Prezident Blizzard říká, že vydání Diablo 4 na Xbox Game Pass „se neděje“ | VGC, je Diablo 4 přichází na Xbox Game Pass? Charlie Intel

Přichází Diablo 4 na Xbox Game Pass

Diablo 4 lze přehrát napříč PlayStation, Xbox a PC, ale mnozí se zajímají o to, zda se hra objeví na herním průchodu Xbox uprostřed Activision Blizzard Acquisition.

Prezident Blizzard říká, že vydání Diablo 4 na Xbox Game Pass „se neděje“

Prezident Blizzardu sestřelil spekulace, že Diablo 4 přichází na Xbox Game Pass.

Mike Ybarra se k této záležitosti vyjádřil poté, co bylo nahlášeno, že brazilská platební aplikace PicPay inzeruje hru jako k dispozici na předplatné společnosti Microsoft.

“To se neděje,” uvedl v reakci na zprávu.

Oznámení: Chcete -li zobrazit toto vložení.

I když by mohlo být pravda, že v současné době neexistují žádné plány přivést Diablo 4 na Game Pass, vedoucí her společnosti Microsoft řekl, že společnost má v úmyslu dát co nejvíce titulů Activision Blizzard, jak jen může na předplatné vyčištěno regulačními orgány.

“Máme v úmyslu učinit velmi milovanou knihovnu her Activision Blizzard-včetně Overwatch, Diablo a Call of Duty-dostupné v Game Pass a růst těchto herních komunit,” řekl šéf Xbox Phil Spencer loni v září v září.

Microsoft v současné době čeká na výsledek soudní bitvy s americkou federální obchodní komisí, která se snaží zablokovat svou dohodu o Blizzard Activision Activision Activision Activision Activision Ad Activision Ad Activision Of Antimonits Offic.

Přichází Diablo 4 na Xbox Game Pass?

Cut Scéna v Diablo 4

Vánice

Diablo 4 byl jednou z největších her roku 2023, protože miliony hráčů nyní strávily hodiny na titulu. S akvizicí společnosti Activision Blizzard se společností Microsoft brzy zavře, tady je vše, co víme o tom, zda Diablo 4 přijde na Xbox Game Pass.

Franšíza Blizzard’s Dungeon Crawler dosáhla nových výšin s Diablo 4, protože se titul stal nejrychleji prodávajícím titulem vývojáře všech dob. Od vylepšených řezaných scén po více leštěného systému Couch Co-op System, hráči si užívají spoustu nových funkcí a další dorazí do aktualizace sezóny 1.

Článek pokračuje po reklamě

Diablo 4 lze přehrát napříč PlayStation, Xbox a PC, ale mnozí se zajímají o to, zda se hra objeví na herním průchodu Xbox uprostřed Activision Blizzard Acquisition.

Článek pokračuje po reklamě

V této poznámce je zde vše, co je třeba vědět o Diablo 4 přicházejícím na Xbox Game Pass.

Lillith in Diablo 4

Diablo 4 je k dispozici na Xbox, PlayStation a PC, ale je to na Game Pass?

Will Diablo 4 Release on Xbox Game Pass?

V současné době, Diablo 4 není k dispozici na Xbox Game Pass, A vývojáři uvedli, že neměli v plánu přidat svou nejnovější hru Diablo do Game Pass.

Po brazilské platební aplikaci inzerovala Diablo 4 jako „dostupné nyní“ na Xbox Game Pass před odstraněním, mnozí předpokládali, že to bylo na cestě. Šéf Diablo Mike Ybarra však reagoval na herní průsmyk sdílení pověsti jednoduše uvedlo: „To se neděje.“

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

To se neděje.

– Mike Ybarra (@qwik) 11. července 2023

Poté, co to bylo řečeno, Phil Spencer, generální ředitel společnosti Microsoft Gaming, má v úmyslu vyrobit Overwatch, Diablo a Call of Duty, mimo jiné franšízy Activision a Blizzard, k dispozici na Game Pass po fúzi Microsoft-Activision.

11. června vláda USA schválila nabídku společnosti Microsoft na získání Activision Blizzard a se fúzí téměř dokončené, v budoucnu bychom mohli vidět změnu postoje Blizzardu.

Pokud se něco změní, pokud jde o dostupnost Diablo 4 na Game Pass, určitě tento kus aktualizujeme, takže zůstaňte naladěni.

Článek pokračuje po reklamě

Neschopnost hrát Diablo 4 na Game Pass může být pro mnohé bummer, ale hra byla dosud obrovským úspěchem, když miliony hráčů zažily kampaň a porazily šéfy.

Pro více informací o Diablo 4 se ujistěte, že se podíváte na naše množství průvodců níže: