Proč mají legendy Apex tak málo podpůrných znaků?, Apex Legends: Nejlepší legendy podpory v sezóně 18 – Gameriv

Apex Legends: Nejlepší legendy podpory v sezóně 18

Contents

Tradičně podporují postavy poskytují užitečnost, pokud jde o zásoby, jako jsou zbraně, uzdravení, štíty, munice a batohy, je těžké je vyvážit, aniž by zabíjel základní aspekty hry. Konečný Loba v podstatě neguje aspekty Apexu RNG, což hráčům umožňuje vyzvednout dvě položky v určitém poloměru. RNG je pravděpodobně základní charakteristikou Battle Royals. Využití toho, co náhodně získáte s dodávkami a pozicí zóny, je jednou z hlavních výzev. Takže od jejího vydání v sezóně 5 se celkově snížil poloměr Black Market Boutique a její cooldown se zvýšil.

Proč mají legendy Apex tak málo podpůrných znaků?

V nedávné Reddit Ama respawn hovořil o tom, proč má Apex tak málo podpůrných legend.

V současné době existují pouze dvě podpůrné postavy ze seznamu 22 legend.

Od svého vydání v roce 2019 vybudovala Apex Legends seznam různých legend s jedinečnými schopnostmi a příběhy. Existují čtyři široké kategorie, do kterých je v současné době ve hře rozděleno 22 legend; ofenzivní, defenzivní, recon a podpora. Zatímco jiné kategorie mají v průměru šest legend, ve hře jsou v současné době pouze dvě podpůrné postavy. Zatímco úniky legendy začátkem tohoto roku naznačily, že na cestě bylo více podpůrných postav, podíváme se na to, proč má Apex Legends tak málo podpůrných postav.

Vývojáři vrcholu hovoří o tom, proč existuje jen málo podpůrných znaků

Od sezóny 14 Apex Legends má pouze dvě podpůrné postavy; Lifeline a Loba. Lifeline byl jednou ze šesti původních legend vydaných s debutem hry, zatímco Loba vyšel zpět v sezóně 5. Od té doby obdržely schopnosti Lifeline i Loba několik Nerfů a novějších legend, jako je Newcastle, začaly zastínit přítomnost Lifeline v Pro Play. Vedoucí herní návrhář Respawn Devan McGuire vrhl nějaké světlo na situaci během vrcholů legend Ama na Reddit. Odpověď na otázku ohledně legend podpory a pokud existovaly, „plány na další podporu legend v budoucnu“, Řekl McGuire,“Budete muset počkat, až uvidíte, co se obávám každé nové sezóny, ale podpůrné legendy jsou jednou z obtížnějších rolí, které můžete přinést na vrchol“.

Lifeline byl v průběhu let výrazně nerfinován

Apex Legends má vysokou TTK (čas zabíjet), což vede k rychlým boji a omezené příležitosti k resetování. Respawn nechce narušit současnou TTK hru, takže jakákoli podpůrná legenda v potrubí musí být pečlivě vyvážena, aby se uzdravení a resetování příliš neučinilo.

Lifeline je v současné době jedinou legendou ve hře, jejíž taktické hráče uzdraví. D.Ó.C. Heal Drone Tactical musel být několikrát vylepšen, aby se legenda zabránila příliš přemoženému. Lifeline bylo téměř nezbytné během raných období vrcholu, když její pasivní nasadila štít při oživení legend. Během ročních období byla výrazně nerfinována. Nejprve byl její dron stal imobilní a poté byl její pasivní štít odstraněn.

Skutečnost, že podporuje vyvolávání základních nájemců hry z rovnováhy, je důvod, proč Apex Legends má tak málo podpůrných postav

Tradičně podporují postavy poskytují užitečnost, pokud jde o zásoby, jako jsou zbraně, uzdravení, štíty, munice a batohy, je těžké je vyvážit, aniž by zabíjel základní aspekty hry. Konečný Loba v podstatě neguje aspekty Apexu RNG, což hráčům umožňuje vyzvednout dvě položky v určitém poloměru. RNG je pravděpodobně základní charakteristikou Battle Royals. Využití toho, co náhodně získáte s dodávkami a pozicí zóny, je jednou z hlavních výzev. Takže od jejího vydání v sezóně 5 se celkově snížil poloměr Black Market Boutique a její cooldown se zvýšil.

Vývojáři respawn stále chtějí do hry přinést nové legendy podpory a říkat: „Jak už bylo řečeno, chceme v budoucnu v budoucnu přinést vyváženější seznam třídních rolí na stůl.„Bude zajímavé sledovat, jaké jedinečné schopnosti budou do hry přinést budoucí postavy budoucí podpory.

Apex Legends: Nejlepší legendy podpory v sezóně 18

Apex Legends Best Support Legends Season 16

Apex Legends, které vstoupily do herního žánru Battle Royale jako Dark Horse v roce 2019, překvapily všechny své mimořádné hraní a funkce. Všichni byli ohromeni bezchybnou implementací myšlenky střelce hrdiny do prostředí Battle Royale a hra se stala velmi populární velmi rychle.

