoláda.

Ve Stardew Valley bylo zaměření více pokorné: žít mimo zemi, pěstování jídla a spojení s lidmi a přírodou kolem vás. Nicméně, s mou další hrou jsem chtěl prozkoumat více fantastických možností … zkušenosti, které vás přesahují za obyčejné. To je místo, kde přichází kouzelná strašidelná čokoláda.

Čokoláda představuje to, co je nádherné. Strašidelný hrad představuje půvab neznámého. Duchové představují otisk minulosti. Všechny tyto věci jsou důležité. Nemyslete si však na okamžik, protože tato hra obsahuje duchy v strašidelném hradu, je to zlá nebo negativní hra. Naopak, mám v úmyslu, aby tato hra byla pozitivní, povznášející a potvrzující život. Pokud však Stardew Valley většinou nasměroval energii slunce, Strašidelný čokoláda nasměruje energii Měsíce. Oba jsou životně důležité.

Důležitější než všechno, chci jen udělat zábavnou hru.

Nyní byste si mohli poškrábat hlavu a přemýšlel přesně, jaký typ hry je. Nejsem si jistý, jak to nejlépe popsat. Jak se vyvíjím, vyvíjí se organicky, takže si nejsem jistý, kam to půjde. Ale ve svém jádru hraní smyčka zahrnuje shromažďování ingrediencí, výroba čokolády a provozování čokoládového obchodu. Samozřejmě, že ve hře je mnohem víc než to, ale v této rané fázi se nechci dostat příliš hluboko, částečně proto, že nechci být svázán s žádným konkrétním konceptem toho, co je hra.

Zatím jsem se bavil prací na této hře. Existuje tolik možností. Se Stardew Valley jsem se cítil poněkud omezený, protože jsem pracoval v zavedené tradici. To vůbec nelituji, ale vždycky byla součástí mě, která chtěla jít „Unleashed“. Věřím, že to bude dobrá příležitost, ale ještě jsem se k dobrým věcem ani nedostal. Většinou jsem většinou pracoval na „masu a bramborách“ hry. Ale to, co skutečně oživuje hru, je koření, omáčka. A do omáčky jsem se ještě nedostal. To se blíží.

Každopádně to vše v tomto bodě do značné míry mluví. Zatímco video, které jsem dal dohromady, může vypadat, že hra je v pokročilé fázi vývoje, stále je tu spousta věcí. A způsob, jakým pracuji, se věci často nescházejí, až do posledních okamžiků. Mám sklon pracovat s přístupem „Vertical Slice“, a proto je snadné sestavit nějaké video, které vypadá jako hotová hra. Ale stále je tu spousta obsahu, který stále musím udělat. Pochopte tedy, že to bude chvíli, než bude tato hra hotová. Budu na tom pracovat co nejvíce.

Děkuji za přečtení toho všeho,

Haunted Chocolatier: Zprávy, přívěs, hraní a další

Sam Hill

V Latte 2021, nezávislý vývojář Eric Barone (běžně známý jako TharealApe Online), proslulý jednou rukou vytváření magického Stardew Valley, oficiálně oznámil, že vyvíjí zcela novou hru. Tato hra se nazývá Strašidelný čokoláda, A vypadá to jako úplně jiný svět zábavných, příležitostných simulace, kde zjistíte tajné touhy každého jednotlivého člena vaší komunity.

 • Datum vydání
 • Platformy
 • Přívěsy
 • Hraní
 • Multiplayer a Co-op
 • Předobjednávky ukazují 1 další položku

Podrobnosti jsou stále omezené – „Rád pracuji v tajnosti,“ informoval TharealApe ve své poslední oficiální aktualizaci pokroku – ale nebojte se, spousta informací již upustila a budeme vás informovat o každém detailu, abyste věděli, co je pokračovat.

Datum vydání

Postava běží kolem továrny na čokoládu v strašidelné čokoládě

Neexistuje žádné stanovené datum vydání Strašidelný čokoláda, A vypadá to, že se bude vyvíjet o něco déle, než se původně očekávali fanoušci.

