? Pro Game Guides, Valheim Obotiterator: Jak najít Thunder Stone a Craft One | Gamesradar

To přitahuje úder blesku, který kromě vypadající skvěle vyprázdní plné zásoby obliterátoru. Všimněte si, že po použití stroje můžete občas vidět text „Thor vám udělil dárek“. Nenechte se však naděje; Znamená to jen, že uvnitř najdete nějaké uhlí. .

?

Thunder Stone je ve Valheimu jedinečný předmět, ale není jasné, jak a kde jej můžete použít. Naštěstí náš průvodce vysvětluje všechny kroky k nalezení hromového kamene a jeho použití ve Valheim Mistlands.

Co je to hromový kámen a kde najít jeden ve Valheimu?

. Jakmile jsou hráči použito, mohou používat obliterátor ke zničení zbytečných zdrojů nebo předmětů během několika sekund, ale nalezení hromového kamene, který potřebujete pro obliterátor, je obtížné. Na rozdíl od většiny položek ve Valheimu nemohou hráči vytvořit ani najít hromový kámen. Místo toho si musí hráči zakoupit Thunder Stone od obchodníka NPC volaného Haldor.

Jak používat hromový kámen ve Valheimu

. Zde je návod, jak vyrobit měděné i železné tyče, které potřebujete:

 • Jak řešit železné tyče – .
 • Jak řešit měděné tyče – Chcete -li vyrobit měděné tyče, potřebujete měděnou rudu nalezenou uvnitř biomu černého lesa.

?

Ve Valheimu je Haldor obchodníkem, který hráči mohou najít a používat k nákupu předmětů, které nikde jinde nenajdou. Black Forest Biome v jeho táboře. Umístění Haldorova obchodního tábora najdete hledáním ikony tašky, jako je ta, která je uvedena níže. Pokud nechcete čekat na nalezení Haldora, můžete vygenerovat svět s Haldorovým třením poblíž výchozí oblasti pomocí následujícího světového semene:

Všechny položky Haldor prodává v seznamu Valheim

. Pokud nemáte zlaté mince na nákup žádné z položek, které Haldor prodává, můžete získat zlaté mince rabováním potopených krypty, pohřební komory a rabování truhly v jiných dungeonech/místech.

 • Dračí vejce
 • Ymir Flesh
 • Meginjord
 • Dverger Circlet
 • Yule klobouk

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

. .

Jak vytvořit obliterátor Valheim s hromovým kamenem

Valheim průvodce

Valheim Oliterator je jediný způsob, jak zničit předměty nebo vybavení, které již nechcete. Stačí dát veškerý haraburdí do obliterátoru a nechte Osinovy ​​bleskové šrouby pracovat s jejich magií. . Tato příručka vysvětlí, kde najít hromový kámen a jak používat obliterátor.

Co dělá obliterátor Valheim?

. To by mohlo znít divně, ale před aktualizací krbu a domova byste museli tyto předměty umístit do hrudi, hodit je na podlahu nebo vzít potíže s jejich vyhozením do oceánu. Díky obliterátoru už nemusíte.

Jak vytvořit obliterátor ve Valheimu

Recept na obliterátor Valheim je poměrně jednoduchý, pokud víte, kde hledat, a veteránští hráči budou pravděpodobně schopni jeden vyrobit během několika minut, zvláště pokud již našli Haldora Merchant Valheim.

Zde je recept na řemeslné recepty Valheim:

 • Forge. .
 • Osm kusů nebo železa.
 • Čtyři kusy mědi.
 • Jeden hromový kámen. Dostupné od obchodníka.

Jak získat hromový kámen ve Valheimu

Jediným způsobem, jak získat Thunder Stone ve Valheimu, je nákup od Haldor The Trader. . Protože však existuje pouze jeden Haldor na svět, může to trvat dlouho, než ho objevíte.

Pokud chcete rychle najít Haldor, můžete použít toto semeno World: P3K4P6XIXI. Jděte na jih, dokud neuvidíte ikonu obchodníka na minimapu (stále je to docela dlouhá procházka, ale nemůžete mu chybět). Jo, a dejte si pozor na nedaleké greydwarf hnízdo.

Interagujte s Haldorem, aby si koupil jeho zboží. . Pokud však nemáte dostatek mincí, prozkoumejte několik krypty nebo nejprve zabijte nějaké trolly. Jakmile máte kámen, stačí se vrátit do hlavní nabídky a vstoupit na svět, ve kterém chcete postavit obliterátor.

. Ujistěte se, že to není příliš blízko ke stěnám nebo jiným předmětům, protože obliterátor může poškodit v malém okruhu kolem něj.

Budete také muset dokonce i zem, takže jej použijte k opravit nástroj pro kultivátor, pokud je nerovnoměrný nebo zarostlý trávou a keři. . Nechte tuto nabídku a vytáhněte páku na pravé straně stroje, abyste iniciovali vyhlazení.

To přitahuje úder blesku, který kromě vypadající skvěle vyprázdní plné zásoby obliterátoru. . Nenechte se však naděje; Znamená to jen, že uvnitř najdete nějaké uhlí. .

Viking stojící v kováře v noci ve Valheimu

. Existuje spousta dalších nových položek, se kterými si můžete hrát v aktualizaci Hearth and Home, stejně jako nové recepty, vyvážení zbraní a potravin a dokonce i schopnost pojmenovat vaše zkroucená mazlíčky!

Oliterátor věrný svému názvu ničí všechny ty nepříjemné předměty, které jste leželi od prvního dne. ? Zjistili jste, že jste se vrátili na základnu s jedním příliš mnoha trofejí? .

Přidat obliterátor do vaší velké haly (nebo dobře organizované kovárny) Nejprve potřebujete kovárnu, osm železa a čtyři měď a jeden hromový kámen. ?

Kde najít hromový kámen ve Valheimu

. Už jste ho měli už navštívit, abyste si přiměli ruce na megingjord, abyste měli další předměty.

Příbuzný: Tady je místo, kde najít Crystal ve Valheimu

Thunder Stone stojí 50 zlatých mincí, ale naštěstí díky aktualizaci krbu a domova můžete všechny své zlaté mince třídit do úhledných malých hromádek a uložit je za železnou brankou.

Pokud potřebujete někde fantazie, abyste mohli dát svůj nový obliterátor, podívejte se na našeho průvodce budov Valheim, kde najdete tipy.

. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . . Ceny správné v době zveřejnění.