Při počátečním vydání hry měl pouze 8 legend. Ale počínaje sezónou 1, Respawn začal přidávat spoustu nových postav do vrcholů Apex Legends. Každou sezónu s výjimkou ročních období 16 a 18 došlo k debutu nové postavy se zvláštními schopnostmi.

Právě teď je ve hře 24 jedinečných legend. Balistická byla poslední postavou, která se postavila na místo v seznamu Apex Legends. Každá legenda ve hře má různé schopnosti a role. Podobně mají různé role k plnění. Totéž platí pro podporu legend.

Podpora legend třídy

Ačkoli hra začala se čtyřmi třídami: Assault, Recon, Support a Defense, Respawn usoudil, že je téměř nemožné zapadnout všechny postavy do těchto čtyř skupin. V sezóně 16 tedy Apex legendy podstoupily masivní přepracování třídy ve všech kategoriích legend.

Podpora legend se zaměřuje více zaměřené na týmové. Hledají příležitosti k ochraně, zotavení nebo doplňování svých spojenců. V systému přepracované třídy byla role podpory rozšířena a umožňuje těmto legendám skladovat svůj tým a udržovat je naživu.

Jako viditelná místa na mapě poskytnou modré koše, když potřebují léky nebo předměty na přežití. Kromě toho mohou podpůrné legendy nyní zotavit ally bannery z řemeslných stanic, i když prapor vypršel, a poskytnout nové možnosti dostat tým zpět do hry.

Kolik podpůrných legend je v Apex Legends?

V současné době v sezóně 18 je ve hře 5 podpůrných legend. Oni jsou Gibraltar, Lifeline, Loba, Newcastle a Mirage. Ačkoli Mirage byla v sezóně 16 legendou potyčky, se zavedením sezóny 17, Respawn ho učinil legendou podpory. Kromě běžné podpory má každá legenda podpory vlastní sada schopností.

Nejlepší legendy o podpoře zařazeny

V této části zařadíme každou legendu podpory od nejhorších po nejlepší. Tyto postavy uvedeme do pořádku na základě toho, jak populární a jak jsou užitečné v současné meta prostředí Battle Royale.

5. Mirage

Mirage

Mirage je jednou z nejse veselejších legend ve hře. Přestože je díky své osobnosti populární charakter, jeho schopnosti nejsou tak působivé v hodnocení a konkurenceschopné. Každý dobrý hráč s několika stovkami hodin ve hře může snadno čelit Mirage. V průběhu ročních období dostal Mirage spoustu buffů na své soupravy. Přesto Trickster zůstává jednou z nejnižších vybraných legend ve hře.

Jeho schopnosti jsou skvělé a nelze to popřít. Nejsou však pro tým prospěšné, s výjimkou jeho nyní, když mě vidíte pasivní, což může být užitečné při oživení klepání nebo respawinge mrtvého spoluhráče. To však nevytváří jeho nedostatek jiných sil.

4. Gibraltar

Gibralta

Gibraltar byl dominantní charakter po dlouhou dobu v Apex Legends. Každý tým potřeboval Gibraltar, aby vládl Outlands. V 2021-22 Algs Pro League Split 1 play-off-NA, Gibraltar měl 100% výběr.

Jak se však meta posunula, Gibraltar se stal zastaralým, přestože získal žádné nerfy. Ačkoli jeho schopnosti jsou stále silné, jsou k dispozici lepší alternativy, kteří mohou snadno nahradit Gibraltar v současné meta. Výsledkem je, že právě teď sedí na dně seznamu našich podpůrných legend.

3. Záchranné lano

Záchranné lano

Lifeline také obdržel některé přepracování/buffy zpět v sezóně 5. Ještě před všemi těmi nadšenci byla vlastně v docela slušném stavu z hlediska rovnováhy. Schopnosti, které jí umožnily oživit dva hráče současně, ji však učinily příliš užitečnou ve všech fázích hry v sezóně 6.

Zpět v aktualizaci Legacy Respawn odstranila Shields z její pasivní oživové schopnosti, protože většina hráčů se cítila opravdu frustrovaná, zatímco se vypořádala s jejími štíty. Ale její konečná schopnost zajišťuje upgrade na aktuální kořist hráče.

Lifeline opět obdržel buff v sezóně 16. Nyní její balíček péče padá opravdu rychle. Hráči tedy mohou snadno upgradovat své soupravy, než na ně mohou nepřátelé zaútočit. V pozdní hře však Lifeline neposkytuje týmu velkou hodnotu.

2. Newcastle

Newcastle

Přestože se na začátku sezóny 13 prudce stoupal na míru výběru Newcastle, jeho popularita mezi hráči se s postupem času snížila. Protože většina hráčů přišla na to, jak čelit Newcastlu, a na konci sezóny 13 klesl na popularitu.

Newcastle dostal svůj předurčený buff v sezóně 14 kvůli jeho nižší míře výběru. Jeho nadšenci ho silnili. Newcastle však neměl šanci nahoře kvůli tolika obranným postavám.