Poslední aktualizace pokroku hry pochází z rozhovoru, který Barone udělal s Rantem v prosinci 2022. Rozhovor se zaměřil na spolupráci mezi Barone a Indie-Pop Band Alvvays, aby vytvořil hudební video pro svou píseň „Mnoho Mirrors“, ale také jich bylo několik Stardew Valley Reference a zprávy o Strašidelný čokoláda také. Zde je to, co Barone musel říci o jeho pokroku Haunted Chocolatier:

“Jde to dobře, ale je to velká hra.”. Mám pro to velkou ambiciózní vizi. Je to trochu skličující, množství práce, kterou to bude. Ale Stardew Valley mi vzal Fou a půl roku; Pracuji na Haunted Chocolatier už asi rok a půl nebo možná dva roky. Oznámil jsem to trochu před více než rokem, ale stále to bude chvíli. Ale myslím, že to jde dobře. Zatím. Zatím je spousta dobrých věcí.“

V dubnu 2023 Barone tweetoval, že pracuje na aktualizaci Stardew Valley to zahrnovalo nový obsah a že si přestával od rozvoje Strašidelný čokoláda dočasně.

Bude tu hvězdná 1.6 Aktualizace. Pro modury se to většinou mění (což usnadní & silnější pro mod). Existuje však také nový herní obsah, i když mnohem méně než 1.5. V tuto chvíli si dělám pauzu od strašidelného čokolády. Pak zpět do HC

— PottrouwApe (@concernedape) 16. dubna 2023

Li Strašidelný čokoláda trvá tak dlouho, než se dostane do své konečné formy jako Stardew Valley udělali, fanoušci možná hru neuvidí až do roku 2025.

Platformy

Dům v Haunted Chocolatier

Strašidelný čokoláda na PC absolutně vyjde, ale o jiných platformách nebyla zmínka.

Stardew Valley Nakonec se vydal na konzole a mobily, takže předpokládáme Strašidelný čokoláda budou snadno k dispozici také všem hráčům.

Přívěsy

Zúčastněná strašidelná čokoláda – časná hratelnost

Viděli jsme jen rychlý pohled na Strašidelný čokoláda V raném herním videu vydaném v říjnu 2021. Video ukazuje, že občané chodí kolem svého dne v útulném městečku, trochu boje jako postava shromažďuje ingredience ve volné přírodě a některé záběry z čokolády z továrny na čokoládu.

Hraní

Pádení v strašidelné čokoládě

Strašidelný čokoláda Začíná tím, že hráč spustí čokoládový obchod, zatímco žije v strašidelném hradu uprostřed zasněžené komunity. Hráč bude muset hledat širokou škálu ingrediencí a aliancí, aby bylo možné nejlepší čokoládu a nakonec dosáhnout úspěchu.

Není divu, jak podobná hra vypadá Stardew Valley zatím. Dotčena to srovnávala s energií měsíce, jako Stardew Valley byla energie slunce. Umělecký styl, pohyb a rozhraní jsou zde rozpoznatelné. Vytváří se však v novém motoru, který se zdá, že umožňuje některé důležité doplňky. Zatím neexistují žádné informace, pokud jsou skutečně umístěny ve stejném světě jako Stardew Valley.

Aspekty simulace

Jedna z věcí, do které se lidé zamilovali Stardew Valley byla schopnost vzít si čas, poznat všechny v komunitě a dosáhnout pokroku s různými vztahy (a samozřejmě zemědělstvím), co Barone nazývá „městskou hrou.“ Strašidelný čokoláda bude více stejného, ​​s podobnými systémy, které dávají dárky, poznávají postavy a vztahy pro pokroky … nebo udělejte chyby.

Akce a boj

Tady je kde Strašidelný čokoláda Důležitým způsobem se rozdělí z údolí Stardew. K dispozici je mnohem větší důraz na akční rysy RPG, a to zahrnuje boj, který má kompletní přepracování. K dispozici bude celá řada zbraní a štítů, kompletní blokovací systém, omračující systém spojený s úspěšným blokováním nepřátel a další. To by mělo učinit pokusy a průzkum potravy zajímavou součástí hry pro ty, kteří chtějí trochu více akce ve svých plánech na výrobu čokolády.

Překvapivě by boj ve hře mohl trochu inspirovat od Diablo II.

“Když jsem byl v raných stádiích Haunted Chocolatier, hrál jsem spoustu Diablo II. Získání kořisti a vidět, jak vaše čísla stoupají na statistiky? Líbí se mi ty věci, “řekl Barone v rozhovoru pro prosinec 2022 s obrazovkou RANT. “Cítím se, jako by do toho nebylo mnoho hráčů Stardew Valley, ale musím jen udělat to, co si myslím, že je zábava.”. A myslím, že to ve hře prosvítí, pokud jsem z toho nadšený.“

Soundtrack

Fanoušci Stardew Valley jsou bezpochyby dychtivé vědět, jaké uklidňující melodie Strašidelný čokoláda budu mít. Dobrá zpráva – zatím to zní skvěle. Můžete se podívat na přívěs, abyste získali představu o tom, co můžete očekávat. Pravděpodobně nebudeme slyšet mnohem víc, dokud se hra blíží k dokončení.

