Proč v Bradavicích neexistuje žádný famfr?, Bradavice Legacy se zdá, jako by mělo mít famfr

Bradavice Legacy se rozhodně zdá, že měl mít famfr

. Prozkoumávají hradní akornní okolní oblasti, jako je Bradavice a Diagon Alley, uprostřed spiknutí, které hrozí, že strhne čarodějský svět.

Proč v Bradavicích neexistuje žádný famfr?

V Bradavicích, vyrobených společností Avalanche Software a WB Games, přebírají kontrolu nad plně přizpůsobitelným protagonistou. Prozkoumávají hradní akornní okolní oblasti, jako je Bradavice a Diagon Alley, uprostřed spiknutí, které hrozí, že strhne čarodějský svět.

#HogwartSlegacy byl pro nás docela okouzlující zážitek a přestože došlo k velkému množství problémů s výkonem, @wbgames a nejnovější titul softwaru @Avalanchewb software zasáhl domů více než jeden.

.ly/3yazitz6

Protože hra sama o sobě je založena na Harry Potter Série, hráči přirozeně očekávají reference a doplňky, které jsou dodávány z větší části. .

POZNÁMKA: Následují drobné spoilery pro Bradavice. .

Furdich je vynechán z dědictví Bradavic kvůli tradici

Bradavice Legacy objasnilo to přímo z brány v prvních několika hodinách hry, že famfrpál nebude k dispozici.

Ředitel Nigellus Black oznamuje, že období famfrín bude po zbytek funkčního období zrušena kvůli nešťastné nehodě, která se během zasedání týká studenta, hodně pro zděšení studentů a protagonisty.

K tomuto poněkud bezútěšnému stavu je však mírná stříbrná podšívka. Hráči mohou přinejmenším používat košťata jako prostředek cestování a volně prozkoumat hradní areál Bradavic školy čarodějnictví a čaroděje a na několika dalších místech ve formě časových zkoušek.

Podrobnosti o důvodech zákazu famfrín od ředitele Blacka

Hráči to mohou později zjistit během událostí rozsáhlé kampaně hry pro jednoho hráče od sestry ve službě v době nehody, že zákaz famfrín byl možná zakázán kvůli drobným okolnostem.

. Spíše věřila, že zraněný student, který je čistým blodem, byl příčinou zrušení. .

Skutečnou příčinou opomenutí tohoto sportu však mohou být důvody v reálném světě, jako je nedostatek času a rozpočtových omezení.

Některá naděje zůstává ve formě obsahu ke stažení jako budoucí aktualizace

Poznámka: Následující část je čistě založena na spekulacích a názorů spisovatele.

Zatímco hráči ještě nemohou hrát famfrpál na areálu Campus areálu Bradavic, je třeba poznamenat, že v Bradavicích je přítomno celé hřiště, plně podrobně popsáno všemi na místě, zachraňte hráče a týmové kompozice.

Lze proto předpokládat, že lavinový software může přidat sport prostřednictvím aktualizace DLC ve hře ve hře. Vzhledem k popularitě sportu v médiích a mezi fanoušky by to byla zbytečná příležitost nezahrnout ji později do hry.

Bradavice Legacy byl vydán 10. února pro PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5. Verze Nintendo Switch a Porty Last-Gen jsou také v aktivním vývoji, které má být pro vydání někdy později v tomto roce.

Bradavice Legacy

Jsou tam létající, koštětové upgrady, uniformy famfrín a překvapivě detailní hřiště – ale čarodějský sport zjevně chybí

Publikováno 1. března 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Studentka Ravenclaw, Madam Kogawa a vaše postava v Bradavickém dědictví

Těsně před hlavní hradní areálem Bradavice Legacy, na obzoru sedí živé a tyčící se famfrpánové stojany. Pokud naskočíte na koštět, můžete stoupat po kratších stěnách hřiště a dolů na samotné pole, nemožně zelená tráva prosí, aby byla otupena vašimi stopami. Pokud chcete, můžete znovu vytvořit scénu, kde se mezi jeho krokvemi bitvou Harry Potter a Draco Malfoy Harry Potter a Tajemná komnata, .

Týden ve hrách: Bradavice Sylabus Week
Tyto skvělé Fortnite Kreativní mapy nám ukazují, co je možné
Týden ve hrách: Galaktičtí uprchlíci a Stone-Age Life Sims

Prostě nemůžete hrát famfrpál.

Snímek obrazovky z dědictví Bradavic představující oznámení o zrušení famfrín

S mnoha problémy Bradavice Legacy—To RPG prvky to okrást o většinu jeho magie, zdvojnásobuje se na J.K. Antisemitské goblinové postavy Rowlingu a zároveň dává skvěle terfy autorovi více peněz, chce, abyste zvířata unesli pod rouškou jejich záchrany a umožňuje vám to udělat spoustu vražd bez dopadů. Ale jedním z nejbizarnějších aspektů kontroverzního RPG her WB Games je nedostatek famfrpálu, divoce populární sportovní sportov. Proč existuje celá hřiště, pokročilé mechaniky koštěti, možnosti upgradu pro váš koště a NPC chvění o sezóně famfrín?

Pro ty, kteří to nevědí, rychlá rekapitulace. Ospňuta je hra založená na koštětech vynalezená pro Harry Potter Vesmír, který obsahuje sedm hráčů v každém týmu, kteří se navzájem soutěží o skóre v jednom ze tří obručených cílů v různých výškách. Pronásledovatelé a brankář skóre a hájí cíle s Quaffle, velkým míčem podobným volejbalům, zatímco dva šlehače budou plácnout nebezpečné koule zvané Bludgers pryč od svých spoluhráčů a směrem k nepřátelským týmům. K dispozici je také malá, okřídlená míč zvaná Zlatý tah, který musí hledači zachytit, aby hru ukončili – tak je činí 150 bodů. Tým s nejvyššími body na konci zápasu vyhrává.