Nicméně díky přepracování třídy legendy již Newcastle není obrannou postavou. Newcastle je nyní podpůrnou legendou se speciálním pohledem. Newcastle nabízí větší hodnotu ve střední a pozdních hrách než Lifeline. Je tedy snadným výběrem jako skvělá podpůrná legenda.

1. Loba

Loba

Loba debutovala ve hrách Apex zpět v sezóně 5. Zpočátku byla u komunitě vrcholu velmi populární, ale jak sezóna uplynula, její popularita trochu zmizela. Zpět v sezóně 7 jí respawn dal konečnou schopnost nabrat veškerou munici v dosahu.

Protože to nestačilo, Respawn jí umožnil kořist uvnitř neotevřených balíčků péče, které jsou nyní viditelné s okem pro kvalitu a dostupné přes butik černého trhu.

V aktualizaci sezóny 18 se Respawn rozhodl pro ni neprovést žádné nové změny, protože právě teď je v docela vyváženém stavu. Kromě podpory Perk je Loba v současné době jednou z nejlepších postav v Apex Legends.

Konečný verdikt

Každá postava má jedinečné a užitečné schopnosti v Apex Legends. Pokud je správně využita, může vás jakákoli legenda vést k spolehlivému vítězství. Některé legendy jsou však vždy upřednostňovány před ostatními pro konkrétní mapy, herní režimy a situace. Tento seznam je založen na schopnostech legendy a na tom, jak dobře se hodí do současného meta. Vyzkoušejte je a podívejte se, co pro vás funguje nejlépe.

Znaky (legendy)

Kings Canyon

Po typickém formátu bitevního royale, pokud jde o tření a výběr zbraní, je to postavy Apex Legends, které skutečně pomáhají odlišit hru od ostatních v žánru.

Kolik postav je tedy k dispozici v Apex Legends? Apex v současné době má 23 legend na výběr, každý vybaven jedinečnou sadou silných stránek a schopností.

S téměř 25 jedinečnými legendami, z nichž si můžete vybrat, jsou postavy Apex Legends navrženy speciálně tak, aby spolupracovaly pouze s jedním cílem – vítězstvím.

Pokud uvažujete o postavě specifických specifických apexových legend, možná budete chtít znovu myslet, protože výběr postav je založen na systému prvního řízení, první servírovací systém. To znamená, že pokud se chystáte stát se dobrým na vrcholných legendách, budete se muset naučit několik různých postav, abyste tak učinili.

S celkem 23 dostupnými znaky a na cestě jsme sestavili kompletní seznam všech postav Apex Legends.

Kliknutím nebo klepnutím na jméno navštivte odpovídající průvodce Legends nebo pokračujte ve čtení níže a dozvíte se o nejlepších párováních legend v Apexu.

 • Ofenzivní postavy v Apex Legends
 • Obranné postavy v Apex Legends
 • Podpořte postavy v legendách Apex
 • Recon znaky v Apex Legends
 • Nejnovější legenda přidaná do vrcholu
 • Nejlepší párování pro každou legendu Apex

Ofenzivní postavy v Apex Legends

Obranné postavy v Apex Legends

Podpořte postavy v legendách Apex

Recon znaky v Apex Legends

Nejnovější legenda přidaná do vrcholu

Newcastle.jpg

Poslední legenda, která má být přidána do Apex Legends, je Newcastle jako část Sezóna 13. Neuvěřitelná obranná postava, Newcastle, využívá svého dron k zajištění mobilního stínění, může aktivně pohybovat spojencům a zároveň je oživit a pokud se věci rozdrtí, může Newcastle postavit obrovskou neproniknutelnou pevnost, aby chránil sebe a své spoluhráče s jeho hradskou zdí Ultimate Ultimate.

Nejlepší párování pro každou legendu Apex

Apexlegends-Heros 1280.jpg

Jak se Apex Legends rozšířil v počtu znaků a rozmanitosti map, je stále obtížnější definitivně vybrat nejlepší týmové kompozice ve hře. Protože nemůžete ovládat vybrané legendy před vámi, může být nejlepší soustředit se na věci, které můžete ovládat tím, že se dozvíte, jak se každá legenda vejde do dané skupiny a jak se legendy navzájem doplňují výběr.

Přesto, navzdory níže uvedenému seznamu, měli byste vždy kladit velký význam na svůj vlastní styl, své preference a další informace, jako jsou silné stránky vašich spoluhráčů, aktuální mapa a seznamu skladeb.

Popel

Ash Close Up.png

Neopustitelný simulacrum, Ash je schopen řídit zakázky a lovit nepřátele. Ashova pasivní označená pro smrt jí dává složku Recon, že v ofenzivní kategorii může být odpovídá pouze Wraithovým hlasům z prázdnoty pasivní, ale Ashova schopnost recon je výrazně lepší. Ashova fázová porušení Ultimate poskytuje vám a vašemu týmu slušnou mobilitu, aby se rychle porušila mezeru mezi vámi a vaší kořistí.

Legendy kompatibilní s popelem

 • zmrtvýchvstalý
  • Ultimate Revenant je nesmírně efektivní, když je spárován s legendami, které nabízejí mobilitu v celém týmu. Ash může použít její pasivní k nalezení nedávných bojů a jakmile jsou identifikováni nepřátelé, totem Revenant Death umožňuje týmu tlačit s malým důsledkem. N.
  • Ačkoli Ashův Ultimate nabízí určitou mobilitu. Pro maximální synergii by Ash musela použít její pasivní k hledání zakázek s netušícími nepřáteli. Valkyrieho konečný by se tam rychle dostal do týmu, aby se postavil proti soudním týmu. Podobně může být Octaneův odpalovací podložka použita k výrobě propadnutí v dálce mezi vaším týmem a nedalekým Deathboxesem. Jakmile váš tým přistane, Ash může umístit její konečnou a zkrátit vzdálenost ještě dále.

  Bangalore

  Bangalore Screenshot.jpg

  Bangalore nabízí všestrannou útočnou hrozbu, kterou lze použít v téměř každém scénáři. Bangalore’s Tactical Smoke Launcher a její dvojnásobný pasivní pasivní pomáhají jí útěk s obtížnými situacemi s lehkostí, zatímco její kolísání Thunder Ultimate poskytuje kontrolu davu potlačením nepřátelského pohybu na krátkou dobu. Přesto navzdory všem nástrojům v Bangaloreově sadě jsou její kouřové možná nejvíce podceňované, zejména pokud jsou spárovány s legendami níže.

  Legendy kompatibilní s Bangalore

  • Bloodhound, Crypto nebo Seer
   • Tři výše uvedené legendy Recon jsou některé z mála postav, které jsou schopny vidět skrz Granade Grades Bangalore’s Silný kouřové granáty. Kouřením oblasti bude nepřátelský tým v podstatě bojovat slepý, zatímco váš tým bude mít výhodu z schopností Recon, které vám pomohou sledovat je dolů. To může být obzvláště silné v těsných čtvrtích a v konečném kruhu.
   • Přesto ne všechny tyto legendy Recon jsou postaveny podobně. Krypto je nejméně příznivou volbou, protože vyžaduje pomoc svého drona, aby si všiml nepřátel. To vás v podstatě ponechá v situaci 2v3, ale Cryptoův konečný může prorazit nepřátelské štíty. Seer a Bloodhound jsou lepší tipy, protože mohou všimnout nepřátel prostřednictvím Bangaloreho kouře s jejich taktickými i konečnými schopnostmi.
   • Bloodhound je nejlepší párování ze tří, protože jejich skenování vyžaduje méně zaměřené než Seerovo taktické a jejich konečné poskytnutí zvětšené rychlosti.

   Pojistka

   FUSE Screenshot.jpg

   Pojistka se snažila získat své místo v meta, ale jeho pasivní Grenadier je nepochybně mocný nástroj, když je spárován s jeho rukou. V mnoha scénářích může být obtížné získat hodnotu z clusteru Fuse’s Knuckle, ale jeho konečnou je efektivní schopnost územního plánování, když je správně použita.

   Legendy kompatibilní s pojistkou

   • Gibraltar
    • Gibraltar se dobře páruje s pojistkou urážlivě i defenzivně. Na útočném konci, pokud pojistky zachycují nepřátele v mateřském mateřském pracovním prostředku, může Gibraltar použít jeho obranné bombardování Ul, aby způsobil škodu na nepřátelské skupině nebo je přinutil, aby se ublížili útěkem skrz plameny mateřského.
    • Defenzivně může pojistka hodit svůj konečný poblíž svého týmu, aby je uzavřel v plamenech, zatímco Gibraltar to může následovat tím, že umístí jeho kopule ochrany přes skupinu. Tato přidaná úroveň ochrany obtěžuje nepřátele před tlačením kupole, což umožňuje bezpečnější uzdravení a oživení.
    • Horizon’s Ultimate Black Hole nasává nepřátele dostatečně blízko k jeho umístění. Černá díra také nasává granáty a to dává pojistce perfektní příležitost k salvu s jeho taktickým a s jeho velkým sortimentem granátů.

    Horizont

    Horizon Screenshot.jpg

    Horizon’s Tactical Gravity Lift nabízí svislost, která ji sama o sobě tajně umístí mezi nejlepší útočné legendy v Apexu. Zatímco její konečný trvá 3 minuty na dobití, když se používá dobře, může na několik hráčů způsobit značné poškození.

    Legendy kompatibilní s horizontem

    • Pojistka
     • Jak je uvedeno výše, kombinace schopností černé díry a pojistky je hrůzostrašná kombinace. Nejenže Black Hole saje nepřátelské hráče, takže kloubové klastr dělá co nejplnější, ale také to saje v příchozích granátech.
     • Následující ofenzivní legendy mají určité možnosti mobility, které budou dále posíleny vertikálitou Horizon. Spárování kterékoli z těchto legend s horizontem vytvoří skupinu „běh a ruku“ schopnou přijmout příznivé zakázky na jakýkoli terén, aby tyto zabití naskládaly.

     Mirage

     Seznamte se s Mirage.png

     Současná rovnováha společnosti Apex způsobuje, že každá legenda životaschopná v rukou nadaných hráčů, ale Mirage a jeho klony se neustále snažili rozbít meta. Mirage’s Tactical i Ultimate viděli od spuštění významné nadšence a když byly spárovány se správnými legendami.