Zúčastněná strašidelná čokoláda – časná hratelnost

Multiplayer a Co-op

Podle části FAQ na blogu vývojáře, Strašidelný čokoláda je navržen jako hra pro jednoho hráče bez plánů pro jakýkoli aspekty pro více hráčů.

Předobjednávky

Hra je stále pravděpodobně pár let od vydání, takže zatím není šance předobjednat si ji. Budeme vás informovat.

Doporučení editorů

 • Pikmin 4: Datum vydání, přívěsy, zprávy, hraní a další
 • Další hra Stardew Valley Creator je o strašidelném čokoládě
 • Do Xbox Game Pass přicházejí Stardew Valley a další Indie

Sam Hill

Editor herních průvodců
Nejlepší herní nabídky PC: Výkonné herní soupravy začínající na 860 $

Mladá žena hraje videohry na PC

Obchodky s herními počítači jsou pro herní komunitu důležité tak, jak jen málo z nich může skutečně pochopit.

Pokud například hrajete hry na Nintendo nebo PlayStation, vše, co musíte udělat, je čekat na obchody s herní konzolou, které odpovídají vašim preferencím a rychle nakupovat věci. Přicházejí však v předvídatelných intervalech a jakmile dostanete konzoli, můžete se cítit sebevědomě, že budete moci hrát každou hru vydanou. Pokud máte například PlayStation 5, můžete si být jisti, že budete moci hrát všechny nejlepší hry PlayStation 5. Vyžaduje to určitý druh stoické trpělivosti, ale v každém kroku procesu existuje pocit jistoty.

Nejlepší herní nabídky notebooku: Ušetřete na Alienware, Razer, HP a další

Herní notebook Corsair Voyager A1600 nastavil s monitorem a dalším příslušenstvím na stole

Mnoho z nejlepších notebooků je skvělých pro víceúčelové použití, ale pokud se chcete vzít na některé z nejlepších PC her, budete si chtít získat herní notebook. Nejlepší herní notebooky nabízejí hardware vybavené speciálně pro herní akci a mnoho z nich nabízí určité úspory. To je právě teď, protože se koná mnoho herních notebooků. Mnoho z nejlepších značek notebooků se odehrává herní notebooky a podobné značkám Big Time Gaming, jako jsou Alienware a Razer.
HP Victus 16 – 600 $, bylo 900 $

S HP Victus 16 získáte neuvěřitelný herní notebook. Jak je postavena pro tuto dohodu, má specifikace, které jsou blíže k herním notebookům na základní úrovni, ale nemělo by to být žádný důvod zůstat pryč, pokud nakupujete na rozpočet. Má 15.6-palcový displej s plným HD, procesor intel 13 generace a 8 GB RAM. Má také populární mobilní grafickou kartu v NVIDIA GeForce RTX 3050. HP Victus 16 je dodáván s předinstalovaným Windows 11 a měl by vás nechat hrát v žádném okamžiku, jakmile to dostanete z krabice.

Obvykle 950 $ je tento herní notebook HP v prodeji za 700 $ právě teď

HP Victus umístil venku a zobrazoval atraktivní pozadí

HP Victus 15, herní notebook, který obstarává potřeby hráčů za napjatý rozpočet, je v současné době ještě dostupnější pomocí slevy 250 $ od HP. Z původní ceny 950 USD je to jen na pouhých 700 $, což je velmi levná cena za slušný herní notebook. Pokud máte zájem, budete se muset okamžitě prosadit s nákupem, protože si nejsme jisti, zda tato nabídka bude pro vás zítra nakupovat.

Proč byste si měli koupit herní notebook HP Victus 15
Za svou cenu byste neměli očekávat, že HP Victus 15 zpochybňuje výkon nejlepších modelů nejlepších herních notebooků. Je však schopen provozovat nejlepší PC hry se svým procesorem AMD Ryzen 5 7535hs, NVIDIA GeForce RTX 2050 GPU a 8 GB RAM, i když možná budete muset vytočit grafiku do nejnižšího nastavení pro nejnáročnější tituly. Pro většinu hráčů je to perfektní přijatelný kompromis vzhledem k tomu, že tento herní notebook je pod 1 000 $.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap