Predikce datum vydání s dutým rytířem, hratelností, přívěsy a další., Hollow Knight: Datum vydání Silksongu, hraní hry a nejnovější zprávy

Hollow Knight: Datum vydání Silksonga, hraní hry a nejnovější zprávy

Během přehlídky Xbox a Bethesda následoval druhý přívěs, který byl vysílán v roce 2022. Tenhle se hlouběji podíval na boj a předvedl několik nových šéfů.

Predikce datum vydání s dutým rytířem, hratelností, přívěsy a další

Predikce datum vydání s dutým rytířem, hratelností, přívěsy a další

Alex Raisbeck

Aktualizováno 21. srpna 2023 Alexem Raisbeckem

Přemýšlel, kdy Datum vydání vydání Hollow Knight bude? Původně plánovaná jako DLC pro první hru s dutým rytířem, Silkssong nakonec vyrostl natolik velký, že to mělo větší smysl, aby se stala plnou hrou sama o sobě. A s tím je nyní více než šest let od prvního vydání Hollow Knight, fanoušci doufají, že brzy dostanou ruce na pokračování.

Není to jediný hlavní fanoušci hry, na které se těší, proto se také podívejte, co víme o datu vydání Fallout 5 a také o datu vydání Bajky, také. Prozatím však jsme tu, abychom mluvili o dutém rytíři: datum vydání Silkssonga, stejně jako o hře a přívěsech hry.

Hollow Knight Silksong Datum vydání: Hornet bojuje s dvěma příšerami

Predikce datum vydání s dutým rytířem

Očekáváme, že datum vydání pro Hollow Knight Silkssong bude někdy na konci roku 2023, ačkoli to ještě nebylo potvrzeno. Hra byla původně naplánována na vydání v první polovině roku 2023. Oznámení v květnu však od Matthew Griffin, vedoucího publikování a marketingu týmu Cherry, však potvrdilo, že hra se objevuje větší, než se očekávalo, a že tlačí zpět datum vydání, aby zajistili, že hra je tak dobrá, jak to může být.

Datum vydání Silksongu Hollow Knight: Hornet bojuje proti monstrum

Hollow Knight Silksong Gameplay

Hollow Knight Silkssong představuje Hornet jako protagonisty hry, postavu z původní hry. Hornet je výrazně rychlejší než protagonista z originálu, takže hratelnost hedvábí se zdá být mnohem rychlejší než originál. Vypadá to také, že hráči budou mít přístup k velkému počtu nových sil, útoků a možností pohybu, jako je použití hedvábí k napájení jejich schopností, zbraní a pastí,

Hlavní hratelnost Silkshongu se jeví velmi podobná originálu, s průzkumným stylem Metroidvania, což vyžaduje, abyste při postupu na úrovni převzali řadu nových nepřátel. . Pokud jde o konkrétní herní funkce, ještě nevíme příliš mnoho.

Pokud jde o příběh, spiknutí vidí Hornet uneseno a převezeno do království jménem Pharloom. Zde začíná ze spodní části nového království a musí se skrz něj vystoupit, aby dosáhla zářící citadely na vrcholu království, aby zjistila, kdo je za únosem.

Duté rytířské hedvábné přívěsy

První pohled na Hollow Knight Silksong přišel v roce 2019 s přívěsem odhalení hry. Přívěs předváděl spoustu herních záběrů a dobře se podíval na některá z nových měst, nepřátel, šéfů a NPC, stejně jako boj.

Druhý přívěs hry přišel během června 2022 Xbox & Bethesda Showcase. Hraní přívěs, byl to mnohem kratší, ale podrobněji se podíval na boj, téměř výhradně představoval záběry Hornet na různé nepřátele a šéfy. Potvrdil také, že hra přijde na Game Pass.

Vývoj dutého rytíře silkssongu

Před zahájením vývoje na Hollow Knight Silkssong si tým Developers Cherry původně představoval, že silkssong bude DLC pro první hollow rytířskou hru. Tým si však uvědomil, že na tom, na čem pracují, se pro DLC rychle stává příliš velkým.

