Potvrzeno datum vydání Counter-Strike 2? Valve upustí obří upoutávku | Hothardware, Counter-Strike 2 pravděpodobně vydává příští týden | PC hráč

Counter-Strike 2 pravděpodobně vydá příští týden

Valve neohlásil datum přímo, ale jeho škádlení nelze opravdu nesprávně interpretovat.

Potvrzeno datum vydání Counter-Strike 2? Ventil upustí obří teaser

Začátkem tohoto roku oznámila Valve následnou hru na stále populární hru FPS Counter Strike: globální útočné, Counter-Strike 2. Od té doby jsme viděli, jak se mnoho lidí dostane do beta testování hry, když se valí směrem k oficiálnímu spuštění, což dosud nebylo potvrzeno. Teaser však nedávno zveřejnil Protiúder Tým je těžké interpretovat jako cokoli jiného: CS2 může přijít příští týden, 9/27.

Counter-Strike 2 je to, co Valve volá „největší technický skok vpřed ProtiúderHistorie, zajištění nových funkcí a aktualizací pro nadcházející roky.„Je vybaven novým osvětlením, kouřovou mechanikou, vylepšenou síťovou infrastrukturou, grafickou revizí a mnoho dalšího. CS2 Nebude to také zcela nová hra, ale jednoduše bezplatný upgrade na stávající Counter Strike: globální útočné Hra je k dispozici zdarma právě teď.

X Counter Strike 2 možné datum vydání na příští týden

Po pochodu CS2 Oznámení, vybraní hráči byli pozváni do Counter-Strike 2 Omezený test, když jsme čekali na oficiální oznámení o zahájení, které bylo letos v létě naplánováno na nějakou dobu. Valve však v této věci donedávna do značné míry mlčel. Na x, Protiúder Tým, který jde kolem CS2 Zveřejněno, „Co děláš příští středu?„To vedlo fanoušky ke spekulaci Counter-Strike 2 bude konečně hratelný příští týden.

I když to dosud nebylo oficiálně potvrzeno, je těžké interpretovat tuto kryptickou zprávu jiným způsobem. Tým také, dost zábavně, vytvořil tento příspěvek banner účtu X, což naznačuje, že je důležitá. Jako takový se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jestli Counter-Strike 2 je oficiálně vydán příští týden, i když vydání bude jen mimo léto, jak bylo slíbeno. Nakonec se opravdu zdá, že Valve se nemůže spočítat, bez ohledu na to.

Counter-Strike 2 pravděpodobně vydá příští týden

Valve neohlásil datum přímo, ale jeho škádlení nelze opravdu nesprávně interpretovat.

Zvukové vlny jsou prokázány v Counter-Strike 2

Valve oznámila Counter-Strike 2 v březnu a je to jedno z těch nádherně esoterických konkurenčních herních pokračování, na které by se outsideři mohli dívat s nakloněnými hlavami, přemýšlel, co to sakra odlišuje od lidí, kteří nyní hrají, zatímco lidé jako rezidentní PC Hráč hráče CS Rich Rich Stanton to dubuje jejich „vysněná hra“, protože kouřové granáty jsou odlišné.

Samozřejmě žertuji: Nejedná se pouze o nové kouřové granáty, ale také aktualizují některé mapy. Ale vážně, vylepšení a upgrade motoru jsou velkým problémem v konkurenční hře, která zůstala pozoruhodně konzistentní po více než dvě desetiletí. Současná verze, Counter-Strike: Global Offensive, je starší 10 let a vypadá to, že jeho vláda nakonec skončí vydáním CS2 příští týden ve středu 27. září. To je, pokud tento šestislovný tweet z oficiálního účtu Counter-Strike znamená cokoli:

„Co děláš příští středu?„Je vše, co bylo řečeno, ale to je docela typický způsob, jak oznámit datum vydání. Společnost dříve uvedla, že CS2 bude spuštěno letos v létě, a minulý týden uvedla, že se začalo spuštěno „brzy.„Léto je po 23. září technicky ukončeno, takže příští středa to ve skutečnosti dělá pozdě, pokud se o to chceme pedantským.

Counter-Strike 2 je v současné době v „omezené testovací“ uzavřené beta verzi, která vyžaduje pozvání k připojení, i když na konci minulého měsíce Valve uvedl, že začal pozvat „co nejvíce způsobilých hráčů“. Valve také oznámil několik dalších funkcí v té době, revizi systému hodnocení a kratší zápasy, které Rich se rozpadl.

Když se uvolní Counter-Strike 2, bude to bezplatná aktualizace pro CS: GO a všechny vlastněné kůže přenese. Další podrobnosti o tom, co se mění v CS2 na oficiálním webu.

Pokud nepočítáte licencované Nexon spin-off Counter-Strike online 2 a neformální číslo verze v „Counter-Strike 1.6, „Toto bude první očíslovaná hra Counter-Strike. Postup hlavní série nyní jde: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike zdroj, Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike 2.

Pět her, a ne jeden tři k nalezení. Odhodlání Valve je chvályhodné.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.