     Legendy kompatibilní s Mirage

     • Horizont nebo oktan
      • Obě tyto legendy se dobře spojují s Mirage, protože jejich schopnosti zvyšují věrohodnost klonů Mirage. Mirageova taktická psychika může poslat klony směrem k odpalovacím podložce Octane a Gravitation Lift a klony budou věrohodně komunikovat s těmito schopnostmi. Pokud nepřítel vezme návnadu, udělí vám to značné množství času na uzdravení nebo útěk.

      Oktan

      Octane Screenshot.jpg

      Octane Speedster podporuje agresivní hraní a umožňuje bezpečné ústupy. Díky tomu je velký výběr pro krvežíznivé hráče a hráče, kteří se snaží hodnotit v sólové frontě. Pokud jde o týmovou práci, Octaneův odpalovací podložka je jednou z nejúčinnějších metod rotace týmu ve hře a poskytuje schopnost uniknout nebo rychle přistát na netušících nepřátel.

      Legendy kompatibilní s oktanem

      • zmrtvýchvstalý
       • Párování Ultimate a Revenant’s Ultimate je zápas vyrobené v nebe FPS. Totem Revenant’s Death Totem v podstatě poskytuje týmu druhý život, aby mohli agresivně tlačit skupinu s Octane’s Launch Pad. Ačkoli totem smrt Revenant může být zničen a umístit váš tým do poškození, mělo by být mimo dosah, pokud použijete totem smrti před zasažením skokové podložky.
       • Jednoduše řečeno, obě tyto legendy Recon slouží k zesílení agrese Octane tím, že mu dávají nedaleké cíle, aby se mohli pronásledovat. To je perfektní při skákání jako třetí strana nebo při útoku na zranitelné jednotky, které mají nízko zdraví nebo se pokoušejí oživit.

       zmrtvýchvstalý

       Screenshot.jpg

       Legendy kompatibilní s Revenant

       • Oktan nebo popel
        • Jak je popsáno v jejich odpovídajících sekcích, Ash a Octane mají dovednosti zaměřené na pohyb, které se dobře spárují s konečným Totem Revenant’s Ultimate Death. Ultimáti Asha i Octane umožňují hyper agresivní hru po interakci s totem smrti, aniž by netočili spoluhráči příliš daleko. To je zásadní, protože Death Totem má soubor rozsahu, který, když je překonán, způsobí, že vy a vaše spoluhráče opustíte Stínovou formu a nechá vás zranitelnou k zaklenutí.
        • Jakmile je totem smrt použit, pokud jste vy nebo vaši spoluhráči sraženi ve stínové podobě. Mít záchranné lano usnadňuje rychlé vytvoření vašeho 50 chybějících zdraví. Lifeline může vyhodit její taktickou.

        Přízrak

        Seznamte se s Wraith.png

        Interdimenzionální potyčka byl nepochybně jednou z nejkonzistentnějších legend v Apexu, přestože respawn přidal 11 nových legend od spuštění. Další fantastický výběr sólových front, Wraith’s do The Void Tactical poskytuje nějakou slušnou úniku, ale kvůli jeho 1 je to daleko od karty bez vystoupení.Animace 25 sekundy před tím, než vás nezranitelná. Wraith trvale měla vysokou sazbu, a to je z velké části kvůli jejímu rozměrovému trhu, který poskytuje mobilitu a dočasnou nezranitelnost pro spoluhráče bez pohybových schopností.

        Legendy kompatibilní s Wraithem

        • Revenant + Caustic
         • Přestože to znělo jako zlomený rekord, Wraith’s Ultimate Páry dobře s konečnou společností Revenant, protože to ze své podstaty umožňuje vašemu týmu bezplatný tlak. Wraithův portál však pro nepřátele usnadňuje, aby vás pronásledovali zpět k umístění smrti Totem. To je místo, kde přichází Caustic. Několik plynových pastí NOX umístěných na konci portálu zpomalí a poškodí všechny nepřátele, kteří se snaží projít.
         • Poté, co utrpěl vážné poškození agresivním tlakem, Wraithova taktika často poskytuje dostatečnou nezranitelnost k návratu do bezpečnosti jejího týmu. Pokud čeká na ofenzivní legendu, může se Wraith rychle dostat k maximu zdraví a vrátit se k boji. Na druhém konci tohoto symbiotického vztahu dává Wraithův rozměrový rozměr Lifeline určitou bezpečnou mobilitu, kterou zoufale potřebuje.

         Žíravý

         Caustic Screenshot.jpg

         Žíravý a jeho pasti nutí nepřátele, aby se zasahovali do nepříznivých situací, zejména při boji v interiéru. Pasivní opevnění společnosti Caustic pomáhá mu přinést menší poškození a jeho taktické pasti NOX mu pomáhají ovládat budovy, jednat jako oživovací krytí a poskytovat recon. I když to nebude nejsmutnějším pick caustic je skvělá situační legenda, která je X-faktorem v těsné čtvrti.

