Praetorský oblek | Doom Wiki | Fandom, мастерская Steam: CX Praetor Armor (Doomguy / Chick 2016)

Подпишитесь, чтобы загрузитьcx Praetor Armor (Doomguy / Chick 2016)

The Praetorský oblek je obrněný oblek, který nosí doom zabiják OSUD a Doom Eternal. Oblek je dán hráči na samém začátku a nosí se po celé hře.

Praetorský oblek

The Praetorský oblek je obrněný oblek, který nosí doom zabiják OSUD a Doom Eternal. Oblek je dán hráči na samém začátku a nosí se po celé hře.

Hráč může přizpůsobit žalobu praetor ve hře, aby postupoval ve hře a přizpůsobil se novým hrozbám.

Obsah

Vzhled []

Oblek je většinou tmavě zelená, stříbrná, černá a bronzová barva, s mírně světlejšími nohama a helmou. Zdá se, že zbarvení i celkový design obleku se podobají původnímu vzhledu Doomguy, ačkoli oblek praetoru pokrývá celé tělo mořského moře, včetně jeho paží. Kromě toho se také zdá, že praetorský oblek je také mnohem technologicky pokročilejší, s komplexním hledí a vnitřními systémy, které umožňují Doom Marine cestovat do pekla a znovu se vrátit nezraněné. Oblek je popisován jako vyrobený z téměř neproniknutelného materiálu a může být zodpovědný za to, co se zdá být nadlidskými schopnostmi zkázy Marine. v Doom Eternal, Původní oblek Praetoru lze nalézt v jeho osobních čtvrtích demontáže.

Recenze expertů GameSpot

29. října 2020

Popis ve hře []

Soubor zprávy UAC: Hgfltgtv

Další relikvie byly nalezeny v hrobce vedle Doom Marine. Některé tablety zaklínače a starověký bojový oblek, který dostal jméno: „Praetorský oblek“. Když byla nalezena, byla uzavřena v napsané kamenné hrobce. Oblek byl extrahován ze skály, vyčištěn a podroben četným testům tolerance a bylo zjištěno, že je téměř nepropustný pro jakékoli poškození. Zdálo se, že má také nějakou mechanickou funkci- malé receptory na rukavicích a hrudní desce, které přitahovaly argentní plazmu a rozptýlily ji kapilárními zkumavkami v podstruktuře. Značení na brnění byly také v souladu s obrazy člověka (nebo humanoidu) pozorovaného v několika tabletech a kamenech nalezených na jiných výpravách. Stejné znaky byly také zaznamenány na kamenném spirálu.

Přestože je jasné, že oblek může být nějakým způsobem aktivován, nebyla zjištěna žádná metoda. Zdá se, že chybí komponenta, pravděpodobně samotný doom Marine.

Atributy ve hře []

Praetorský oblek ve hře je víc než jen kosmetický. Oblek lze upgradovat prostřednictvím tokenů praetoru, nalezených na mrtvých strážích a argentálních mezipaměch. Existují také tzv. Runové zkušební kameny, které umožňují hráči provádět určité výzvy pro minigám na získání run. Všechny tyto různé sběratelské položky umožňují hráči získat určité nové schopnosti a zvyšovat zdraví, oblek z brnění a munice. Oblek může být také upgradován pomocí skoků Delta V, což umožňuje hráči při získávání dvojitý skok.

Ve věčném případě může mořská uniforma a byla dále rozšířena o nové designy techniky zbraní, aby se maximalizovala trhání a trhání přes hordy Eldritch z Doomed. Levá paže drží nové nařízení známé jako Doomblade, meč Sentinel, který se používá pro rychlé a příšerné finišery během zabíjení slávy.

Na horní části ramene je namontovaný launcher zařízení, zdobení upgradovaného obleku. Toto zařízení produkuje jakýkoli způsob nasazení sekundární munice, aby pomohl zabijákovi zkázy při zabíjení sil legií Khan Maykr a Hell. Od kapalného zmrazení likvidace dusíku po hyper zápalný plamenomet, který poskytuje brnění klesne z každého zapáleného nepřítele The Slayer Assaults. A konečně, je zde spuštěn standardní granát UAC-model Frag Frag. Oblek Doomguy také sportuje obousměrnou komunikační funkci, která umožňuje a.I. Synergie spojení mezi jeho oblekem a pevností zkázy.