Od té doby se Silkssong změnil ve hru pravděpodobně větší než původní, s přívěsy zaznamenávají více než 150 nových nepřátel a šéfů, stejně jako zcela novou mapu a spoustu nové herní mechaniky, jako je řezba.

To je vše, co víme zatím o datu vydání Hollow Knight Silkssong. Mezitím se datum vydání Starfield a Mortal Kombat 1 rychle blíží.

Kdy vydal Hollow Knight?

Hollow Knight byl poprvé vydán 24. února 2017 pro PC, než přišel do Nintendo Switch 12. června 2018 a PS4 a Xbox One dne 25. září 2018.

Je dutý rytíř Silksong pokračování?

.

„Hollow Knight: Silkssong“ Datum vydání, hraní a nejnovější zprávy

Hollow Knight: Silkssong

Hollow Knight: Silkssong přicházela dlouho, protože byla původně plánována jako expanze na původní hru, která byla spuštěna v roce 2014. Budete hrát jako Hornet, který se objevil v originálu. Po plánech zahrnout Hornet Hollow Knight DLC rostl, tým se rozhodl jim dát vlastní hru. Hollow Knight: Silkssong byl později odhalen v roce 2019.

  • Přečtěte si více: „Legenda Zeldy: Recenze slz Kingdom“

Silksong Vypadá to, že je rozhodně odlišná hra než její předchůdce. Hornet je mnohem agilnější protagonista než rytíř z Hollow Knight. Mohou používat hedvábí k moci schopnosti a mohou dokonce vyrábět zbraně a pasti.

Tady je to, o čem víme Hollow Knight: Silkssong Zatím, včetně předpovědi data vydání, pohledu na hratelnost a všech nejnovějších zpráv.

Hollow Knight: Predikce datum vydání Silkssongu

Hollow Knight: Silkssong Momentálně nemá datum vydání. Poslední aktualizace přišla v květnu 2023, kdy vývojářský tým Cherry oznámil, že hra byla zpožděna z první poloviny roku 2023. Níže si můžete prohlédnout:

Hollow Knight: Silkssong Platforms

Pokud jde o platformy, Hollow Knight: Silkssong nyní bylo potvrzeno pro PS5 a PS4, kromě platforem PC a Xbox, o kterých jsme již věděli. Ještě lepší, Silksong bude k dispozici první den na Xbox Game Pass.

Přívěsy

Zatím byly vydány dva přívěsy Hollow Knight: Silkssong. První byl odhalení přívěsu, který debutoval v roce 2019. Tyto 2 minuty záběru předvedly nové městy, přátele a nepřátele. Podívejte se na to níže:

Během přehlídky Xbox a Bethesda následoval druhý přívěs, který byl vysílán v roce 2022. Tenhle se hlouběji podíval na boj a předvedl několik nových šéfů.

Hraní

Oba přívěsy, které byly dosud odhaleny Silksong obsahovaly hraní. Hra ve skutečnosti vypadá velmi odlišně od první, přičemž Hornet je mnohem rychlejší postava než rytíř. Výsledkem je, že Silkssong vypadá jako mnohem rychlejší hra, s rozmanitějším pohybem, pokud jde o pohyb a procházení.

Boss boje vypadají nastaveny, aby se dostali do velkého návratu Silksong, s přívěsy předvádějí některé nové nepřátele a šéfy, proti nimž budou hráči jít nahoru. Hra hraje podobně pro boje šéfů, s výjimkou skutečnosti, že Hornet má v arénách větší svobodu pohybu.

Poslední zprávy

Jak se odhalí více informací Hollow Knight: Silkssong, Níže uvedený seznam bude aktualizován. Prozatím je to, co víme o hře:

  • „Hollow Knight: Silkksong“ byl zpožděn
  • „Hollow Knight: Silkssong“, který má být vydán pro konzoly PlayStation
  • „Hollow Knight Silksong“ je potvrzeno jako den první hry Xbox Games Pass

To je vše, o čem víme Hollow Knight: Silkssong zatím. Jak postupujeme v roce, pravděpodobně o hře uslyšíme více. Jakmile to uděláme, najdete tuto stránku aktualizovanou se všemi nejnovějšími zprávami.