Pozůstalí upírů by mohli být kříženci a režim „Adventures“ – The Verge, Jak se vyvinout kříž do nebe v upířích přeživších – Vysvětlení křížového vývoje – Prima Games

Jak se vyvinout kříž do nebeského meče u kopírových přeživších – vysvětlil křížový vývoj

Čtvrteční příspěvek má několik dalších Upírští přeživší také tidbits. Na snímku obrazovky (který jsem zahrnul v horní části tohoto příspěvku), Poncle škádlil nějaký druh režimu „Adventures“. Poncle uvedl, že „přidá mnoho možností hry a možností“ a poznamenal, že „nic nezkazí, protože je obtížné jej rychle shrnout, řádně oznámíme a vysvětlíme tuto novou funkci v nadcházejících týdnech.“

Pozůstalí upírů by mohli získat křížové ošetřovatele a režim „Adventures“

Tým, který vyrábí přeživší upír, stále pracuje na hlavních aktualizacích.

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

17. srpna 2023, 16:02 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Upírští přeživší je na Switch ve čtvrtek (je to skvělé) a někdy v budoucnu byste mohli být schopni přivést svůj soubor uložení do konzoly Nintendo – a všude jinde je hra k dispozici, oznámil vývojář Poncle.

“Mnoho lidí žádalo o křížové posílení a port Nintendo Switch s největší pravděpodobností zvýší poptávku ještě více,” napsal Poncle ve čtvrtek v příspěvku v Steam. „Pracujeme na tom: Již jsme provedli úspěšné testy v pohybu mezi PC, mobilními a konzolami a zároveň přidali cloudové úspory slotů! Budeme vás informovat, ale uložení dat je velmi choulostivá věc, takže to bude opravdu potřebovat spoustu testování a dostatečné množství času v troubě, která bude uvolněna v bezpečném a plně pracovním stavu.“

Skutečnost, že jsem nemohl přinést svůj pokrok z PC, byla jednou z mých mála kritik s přepínacím portem hry, takže jsem rád, že se vyvíjejí křížení-i kdyby to mohlo být chvíli předtím jsou oficiálně zavedeny.

Příbuzný

Ve čtvrtek vydal Poncle také bezplatnou aktualizaci, která přidává místní kooperaci napříč všemi platformami. Na Discord tým řekl, že se také dívá na online co-op: „Ale to je takový masivní závazek, že v tuto chvíli nemůžeme poskytnout žádné sliby.“

Čtvrteční příspěvek má několik dalších Upírští přeživší také tidbits. Na snímku obrazovky (který jsem zahrnul v horní části tohoto příspěvku), Poncle škádlil nějaký druh režimu „Adventures“. Poncle uvedl, že „přidá mnoho možností hry a možností“ a poznamenal, že „nic nezkazí, protože je obtížné jej rychle shrnout, řádně oznámíme a vysvětlíme tuto novou funkci v nadcházejících týdnech.“

Vývojový tým také dělá nějakou „těžkou práci v zákulisí“, aby se mohl vrátit k uvolnění záplat „každý měsíc“, řekl Poncle. Vydání byla nyní pomalejší, když je hra k dispozici na PC, iOS, Android, Xbox a Nintendo Switch, protože aktualizace musí procházet čtyřmi certifikačními procesy.

Poncle také škádlil budoucí herní obsah, který se vyvíjí. Náznaky některých z toho, co se má objevit v „Directerově řezu“ na akci začátkem tohoto měsíce, a Poncle řekl, že „veškerý nový obsah uvedený v této verzi je naplánován na plně rozvinutý a vydán v budoucích bezplatných aktualizacích.„V tomto divokém videu můžete získat náhled.

Jak se vyvinout kříž do nebeského meče u kopírových přeživších – vysvětlil křížový vývoj

Kříž je jednou z nejoblíbenějších zbraní u kopírových přeživších. Získáte to docela brzy ve hře, je to velmi silné a jeho vývoj je docela nebeský (hříčka zamýšlená). Bez dalšího povyku, tady je návod, jak se vyvinout křížem do nebeského meče u upířích přeživších. Vývoj kříže se nazývá Sword a je velmi, velmi silný. Ukážu vám, jak to rychle získat.

Jak odemknout kříž u upíří přeživší

Kříž je odemčen nalezením růžence (kapky ze světelných zdrojů a vypadá jako přívěsek s křížem). Je to také počáteční zbraň Krochio Freetto. Nakonec ho odemknete tím, že ve všech vašich bězích hromadí celkem 100 000 nepřátel.

Vývoj kříže funguje naprosto stejně jako u jakékoli základní zbraně: nejprve musíte získat maximální úroveň zbraně, kterou chcete vyvinout. Děláte to jednoduše tím, že si to vyberete, kdykoli je vám nabídnuto v nabídce úrovně, nebo se pokusíte získat to Lucky Roll z pokladní truhly (což není tak pravděpodobné, takže do této metody nedělejte velkou víru!).

Když tento úkol dokončíte, musíte zajistit alespoň jednu úroveň pasivního předmětu, která je povinná pro vývoj. Pro kříž musíte mít jetel jako další složku pro tuto směs. Jetel zvyšuje vaše štěstí o 50% na maximální úrovni (10% na každou úroveň) a můžete jej odemknout nalezením malého jetele, který klesá ze světelného zdroje. A také ji najdete ve stádiu Mad Forest a Moongolow jako jevištní položku, kterou si můžete vyzvednout.

Evoluce kříže u upíří přeživší

Pokud máte maximální kříž a je Clover zvednut, jste všichni nastaveni. Po zabití šéfa je třeba jen vyzvednout pokladní hruď. Když to uděláte, téměř ve všech případech vám hra dá vývoj zbraně, kterou máte nárok na vývoj. Během běhu dvakrát hra upustí hrudník Arcana (za předpokladu, že jste odemkli Randomazzo), což vám dá příležitost zvolit si Arcana.

Nebeský meč je velmi mocná zbraň. Jak naznačuje jeho název, je to meč, který odrazí mezi nepřáteli a způsobuje hodně poškození (může také kritizovat). Je to také počáteční zbraň zisků Boros, tajná postava. Zkuste to smíchat s Arcana XVI a Arcana XI pro maximální účinnost.

To je pro vás v této příručce vše, co pro vás máme. Podívejte se na naši značku upírských přeživších v rámci článku, kde najdete další skvělé průvodce, zejména pokud chcete získat všechny odemknutí a úspěchy. V takovém případě jsou Prima Games hlavním cílem pro vaše potřeby. Brzy se uvidíme!

o autorovi

Nikola l

Spisovatel zaměstnanců na Prima Games od května 2022. Hraní od té doby, co bylo schopno držet Amiga 500 joystick sám, zpět na začátku 90. let (když bylo hraní dobré, pamatujte?). Prošel tisíci mnoho různých videí, desek a karetních her a zdá se, že chce, aby to bylo brzy desítky tisíc ™. Aktuální oblíbené: Pozůstalí upír, Smite, Marvel Snap. Zúčastnil se organizace desítek herních akcí a turnajů a od roku 2009 je profesionálně připojen k hraní her.