Prostřednictvím tohoto odkazu, partner AI zabijáka Vega a později Dr. Hayden může interagovat se zabijákem prostřednictvím holografické projekce přes helmu. Vega má také přístup a obejít pokročilé bezpečnostní zámky ve většině technologií UAC a ARC, když nastane potřeba. Mezi žalobou z doom praetoru a věčným praetorem zkázy je docela divný rozdíl, protože melee obleku Doom je mnohem lepší než věčný, jak byste mohli dvakrát udeřit zombie, ale ve věčném je to téměř nemožné vyjmout jednoduché vyjmout jednoduchou Zombie.

Dějiny [ ]

Oblek byl údajně nalezen vedle klidového zkázy Marine ve starověké hrobce v pekle, uzavřený v kameni. UAC se podařilo extrahovat jak mořskou, tak praetorský oblek a přivést je na Mars. V Písmech nalezených v pekle, doom Marine označoval jako velmi mocný muž, známý jako „Doom Slayer“ a „Scourge of Pekla“ od démonů, kteří se snažili „čas času“ porazit jednoho muže, koho oni oni nikdy nemohl zničit. Nakonec, poté, co byl noční můrou i nejodvážnějších démonských lordů a poté, co porazil gigantický Titan, byl Doom Marine nakonec zajat a zbaven svého obleku, po kterém byli on a oblek zapečetěni v hrobce tak, aby on a oblek tak, aby byl v hrobce zapečetěn v hrobce, takže on a oblek byli zapečetěni v hrobce Peklo by nebylo zničeno.

Původ []

Oblek se říká, že byl dán doom Marine entitou označovanou pouze jako „The Wretch.„Zdá se, že zbroj/oblek také zrezivěl v určitých oblastech, což naznačuje, že oblek je ve skutečnosti starý, spolu s zobrazením opotřebení, což dále poskytuje důkazy o stárnutí. Oblek má číslo 8623, což naznačuje, že oblek byl ve skutečnosti vyroben hromadně (což by mělo smysl, kdyby byl oblek vyroben výrobním závodem pro mariňáky). Všechna zobrazení Doom Marine (v Doom 2016) mu ukazují v brnění, je ukázáno ve věčném doom, že zabiják dorazí do brnění z Doom 64, je znázorněno, že měl Sentinel Armor (podobně jako Marauders) na čas jeho korunování.

Zatímco démonová písma tvrdí, že brnění bylo provedeno v pekle, bližší zkoumání odhaluje anglický text a dokonce i loga pro lidské výrobce, což naznačuje, že brnění bylo skutečně vyrobeno na Zemi nebo že brnění je lidského původu a ubohý pro něj upgradoval. To je další důkaz nepřátel „Blaster“ vojáků, s nimiž se setkávají Doom Eternal, jsou vidět na sobě brnění, které se zdá být zjednodušený vzor podobný praetorskému obleku. Navíc v OSUD, Je ukázáno, že praetorský oblek je kompatibilní s čipy UAC, který označuje podobný formát základního hardwaru/softwaru. Je pravděpodobné, že zatímco byl oblek původně vyroben na Zemi, byla mu v pekle udělena moc „The Wretch“.

v Doom Eternal, Většina technologie používaných nočních strážců se zdá připomínající praetorský oblek. Sentinel tréninkové brnění, které nosí Valen (a Sentinels, kteří byli poškozeni silami pekla), stejně jako mechy, které Sentinely používají, se zdá být velmi vizuálně podobně jako praetorský oblek. Tento vzorec brnění, stejně jako Sentinel Mechs, mohl být původně vyroben na počest doom zabijáka kopírováním vzhledu jeho obleku.

Když doom Slayer popadne helmu na úvodní scéně, možná se pokusil otřete značku zabijáka, ne -li pouze polštinu, možná naznačuje, že značka tam nebyla před jeho zajetím peklem. Pravděpodobně to bylo přidáno jako varování pro démony.

Vzhledem k tomu, že praetorský oblek, jak se objevil v OSUD lze najít v pevnosti Doom Doom Eternal je úplně jiný oblek. Může to však být jednoduše herní prvek nebo velikonoční vejce.