         Legendy kompatibilní s žíravinou

         • Záchranné lano
          • Když se bunkred s žícími můžete často ocitnout v biterách, kde vaše skupina a nepřátelé neustále obchodují s poškozením. Drone Lifeline umožňuje vašemu týmu používat méně zdrojů a zároveň se zaměřit na způsobení poškození místo uzdravení.
          • Skenování Bloodhoundů umožňuje vám a vašim spoluhráčům vidět nepřátele prostřednictvím plynu Caustic Nox. Caustic Gas jednou zpomalil spoluhráče i nepřátele, ale již tomu tak není, což vám dává rozhodující výhodu, pokud můžete sledovat nepřátelský pohyb.

          Gibraltar

          Seznamte se s Gibraltar.png

          Ze všech legend na vrcholu je Gibraltar největším facilitátorem. Jeho kupole ochrany může být nejvlivnější taktická ve hře, protože umožňuje bezpečné uzdravení a bezpečné oživení. Gibraltar zlepšuje každou jinou legendu a může být v podstatě zapojen do téměř jakéhokoli složení týmu a vylepšit skupinu.

          Legendy kompatibilní s Gibraltarem

          • Záchranné lano
           • Jakmile je Gibraltarova kupole ochrany umístěna, může spoluhráč Lifeline pomoci vašemu týmu uzdravit, zatímco se soustředíte na zotavení všech ztracených štítů.

           Hradba

           Rampart Screenshot.jpg

           Apexův preeminent moder je obranná legenda s afinitou k lehkým kulometem (LMGS). Rampart’s Ultimate Sheila, která byla přepracována ze svého startu.

           Legendy kompatibilní s Rampartem

           • Žíravý
            • TAKTICKÝ RAMPART TAKTICKÝ AMPED AMPED A Ultimate Mobile Minigun lze použít k úplnému bunkru dolů uzavřené prostory. Chcete -li to dále posílit, přidejte do týmu žíťovinu, aby jeho pasti mohou zpomalit a poškodit nepřátele a zároveň poskytnout cenné intel.
            • Jednou z největších slabostí Rampartu je její úplný nedostatek mobility. Spárování ji s Octaneovým odpalovacím podložkou, která se účtuje poměrně rychle, pomůže v případě potřeby úniku legendy s plochou nohou. Když má Rampart její Sheila Ultimate Active, může použít podložku k uzavření mezery mezi ní a nepřáteli, takže můžete začít pršet při poškození.

            Wattson

            Wattson Screenshot.jpg

            Wattson je skutečná obranná legenda, která vyniká při zajišťování polohy. Stejně jako žíraná, může rychle ovládat uzavřené prostory a její zachycení Pylon Ultimate opravuje štíty vašeho týmu při jídle různých projektilů a schopností. Pokud hledáte metodický herní zážitek, může být Wattson jen vaše nejlepší volba.

            Legendy kompatibilní s Wattsonem

            • Záchranné lano
             • Podobně jako v žíuku, pokud Wattson a její spoluhráči Bunker na skupině léčení Lifeline je neocenitelný. Léčení Lifeline pak může být spárováno s Wattsonovým konečným zachytáním pylonu, který doplní vaše štíty. Pasivní regenerace zdraví i štítu udrží váš tým zdravý a připraven na boj.

             Záchranné lano

             Lifeline Screenshot.jpg

             Záchranné lano lze účinně zařadit do jakéhokoli složení. Její schopnost hojení je v současné době jedinečná pro Apex, kromě Ultimate Opravené štítů společnosti Wattson. Měli byste se cítit pohodlně s výběrem Lifeline bez ohledu na váš tým a je to skvělý výběr pro začátečníky, protože nemá žádné složité schopnosti a může poskytnout hodnotu prostřednictvím svých uzdravení.

             Legendy kompatibilní s záchranným lanem

             • Ash, Octane nebo Wraith
              • Lifeline postrádá mobilitu a přežít zejména hektické boje, bude velmi těžit z toho, že budou mít spoluhráče se skupinovou mobilitou.

              Loba

              Loba screenshot.jpg

              Oblíbený zloděj každého je podpůrná legenda, která pomáhá vašemu týmu bezpečně kotlit velkou ploch. Loba je poměrně snadná legenda navigovat, protože dva ze tří jejích schopností jsou soustředěny na kořist. Její taktická může pomoci jí uniknout situace a poskytovat určitou individuální svislost. Loba’s pasivní z ní dělá přesvědčivý sólový výběr fronty, který vám pomůže palubu z vašeho načítání v blesku.

              Legendy kompatibilní s Lobou

              • Gibraltar
               • Loba se docela dobře zapadá do téměř jakékoli legendy a vaši spoluhráči budou pravděpodobně vděční za kořist. Jedinou legendou, která skutečně umožňuje Loba, je Gibraltar, který může využít jeho kupole ochrany, aby zajistil bezpečné použití butiku černého trhu Loba.

