Project Zomboid Build 42 bude mapa mnohem větší | PCGamesn, na to, jak velký budeme dělat mapu – Project Zomboid

Velikost mapy na projekt Zomboid

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Project Zomboid Build 42 bude mapa mnohem větší

Projekt Zomboid Build 42 Expanze mapy: Tři domy jsou vyzváněny defenzivním plotem, mlha pokrývá zemi

Project Zomboid Build 42 bude další velkou aktualizací pro hru přežití lo-fi zombie, ale jedna z největších změn přichází na mapu Knox County Map. Vývojáři tvrdí, že pracují na rozšíření tří stran mapy – v podstatě všechno na straně Kentucky řeky Ohio a že tato expanze „s největší pravděpodobností“ dorazí v určitém okamžiku ve výstavbě 42.

V hrubém ilustraci uvedeném v nejnovějším příspěvku na aktualizaci projektu Zomboid vypadá mapa Knox, jako by to bylo více než zdvojnásobení velikosti. Indie Stone říká, že není připraven jít do „forenzních“ detailů o tom, co bude zahrnuto do nových oblastí, ale naznačuje, že se tým map vracel do smyšlených verzí skutečných míst v Kentucky.

To znamená, že některá z názvů míst přiřazených projektem Zomboid Community na umístění na mapě jsou nastaveny pro některé změny, které lépe odrážejí interní vyprávění hry. Jedna malá vesnička na mapě Knox byla nekanonicky dabována ekronem komunitou hráčů, která se spojuje se skutečným městem v Kentucky poblíž Fort Knox a jižně od Brandenburgu.

Toto umístění bylo známé jako Fallas Lake pro projekt Zomboid Team, který říká, že důvody „se stanou explicitními“, když je mapa aktualizována. Současné mapy si můžete prohlédnout s mnoha jejich zájmovými body uvedenými pomocí nástroje pro projekt Zomboid Project založený na prohlížeči.

Tým sdílel několik snímků aktualizovaných oblastí mapy, mezi něž patří školní hlediště plné (prázdných) skládacích židlí umístěných před pódium reproduktoru a interiér jednoduchého kostela.

Indie Stone v současné době pracuje na opravě některých havárií zavedených v nejnovějších nestabilních sestavách pro Linux a říká, že má nějakou další práci s úklidem Build 41 – takže ještě nevíme, kdy očekávat, že staví 42, ale kdy to je Přijdeme, budeme mít mnohem více Kentucky zamořeného Zombie.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Jak velký budeme dělat mapu

Večer. Další hektický týden na ranči Zomboid – i když ten, který byl utracen do značné míry prací na věcech, jsme vám řekli o minulém týdnu. Binky byl posedlý tím, co nazývá „zasažení“ – procesem, kterým jsou skrtipci v modulu Zomboid cpties zastoupeni. Do procesu si můžete přečíst na jeho blogu.

Chris mezitím pokračoval ve své práci na chování NPC ve hře Up-Close a Meta-Game. Will načmáral jejich dialog. Poté Romain provádí závěrečné zemědělské testy a Mash pokračuje v práci na nových mapách – s místy, která vypadají trochu takto.

Jakmile jsou ve hře, uděláme tyto slíbené vids. Do té doby jsme si však mysleli, že by to mohlo být nápad chovat se s vašimi dobrými já o mapě. Uber-mapa, která pokrývá náš vybraný plátek Kentucky.

V tomto jasném novém věku streamování mapy jsme si mysleli, že je nejvyšší čas, kdy jsme se s vámi setkali, abychom diskutovali o Muldraughu a dále. Mapa v současných sestavách veřejných testů RC2 se skládá ze dvou buněk 300 × 300, bez náhodných spojovacích buněk – z nichž jeden obsahuje město a druhou s farmou. Mapa, kterou v současné době stavíme pro RC3? To je 15 x 15 mřížka těchto buněk – takže 225 z nich celkem. Cripes, ale to zní hodně, ne? Jak to všechno naplníme?

“V tuto chvíli existuje kolem čtyř buněk, které já a Mash dokončili naše konkrétní stavební umístění,” vysvětlil Andy “Binky” Hodgetts, když jsem ho dnes ráno MSN-ED pro pondělní blog obsah. “To je již dvakrát větší než RC2, i když s více více obsahu, protože farmářská buňka byla jen jedna budova se studnou a některými poli. Velký rozdíl je v tom, že v obrovském kusu přehnané mapy jsme nyní předem navrhli všechny aktuálně neobsazené buňky-takže místo toho, abychom byli naplněni náhodnými stromy, existují silnice a cesty a taková věc. Takže pokud jste to chtěli, mohli byste se pustit a najít prostory, kde v budoucích aktualizacích budujeme nový obsah mapy. Už na světě shromažďujeme docela katalog budov.“

Ve skutečnosti to vypadá jen trochu takto:

“Nová mapa je navržena z jakési satelitní perspektivy,” pokračuje v Binky. “Rozložení se provádí jako první a pak je nasekáno do buněk a pak je obsah.”. Všechny buňky tedy hladce zapadají a vy můžete putovat kolem s proudem mapy. V budoucnu to bude jen případ vyplnění prostorů, které jsme již rozložili. Víme, co se děje v mezerách – musíme tam jen dát věci! Nakonec doufáme, že se svět rozšíříme ještě dále a vezmeme nás do jiných měst. “

Jako takový, když se na novou mapu vynoříte, zasáhnete pouze zcela náhodnou divočinu po procházce sedmi nebo osmi buněk v libovolném směru – takže sedm nebo osmkrát šířka mapy RC2. Mimo Muldraugh, které jsme dosud navrhli, nebude moc vidět – ale bude to tam.

Je to trochu … příliš velké? “Ne.”. Velký je dobrý.„Typy binky, pravděpodobně jednou rukou, zatímco on gurgleje ranní latte. “Velké znamená více věcí, které pravděpodobně nenajdete, spíše pocit izolace, když vyrazíte do středu ne-kde, abyste se tábořili na poušti.”.“

Ne každý si to uvědomí, mezitím, ale také používáme město v reálném světě Muldraugh v Kentucky jako náš model. To, co bylo kdysi náhodně vybráno na Google Earth kvůli jeho blízkosti Fort Knox a Will’s Love k Goldfingerovi, je nyní něco jako náš skutečný cíl designu.

“Muldraughovi jsme byli věřící.”.„Vysvětluje Binks.“. “Vzali jsme si s tím nějaké svobody a samozřejmě je Zomboid izometrická hra, takže jsme trochu omezeni tvary věcí. Pak znovu, i když jsme nešli tak ořechy, abychom udělali korelaci budov 1: 1 – rozvržení je zhruba přesné. Zajistili jsme se, že jsou přítomny stejné druhy budov. Lidé by to například mohli najít na mapách Google a rozpoznat určité funkce a také, pokud si to přejí, mají posouvání a udělat několik docela přesných předpovědí o věcech, které mají přijít.“

S streamováním map a potenciálem pro epické procházky po divočině se tedy ujistíme. Budoucí aktualizace uvidí nás budovat nové oblasti ručně a přidat je na mapu, spíše než jen náhodně je přišroubujte na stranu. Dali jsme si masivní plátno a budeme se stavět navždy ven – i když samozřejmě, když uvolníme všechny naše nástroje pro moddinga, nebude absolutně nic, co by přežilo PZ v přidávání jejich vlastních výtvorů do rozlehlé mapy také. Smrt bude samozřejmě vždy nevyhnutelná, ale to neznamená, že nebudete moci najít někde zajímavé, aby se skutečně zahynula…