Značení []

Jak již bylo zmíněno, na brnění se nacházejí různá označení, což naznačuje možný původ zbroje z Doom Marine, navzdory jeho údajnému pekelnému původu. Níže jsou uvedeny anomálie:

 • Označení „D22“ na rameni, možná buď odkazuje buď na kód vojáka nebo značky mořského zkázy, pokud to byl námořní, nebo modelový kód pro oblek Praetor.
 • Slovo opatrnost pod hlavním výfukem, rukavičky a zadní desce přilby.
 • 1/0 logistická výroba je uvedena na několika částech brnění..
 • Výrobní razítko (vlevo dole od přilby)
 • Kruhová ikona se dvěma kruhy (pravé paže ramene Pauldron), které by mohlo být cokoli z raného loga UAC, armádního týmu / loga síly, loga výrobce nebo nočního Sentinelu / Argent D’Ur Iconography.
 • 8623 by se mohlo vztahovat na částku vyrobenou do této konkrétní sady brnění nebo na datum jeho výroby (i.E 8. června 2123)
 • 55-88.0225 na levém Paudronu
 • 1.022.1 IO horní část předloktí na rukavicích
 • 522 Na vnější straně rukavic
 • Znak zabijáka na hrudní desce, dolní pravá strana
 • R.225.5 Na levé straně Cheek Guard (těsně pod hledí) (doom věčná verze)
 • FM pod malou západkou na levé straně přilby (doom věčná verze)

Trivia []

 • Oblek, navzdory vzhledu poháněného exoskeletu, neposkytuje na začátku hry žádnou ochranu proti brnění, a může mít pouze 50 bodů z brnění na maximum, aniž by se infukoval s jakýmikoli argentními energetickými buňkami.
 • Na rozdíl od předchozích her, brnění Praetora Suit body absorbují poškození zcela, což znamená, že pokud zbývají zbrojní body, HP hráče nebude při utrpení poškození snížen.
 • Oblek se objevil na mnoha propagačních uměleckých dílech, včetně obálky Doom 2016.
 • Oblek (nebo jeho části) mohl být vyroben 1/0 logistickou výrobou, protože toto jméno se nachází na některých místech na obleku. Poté, co je obnoven z pekla, možná UAC upgradoval oblek, protože helma je jiná od původní helmy Doomguy.
 • Model obleku je označen jako „D22.”
 • Kromě anglického textu nese oblek také značku Slayer, také vidět v noci Sentinel Hologramy spojené s doom Marine a těmi, kteří bojovali vedle něj.
 • Praetor pochází z latiny Praetoriani což znamená „Praetorian Guard“, kteří byli elitní skupinou vojáků ve starověkém Římě, kteří byli použity jako ochrana císaře.
  • Noční strážci, s nimiž byl Doom Marine spojen, byli také elitními vojáky/bodyguardi.
  • Praetor sám o sobě byl termín odkazující na každého ze dvou starověkých římských soudců pod konzulem.

  Подпишитесь, чтобы загрузить
  CX Praetor Armor (Doomguy / Chick 2016)

  Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

  — Mod Creativexenos —
  — Blender, optimalizace textury, malíř látky: Sacred Soul69 —
  — Modbuddy, SDK, Blender: Obelixdk —

  Team CreativexENOS je hrdý na to, že představuje náš nejnovější kosmetický mod.. Praetorská brnění z Doom 2016.

  Funkce pro obě pohlaví
  Tintable Armor
  1 helma s průhledným hledištěm
  1 přilba s netrémním hledí

  Pokud se vám tento mod líbí, nezapomeňte na to nechat palec nahoru

  A poděkování jde na E3245 za to, že jste pomohli při plnění hlediska 🙂

  Zřeknutí se odpovědnosti:
  Doom 2016 je ve vlastnictví ID softwaru / Bethesda Softworks a všechna práva na model jsou ve vlastnictví jich.
  Nezamýšlelo žádné porušení autorských práv.

  Spravedlivé oznámení o použití
  Tento mod může obsahovat části materiálů chráněných autorskými právy, jejichž použití nebylo vždy výslovně povoleno vlastníkem autorských práv (vlastníků). Vzhledem k tomu, že tento mod je distribuován pro neziskové a nekomerční účely a nějakým způsobem transformuje původní autorská práva a používají je pro jiný účel než původní, o kterých se domnívám, že to představuje „spravedlivé použití“ jakýchkoli takových materiálů pro autorská práva, pro které jsou uvedeny v sekci 107 amerického zákona o autorských právech.

  Všechno v tomto mod bylo shromážděno z bezplatných webů pro veřejnost pro modury a je vyrobeno pod spravedlivým použitím.