               Bloodhound

               Bloodhound Screenshot.jpg

               Bloodhound je další legenda, která je do značné míry plug-and-play bez ohledu na složení kolem nich. Schopnosti Bloodhound Recon jsou neuvěřitelně silné a pomohou vašim skupinám lovit nepřátele v jakékoli situaci. Protože Bloodhound je tak silná legenda zaměřená na týmové týmu, měli byste se cítit pohodlně a přidat je do jakékoli sestavy. Bloodhound má minimální mobilitu ve formě zvýšení rychlosti, kterou dostanou při použití své konečné zvíře lovu.

               Legendy kompatibilní s Bloodhound

               • Ash, Octane nebo Wraith
                • Bloodhound má minimální mobilitu a často může být obtížné tlačit tým na velké vzdálenosti nebo účinně ustoupit bez pomoci. Všechny Ash, Octane a Wraith mají ultimáty, které nabízejí celou jednotku zvýšenou mobilitu, díky které je Bloodhound mnohem efektivnější.

                Krypto

                Crypto Screenshot.jpg

                Krypto je legenda, která se zdá být jednoduchá, ale má klamně vysoký strop dovedností. Jeho sledovací dron je neuvěřitelně všestranný a mimo jeho zjevnou hodnotu recon, jeho dron může objasnit bannery vašich spoluhráčů a oživit je na respawn majácích. Přesto je krypto zranitelná při používání svého dronu, takže je nejsilnější, když je používán v týmu, který je koordinovaný a nejlépe dokáže dobře komunikovat.

                Legendy kompatibilní s kryptem

                • Bloodhound
                 • Zatímco Crypto používá svůj dron k získání Intel z dálky, opustí váš tým v tom, co je v podstatě scénář 2v3, pokud plná skupina dorazí neočekávaně. Zatímco krypto může vždy opouštět svého drona. Oko Bloodhound’s Eye of the All Otec taktical pomůže oběma zbývajícím spoluhráčům zůstat v bezpečí a pokud je někdo zjištěn, může komunikovat s Crypto, aby ho přiměl nařídit, než bude příliš pozdě.
                 • Ofenzivnější párování je oktan, jehož spouštěcí podložka se dobře páruje s tolika schopnostmi, včetně Crypto’s Drone. Jakmile Crypto identifikuje nepřátelský tým, který chcete vzít, Octaneův odpalovací podložka vám pomůže dostat se k nim rychle a agresivně. Pokud Crypto použije své konečné Drone EMP na nepřátele, způsobí poškození štítu, což pak způsobí snadné následné příležitosti poté, co vaše skupina tlačí Octane’s Ult.

                 Průkopník

                 Pathfinder Screenshot.jpg

                 Pathfinder je milý robot i jedna z nejdynamičtějších legend na vrcholu. Přestože je to recon legenda, pravděpodobně hraje spíše jako ofenzivní legenda, protože jeho drapák dělá absolutní hrozbu na bojišti.

                 Legendy kompatibilní s Pathfinderem

                 • Wraith, Ash nebo Octan
                  • Přes jeho neohrabaný exteriér Pathfinder je hráč bonafide a když je spojen s legendami s vysokou agresí, jako jsou Wraith, Ash nebo Octane, váš tým rychle hromadí vysoké poškození, hry s vysokým zabijákem. Když v sólové frontě mají všechny tyto legendy vysokou úroveň soběstačnosti, protože jejich pohybové schopnosti výrazně zvyšují jejich přežití.
                  • Pathfinder’s Ultimate Zipline Gun umožňuje vám a vašemu týmu oslovit a držet zvýšené pozice. Jediným problémem je, že nepřátelé mohou použít stejné ziplines, aby vás tlačili. I když může být docela snadné převádět kohokoli, kdo se pokusí tlačit váš tým tímto způsobem, Wattson Fences znemožňuje nepřátelům napadnout vaši vysokou půdu. Stačí na konci zipline položte perimetrickou zabezpečení Wattsona, aby se zajistilo, že nikdo nemůže projít bez úhony.

                  Věšák

                  SEER Screenshot.jpg

                  Seer je jednou z životaschopnějších legend Recon ve hře a jeho výstava Ultimate schopnost může jednou rukou pomoci vyhrát boje v konečném kruhu. Zatímco Bloodhound je v mnoha scénářích stále silnější, skutečnost, že Seerovy schopnosti ukazují nepřátelské zdravotní bary.

                  Legendy kompatibilní se Seerem

                  • Bloodhound
                   • Ačkoli to může znít jako nadměrné, kombinování věštce s Bloodhound dává vašemu týmu obrovskou hranu během přestřelek. Komunikujte se svými spoluhráči, abyste narazili na své schopnosti, a budete moci sledovat své nepřátele po delší dobu. TAKTICKÝ SEER může také zabránit nepřátelům v uzdravení a skenování Bloodhounda může tyto nepřátele rychle najít, aby se ujistil.
                   • Bangalore’s Smoke Launcher vytváří téměř neproniknutelnou stěnu kouře, ale Seerova taktická a Ultimate vám při boji v kouři dávají okraj. Nezapomeňte používat pasivní hledání srdce Pasive.

                   Valkyrie

                   Valkyrie Screenshot.jpg

                   Valkyrieho vysoce létající schopnosti z ní činí útočnou sílu s několika slabinami. Valkyrie má dobrou osobní a celé týmovou mobilitu, její pasivní poskytuje zásadní informace při skydivingu a její bezkonkurenční svislost jí pomáhá získat horní ruku téměř na jakémkoli nepříteli.

                   Legendy kompatibilní s Valkyrie

                   • Gibraltar
                    • Zatímco Valkyrieho Ultimate je šíleně mocný pohybový nástroj, lze jej snadno zrušit přicházejícím poškozením. Gibraltar může zrušit hrozbu zrušení s jeho kupolí ochrany, která bude vše, ale zajistí bezpečný vzlet vzletu.
                    • Ash’s může detekovat umístění blízkých deathboxů a také komunikovat s Deathboxes, aby lokalizovali pozůstalé útočníky. Ačkoli Valkyrie je v tomto párování legendou Recon, je to Ashův intel, který pomůže najít zakázky a Valkyrieho ponor Skyward vám může pomoci agresivně tlačit tyto závazky.

                    Katalyzátor

                    Katalyzátor Description.jpg

                    Katalyzátorova barikáda pasivní a tmavý závoj Ultimate z ní činí sílu, kterou má být počítačována jako ovladač s neuvěřitelnou všestranností. Její ferrofluid lze použít v řadě způsobů, jak pomoci dusivým oblastem s vysokým provozem, a zcela odříznout nepřátelské týmy před pronásledováním, nebo je roh, pokud jste na útoku.

                    Legendy kompatibilní s katalyzátorem

                    • Věšák
                     • SEER může použít své zaměření na taktickou a hledače srdce a hledat pasivní, aby viděl nepřátele skrze stěny Ferrofluid Catalyst.
                     • Zasuňte nepřátele s ferrofluidní zdí, poté použijte pojistku k sledování s jeho kloubem Duster Tactical nebo Motherlode Ultimate, aby bombardovali toto umístění výbušninami.
                     • Podobně jako pojistka, zachyťte nepřátele s ferrofluidní stěnou, poté použijte k nasazení svého jedovatého plynu a potenciálně otřete celý nepřátelský tým.

                     Mad Maggie

                     Mad Maggie.jpg

                     Mad Maggie, odborník ve všech věcech, může udržet soupeře na ústupu a pomocí jejích nepokojů takticky spálit nepřátele prostřednictvím překážek, sledovat je s pasivním ire pasivním válečníkem a doručit zabíjenou ránu s jejím demovým míčkem Ultimate Ultimate.

                     Legendy kompatibilní s Mad Maggie

                     • Bloodhound
                      • Bloodhound může umožnit Mad Maggie vidět skrze překážky a krytí a poté zasáhnout nepřátele jejím nepokojovým vrtacím taktickým.
                      • Podobně jako Bloodhound, jeho skautingové schopnosti označit nepřátele skrze cokoli blokujícího hlediska neguje jakoukoli hádanku pro Mad Maggie, která se snaží nasadit vrták nepokojů.

                      Newcastle

                      Newcastle.jpg

                      Nejlepší voják pro IMC, Newcastle šel AWOL, když vzdoroval rozkazům bojovat proti tomu, co by byla prohrávající bitva. Ale ztráta je něco, co Newcastle nedovolí. Jeho mobilní štít taktická umožňuje pohybující se energetický štít prostřednictvím kontrolovatelného dronu, zatímco můžete své přátele udržovat v boji s jeho načtením zraněného pasivního a pevnosti vytvářející hrad zdi Ultimate.

                      Legendy kompatibilní s Newcastle

                      • Wattson
                       • Wattson’s Interception Pylon může odstranit všechny a všechny ultimáty, které se mohou snažit zacílit nebo poškodit Newcastle’s Mobile Shield nebo Castle Wall obrany.
                       • Mobilní štít nebo hradní zeď Newcastle poskytují vynikající obranu ve všech směrech, s výjimkou výše uvedených. Gibraltar může tento problém vyřešit se schopností jeho ochrany zabránit jakémukoli nařízení nebo útoku shora.

                       Vantage

                       Vantage 2.jpg

                       Vantage je jedním z konečných skautů na světě. Se svou důvěryhodnou okřídlenou společníkem Echo, může k němu vyrazit a létat kolem bojiště s doslovným pohledem na ptáky. Její vlastní odstřelovací puška k dispozici prostřednictvím Mark Ultimate Mark Ultimate Cíle jejího odstřelovače a použije bonus za poškození pro vás a váš tým, zatímco pasivní objektiv jejího pozorovatele vám umožní používat indikátor kapky kulky, takže nikdy nebude chybět výstřel.

                       Legendy kompatibilní s Vantage

                       • Bloodhound
                        • I když Vantage může skautovat a označit nepřátele sama, jakákoli a veškerá pomoc, kterou může získat při odstraňování tohoto kroku procesu, je vítána, a nechat ji smrtící výstřel mnohem efektivněji.
                        • Ze stejných důvodů jako Bloodhound může Seer vyhledávat nepřátele a označit je, aby Vantage nikdy nemusela.